"

Kütahya Porselen

" araması için 2893 sonuç listeleniyor

Kütahya Porselen Ürünleri ve Fiyatları

Ev, yaşam ve mutfak ürünlerinde bir dünya markası olan Kütahya Porselen, Türkiye’nin de en sevilen markaları arasında yer alır. Sevilmesinin yanı sıra güvenilmesi de son derece önemli bir detaydır. Özgün ve şık tasarımları ile kullanıcıların sevgisini, kalitesi ile de güvenini kazanmıştır. Kütahya Porselen çatal kaşık bıçak takımından yemek takımına, fincan takımından baharatlıklara kadar son derece geniş bir ürün yelpazesi sunar. Mutfakta ihtiyaç duyulan neredeyse her şey, bu marka tarafından üretilebilmektedir. Ürün çeşitlerinin çok olması sayesinde hemen her kullanıcı kitlesine hitap edebilen marka, model ve tasarım açısından da farklı zevklere sahip olanlar tarafından beğenilmektedir. Hem göze hitap edebilen hem de kullanışlı ürünleri ile kendi sektörünün öncüleri arasında bulunan Kütahya Porselen, takımları ve tekli ürünleri ile pek çok mutfağa misafir olmaktadır. Geniş fiyat aralığı ise farklı bütçelerdeki kullanıcılar tarafından tercih edilebilmesinin en önemli etkenidir.

Kütahya Porselen Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Kütahya Porselen Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Markanın ürün çeşidi konusunda çok sayıda seçenek sunduğunu söylemek mümkündür. Yeme ve içme eyleminin her aşaması için ihtiyaçları karşılayacak bir ürün grubu mutlaka vardır. Öne çıkan ürün çeşitleri arasında ise ilk sıralarda Kütahya Porselen kahvaltı takımı bulunmaktadır. Kahvaltı takımlarının içerisinde küçük kahvaltılıklar en önemli parçalardır. Bu parçaların kapaklı olması ise kahvaltılık gıdaların bozulmasını önlemektedir. Bu ürün çeşidine Kütahya Porselen çay takımı eşlik etmektedir. Bu takımlarda genellikle çay bardağı, bardak altı ve çay kaşığı bulunmaktadır. Her öğünün favori içeceği olan çay, kahvaltıda ayrıca önem arz etmektedir. Bu nedenle takımın dışında Kütahya Porselen çaydanlık modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca küçük ailelerin kahvaltıları düşünüldüğünde, Kütahya Porselen demlik çeşitlerinin de son derece kullanışlı olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Çay ile birlikte en çok tüketilen içeceklerden birisi kahvedir. Bu nedenle Kütahya Porselen fincan takımı da oldukça popüler bir ürün olarak karşınıza çıkabilir. Kahve fincanları ayrıca satılabildikleri gibi takım hâlinde de alınabilirler. Kütahya Porselen kupa modelleri, harici bir şekilde çay ya da kahve bardağı ihtiyacı olanlara yöneliktir. Kahve takımlarında ise daha fazla parça vardır. Fincanlar ve alt tabakları ile birlikte bazı takımlarda kahve yanı su bardakları da bulunmaktadır. Sunum ve servis konusunda şıklığı en üst seviyeye çıkarmak isteyenlerin tercihi genellikle bu takımlar olmaktadır. Servislerdeki tüm parçalar birbirleri ile uyumlu olduğunda, misafirlerin dikkatini daha fazla çekebilir. Bu nedenle özellikle ikramlık takımlar, Kütahya Porselenin şık takımları ve ürün çeşitleri arasından seçilmelidir.

Kütahya Porselen çeyiz seti ile ün kazanmış bir marka olarak da tanımlanabilir. En çok tercih edilen çeyiz setlerinin arasında bu markanın takımları da yer almaktadır. Evlilik ilk anlarından itibaren mutfakları süsleyen Kütahya Porselen, zengin içerikli takımlarının yanında küçük takımlar ve tekli ürünler de sunar. Bu ürün çeşitlerinden biri Kütahya Porselen baharat takımlarıdır. Baharatlıklar her mutfakta ihtiyaç duyulan araçlardır ve diğer malzemeler ile uyumlu olması, mutfak ve sofra dekorasyonu açısından önemlidir. Sofraların en önemli parçalarından biri ise yemek tabağıdır. Kütahya Porselen yemek tabağı modelleri, farklı tasarımlara sahip takımlara da uyum sağlayabilecek güzelliktedir. Kütahya Porselen tabak çeşitleri arasında servis tabakları da popülerdir. Kütahya Porselen servis tabağı seçenekleri, oldukça geniş bir yelpazeye yayılır. Hemen her mutfak için uyumlu bir model bulabilmek mümkündür.

Sofranın önemli parçalarından bir başkası da kâselerdir. Kütahya Porselen kâse modelleri, farklı kullanım amaçlarına uygun olabilecek şekilde dizayn edilir. Bununla birlikte en çok tercih edilenlerden biri Kütahya Porselen çorba kâsesidir. Çorba kâseleri pek çok yemeğin yanında ikram edilen çorbalar için son derece kullanışlıdır. Söz konusu yemek olduğunda tencerelerin de önemli bir rol oynadığını söylemek mümkündür. Kütahya Porselen tencere seçenekleri de sunar. Zengin seçenekler arasında özellikle tasarımları ile ön plana çıkan bazı modeller vardır. Bunun yanında marka, işlevsellik açısından da verimli ürünler sunabilmektedir. Örneğin Kütahya Porselen düdüklü tencere modelleri, pratik bir kullanım sunan başlıca modellerdendir. Yemekleri çok daha hızlı ve lezzetli pişiren bu tencere çeşidi, yemeğin piştiğini düdük öttürerek haber verir. Ayrıca markanın porselen materyale sahip tencere çeşitleri de yoğun bir şekilde rağbet görmektedir.

Kütahya Porselen Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Kütahya Porselen Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Markanın popülaritesi ve sıklıkla tercih edilmesi, ürünlerinde üstün özellikler sunması ile mümkün olmaktadır. Örneğin Kütahya Porselen kahve fincanı modelleri, klasik fincan anlayışından kopmadan dizayn edilmiş ürünleri içerir. Kütahya Porselen fincanlar, en az yemek takımları kadar popülerdir. Bunun sebebi, kahve sunumlarına kazandırdığı güçlü görüntüdür. Kullanıcıların en çok beğendiği ürün grupları arasında, kahve fincanları ile birlikte çay setleri de bulunmaktadır. Hemen her ürün grubunun takım hâlinde satılıyor olması da markanın en önemli özellikleri arasında gösterilebilir. Çünkü evlerde, her türlü servis ve ikramlıkların takım hâlinde olması, şıklık açısından tercih edilen bir detaydır.

Kütahya Porselen ürünleri arasında öne çıkan tencereler, sahip oldukları benzersiz özellikler ile kullanıcılara avantaj sağlarlar. Döküm, granit, çelik gibi malzemelerin kullanıldığı bu tencereler, her zaman sofranın parlayan yıldızları arasında olur. Şıklığını ve parlaklığını kaybetmeyen modeller sunan marka, hem tekli hem de takım ürünleri sayesinde farklı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Pratik gereçlerden vazolara, sürahilerden kek kalıplarına, dekoratif objelerden çatal, kaşık, bıçak setlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veren bir markadır. Dolayısıyla her bir ürünün kendine göre özellikleri vardır. Başlıca özellikler kalite, dayanıklılık, uzun kullanım ömrü ve uygun fiyatlardır.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kütahya Porselen yemek takımı konusunda zirvede bulunan markalardan biridir. Yemek takımı her evin ihtiyacıdır ve bu ihtiyaçları en verimli şekilde karşılayacak markalardan biri Kütahya Porselen’dir. Beğenilen ürünler arasında, ilk sıralarda Kütahya Porselen Milena yer almaktadır. Milena isimli takım, toplamda 83 parçadan oluşmaktadır ve farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Söz konusu parçalar servis tabağı, yemek tabağı, pasta tabağı, kâse, kayık tabak ve çorbalık şeklinde sıralanmaktadır. Bunlara ek olarak kahve ve çay fincanı takımları ile birlikte tuzluk, biberlik, peçetelik gibi parçalar da takımın içerisinde yer almaktadır. Daha minimal düşünenler ve daha küçük aileler için Kütahya Porselen Yasemin seti öne çıkmaktadır. Toplamda 24 parçadan oluşan bu set, temel ihtiyaçlara yönelik bir şekilde hazırlanmıştır. Seti 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kâse oluşturur.

Kütahya Porselen Bone İlay yemek takımı da yine 24 parçalık temel setler arasında yer almaktadır. Fakat tasarım açısından lüks bir görüntü vermektedir. Tabak ölçüleri farklı olmakla birlikte beyaz rengi ile porselen şıklığını doğrudan yansıtır. Kütahya Porselen Nano set de 24 parçalık modeller arasında kendine yer bulmaktadır. Kütahya Porselen Nano Ceram, sofraya hareket katan desenleri ile dikkat çeker. Siyah etnik desenlerin beyaz ile mükemmel buluşması üzerine tasarlanmış olan bu model, en çok tercih edilenler arasındadır. Kütahya Porselen Tuvana da beyaz rengi sevenlere hitap eden bir yemek takımıdır. 6 kişilik olarak tanımlanan bu takım, sadeliği ve doğallığı nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Bombeli yapısı sayesinde sofralara samimi bir hava kazandırır.

Şık, modern ve kullanışlı sıfatlarının tümünü bir arada taşıyan takımlardan biri Kütahya Porselen Zümrüt’tür. Zümrüt, 84 parçalık bir set olmakla birlikte 12 kişilik masalar dikkate alınarak tasarlanmıştır. Tüm tabak çeşitlerini içeren takımda çay ve kahve fincanları da bulunmaktadır. Baharatlık ve peçetelik gibi aksesuarları sayesinde ise eksiksiz bir sofra hazırlamak mümkündür. Altın fileli renk ve desen detayları ile modern görünümü sofralara taşımaktadır. Kütahya Porselen Bone Kalipso ise desen detaylarının daha fazla ön planda olduğu bir modeldir. Yine 12 kişilik olan bu takımda toplamda 62 parça bulunmaktadır. Etnik ve yöresel motiflerin yer aldığı bu yemek takımı, Türk mutfakları ile en çok uyum sağlayan modellerden biri olarak kabul edilmektedir.

Kütahya Porselen kare yemek takımı modellerinde de kullanıcıların en çok beğendiği markalar arasında gösterilir. Kare hatlara sahip olan seçeneklerin beğenilenleri ise Kütahya Porselen Çisil olarak kabul edilir. 24 parçalı, tamamen beyaz bir yemek setidir. Köşeleri oval olmasına rağmen kare görüntüsünü kaybetmeyen bir tasarıma sahiptir. Üst kısımlardaki tırtıklar ise tasarıma hareket kazandırmaktadır. Kütahya Porselen Efes de karesel modeller arasında değerlendirilebilir. Çisil’e göre biraz daha oval olan Efes, ayrıca bej renk detayı içerir. Üst kısımlarındaki renk detayı sayesinde sadeliğinden bir miktar ödün veren bu takım, birbirinden kullanışlı 4 ürün grubunu içerir. Her bir üründen altışar adet bulunmaktadır. Kütahya Porselen Bone Mare ise tam anlamıyla kare olarak nitelendirilebilecek bir tasarıma sahiptir. 62 parçalık bu takımdaki tabaklar, beyaz desenli dokuları ile fark yaratmaktadır. Ayrıca köşe kısımlarındaki altın varak desenleri de havalı tarzı sevenler için idealdir.

Kütahya Porselen İnci yemek takımı ile popülaritesini artırırken Kütahya Porselen Lapis yemek takımı, daha nadir tercih edilen modeller arasındadır. Kütahya Porselen Naturaceram, canlı ve hareketli sofralar için ideal olan bir ürün çeşididir. Kütahya Porselen Corendon ve Kütahya Porselen Leonberg, erensel sofra modasını evlerdeki masalara getirebilecek tasarım detaylarına sahiptir. Kütahya Porselen Zeugma ile Kütahya Porselen Açelya ise geçmişi ve bugünü aynı takım içerisinde harmanlayabilen ürün grupları olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kütahya Porselen San Marco, üniversal bir görünüm sunabilen nadir ürünler arasındadır. Kütahya Porselen Marine serisi ve Kütahya Porselen Doğadakiler modelleri, daha farklı bir bakış açısı kazanmak isteyenlerin sofralarını süsleyen diğer yemek takımı modelleridir.

Kullanılan Materyallerin Kaliteleri Nasıldır?

Kullanılan Materyallerin Kaliteleri Nasıldır?

Kütahya Porselen’in dünyaca ünlü bir marka hâline gelmesindeki en önemli etken, üst düzey kalite standartları sunmasıdır. Kalite seviyesi dolayısıyla kullanıcıların memnuniyetini de yüksek tutabilen marka, söz konusu kaliteyi üretim sürecinde tercih ettiği materyaller ile sağlar. Her bir ürün grubu farklı materyallerden üretilirken her zaman kalitelisi tercih edilir. Porselen ürünler, adından da anlaşılacağı üzere markanın uzmanlık alanına girer. Saf bir beyazlığa sahip olan porselen ürünler, çizilmelere ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Bu özellikler, ne kadar kaliteli bir materyal tercih edildiğini net bir şekilde gösterebilen detaylar arasındadır.

Tencere, tava ve çaydanlık gibi metalik ürünler söz konusu olduğunda da en yüksek kalite seviyesini sunabilen markalar arasındadır. Çelik ürünlerde paslanmaz ve çizilmez özellikli materyaller kullanılmaktadır. Bu da ürünlerin yıllar boyunca her zaman parlak bir şekilde kullanılabilmesini mümkün hâle getirmektedir. Paslanmaz çelik malzeme çatal, kaşık, bıçak setlerinde de en çok tercih edilen materyallerden biridir. Granit ürünler ise materyalin doğasından gelen kalite sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunar. Çizilmeye, kararmaya ve renk solmasına karşı mükemmel bir direnci olan granit, Kütahya Porselen’in usta ellerinde işlenerek şık tasarımlarla tencere ve tavalara dönüşür. Bu ürünler, masada duruşlarıyla bile kalitesini yansıtabilmektedir. Bir diğer malzeme ise dökümdür. Döküm, son derece güçlü ve sağlam bir materyaldir. Markanın kaliteli üretim süreci sayesinde bu sağlamlığın derecesi de bir hayli yükselmektedir.

Kütahya Porselen Ürünleri Nasıl Temizlenmelidir?

Kütahya Porselen Ürünleri Nasıl Temizlenmelidir?

Kütahya Porselen ürünler, fiziksel yapı bakımından son derece dayanıklıdır. Bu da kullanıcılara temizlik konusunda daha geniş bir özgürlük alanı sunmaktadır. Desenli ve baskılı modellerde dahi yüksek dayanıklılık söz konusudur. Bu sayede kullanıcılar, markanın ürünlerini gönül rahatlığıyla yıkayabilmektedir. Ürünlerin büyük çoğunluğu, bulaşık makinesinde yıkanabilecek niteliktedir. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği, neredeyse tüm kullanıcılar için büyük bir avantaj yaratır. Kullanım sonrası doğrudan makineye yerleştirmek, zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca doğru deterjanların kullanılması hâlinde çizilme gibi bir durum da söz konusu değildir. Cam ürünler parlaklığını kolay kolay yitirmez fakat yine de dikkat edilmelidir.

Markanın bazı ürünleri, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmayabilir. Bu nedenle satın alınan ürünün kullanma talimatı dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Makineye uygun olmayan ürünler bu şekilde yıkanırsa çizilebilir ya da desenleri solabilir. Dolayısıyla zaman zaman elde yıkama yapmak gerekebilir. Fakat Kütahya Porselen ürünleri, yapıları gereği kolay temizlenebilen ürünlerdir. O yüzden elde yıkama konusunda da bir zorlukla karşılaşılmaz. Kolayca temizlenir ve her zaman hijyenik kalır.

Kütahya Porselen Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Kütahya Porselen Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Kütahya Porselen takımı ve bu takımların fiyat aralıkları, içerik ve malzeme gibi detaylar doğrultusunda şekillenir. 12, 24, 62 ve 84 gibi çeşitli parça sayısına sahip takımlar bulunmaktadır. Bu nedenle son derece geniş bir fiyat aralığı ve yoğun bir fiyat değişkenliği mevcuttur. Kütahya Porselen fiyatları, ürün çeşidine bağlı olarak da değişkenlik gösterir. Ürün çeşidinin çok olmasından dolayı ciddi fiyat farkları ile karşılaşılabilir. Sabit bir fiyat beklemek söz konusu değildir. Örneğin tencere ve setler farklı şekilde fiyatlandırılır. Tek başına satın alınan tencereler ile set hâlinde alınan arasında ciddi bir fark vardır. Tekliler daha düşük fiyatlı gibi görünseler de Kütahya Porselen tencere seti almak her zaman daha ekonomik olarak kabul edilir.

Kütahya Porselen kahvaltılık setleri de diğer yemek setleri ile farklı kriterlere sahiptir. Akşam yemeği ile kahvaltı arasındaki fark, ürünlere ve dolayısıyla fiyatlara da yansımaktadır. Kahvaltı sürecinde çay da önemli bir faktördür ve Kütahya Porselen çay tabağı ile çay bardağı, ayrı ayrı satın alındığında farklı bir şekilde fiyatlandırılırlar. Kütahya Porselen tekli tabak fiyatları ise setler ile karşılaştırıldığında, birim fiyat açısından daha yüksek bir değere tekabül edebilir. Kütahya Porselen tatlı tabağı, tekli olarak en çok satın alınan modeller arasındadır. Aynı şekilde yemek tabağı, kayık tabak, çorba kâsesi gibi parçalara da tekli bir şekilde ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda sete ödenen ücret doğrultusunda bir fiyat belirlenmesi söz konusu değildir. Ayrıca her bir model serisi de kendine özgü özellikleri doğrultusunda farklı aralıklarda fiyatlandırılmaktadır.

Kütahya Porselen ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilmek için ise detaylı bir fiyat araştırması yapmak şarttır. Yapılan araştırma sonucunda elde edilen veriler ise birbirleri ile karşılaştırılmalıdır. Bunun sebebi, aynı ürünün pek çok farklı satıcı tarafından satılabilmesidir. Satıcıların da kendi fiyatlandırma politikaları olduğu için aynı ürünü daha uygun fiyat ile bulabilmek mümkündür. Bu noktada indirimlere ve kampanyalara da göz atmakta fayda vardır. Özellikle online alışverişlerde sık sık indirimler yakalanabilir. Bunun için kampanyalar takip edilmelidir.