Tonguç Akademi 0'dan 10'a Konu Anlatımlı Sayısal Ve Sözel (TOPLAM 7 KİTAP Y.TEST) Soru Bankası Seti Sez978625720840654

Satıcı : Sezgistore
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
561 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tonguç Akademi 0'dan 10'a Konu Anlatımlı Sayısal Ve Sözel (TOPLAM 7 KİTAP Y.TEST) Soru Bankası Seti

  • 0'dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set Merhaba değerli arkadaşım. Seni uçuracak yepyeni bir setle karşındayız. Bu setle 0’dan 10’a rekor hızla çıkacak, 10. sınıfta sayısal derslerde bilmen gereken her şeyi en renkli şekilde öğreneceksin. Üstelik sınavlarda bir soru canavarına dönüşecek kadar soru pratiği de yapacaksın. Bütün bunlar 0’dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal setiyle olacak. Peki bu sette hangi kitaplar var? - 0’dan 10’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası sayfa sayısı 352 - 0’dan 10’a Fizik Konu Anlatımlı Soru Bankası sayfa sayısı 232 - 0’dan 10’a Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası sayfa sayısı 216 - 0’dan 10’a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası sayfa sayısı 216 Her bir kitap, gereksiz bilgilerden tamamen arındırılmış, konuların özünü kavramanı sağlayan renkli konu anlatım sayfaları içerir. Bu sayfaların hemen yanında, uzman hocaların hazırladığı, konuyu tekrar etmeni, %100 kavramanı ve problem çözme yeteneği kazanmanı sağlayan testler bulunur. Üstelik testler sana video çözüm imkanı da sunar. Yani takıldığın soruların çözüm videolarına telefonuna indireceğin TATS uygulamanla testlerdeki karekodları okutarak ulaşabilirsin. Unutma, Tonguç hep yanında! Türü: Soru Bankası Sayfa Sayısı: 4 Kitap toplam 1016 sayfa Soru Sayısı: 3097 0'dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sözel Set Merhaba değerli arkadaşım. Seni uçuracak yepyeni bir setle karşındayız. Bu setle 0’dan 10’a rekor hızla çıkacak, 10. sınıfta sözel derslerde bilmen gereken her şeyi en renkli şekilde öğreneceksin. Üstelik sınavlarda bir soru canavarına dönüşecek kadar soru pratiği de yapacaksın. Bütün bunlar 0’dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sözel setiyle olacak. Peki bu sette hangi kitaplar var? - 0’dan 10’a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası 168 - 0’dan 10’a Tarih Konu Anlatımlı Soru Bankası 192 - 0’dan 10’a Coğrafya Konu Anlatımlı Soru Bankası 176 Her bir kitap, gereksiz bilgilerden tamamen arındırılmış, konuların özünü kavramanı sağlayan renkli konu anlatım sayfaları içerir. Bu sayfaların hemen yanında, uzman hocaların hazırladığı, konuyu tekrar etmeni, %100 kavramanı ve problem çözme yeteneği kazanmanı sağlayan testler bulunur. Üstelik testler sana video çözüm imkanı da sunar. Yani takıldığın soruların çözüm videolarına telefonuna indireceğin TATS uygulamanla testlerdeki karekodları okutarak ulaşabilirsin. Unutma, Tonguç hep yanında! Türü: Soru Bankası Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam sayfa 536 Soru Sayısı: 1119
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Boyut Normal Boy
  • Sınıf 10. Sınıf
  • Basım Dili Türkçe
  • Basım Yılı 2022
  • Kitap İçeriği Konu Özetli Soru Bankası
Şikayet Et