İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Parça Sayısı
Tema / Stil
Fiyat
Çerçeve Tipi
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Metal Tablo

" araması için 7801 sonuç listeleniyor

Şıklık Sunan Metal Tablo Seçenekleri Trendyol’da!

Tablolar duvarları süsleyerek mekandaki bütünlüğü sağlayan özel dekorasyon parçaları arasında yer alır. Farklı tarzlarda tasarlanan tablolar arasında favori olanlar ise metal tablo seçenekleridir. Bu ürünleri evinizin her odasında farklı ambiyanslar yaratmak için kullanabilirsiniz. Paslanmaz yapıda sunulan çerçeveli ürünler ev, iş yeri, kafe, ofis veya başka yaşam alanları için tercih edilebilecek şık parçalardan biridir. Bunlar arasında dekoratif Atatürk metal tablo modeli gibi sembol niteliği taşıyan tablolar da olabilir. Tüm modeller farklı anlamlar taşıyarak zevklere uyum sağlar. İçerisinde yer alan görsellerin ve figürlerin geniş bir skalada sunulması da memnuniyet kazandırır. Modelleri seçerken aynı zamanda ev dekorasyonunuzu da düşünebilirsiniz. Metal pano tablo çeşitlerini renk ve boyut yönünden ele alarak seçim yapmanız dekorasyonu kolay hale getirir. Ayrıca koruyuculuğuna inanılan ve metal dini, İslami tablo seçenekleri arasında yer alan Ayetel Kürsi modeli de bu özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilebilir. Duvarda kullanılan bu ürünleri koltuk takımı hizasında ya da büyük bitki saksılarına yakın olarak konumlandırabilirsiniz. Koruyucu etki sunan Ayetel Kürsi duasıyla istediğiniz huzura erişmeniz de mümkün hale gelir. Farklı modellerle sunulan ürünler arasından zevkinize hitap edeni temin edebilirsiniz. Siyah metal tablo gibi koyu zeminine sahip olan modeller bu açıdan beğeni kazanır. Zarif ve şık bir görünüm sunan seçenekler aynı zamanda içindeki görseli de ön plana çıkarır. Trendyol’dan bu şık modelleri inceleyebilirsiniz.

Beğenilen Metal Tablo Modelleri

Beğenilen Metal Tablo Modelleri

Metal tablo modelleri birbirinden şık tasarımlarla dikkat çeker. Bu tasarım nitelikleri tablolara farklılık katar. Farklılığa sahip kartal, at, kurt, geyik, aslan metal tablo, figürleri ile ayrıcalık kazanır. Bu hayvan figürleri mekanın havasına uygun şekilde yerleştirildiği zaman doğadan bir alıntı olarak durabilir. Doğadan bir esinti şeklindeki üründe yer alan ağaç modeli de hayvan figürleri ile birlikte duvarlarınızı süsleyebilir. Modeller, doğayı anımsatması açısından müşteriler tarafından beğeniyle kullanılır. Metal harita tablo çeşidi ise farklı bir tarza hitap eder. Üzerinde farklı coğrafi bölgelerin güncel ya da eski haritalarını barındıran bu modeller, ilgi çekici olması açısından incelenen ürünler haline gelir. Aynı zamanda haritaların estetik bir görünüm sunması da beğeni kazanır. Ürünleri hem dekoratif bir unsur hem de öğrenim amaçlı olarak tercih edebilirsiniz. Farklı bir arayış içerisinde iseniz kabartma ya da 3 boyutlu metal tablo tercih ederek mekana efektif bir hava katabilirsiniz. Bunlar haricinde 3’lü ürünleri kullanarak duvarlarınızda yan yana ya da asimetrik bir şekilde estetik bir görsel oluşturabilirsiniz. Böylece aynı duvar üzerinde üç tabloyu birbirini tamamlayarak sergileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece görsel olarak değil, kullanım olarak da yararlanmak istiyorsanız ürünlerin saat modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu seçimle beraber hem şık bir ürüne hem de gösterişli bir duvar saatine sahip olabilirsiniz. Salon başta olmak üzere evinizin her odasında kullanılabilen bu tabloları özel isimli olarak da tercih edebilirsiniz. Bu şekilde tercih edilen bir model hem anlamlı olur hem de özel hissettirir. Mutfak için kullanılan çeşitler, çatal ve bıçak figürleri ile eğlenceli bir tarzın parçası olabilir. Metal kabartmalı tablo ortama eşsiz bir hava katması açısından tercih edilen modeller arasında öne çıkan bir üründür. Mutfakların yanı sıra bu seçeneklerden salonlarda sıklıkla faydalanıldığı görülür. Özellikle geniş alanlarda kabartma tasarımları ön plana çıkar. Göz alıcı etkiye sahip olan bu ürün sayesinde dekoratif unsura erişim sağlayabilirsiniz. Beğenilen seçenekler, kaliteli yapılarla üretilir ve metal olması açısından paslanmadan kullanılır. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan pek çok seçeneğe Trendyol sayesinde erişim sağlayabilirsiniz.

Avantajlı Metal Tablo Fiyatları

Avantajlı Metal Tablo Fiyatları

Metal tablo fiyatları ve modelleri arasında doğrudan bir orantı söz konusudur. Bu orantı tabloların boyutları, fonksiyonları ve çoklu tablo olmasına göre değişebilir. Ürünün boyu arttıkça fiyatı da doğrusal olarak artış gösterir. Ayrıca 3’lü veya 4’lü olan tablo modelleri de tekli olanlara göre farklı fiyatlarda karşınıza çıkabilir. Bunun haricinde saat gibi farklı bir fonksiyonu bulunan tablolar da uygun fiyatlarla müşterilere sunulur. Bu modeller hem resim hem de saat olması açısından farklı ihtiyaçlara hitap eder. Ürünlerin salon, mutfak gibi işlevsel alanlarda sıklıkla tercih edildiği görülür. Kullanışlı modellerin çok sayıdaki desene sahip olması da rahatlıkla uyum sağlamasına olanak sunar. Beğenilen tasarımlar arasında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş metal tablo seçenekleri de bulunur. Bu modellerin özellikle genç odalarında sıklıkla tercih edildiği görülür. Takımlara özel olarak üretilen modellerle istenen görünümlere erişim sağlayabilirsiniz. Metal hat tablo çeşidi ise özellikle islami açıdan tercih edilen ürünlerdir. İslami yazıların hat sanatına yansıtılması ilgi çeker. Bu ürünlerde de bu yazı tipi ile yazılan çeşitli dualara ve isimlere rastlanır. Beğenilen seçenekler aynı zamanda kişiye özel olan isimleri de barındırabilir. Işıltılı modellerden hoşlananlar ise LED ürün seçenekleri ile ışıklı bir görünüm elde edebilirler. Bu modeli akşamları loş bir ortam sağlamak için de kullanabilirsiniz. Metal at, kartal tablo ise farklı figürlere yer vermesi açısından beğeniyle tercih edilir. Ürünün üzerinde yer alan hayvan figürleri, farklı yerlere uyum sağlar. Metal motosiklet tablo da farklılığı ile öne çıkan bir diğer modeldir. Ürün üzerinde farklı tasarımların ve gerçekçi fotoğrafların yer alması motorseverleri memnun eder. Çok çeşitli olan bu modelleri isteklerinize göre Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Dekoratif Metal Tablo Yorum ve Önerileri

Dekoratif Metal Tablo Yorum ve Önerileri

Dekorasyonun vazgeçilmez parçaları olan tablolar, diğer ev eşyaları ile uyumlu kullanıldığı zaman ortaya eşsiz dizaynlar çıkarır. Farklı çizgilerde metal duvar tablo tasarımlarına ulaşmak isteyen müşteriler de çok sayıdaki seçeneği inceleyerek ihtiyaçlarını yerine getirirler. Kaktüs tasarımlı resimler pek çok müşterinin favorisi olarak öne çıkar ve duvarlarda kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilir. Ayrıca kaktüslerle uyum yakalamak için çiçekli kontrastı kullanarak da sıra dışı bir ikili oluşturulabilir. Modeller, yeşil tonlarının ağırlıkta olması açısından müşterilerin ilgisini çeker. Ürünler özellikle doğayı yansıtan bir hava katar ve yeşil olmasıyla canlı bir ortam oluşturur. Bu özellikleri ile boş duvarlarda özellikle kaktüs seçeneklerinin ön plana çıktığı görülür. Düz bir çizgide ama doğadan ilham alarak dekor yapmak istiyorsanız metal yaprak, ağaç, çiçek tablo modellerini de tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli bir duruşu olan bu ürünler ışıklandırmalarla desteklendiği zaman güçlü bir görünüm sergiler. Seçeneklerin üzerindeki desenler renk bakımından farklılık gösterir. Renk, boyut ve tasarım açısından çok sayıdaki ürün arasından seçim yapma şansını elde edebilirsiniz. Ürünlerin sağladığı eşsiz renkler, müşteriler tarafından beğeni kazanır. Renkli metal tablo ya da üç boyutlu olarak tercih edilen bu ürünler sade duvarlarınıza hareketlilik kazandırır. Duvarda oldukça şık görünür ve farklı tarzlara uyum sağlar. Metal kesim tablo çeşitleri kaliteli yapıları sayesinde de beğeni ile kullanılır. Modeller paslanmaz ve darbe almayan yapılarıyla uzun süreli olarak tercih edilir. Bu sayede istenmeyen durumları engelleyerek kullanımını sürdürür. Metal tablo yorum bölümünde beğeniyle söz edilen tüm bu seçenekleri Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilir, evlerinize şıklık katabilirsiniz.

Metal Tablo Hangi Alanlarda Kullanılır?

Metal tablolar, sanat ve dekorasyon amacıyla pek çok farklı alanda kullanılabilir. Ev içi dekoru olarak popüler bir seçenek olan bu ürünler, farklı boyut ve tarzlarda tercih edilerek duvarlarda sergilenebilir. Kullanıldığı alanı daha geniş ve ferah gösterirken aynı zamanda ortama enerjik bir hava veren tasarımlar da mevcuttur. Çeşitli sanat projelerinde metal anıt, heykel ve resim çalışmalarında da tercih edilebilir. Özellikle hayvan figürleri iç mekanlarda sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Ev, kafe, ofis, atölye, iş yeri gibi pek çok farklı iç mekanda kullanıma uygun bir tasarımdır. Yaşam alanına doğadan esinti getirmek isteyenler için ağaç veya bitki tasarımları da mevcuttur. Kullanım alanınız doğrultusunda ürünlere göz atabilirsiniz.

Metal Tablo Nereden Alınır?

Metal tabloların boyut, tarz, süsleme ve içerik açısından farklı pek çok çeşidi bulunur. Tablonuzu satın almadan önce ürünün boyutunu ve tarzını, kullanacağınız alanın dekorasyonunu, kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bu aşamada ölçüm yapmak işinizi kolaylaştırabilir. Ürünün göründüğü gibi, sağlam bir şekilde elinize ulaşması güvenilir tercihler yapmak dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Karar vermeden önce farklı tarz ve boyutlarda metal tablo çeşitlerini kolayca görebilmek, yeni fikirler edinmek ve güvenilir şekilde alışveriş yapmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde yaşam alanınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Ev, ofis, kafe gibi pek çok farklı iç mekana uygun tasarımları inceleyebilirsiniz.

Metal Tablo Modelleri Nelerdir?

Metal tabloların boyut, tarz, materyal ve içerik açısından birbirinden farklı birçok çeşidi bulunur. Harf ve yazılardan oluşan ürünler; duvarlarda çeşitli sözler, isimler oluşturmak için uygundur. Soyut metal tablolar; çeşitli desenler, renkler ve şekiller kullanılarak farklı bir görünüm sunar. Özellikle evlerde düz ve sade bir ürün kullanmak istemeyenler için metal ayna modelleri uygun bir tercih olabilir. Krom kaplamalı tablolar, mutfak ve restoranlarda ekstra parlak görüntüsü sayesinde yaygın olarak tercih edilir. Doğa temalı ürünler orman, deniz ve çiçek gibi çeşitli doğal unsurları betimleyerek hoş bir görüntü oluşturabilir. Hayvan figürlü tasarımlar, kullanım alanınıza doğal bir enerji katabilir. Arkadan aydınlatmalı metal tablolar, hem görsel hem de işlevsel bir seçenektir. Ürünün arkasına bir elektrik devresi ya da gece lambası monte edilerek akşam saatlerinde ortama farklı bir hava katabilir.