Remzi Kitabevi İletişim Donanımları

Ürünün Diğer Satıcıları (8)
201 TL'ye 51 TL İndirim
3 Adet ve Üzeri 75 TL İndirim
Kurumsal Fatura
183,42 TL
Kurumsal Fatura
166,65 TL
Kurumsal Fatura
176,95 TL
350 TL'ye %10 İndirim
Kurumsal Fatura
188,10 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Bilgileri

Remzi Kitabevi İletişim Donanımları

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: Elifin Kitaplığı Satıcı Ünvanı: SELİN YELLİKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 1369430538200001 Vergi Kimlik Numarası: 9470509339
  Bu ürün Elifin Kitaplığı tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • “Keşke”siz Bir Yaşam İçin İletişim Donanımları... “Keşke çocuğumla daha çok zaman geçirseydim!” “Keşke vicdanımın sesini dinleseydim!” “Dilim tutulsaydı da keşke söylemeseydim!” Ne kadar sık duyarsınız ‘keşke’ sözcüğünü. “Şimdi bildiğimi keşke gençliğimde bilseydim!” diyen kişi, verdiği yanlış kararlardan duyduğu pişmanlığı dile getirir. Haksız mı? Bize verilen şu ömürden başka neyimiz var? ‘Keşke’siz bir yaşam için kim olduğunu ve ne istediğini bilmek yetmez, varoluşunu yaşamayı ve paylaşmayı da bilmek gerekir. Düşünürseniz, pişmanlıklarınızın çoğunun insan ilişkilerinden kaynaklandığını görürsünüz. İletişim Donanımları, ailede, işyerinde ve toplumda sağlıklı insan ilişkilerine önem veren, ‘keşke’siz bir yaşam isteyen insanlar için yazıldı
 • yaşamınızın sonunda, “Keşke kendi hayatımı yaşayabilseydim!” dememeniz için!

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Doğan Cüceloğlu
 • Basım Yılı 2020 ve Öncesi
 • Sayfa Sayısı 151-200
 • Setli/Tekil Tekil Ürün
Geri Bildirim Ver

İletişim Donanımları - Doğan Cüceloğlu | Remzi Kitabevi

Kitap okumak ruhu besleyen ve kaliteli zaman geçirmeyi sağlayan önemli aktiviteler arasında yer alır. Kitap okuma alışkanlığı kazanılırken kişisel gelişime destek olan eserleri tercih etmek öğreticilik açısından faydalı olabilir. Remzi Kitabevi tarafından basılan İletişim Donanımları eseri de kişisel farkındalık yaratan eserlerden biridir. Doğan Cüceloğlu tarafından yazılan bu eser, iletişim sorunlarını ve karşılıklı anlaşmazlıkları ustaca bir dille ele alır. Ofiste, okulda, ailede ya da toplumda insan ilişkilerinin iyileştirilmesini amaçlar. Yazar, okuyucuların bu kitap sayesinde keşke dememesine ve pişmanlık yaşamamasına yardımcı olmayı hedefler. Her yaştan okuyucu kitlesine hitap eden kitap okuma saatlerinin vazgeçilmezi haline gelebilir. Yaklaşık 150 sayfalık eser, içinde kişisel gelişim tavsiyelerini ve psikolojik unsurları bulundurur.

 • Çarpıcı ve ilgi çekici anlatım
 • Kişisel gelişim kitabı
 • Hızlı ve kolay okuma imkanı

Doğan Cüceloğlu - İletişim Donanımları Kitap İçeriği

Doğan Cüceloğlu - İletişim Donanımları Kitap İçeriği

Kişisel gelişimi destekleyen kitaplar okumak her yaş grubu için oldukça önemlidir. Doğan Cüceloğlu, her yaş grubunun önemli bilgiler bulabileceği İletişim Donanımları adlı eseriyle okuyucunun karşısına geçer. 150 sayfa olan bu eser, 2002 yılında ilk kez basılarak okuyucularla buluşur. Remzi Kitabevi tarafından basılan eser, kaliteli içeriğiyle dikkat çeker. Psikoloji alanında eğitimini tamamlayan yazar, bu alandaki verileri içeren kitabı kaleme alır. İletişimde yaşanan sıkıntıların ele alındığı eser akıcı bir dile sahiptir. İletişim Donanımları Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınan birçok eserden biridir. Farkındalık yaratmayı amaçlayan eser, okuma meraklılarının dikkatini çekebilir. Remzi Kitabevi tarafından baskısı yapılan eseri inceleyerek satın alabilirsiniz. Kitap hakkında yapılan yorumları okuyarak içerik hakkında fikir edinebilirsiniz. Okumayı seven herkesin kitaplığında yer alması gereken eseri elinizden bırakmadan bitirebilirsiniz.

İletişim Donanımları Kitap Konusu

İletişim Donanımları Kitap Konusu

Kitap okumak, insanların kendine zaman ayırmak ve ufkunu genişletmek için tercih ettiği sevilen aktiviteler arasında yer alır. Kurgu hikayelerden oluşan roman ve hikayelerin yanı sıra gelişimi destekleyen kitaplar da çok sevilir. İletişim Donanımları adlı eser kişisel gelişim kitapları arasında yer alır. Psikolojik ögeleri içeren ve çarpıcı bir anlatıma sahip olan eser okuyucuların beğenisini kazanır. İletişim Donanımları Remzi Kitabevi tarafından basılarak okuyucularla buluşur. Eserde iletişim problemleri anlatılır. Kitap, teknolojinin ve iletişim kaynaklarının geliştiği bu dönemde ilişki sorunlarının boyutunun büyüklüğüne vurgu yapar. Hem aile hem de okul ve iş hayatında yaşanan pişmanlıkların çoğunun iletişim eksikliğinden kaynaklandığını anlatır. Eser sayfa kalitesi ve yazı boyutu gibi konular açısından da okuyucuları memnun eder. Kitabın arka kapak yazısını okuyarak da içerik hakkında fikir edinebilirsiniz.

İletişim Donanımları - Doğan Cüceloğlu Uygun Fiyatlarla

İletişim Donanımları - Doğan Cüceloğlu Uygun Fiyatlarla

Online alışverişin öncülerinden olan Trendyol, bünyesinde bulunan kitabevleriyle dikkat çeker. Remzi Kitabevi tarafından okuyucuya sunulan eserlerden biri de İletişim Donanımları adını taşıyan Doğan Cüceloğlu kitabıdır. Doğan Cüceloğlu kaleminden çıkan eser kalitesi ve akıcı diliyle dikkatleri üzerine çeker. İletişim Donanımları kapak tasarımına bağlı olarak farklı fiyatlarda satışa sunulur. Ciltli kapakla hazırlanan kitap ve ciltsiz olanlar farklı fiyatlarla sunulabilir. Eseri yanınızda kolay taşımak için ciltsiz seçenekleri, kitap koleksiyonuna eklemek için ise ciltli olanları inceleyebilirsiniz. İletişim Donanımları fiyat aralığını görerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Çoğu okuyucu özellikle kişisel gelişim kitabı almadan önce yorumları incelemek isteyebilir. İletişim Donanımları yorum ve deneyimlerle okuyucuların fikirlerini görebilirsiniz. Konu ve içerik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Okuma saatlerine keyif katan bu eserle bakış açınızı değiştirebilir ve iletişim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.