1
Tarih Kitabı kategorisinde
en çok satılan 1. ürün

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Gençler Için Fotoğraflarla Nutuk

89 TL
Ürünün Diğer Satıcıları (63)
Kurumsal Fatura
77,66 TL
Kurumsal Fatura
500 TL'ye %3 İndirim
Kurumsal Fatura
Kurumsal Fatura
100 TL80 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Bilgileri

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Gençler Için Fotoğraflarla Nutuk

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: YASON KİTAP Satıcı Ünvanı: ENİS GÜNEY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ordu Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 4350217843
  Bu ürün YASON KİTAP tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Nutuk İş Bankası

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Mehmet Murat Taylan
 • Basım Yılı 2020 ve Öncesi
 • Sayfa Sayısı 551-600
 • Setli/Tekil Tekil Ürün
Geri Bildirim Ver

Gençler İçin Fotoğraflarla Nutuk - Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Kitap okumanın birçok faydası vardır. Okunması gereken başlıca eserlerden birisi Mustafa Kemal Atatürk tarafından yazılan Nutuk adlı eserdir. Nutuk: Gençler İçin Fotoğraflarla kitabı sayesinde Türk tarihi detaylı ve iyi bir şekilde anlaşılabilir. Atatürk’ün fikirleri, idealleri ve gençlere tavsiyelerini bu eser sayesinde kavrayabilirsiniz.

 • Görsellerle desteklenmiş metin
 • Geniş bir bilgi kaynağı
 • Tarihi bir miras

Fotoğraflarla Nutuk Neden Okunmalıdır?

Fotoğraflarla Nutuk Neden Okunmalıdır?

Nutuk, Türk edebiyatı içerisindeki başlıca eserlerdendir. Türk tarihine dair geniş bilgiler içerir. Atatürk’ün düşüncelerini barındıran, gençler için rehber niteliğinde bir kaynaktır. Fotoğraflarla Nutuk eserinde birçok resim bulunur. Bu özelliğiyle gençler hem o döneme ait fotoğrafları görmüş olurlar hem de eseri anlamaları kolaylaşır. Nutuk’u okuyarak birçok tarihi bilgi öğrenilir, milli mücadele döneminde ve sonrasında yaşananlar iyi bir şekilde anlaşılır ve cumhuriyetin önemi kavranır.

Bu eser Atatürk’ün Samsun’a çıkışıyla başlar ve Gençliğe Hitabe bölümüyle biter. Tüm süreçte yaşanan olayları anlatması açısından geniş içeriğe sahip bir başyapıttır. Görsel açıdan zengin içeriğe sahiptir. Kitapta o döneme ait birçok fotoğraf bulunur. Nutuk, içerisinde birçok resmi yazışma, fotoğraf, harita gibi kaynaklar barındırır. Geniş bir bilgi kaynağıdır. Bu eser Atatürk’ün düşüncelerini, isteklerini, amaçlarını iyi bir şekilde anlamayı sağlar. Atatürk tarafından birinci ağızdan ele alınmış bir kitaptır. Geçmişi ve gelecekte nasıl bir yol izlenilmesi gerektiğini anlattığından dolayı okurlar için rehber niteliğindedir. Tarihi öğrenmek ve Atatürk’ü iyi bir şekilde anlamak için ideal bir kaynaktır.

  Tarihi Bir Kaynak Olarak Atatürk'ün Nutuk'u

  Tarihi Bir Kaynak Olarak Atatürk'ün Nutuk'u

  Nutuk, Mustafa Kemal Atatürk’ün yazdığı içerisinde çok geniş bilgiler barındıran bir kaynaktır. Savaş döneminden cumhuriyetin ilanından sonraki döneme kadar neler yaşandığını anlatan bir eserdir. Dünyadaki önemli eserler arasındadır. Türk edebiyatı içerisindeki temel tarihi kaynaklardandır. Görselli anlatımı sayesinde savaş ve mücadele döneminin iyi bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Anlaşılır dili sayesinde Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Nutuk eseri herkesin okuması gereken kitaplardandır.

  Atatürk tarafından birinci ağızdan kaleme alınmış bir eserdir. Savaş döneminden milli mücadele dönemine ve Cumhuriyet’in ilanına kadar geçen süreyi anlatır. Geniş tarihi bilgilere sahip bir kaynaktır. İçerisinde cumhuriyet, bağımsızlık, milli mücadele gibi kavramlardan bahsedilir. Zengin görsel içeriğe sahiptir. İçerisinde birçok resmi yazışma, telgraf, tutanak, harita gibi belgelerin resimleri bulunur. Atatürk’ün düşüncelerini, yaptıklarını, amaçlarını anlattığı bir eserdir. Özellikle Atatürk’ü iyi bir şekilde anlamak için okunması gereken bir kitaptır. Gençler için rehber niteliğinde bir eserdir. Sadeleştirilmiş dili ve zengin görsel içeriğiyle kütüphanelerinizde bulunması gereken bir eserdir.

   Fotoğraflarla Desteklenmiş Nutuk Kitabı

   Atatürk'ün Nutuk Kitabı - Rehber Niteliğinde Bir Eser

   Nutuk, Türk edebiyatındaki önemli hitabet eserlerindendir. İçeriğinde birçok bilgiyi ve resmi barındırır. Zengin görsel içeriğiyle anlatılan olayların ve dönemin iyi bir şekilde anlaşılmasını sağlar. İçerisinde bulunan belgeler açısından da kapsamlı bir eserdir. Kitapta birçok resmi yazışma, harita gibi belgeler bulunur. Sadeleştirilmiş dili sayesinde Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Gençler İçin Fotoğraflarla Nutuk kitabı akıcı bir okuma sağlar. Verdiği geniş bilgilerle önemli bir tarih ve hitabet kitabıdır. Hem geçmişi hem de gelecekte neler yapılması gerektiğini anlatan bir eserdir. Bu açıdan özellikle gençler için rehber niteliğindedir. Atatürk’ün düşüncelerini, yaptıklarını, felsefesini, amaçlarını anlatır. Savaş döneminden Cumhuriyet sonrası inkılap dönemine kadar olan zaman dilimi içerisinde geçenler anlatılır. Ayrıca kitapta bu olaylar hakkında Atatürk’ün yorumlarından, gelecek için neler yapılması gerektiğinden bahsedilir. Sade dili sayesinde akıcı şekilde okunan bir kitaptır. Herkesin kütüphanesinde yer alması gereken önemli bir kaynaktır. Geniş bilgilere ve zengin görsel içeriğe sahip olan bu kitaba sahip olmak isterseniz Trendyol’dan uygun fiyata satın alabilirsiniz.