3
Gram Gümüş kategorisinde
en çok değerlendirilen 3. ürün

Nadir Gold Nadir Metal Rafinerisi Ürünü Uluslararası Geçerli Sertifikalı Faturalı 999.9 Saf Külçe Gümüş

46.987,80 TL
Ürünün Diğer Satıcıları (3)
Kargo Bedava
19.505 TL
Kargo Bedava
19.724,02 TL
Kargo Bedava
20.286,62 TL

Ürün Bilgileri

Nadir Gold Nadir Metal Rafinerisi Ürünü Uluslararası Geçerli Sertifikalı Faturalı 999.9 Saf Külçe Gümüş

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: KARSARRAF Satıcı Ünvanı: MUSTAFA KAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 2681311468000001 Vergi Kimlik Numarası: 4990041733
  Bu ürün KARSARRAF tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir. 3 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • Gümüşün miktarı: 500 gram Gümüşün saflık derecesi: 999.9 (dünya standartlarına uygun) Üretici firma: Nadir Metal Rafineri Ürün durumu: Yeni ve kutulu Kullanım amacı: Yatırım Teslimat yöntemi:Ürün aynı gün kargoya teslim edilecektir. Ürün Ebatları : 114.0 x 52.0 mm Nadir Metal Rafineri, Türkiye'nin önde gelen rafineri şirketlerinden biridir ve gümüş, altın ve platin gibi kıymetli metallerin üretimini yapmaktadır. Şirket, gümüş üretiminde yüksek kalite standartlarına sahiptir ve ürettiği gümüşler, 999.9 saflık derecesi ile dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Gümüşün fiyatı, piyasada mevcut arz-talep dengesi ve diğer ekonomik faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple, 500gram gümüşün güncel piyasa değeri her an değişebilir. Satışa sunduğumuz her ürünün kendine ait seri numarası ile sertifika edilip, bu seri numarasına ait faturası bulunmaktadır. Hiç bir ürünümüzün piyasada dolaşan ürünlerden değildir. Ürünü temin ettiğimiz üreticisinden, direkt olarak siz değerli müşterimize ulaştırıyoruz. Külçe gibi sert maden ürünlerinde küçük deformasyon gibi görünen çizik vs. görüntülüler ürünün hasarlı olduğu anlamına gelmez, kesinlikle değerini düşürmez. Ürünleri üreticisinden aldığımız şekilde, orjinalinde olduğu gibi, plastik poşet ve sertifikası ile, tarafımızdan hazırlanan sağlam paketlenmiş olarak gönderiyoruz. Piyasada dolaşan demir alışımlı, sahte gümüş külçe ürünlerden olmadığı anlaşılsın diye özellik vakumlu paket kullanmıyoruz. Gümüş külçelerinizin zamanla oksitlenerek kararma yapmaması için size gönderilen naylon poşette, serin ve kuru yerde saklamanız yeterlidir. Buna rağmen yine de uzun zaman sonra kararma meydana gelirse, bu ürünün gerçek gümüş olduğu anlamına gelir, doğaldır ve kesinlikle değerini düşürmez.
Geri Bildirim Ver

Nadir Gold Nadir Metal Rafinerisi Ürünü Uluslararası Geçerli Sertifikalı Faturalı 999.9 Saf Külçe Gümüş

Nadir Metal Rafinerisi 1967 yılında Nadir Tütüncü’nün kuyumculuk faaliyetleri ile piyasada varlığını gösterir. Aynı zamanda Nadir Metal rafineri 1975 yılı ila 1985 yılları arasında kıymetli metal rafinasyonu yapar. Burada firma 1985 yılından itibaren Kapalıçarşı’da Nadir Ticareti kurarak kıymetli metal ticareti ile piyasada yerini alır. Kıymetli pek çok madenin pazarlama sürecinde etkilidir. Bu madenler arasında Nadir Gold Nadir metal rafinerisi ürünü uluslararası geçerli sertifikalı faturalı 999.9 saf külçe gümüş de bulunur. Yatırım amaçlı, ürün üretiminde ve farklı kullanım alanlarına hitap edecek olan madeni tedarik edebilirsiniz. Ayrıca şirket yurtdışı ortaklıkları ile global bir girişimde de bulunur. Almak istediğiniz madeni talep ederken gram ölçülerini de belirleyebilirsiniz. Bütçeniz dahilinde dilediğiniz kıymetli madeni tercih edebilirsiniz.

 • Her alanda kullanım
 • Uluslararası geçerlilik sertifikası
 • Saf gümüş külçesi

Nadir Gold Külçe Gümüşün Tercih Edildiği Alanlar

Nadir Gold Külçe Gümüşün Tercih Edildiği Alanlar

Alacağınız kıymetli madeni tercih ederken Nadir Gold refinery seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Burada alacağınız madene ait farklı fiyatlar ve gram seçenekleri bulunur. Yatırım amaçlı olarak farklı gramajlarda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yatırım amaçlı olmayan ürünlerde üretim amaçlı olarak da tedariği sağlanar. Almak istediğiniz ürün için farklı fiyat seçenekleri ile beraber farklı kullanım amaçları bulunabilir. Bütçenize göre tercih ettiğiniz gümüş külçeyi hediye etmek için de tedarik edebilirsiniz. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi pek çok özel gün hediyelik için de uygun zamanlar olabilir. Gramlarını bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin farklı formları bulunur. Külçe şeklinde elde edeceğiniz gümüşü muhafaza etme koşulları da oldukça kolaydır. Bu şekilde aldığınız kıymetli madeni de dilediğiniz zaman dilediğiniz yere de taşıyabilirsiniz. Gümüş külçeyi dilediğiniz zaman tedarik edebilirsiniz.

Nadir Gold Gümüş Külçe Seçenekleri ve Yorumları

Nadir Gold Gümüş Külçe Seçenekleri ve Yorumları

Nadir Gold Metal Rafineri firması ürünleri ile piyasaya pek çok seçenek sunar. Aynı zamanda külçe şeklinde olan gümüşler de bulunur. Almak istediğiniz Nadir Gold Nadir metal rafinerisi ürünü uluslararası geçerli sertifikalı faturalı 999.9 saf külçe gümüş kullananlar farklı seçeneklerden yararlanırlar. Yatırım amaçlı kullanıldığı gibi pek çok alanda ürünler için de kullanılır. Almak istediğiniz zaman Nadir Gold Nadir metal rafinerisi ürünü uluslararası geçerli sertifikalı faturalı 999.9 saf külçe gümüş yorumları size bilgi verebilir. Bu şekilde hangi amaçla alacağınızı tespit edebilirsiniz. Yatırım amaçlı aldığınız gümüş külçeleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçeye göre farklı gram tercihlerinden yararlanma olanağınız vardır. Aynı zamanda bu kıymetli madeni evinizde sergilemek için de kullanabilirsiniz. Farklı gramajlarda elde ettiğiniz gümüş külçeleri koleksiyon şeklinde de kullanmanız mümkündür.

Uygun Nadir Gold Metal Rafineri Gümüş Külçe Fiyatı

Uygun Nadir Gold Metal Rafineri Gümüş Külçe Fiyatı

Kıymetli maden konusunda bir yatırım yapacak iseniz külçe şeklinde olanları tercih edebilirsiniz. Burada Gümüş, altın ve birçok kıymetli madenin bu şekilde formları bulunur. Yatırım tercihiniz gümüşten yana olabilir. Bu ölçüde bütçenize göre almak istediğiniz külçe gümüş şekilde bulunur. Gramajlarına göre farklı fiyatlandırmalar da yapılır. Aynı zamanda Nadir Gold Nadir metal rafinerisi ürünü uluslararası geçerli sertifikalı faturalı 999.9 saf külçe gümüş fiyat skalası oldukça geniştir. Dilediğiniz zaman ürünü tedarik edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan madenleri tedarik etmek isteyebilirsiniz. Yatırım tercihlerinizi gümüş külçelerden yana seçti iseniz hangi gramajda alacağınızı da belirlemeniz gerekir. Bu ürün, sağladığı avantajlı özellikler sayesinde de müşteriler tarafından beğeni toplar ve sıklıkla tercih edilir. Bu tarz kıymetli madenlere, farklı yatırım amacı tercihlerine ve daha fazlasına ulaşmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.