placeholder
"

Metal Tablo

" araması için 17589 sonuç listeleniyor

Evinize Yeni Bir Hava Katmak İçin Metal Tablo Modelleri

Tablolar duvarları süsleyerek mekandaki bütünlüğü sağlayan en özel dekorasyon parçaları arasında yer alır. Farklı tarzlarda tasarlanan tablolar arasında en popüler olanlar metal tablo modelleridir. Bu tabloları evinizin her odasında farklı ambiyanslar yaratmak için kullanabilirsiniz. Metal çerçeveli tablo ev, iş yeri, cafe, ofis veya başka yaşam alanları için tercih edilebilecek şık parçalardan biridir. Bunlar arasında metal tablo Atatürk modeli gibi sembol niteliği taşıyan tablolar da olabilir. Ayrıca koruyuculuğuna inanılan ve dini açıdan bir değer taşıyan metal tablo Ayetel Kürsi modeliyle tercih edilebilir. Duvarınızda kullanacağınız bu tabloları koltuk takımı hizasında ya da büyük bitki saksılarına yakın olacak şekilde konumlandırabilirsiniz.

Metal Tablo Modelleri

Metal Tablo Modelleri

Metal tablo modelleri birbirinden şık tasarımlarla dikkat çeker. Bu tasarım nitelikleri tablolara farklılık katar. Farklılığa sahip metal tablo kartal, kurt, geyik, aslan, at figürleri ile ayrıcalık kazanır. Bu hayvan figürleri mekanın havasına uygun şekilde yerleştirildiği zaman doğadan bir alıntı olarak durabilir. Doğadan bir esinti şeklindeki metal tablo ağaç modeli de hayvan figürleri ile kombin şeklinde duvarlarınızı süsleyebilir. Daha farklı bir arayış içerisinde iseniz metal kabartma tablo ya da 3 boyutlu metal tablo tercih ederek mekana efektif bir hava katabilirsiniz. Bunlar haricinde 3’lü metal tablo kullanarak duvarlarınızda yan yana ya da asimetrik bir şekilde estetik bir görsel oluşturabilirsiniz. Böylece aynı duvar üzerinde üç tabloyu birbirini tamamlayacak şekilde sergileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece görsel olarak değil, kullanım olarak da yararlanmak istiyorsanız metal tablo saat modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu seçimle beraber hem şık bir tabloya hem de gösterişli bir duvar saatine sahip olmuş olursunuz. Salon başta olmak üzere evinizin her odasında kullanılabilen bu tabloları kişiye özel isimli olarak tercih edebilirsiniz. Bu şekilde tercih edilen bir model hem anlamlı olup hem de özel hissettirebilir. Mutfak için kullanılan metal tablo çeşitleri, çatal ve bıçak figürleri ile eğlenceli bir tarzın parçası olabilir.

Metal Tablo Fiyatları

Metal Tablo Fiyatları

Metal tablo modelleri ve fiyatları arasında doğrudan bir orantı söz konusudur. Bu orantı tabloların boyutları, fonksiyonları ve çoklu tablo olmasına göre değişebilir. Çünkü tablonun boyu arttıkça fiyatı da doğrusal olarak artmaktadır. Ayrıca 3’lü veya 4’lü olan tablo modelleri de tekli olanlara göre farklı fiyatlarda karşınıza çıkabilir. Bunun haricinde saat gibi farklı bir fonksiyonu bulunan tablolar sadece modellere göre bir miktar daha pahalı olabilir. Daha ışıltılı modellerden hoşlananlar, LED metal tablo modelleri ile ışıklı bir görünüm elde edebilirler. Bu modeli akşamları loş bir ortam sağlamak içinde kullanabilirsiniz. Metal tablo fiyatları bütün bu unsurlar göz önünde bulunarak belirlenir. Fiyatların uygun olmasından dolayı herkesin duvarlarını süslemek için rahatça temin edebileceği dekoratif parçalardır.

Dekoratif Metal Tablolar Trendyol’da

Dekoratif Metal Tablolar Trendyol’da

Dekorasyonun vazgeçilmez parçaları olan tablolar, diğer ev eşyaları ile uyumlu kullanıldığı zaman ortaya muazzam dizaynlar çıkarır. Farklı çizgilerde duvar tasarımları yapmak isteyenler Metal kaktüs tablo kullanabilirler. Ayrıca kaktüslerle uyum yakalamak için metal çiçekli tablo kontrastı kullanarak sıra dışı bir ikili oluşturulabilir. Daha düz bir çizgide ama yine doğadan ilham alarak dekor yapmak istiyorsanız metal tablo yaprak modellerini tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli bir duruşu olan bu tablolar ışıklandırmalarla desteklendiği zaman daha güçlü bir görünüm sergiler. Farklı metal renklerinde ya da üç boyutlu olarak tercih edebileceğiniz bu tablolar sade duvarlarınıza hareketlilik kazandırır. Duvarda oldukça şık görünen ve hemen hemen her tarza uyum sağlayan metal tablo modellerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.