Fiyat
Cinsiyet
Piller Kutuya Dahil Mi?
Boyut
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Renk
Yaş
Pil ile mi çalışır?
Dil
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Masal Anlatan Kuzu

" araması için 86 sonuç listeleniyor

Masal Anlatan Kuzu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çocuğunun kişisel gelişimini desteklemek ve aynı zamanda huzurla uykuya dalmasını sağlamak isteyen ebeveynler masal anlatan kuzulardan yardım alabilir. Farklı markalarda satışa sunulan masal anlatan kuzular sayesinde sizler de çocuğunuzun görsel ve işitsel algılarının gelişmesinde yardımcı olabilirsiniz. Masal anlatan kuzularla çocuğunuz daha eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilir. Çocuğunuz yeni bir bilgi öğrendiğinde ona masal anlatan yavrulu kuzu hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda eğitici, huzurlu ve sakinleştirici masallarla da hem gün içinde hem geceleri ihtiyacı olan uykuyu almasını sağlayabilirsiniz. Pelüş ve yastık gibi çeşitli masal anlatan kuzu modellerine göz atarak çocuğunuz için en doğru kararı alabilir, alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Set şeklinde satışa sunulan masal anlatan kuzu modelleri sayesinde daha fazla ürüne avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Masal Anlatan Kuzu Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Masal Anlatan Kuzu Modelleri

Farklı özellikte satışa sunulan masal anlatan kuzu modelleriyle siz de çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Çocuğunuz uyurken yumuşak eşyalara sarılmaktan hoşlanıyorsa onun için masal anlatan peluş kuzu yastıklara göz atabilirsiniz. Çeşitli renklerde satışa sunulan peluşlar sayesinde ona, özel bir yatak hazırlayabilirsiniz. Benzer şekilde miniğinizin huzurla uyuyabilmesi için masal anlatan kuzu yastıklarını da inceleyebilirsiniz. Ürünlerde bulunan ses değiştirme ve arttırma gibi özellikler sayesinde çocuğunuz yumuşak yastığında yatarken ona masallarla eşlik edebilirsiniz. Masal anlatan kuzu satın almadan önce ürünler hakkında merak ettiğiniz detaylara ulaşmak istiyorsanız müşteri değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Diğer müşteriler tarafından yapılan masal anlatan kuzu tavsiyeleri sayesinde soru işaretlerinizi giderebilir, çocuğunuzun ihtiyacına ve zevkine uygun olan modeli hızlıca satın alabilirsiniz.

Masal Anlatan Kuzu Kullanım Alanları

Masal Anlatan Kuzu Kullanım Alanları

Masal anlatan kuzular çocukların el-göz koordinasyonlarından gelişmesinde etkin bir rol oynuyor. Aynı zamanda hayal güçlerinin gelişmesi için de bu tarz ürünlere yönelebilirsiniz. Masal anlatan kuzuları hem günlük hayatta hem seyahat gibi farklı kullanım alanlarında eğlenceli vakit geçirmek için tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz birden fazla oyuncakla meşgul olmaktan keyif alıyorsa tekli modeller yerine yavrulu Türkçe masal anlatan kuzulara göz atabilirsiniz. Bu sayede hem oyuncak ihtiyacını giderebilir hem masal ve ninniler eşliğinde rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuz seyahatlerden rahatsız oluyorsa veya kendini tedirgin hissediyorsa masal anlatan kuzuları bu durumlar için de kullanabilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuz esnasında çocuğunuzun masallarla keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Eğer daha önceden bu tarzda bir ürün satın almadıysanız veya kafanızda bazı soru işaretleri varsa masal anlatan kuzu yorumlarına bakabilirsiniz. Masal anlatan kuzu kullananların yorumları sayesinde oyuncakların boyutlarından kalitelerine pek çok konudaki özelliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede alışverişinizi keyifle yapabilir, çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Masal Anlatan Kuzu Fiyatları

Bütçe Dostu Masal Anlatan Kuzu Fiyatları

Masal anlatan kuzu fiyatlarının belirlenmesinde ürün sayısı, marka ve model gibi unsurlar göz önüne alınır. Örneğin benzer özelliklerdeki masal anlatan kuzular, farklı markalar tarafından satışa sunulduğu için fiyatlarında farklılık olabilir. Benzer şekilde bazı masal anlatan kuzu modelleri 2'li set şeklinde satılabilir. Bu setlerin içinde birden fazla masal anlatan kuzu bulunduğu için fiyat değişiklikleri görülebilir. Farklı bütçelere hitap eden masal anlatan kuzu çeşitleri sayesinde çocuğunuzun zevkine göre seçim yapabilir, aynı zamanda bütçenizi de koruyabilirsiniz. Bunun için masal anlatan kuzu online alışveriş fırsatından faydalanabilir, hoşunuza giden modele cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yılın çeşitli dönemlerinde masal anlatan kuzu indirimleri düzenlenebilir. Bu indirimleri takip ederek değerlendirebilir, bütçe dostu alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Çocuğunuzun hem eğlenmesine hem huzurla uyuyabilmesine yardımcı olabilecek masal anlatan kuzuların tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Masal Anlatan Kuzu Nereden Alınır?

Bebekler ve çocuklar için uyku arkadaşı olan masal anlatan kuzu modellerinin tamamına Trendyol sayesinde ulaşım sağlanabilir. Bebeklerin ve çocukların severek dinlediği aynı zamanda son derece keyif aldıkları bu masal anlatan kuzu çeşitleri hem verimli hem de keyifli zamanlar yaşanmaya yardımcı olur. Kaliteli yapısı sayesinde kolay bozulma yapmayan bir forma sahiptir. Uzun vadeli kullanıma uygun oyuncaklar arasında yerini alır. Masal anlatan kuzu modelleri; renk ve boyut seçenekleri ile ebeveynlerin tercih edebilme imkanı sunar. Her bütçeye uygun olan modeli bulmak mümkündür. Ayrıca uyku arkadaşı görevi sağlayan bir oyuncaktır. Trendyol üzerinden ürünlerin tamamına kolaylıkla ulaşım sağlayarak istenilen renk ve ebattaki ürünü tercih edebilirsiniz.

Masal Anlatan Kuzu Ses Kalitesi Nasıldır?

Masal anlatan kuzu modelleri; ses kalitesini oldukça iyi ve net şekilde yansıtan bir mekanizmaya sahip seçeneklerdir. Bebek ve çocukların ses hassasiyeti göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilen oyuncaklardır. Kulaklarına zarar vermeyecek şekilde ses ayarlaması yapılan masal anlatan kuzu oyuncakları aileler için ve çocuklar için ideal bir parçadır. İstenilen ses ayarı yapılabilen seçenekleri de mevcuttur. Renkli ışıkları sayesinde bebeklerin ve çocuklar dikkatini çeken bu ürünler, oldukça rağbet görür. Bebeklerin uyku düzeni ve uykuya dalma süreçleri değişkendir. Büyük oranda annelerin üzerinden bu zorlu süreci alarak üstlenen masal anlatan kuzu ile çocuklar daha rahat uykuya dalar. Ürünlerde istenilen masalı da seçmek mümkündür.

Masal Anlatan Kuzu Renk Çeşitleri Nelerdir?

Masal anlatan kuzu modellerinin üretimi çoğunlukla beyaz ve krem renklerde gerçekleşir. Bunun sebebi ise birebir kuzu ile aynı olması içindir. Masal anlatan kuzu oyuncakları yaş ya da cinsiyet fark etmeden her çocuğun için oynaması ideal bir oyuncak seçeneğidir. Masal anlatan kuzuların çoğunlukla peluş olarak üretimi gerçekleştirilir. Peluş olmasından ötürü hafiftir ve yumuşaktır. Çocuklar masal anlatan kuzu oyuncaklarını istedikleri gibi rahatlıkla kucaklarında taşıyabilir. Ayrıca gittikleri her yere yanlarında götürebilirler. Masal anlatan kuzu tasarımlarının yastığa dönüşen çeşitleri de bulunur. Üstlerinde yer alan cırt cırtlı kumaşlar sayesinde kolay bir şekilde yastık halini alabilir. Yastık haline getirilen masal anlatan kuzu oyuncakları çocuklar için ideal boyutlara ulaşır.