"

Mikrofiber Yorgan

" araması için 2574 sonuç listeleniyor

Mikrofiber Yorgan Çeşitleri ile Sağlıklı Bir Uyku Trendyol'da!

Soğuk kış mevsiminde sıcacık bir yorgana sarılarak uyumayı herkes çok sever ve bunun için en doğru seçim microfiber yorgan çeşitleridir. Geleneksel yorgan modellerinin tam aksine, yeni nesil materyaller ile geliştirilen ve yenilenen mikrofiber yorgan modelleri, kullanım sırasında kişi üzerinde ağırlık hissi yaratmaz ve daha etkili bir ısıtma imkânı sunmaktadır. Çok sayıda üretici firma tarafından en iyi şekilde geliştirilen mikrofiber yorgan modelleri de boyutları ve dolgu yapılarına göre birbirinden farklı özellikler göstermektedir. Yapıları gereği bu yorganlar hava geçirme özelliğine sahiptir. Bazı mikrofiber yorganlarının üretiminde kullanılan malzemeler insan sağlığına zararlı olmayan anti bakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip olmaları ürünleri daha çok tercih etme nedenlerindedir. Mikrofiber yorgan modellerinde inceltilmiş boncuk elyaf, mikrofiber elyaf veya mikro elyaf gibi malzemeler kullanarak iç dolgusu oluşturulur ve üretilir. Mikrofiber yorgan çeşitleri dış kısmı saten, polyester ve mikrofiber polyester aracılığıyla ipeksi bir dokunuşa kavuşur ve kişiler rahat ve huzurlu bir şekilde uyku keyfi yaşarlar.

Mikrofiber Yorgan Modelleri

Mikrofiber Yorgan Modelleri

Rahat ve kesintisiz bir uyku için gerekli olan mikrofiber yorgan modelleri, tek kişilik, çift kişilik ve bebek yorganları olmak üzere kendi içinde farklı gruplara ayrılmaktadır. Üretiminde tek ve çift kişilik üretilen mikrofiber yorganlara eklenen özellikler arasında çıtçıtlı yapıya sahip model çeşitleri ile de hem tek kişilik hem de çift kişilik olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Çıtçıtlı mikrofiber yorgan modelleri, en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kullanımı sırasında kişiye herhangi bir şekilde terleme, nem tutma, koku yapma gibi etkenlere sebep olmayan bu ürünler, vücudunuzun ısı dengesine göre anlık olarak değişiklik gösterir ve sorunsuz bir kullanım sağlar

Her Mevsime Uygun Pratik Mikrofiber Yorganlar

Her Mevsime Uygun Pratik Mikrofiber Yorganlar

İnsanların deliksiz ve sorunsuz bir uyku çekmeleri için özel olarak üretilen mikrofiber yorgan modelleri, geliştirildikleri materyal sayesinde dört mevsim kullanıma uygundur. Üzerlerindeki çeşitli dikiş yapıları ve desenlere sahip olan ve görüntüsüyle de şık görünen bu yorganlar birçok farklı mevsimde ve noktada daha keyifli kullanım imkânı sunmaktadır. Kimi ürünlerin özel tasarımlarında yer alan klima kanalları sayesinde kullanım zamanında ürünün nefes alması sağlanmıştır. Mikrofiber yorgan modellerinin iç kısmı, küçük boşluklarla yapılandırıldığı için katlama ve taşıma işlemleri sırasında kişilere büyük kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Bu yorganlar az yer kapladığı için diğer eşyalarınız için ekstra yer kazanmanız da imkân sağlamaktadır. Ilıman iklim tiplerinde de keyifle kullanabileceğiniz mikrofiber yorganlar, birçok kişiler için ideal uykunun vazgeçilmezidir. Mikrofiber yorgan kullananlar ve microfiber yorgan yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Mikrofiber Yorgan Fiyatları

Mikrofiber Yorgan Fiyatları

İsteyen herkes mikrofiber yorganlara online sitelerden kolay bir şekilde sahip olabilir. Pratik ve kolay kullanım gibi birden fazla avantaja sahip olan bu yorganlar son zamanlarda kullanımı trend olmuş durumda. Yetişkin bireyler ve bebekler için özel olarak geliştirilen ve üretilen mikrofiber yorganlar, estetik şık görünümleriyle yatak odalarınıza farklı bir hava katacak. Farklı kılıflarla değerlendirebileceğiniz ve kullanacağınız ürünleri ister kendiniz için kullanın isterseniz sevdiğiniz insanlara hediye etmek için satın alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerine göre tercih ettiğiniz mikrofiber yorgan çeşitleri, üzerlerinde bulunan yıkama talimatlarına göre çamaşır makinesinde yıkayabilir ve hijyenik bir şekilde her zaman kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz mikrofiber yorgan fiyatları, markası, boyutları, modeli dolgu malzemesi, kalitesi, dış yapısı ve sahip olduğu ekstra diğer özelliklere göre değişmektedir. Siz de ihtiyacınıza ve isteğinize göre farklı yapıda üretilen mikrofiber yorgan modelleri seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Her mevsim konforlu, rahat ve keyifli bir şekilde uyku çekmek isteyen herkes siteye göz atabilir.