placeholder
"

ND

" araması için 1389 sonuç listeleniyor

N&D Kedi ve Köpek Mamaları ile Hayvanlar Mutlu

Minik dostlarımız kedilerin sağlıklı bir biçimde beslenmesi ileride karşılaşması muhtemel rahatsızlıkların önüne geçmek adına önemsenmesi gereken bir durum. Vitamin, mineral ve yağ özellikleri bakımından dengeli bir mama seçimi hem yemek yemeye tutkularını bir sanata dönüştüren dostlarımızın doyabilmelerinin hem de ağız tatlarına uygun bir mama ile mutlu olabilmelerinin öncelikli koşulu. Besleyiciliği ve farklı tahıl ürünlerinin sağlıklı uyumuyla N&D mama kedilerin doğru biçimde beslenme için oldukça faydalı ürün içeriklerine sahip. Özellikle kısırlaştırıldıktan sonra kilo almaya elverişli olan kedilere özel olarak üretilen mamalar hayvansal içerikli protein desteği ile kemik sağlığını koruyor, yağ oluşumunu engelliyor ve vücuda besleyicilik sağlıyor. Bu sağlıklı beslenme düzeni sayesinde birçok evcil hayvanın metabolizması güçlenerek hastalıklara karşı bağışıklık kazanıyor ve olası bir rahatsızlığa kazanma riski minimal seviyeye inmiş oluyor.

Düşük Tahıllı Kedi Mamaları

Düşük Tahıllı Kedi Mamaları

Kısır kedilerin sağlıklı beslenmesi düşünülerek tasarlanmış N&D kedi maması düşük tahıl özelliğiyle karbonhidrat seviyesi minimal düzeyde üretilmiş. Üretiminde taze etin kullanıldığı ürünün en önemli özelliği içeriğinde yer alan yüksek protein. Taze sebzeler ve meyvelerin mineral ve vitamin ihtiyacını karşılamak için bir araya getirildiği N&D kısır kedi mamasında kullanılan yağlar kedilerin vücut yapılarının rahatlıkla asimile edebileceği türde. GDO’suz tahılların tercih edildiği mama, kedilerin sık karşılaştığı karaciğer yağlanmasına ve bazı kanser türleri gibi önemli rahatsızlıklara karşı vücudu koruyor. Yetişkin köpeklerin sağlığı yaşam kaliteleri adına titizlikte dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi. Dostlarımızın sağlığını düşünürken tercih edeceğimiz mamaya da özen göstermemiz gerekiyor. İçeriğinde yer alan sağlıklı yağlar, hayvansal gıdalar, taze sebze ve meyveler ile N&D köpek maması yetişkin köpeklerin beslenmesi düşünülerek üretilmiş. Yaban mersini, balkabağı, somon, kuzu eti, portakal gibi besinlerin farklı yaş aralıklarındaki köpeklerin beslenmesine de takviye edildiği ürünler kaliteli paketinde muhafaza edilerek tüketiciye sunuluyor. Koruyucu katkı maddesi içermemesi ve tahılsız olarak üretilmesi ile veterinerler tarafından da desteklenen mamalar %98’e varan protein değerine sahip. Dünya üzerinde sayısız ırk çeşitliliğine sahip olan köpeklerin beslenmesinde de sahip oldukları ırkların getirdiği bazı yapısal özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Küçük veya büyük pek çok ırk için özel mama üreten N&D Mama köpeklerde hangi yaşta ne tip mamaları tercih etmek gerekir sorusuna da doğrudan yanıt veriyor. Ürünlerin içeriğinde yer alan doyuruculuk köpeklerin gün içerisinde yaktıkları kalori miktarına uygun olma avantajı içerirken yağlanmaya elverişli vücut yapılarının kilo alımını engelliyor. Bitki seçiminde yalnızca belirli özelliklere sahip olan bitkilerin kullanıldığı mamalar etobur beslenmesine uygun olacak şekilde test aşamalarından geçirilerek üretime sunuluyor. Evcil hayvanlar da tıpkı insanlar gibi çeşitli metabolik rahatsızlıklara sahip oluyor. Bu durumun bilinciyle üretilen N&D mama kan şekeri yüksekliğiyle yaşanabilecek hastalıkların önüne geçiyor. Bazı köpeklerin yapısı veya aile öyküsü gereği oluşmuş metabolizma kaynaklı rahatsızlıklar beslenme şeklinden büyük oranda etkileniyor. Bu nedenle doğru mama seçimi yapmak köpeklerin uzun ömürlü olabilmelerini sağlıyor. Etin tazesinin zamanında toplanmış sebze ve meyvelerle harmanlanarak sunulduğu mamalarda bitkilerin şifalı etkisinden faydalanılıyor. Köpeklerin damak tadının da maksimum seviyede düşünüldüğü ürünler hem yetişkinler hem yavrular için özel tarifler içeriyor.

Taze Balıklardan Üretilen Mamalar

Taze Balıklardan Üretilen Mamalar

Sağlıklı yağlar arasında kemikleri güçlendiren etkisi ve vitamin yönünden etkili bileşenleriyle balık yağı N&D mamalarda da yoğun oranda kullanılıyor. Aynı zamanda farklı balıklara da mama içeriklerine yer veriliyor ve dengeli bir tarif oluşturmak adına kaliteli sebzeler kullanılıyor. Somon balığı, tuna balığı, morina balığı gibi köpeklerin gelişim sürecinde ihtiyaç duyacakları proteini doğrudan alabilmelerini sağlayan mamalar besleyici vitamin takviyeleriyle destekleniyor. Pisilyum, yeşil çay, zerdeçal gibi antioksidan özelliği güçlü bitkilerle dengeli bir mama haline getirilen ürünler sevimli dostlarımızın gün içerisinde enerjik kalabilmelerini sağlıyor. Sevimli dostlarımızın beslenmelerini doğru bir biçimde yapabilmeleri adına geliştirilmiş N&D ölçü kabı yetişkin ve yavru sağlığıyla yakından ilgileniyor. Üzerinde yer alan ölçek çizelgesi, renkli görünümü ve geniş iç hacmi ile mamaların korunaklı bir şekilde saklanmasını sağlayan ürün, köpeklerin beslenmesini daha tutarlı bir hale getiriyor. Özellikle gelişmekte olan yavru köpeklerde dengeli bir beslenme düzeni oluşturabilmek için tasarlanmış ölçü kabı, mama ölçeklendirmesine dikkat eden ailelere özgü bir tasarım. Köpekler gibi kediler için de üretilmiş ölçü kabının üretiminde plastik malzeme kullanılmış. Bu sayede ürünü kolaylıkla yıkayabilmekte ve gün içerisinde dostlarınıza verdiğiniz mamayı kontrol altına tutabilmektesiniz. Beslenme düzeninde kuru mamalar kadar yaş mamaya da öncelik tanıyan aileler için üretilmiş N&D yaş mamalar, içerisinde besin değeri yüksek gıdalardan barındırıyor. Ton balığı, somon, hayvansal yağ, mineral ve vitamin yönünden zengin tahılsız yaş mamalar teneke kutuda uzun süreli kullanım için uygun. Yetişkin ve gelişmekte olan kedilere özgü üretilen mamalar E, D3 ve A gibi hayvan dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için ihtiyaç duydukları vitaminleri bir arada barındırıyor. Özellikle kan değerleri düşük olan kedilerde demir, bakır, mangenez, çinko gibi değerlerin yükselmesini sağlayan yaş mamalar besleyicilik özelliğiyle dikkat çekiyor.

Tüy Toplama Rulolu Kedi Mamaları

Tüy Toplama Rulolu Kedi Mamaları

Gebe, emziren ve yavru kediler düşünülerek üretilmiş, içerisinde kavun, karides, balkabağı, morina balığı gibi gıdalar barındıran kuru mamalar kedi beslenmesinde harika bir vitamin deposu. Hamilelik ve emzirme döneminde öncelik haline gelen besin tüketimini doğru gıdalarla harmanlamak için N&D Türkiye tarafından geliştirilmiş mamalar, aynı zamanda tüy toplama rulosu hediyesiyle kedi tüylerini kolaylıkla çekebilmenizi sağlıyor. Dayanıklı kabı, ağız kısmı çıtçıtlı şekilde tasarlanmış, bayatlamayı engelleme özelliği, kedinizin sağlığı için oldukça faydalı besinleri bir arada barındıran içeriğiyle morina balıklı mamalar, evcil hayvan sahiplerinin de sıklıkla tercih ettiği bir ürün. Kedi mamalarının besleyicilik özelliğinin yüksek tutulması canlı dostlarımızın gün içerisinde hareket kabiliyetlerini ve enerjilerini arttırıyor. Bu durum daha az yemek yemelerini ve sizle geçirecekleri vakitin artmasını sağlıyor. Sık beslenen kedilerde karşılaşılan yağlanma problemi mamaların yeterli besleyicilikle olmamasının öncelikli nedeni. Bu amaçla tasarlanmış düşük tahıllı ve yüksek protein özellikli mamalar, kedilerin ihtiyaç duydukları mineral ve vitaminin dengeli bir biçimde vücutlarına yayılmasını sağlıyor. Besleyicilik yönü zengin olan mamalar mama kabı ile birlikte gönderilerek beslenme sırasında dökülme probleminin önüne geçiyor. Damak tatları için oldukça uygun olan bu mamalarla keyifli bir beslenme rutini onları beklerken size dostlarınızı keyifle izlemek kalıyor! Kısırlaştırılmış kedilerin en büyük sağlık problemlerinden biri beslenmelerine maksimum seviyede ağırlık verip az hareket etmeleri. Bu durumun bilinciyle ihtiyaç duydukları gıda alımının besleyiciliği yüksek gıdalarla bir araya getirildiği N&D mamalar, hem dostlarınızın damak tatlarını memnun ediyor hem de kilo almalarını engelliyor. İçeriğinde balkabaklı bıldırcın ve nar gibi uzun süre tok tutma tutmayı sağlayan antioksidan ve protein özellikli gıdalar, kısırlaştırılmış kedilerin beslenme rutinlerine fit bir anlam kazandırıyor. Yağlanma ve fazla kilo alımı gibi istenmeyen durumların önüne geçen, gün içerisinde tok tutma ve doyuruculuk özelliği içeren kuru mamaları Trendyol mağazasından alabilir, karınları kazınan sevimli dostlarınızı mutlu edebilir, beslenmelerine sağlık aşılayabilirsiniz.