İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Zemin
Çivi Tipi
Bağlama Şekli
Çeşit
Bilek Stili
Taban Materyali
Cinsiyet
Topuk Boyu
İç Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Saya Materyali
Astar Materyali
Ürün Puanı
"

Erkek Halı Saha Ayakkabısı

" araması için 5746 sonuç listeleniyor

Rahat ve Kullanışlı Erkek Halı Saha Ayakkabısı Modelleri Trendyol'da!

Futbol oynamak birçok insanın sevdiği aktiviteler arasında yer alır. Sık sık tercih edilen spor dallarından birisi olan futbol, doğru ekipmanlar ile çok zevkli hale gelebilir. Bu eşsiz oyun 200'den fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından oynanır. Dünyanın popüler sporları arasında yer alan bu spor yapılırken erkek halı saha ayakkabısı markaları tarafından tasarlanan ekipmanlar gerekir. Bu ekipmanların oynanan uyumlu olması performansı büyük ölçüde artırır. Genellikle çim sahada oynanan futbolda kritik derecede önemli ekipmanlardan biri kullanılan pabuçlardır. Bu sırada hızlı koşulması ve gerektiğinde durulabilmesi gerekir. Kurallara uygun şekilde oynanan bu sporda oyuncunun pabucu ihtiyaçlarını karşılıyorsa bu durum iyi oynamasına destek olur. Topun çevresi 68-70 cm'dir. Futbol topu olarak bilinir. Futbol oynarken takımlar belirli kurallar eşliğinde birbirinin kalesine gol atmaya çalışır. Kaleci hariç diğer takım oyuncuların topa elleriyle dokunmaları yasaktır. Durum böyle olunca hızlı şekilde sahada ilerlerken belirli hareketlerin kontrollü şekilde yapılması gerekir. Bu nedenle futbol oynayan bireylerin kullandıkları ekipmanları doğru şekilde seçmeleri gerekir. Doğru şekilde seçilen forma ve pabuç oyuncunun konforunu ihtiyaç duyduğu seviyede tutar. Sakatlıklara müsait olan oyunda, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ekipmanları tercih etmeniz sizlere fayda sağlar. Erkek halı saha ayakkabısı seçimi oldukça önemlidir. Tüm halı saha pabucu seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Performansınızı Destekleyen Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Performansınızı Destekleyen Erkek Halı Saha Ayakkabısı

Oyun esnasında futbolcular eller hariç topa vücutlarının herhangi bir kısmıyla vurabilir. Bu durumda hareketlerin kaymadan ve kontrollü şekilde yapılması önemlidir. Özellikle skorun birbirine yakın olduğu anlarda yapılan hamleler önemli olur. Bu durum sporcunun stresinin artmasına ve kontrolünün zayıflamasına neden olabilir. Seçilen pabucun yalnızca kalitesinin iyi olması değil aynı zamanda kullanan kişinin ayağına tam olması da önemlidir. Böylece kontrolün azaldığı anlarda ayağa tam oturanlar dengenin korunmasına yardımcı olur. Doğru pabuç ve çorap seçimi oyun kalitesini ve hakimiyeti artıracağı için oyuncu eğlenerek oyununa devam eder. Ayrıca erkek futbol ayakkabısı top darbelerine karşı da koruyucu özellik gösterir. Böylece oyun sırasında yapılan ani hamlelerden bileğin zarar görme riski azalır. Tüm dünyada oldukça popüler olan bu sporu oynamak için tüm kıyafet ve pabuç seçiminde oldukça dikkati olunması performans ve sağlık açısından gereklidir. Seçtiğiniz ürün iyi koşmanızı sağlarken kaymanızı da engeller. 38 numara, 39 numara, 40 numara, 41 numara, 42 numara çoraplı halı saha ayakkabısı erkek seçenekleri arasından bedeninize uygun olan kalıbı seçerek, futbol oynarken rahatlığı yaşayabilirsiniz. Her spor dalını rahatlıkla yapabilmek için rahat ve kaliteli ekipmanların kullanılması gerekir. Tüm dünyada oldukça ünlü olan futbol içinde önemli ekipmanlardan birisi pabuçlardır. Halı sahalar özel çimler ile yapılan alanlardır. Bu alanlarda normal ürünler ile oynadığınızda zorlu anlar yaşayabilirsiniz. Futbol oynamak için bu alanlara uygun olan malzemelerden giymeniz gerekir. Erkek halı saha ayakkabısı tavsiyeleri oldukça geniş bir yelpazede sunulur. Yalnızca genç erkekler için değil, ihtiyaç duyan bireyler ve erkek çocukları için de çeşitli modellerde sunulan bu pabuçları zevkinize göre seçebilirsiniz. Futbol oynarken sizleri oldukça rahat hissettirecek bu ürünler birçok futbol severin tercihleri arasındadır. Tüm bu ürün modellerini, zevkinize ve tarzınıza uygun şekilde seçebilirsiniz. Farklı stillerde rengarenk ve her tarza uygun tarzda üretimi yapılan bu ürünler birçok insanın vazgeçilmezi arasındadır. Birinci kalitede malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler oyun boyunca oldukça rahat ettirir. Erkek halı saha ayakkabısı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ile Erkek Halı Saha Ayakkabısı Modelleri

Uygun Fiyatlar ile Erkek Halı Saha Ayakkabısı Modelleri

Doğru bir çift futbol ayakkabısına sahip olmak önemlidir. Sadece iyi oynamanıza yardımcı olmakla kalmaz, konforunuzu da artırır. Yıpranan eski ürünler, oyundaki imajınız içinde izleyenlere karşı bir fikir verir. Futbol oynamanın önemli püf noktalarından birisi koşudur. Erkek halı saha ayakkabısı kampanyaları ile iyi bir model elde edilebilir. Kampanya dönemlerinde erkek halı saha ayakkabısı indirimleri oldukça avantajlıdır. Erkek halı saha ayakkabısı kullananlar tarafından önerilen modelleri ile bu futbol oynarken, oldukça rahat edebilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve de birçok insan tarafından sık sık tercih edilen halı saha modellerinden sizlere uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Her bedene uygun olarak üretimi gerçekleştirilen modeller arasından numaranıza göre olan ürünü seçmelisiniz. Sık sık tercih edilen modeller arasında olan erkek halı saha ayakkabısı 43 numara ürünü oldukça sevilir. Birçok insanın futbol oynarkenki ilk tercihleri arasında yer alan bu ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Son kalitede malzemeler kullanılan ürünler sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunar. Uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz kaliteli ürünler birçok model çeşitliliği ile sizlere sunulur. Her yaştan kişinin kullanımına uygun olacak model çeşitliliği ile sunulan ürünler birçok müşterinin vazgeçilmezleri arasındadır. Yalnızca gençler ve yetişkin erkek halı saha ayakkabısı ile beraber çocuklar için de tasarlanan modeller sık sık tercih edilir. Erkek futbol ayakkabısı fiyat aralıkları ile müşterilere sunulan ürünler birçok çocuk tarafından da oldukça sevilir. Erkek çocuk halı saha ayakkabısı fiyatları uygun aralıklar ile müşterilere sunulur. Tüm bu ürün modellerini detayları ile inceleyebilir ve size uygun ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Erkek Halı Saha Ayakkabısı Çeşitleri

Kullanışlı Erkek Halı Saha Ayakkabısı Çeşitleri

Futbol oyunu çeşitli ekipmanların kullanılmasını gerektirir. Ancak oyuncuların her maçta kullandığı önemli ekipmanlardan biri de futbol erkek kramponlarıdır. Futbol sporunda yeniyseniz, kramponun ne olduğunu henüz bilmiyor olabilirsiniz. Krampon; bir futbol maçında oyuncuların giydiği ayakkabılardır. Futbol ayakkabıları, ayakkabının alt kısmındaki çiviler veya kramponlar olarak bilinen küçük çıkıntıların eklenmesiyle diğer model türlerine benzer. Bu kramponlar, oyuncuya sahada hareket ederken çekiş sağlar. Futbol kramponları 100 yılı aşkın bir süredir futbol oyunlarında kullanılır, ancak zamanla önemli ölçüde değişti ve gelişti. Değişen bu zamana uyum göstererek ürün modelleri de değişiklik gösterir. Futbol ayakkabıları genç yaşlı çocuk herkes tarafından kullanılır. Erkek futbol ayakkabısı modelleri ile çocuğunuzun sakatlanma ihtimalini önleyebilirsiniz. Erkek çocuk halı saha ayakkabıları her çocuğun zevkine göre çeşitlilik gösterir. Yüzünüzü çamura bulamayı istemiyorsanız, ayaklarınız ve zemin arasında iyi bir tutuşa sahip olmak gerçekten önemlidir. Bu futbolda da farklı değil. Zemin koşulları tahmin edilemez olabilir. Bazen yağmurdan ıslanabilir bazen dondan sert olabilir bazen de yağmur eksikliğinden kuru ve kaygan olabilir. Kramponlar, bir oyuncu için sahada hareket ederken çekiş sağlayan bir ayakkabının altındaki küçük çıkıntılardır. Halı saha için hazırlanan kramponlar, bir oyuncunun ayağının yerde hareket ederken herhangi bir durumda kaymasını önlemek için tasarlanır. Kramponlar, zemin özellikle ıslak veya kaygan olduğunda etkili ve çok tercih edilen olmasına rağmen, zemin kuru veya sert olduğunda da faydalıdır. Ayakkabının alt kısmındaki küçük çıkıntılar, oyuncunun attığı her adımda yeri kazacak şekilde tasarlanır. Oyuncu sonra ayaklarıyla zemine doğru iterek uzaklaştıkça, kramponlar oyuncuya, ayakkabılarının tabanındaki düz bir yüzeyde sahip olacağından fazla kavrama ve zemine sürtünme sağlar. Bu özellikte size oyun avantajı olarak geri döner. Tüm seçeneklere Trendyol üzerinden kolayca ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Erkek halı saha ayakkabısı yorumları doğru seçeneği keşfetmek açısından önemlidir. Dilerseniz erkek halı saha ayakkabısı satın almak için burayı tercih edebilirsiniz.

Erkek Halı Saha Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı saha ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken konular arasında maç yapılacak zeminin özelliği yer alır. Çim ya da sentetik zemin için farklı diş yapısına sahip olan seçenekler bulunur. Genellikle suni çim için tasarlanan halı saha ayakkabılarında taban özellikleri oldukça önemlidir. Halı saha ayakkabılarının yumuşak tabana sahip olması, performansın artmasını sağlar. Ayrıca hareket özgürlüğü elde etmek amacıyla esnek yapılı modellerin tercih edilmesi gerekir. Zemin suni olduğu için yüksek dişli modellerin kullanılmasına gerek olmaz. Oynanan mevki de seçim aşamasında önemli olabilir. Defans, forvet, kale gibi mevkiler için özel olarak tasarlanan modeller arasından uygun olanlar seçilebilir.

Erkek Halı Saha Ayakkabısı Bakımı Nasıl Yapılır?

Sürekli hareket halinde kullanılan halı saha ayakkabıları, zamanla kirlenebilir. Bu noktada ürünlerin temizlik ve bakım uygulamalarının uygun şekilde yapılması gerekir. Yüzeyde biriken kirleri uygun temizleyiciler ile kolay bir şekilde arındırmak mümkündür. Ayrıca duru su ile yapılan temizlik işlemleri düşük yoğunluktaki kirlerde etkili olur. Yüzeyde bulunan kaplama ve boyaların silinmemesi için temizleme işlemlerinin nazikçe yapılması gerekir. Ayakkabı yüzeyinde bulunan kirler uygun bir bez yardımıyla nazikçe silinebilir. Nemlenen ayakkabıların oda sıcaklığında kurumaya bırakılması gerekir. Kurutucu ve ısıtıcı gibi makinelerin kullanılması, ürüne zarar verebilir. Bez bağcıkların yıkanarak da kirlerden arındırılması mümkündür. Bu sayede çamurlu görünüm kısa sürede ortadan kalkar. Ayrıca iç tabanın havalandırılması koku oluşumunun önüne geçer. Belirli periyotlarda bakım yağları ile cilalar yenilenebilir. Yüzey materyali ile uyumlu bakım malzemeleri tercih edilmelidir.

Erkek Halı Saha Ayakkabısı Nerede Satılır?

Erkek halı saha ayakkabısı çeşitleri; renk, desen, materyal ve tasarım gibi özellikleri bakımından farklı olabilir. Diş yapısı değişkenlik gösteren pek çok model vardır. Kaliteli tasarımı sayesinde dikkat çeken halı saha ayakkabısı çeşitlerini Trendyol’dan bulabilirsiniz. Zemin özellikleri doğrultusunda hazırlanan modeller, konforlu bir maç deneyimi sunar. Ayrıca farklı desenler ile tasarlanan ayakkabı çeşitleri, hoş bir görüntü ortaya koyar. İç taban tasarımında kullanılan teknolojiler farklı ürünlerin oluşmasını sağlar. Uzun süreli kullanım sunan modeller memnuniyet sağlar. Geniş beden seçenekleriyle ayak yapısına uygun olan model kolayca bulunabilir. Kaliteli özellikleri ile ön plana çıkan modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.