İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Çeşit
Zemin
Cinsiyet
Materyal
Bağlama Şekli
Çivi Tipi
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

" araması için 213 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Nike Erkek Halı Saha Ayakkabıları Trendyol'da

Nike, spor giyim sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve kalitesiyle tüm dünyada popülerlik kazanan markalar arasında yer alıyor. Markanın çok sayıdaki ürünleri arasından ayakkabılar öne çıkmayı başarıyor. Özellikle futbol tutkunu müşterilere hitap eden halı saha ayakkabılarıyla konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Nike erkek halı saha ayakkabısı modelleri birbirinden farklı renk ve numara alternatifleriyle müşterilere sunuluyor. Spor yaparken giyilen ayakkabıların her zaman rahat ve konforlu olması gerektiğini bilen marka, halı saha ayakkabılarını özenle tasarlıyor. Amatör ya da profesyonel olarak bu sporla ilgilenenler için tasarlanan erkek halı saha ayakkabıları, oyuncuların hızlı koşmalarını sağlarken aynı zamanda çim üzerinde kaymalarını da engelliyor. Nike ürünleriyle ciddi sakatlıkların yaşanmasının önüne geçerek spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Alternatifler arasından ayak yapınıza uygun modelleri bulabilmek için Nike erkek halı saha ayakkabısı tavsiyelerine göz atabilirsiniz.

Darbelere Dayanıklı Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Darbelere Dayanıklı Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Nike erkek halı saha ayakkabısı modelleri her zaman kaliteli malzemeler kullanılarak ve insan sağlığı ön planda tutularak üretiliyor. Farklı özelliklere sahip çeşitler arasından kendi ayak yapınıza uygun seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Eğer önceliğiniz konforsa yumuşak tabanlı tasarımları seçerek oyun sırasında istediğiniz rahatlığa kavuşabilirsiniz. Yumuşak tabanlı modeller sayesinde rahat bir şekilde hareket edebilir ve oyun sırasında istediğiniz hıza ulaşabilirsiniz. Hafif olan ürün modelleri de sıklıkla tercih edilen kullanışlı modeller arasındadır. Bu modeller hafif olduğu için ayağınızı ağırlaştırmayan ve kısa sürede yorulmanızı engelleyen özelliğiyle öne çıkıyor. Nike erkek halı saha ayakkabısı satın alırken ürünlerin hangi özeliklere sahip olduğuna önceden bakabilir ve aradığınız rahatlığa ulaşabilirsiniz. Kendi ayak yapınıza, kişisel zevkinize ve bütçenize hitap eden modelleri hızlıca satın almak için Nike erkek halı saha ayakkabısı online alışveriş avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Farklı Renk Alternatifleriyle Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Farklı Renk Alternatifleriyle Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Nike, her yaştan müşterisi için birbirinden sağlam ve konforlu ayakkabılar tasarlıyor. Futbolla ilgilenen müşterileri için özel olarak imal ettiği halı saha ayakkabılarını çok geniş bir model yelpazesiyle piyasaya sunuyor. Sürekli yenilenen modeller arasından beğendiğiniz halı saha ayakkabısını eşinize doğum günü hediyesi olarak alabilirsiniz. Eğer profesyonel bir halı saha ayakkabısına ihtiyaç duyuyorsanız seçeceğiniz modelin iç kısmının konforlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Halı saha maçlarında sakatlanma sorunlarıyla çok sık karşılaşıyorsanız ayağınızı tamamen saracak bir ayakkabı seçebilirsiniz. Hem sağlığınız hem performansınız açısından büyük öneme sahip olan sarma işlevi sayesinde bileğinizin zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Fiziki yapınıza göre ürün seçimi yaparken  oynadığınız mevkiye uygun özelliklerin bulunup bulunmadığına da bakabilirsiniz. Bu gibi özellikleri önceden öğrenmek için Nike erkek halı saha ayakkabısı kullananların yapmış oldukları Nike erkek halı saha ayakkabısı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Avantajlı Fiyatlarla Nike Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Halı saha ayakkabı seçimi yapılırken özelliklerinin yanı sıra fiyat etiketlerine de dikkat ediliyor. Ürünlerin malzemeleri, özellikleri, tasarım detayları ve koleksiyonları gibi birçok kriter fiyat değişikliğini beraberinde getiriyor. Nike halı saha erkek ayakkabı fiyatları tüm bu kriterlere göre belirleniyor. Ayakkabını sahip olduğu özellikler, performans seviyesi ve tasarımına bağlı olarak bazı modeller için daha yüksek ücret ödemeniz gerekebilir. Halı saha ayakkabılarının rengine göre de fiyatlarda değişiklik görülebilir. Belirli zamanlarda ve sezon sonunda yapılan Nike erkek halı saha ayakkabısı indirimlerini düzenli olarak takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Böylece bütçenizi doğru şekilde kullanarak hayallerinizi süsleyen halı saha ayakkabısına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ve dikkatinizi çeken Nike halı saha erkek ayakkabılarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.