İlgili Kategoriler
Bant Uzunluğu
Avantajlı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Güç
Eğim
Fiyat
Katlanabilme
Program
Gösterge
Çalışma Tipi
Nabız Ölçme Sistemi
Masaj
Adımsayar
Mp3 Çalar
Hız Aralığı
Garanti Süresi
Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Voit Koşu Bantları

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Voit Koşu Bandı

Sıklıkla Tercih Edilen Modeller ve Özellikleri

Sağlığa yapılabilecek en iyi yatırımlardan biri de düzenli spor yapmaktır. Yoğun tempoda geçen günümüz dünyasında koşmak ve ter atmak için ayrılan küçük zaman dilimleri vücuda sayısız fayda sağlar. Spor salonuna ya da doğa yürüyüşlerine çok fazla zaman ayıramayan kullanıcılar genel olarak koşu bandı kullanmayı tercih eder. Çok sayıda marka arasından Voit koşu bandı çeşitleri ile öne çıkar. Siz de spor salonuna zaman ayıramıyorsanız ya da ekipman ve farklı disiplinler isteyen egzersizlerden hoşlanmıyorsanız, markanın imzasını taşıyan modelleri değerlendirebilirsiniz. Voit, Interspor bünyesindedir. 1993 yılında lanse edilen Interspor, cardio, kas geliştirme, bireysel spor, takım sporları, spor aksesuarları, paten, scooter ve kaykay gibi zengin ürün skalasını kullanıcıların beğenisine sunan bir spor malzemeleri markasıdır. Interspor’un manuel ve otomatik eğimli cihaz seçenekleri kullanıcılara kapsamlı çözümler sunar. Voit fitness koşu bandı 2.50 HP ve 3.00 HP güç alternatifleriyle dikkat çeker. Eğim seçeneği, katlanabilme, MP3 çalar, hız aralığı, bant uzunluğu, LCD ya da LED gösterge, nabız ölçme sistemi ve masaj gibi donanımlara sahip olan modeller geniş bir ürün seçeneği sunar. Voit ev tipi koşu bandı modelleri yaşam alanlarında kolaylıkla kullanılabilen ölçü ve özelliklere sahiptir. Başlangıç seviyesi kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Katlanabilme ve tekerlekleri ile kolaylıkla taşınabilme gibi tasarım detayları sayesinde ev ortamında fazla yer kaplamaz. Bunun yanında seçenekler arasında Voit profesyonel koşu bandı modelleri de bulunur. Koşunun majör depresyon gibi problemler yaşayan kişilerin ruh hallerinde iyileşmeye yardımcı olduğunu gösteren araştırmalar mevcuttur. Haftanın en az 3 günü 30 dakikalık bir antrenman kişideki endokannabinoid hormonlarının salgısını artırır ve bunun sonucunda kişi daha iyi bir ruh haline kavuşur. Antrenmanın sunduğu sayısız faydayı vücudunuza ve sağlığınıza kazandırmak için yapmanız gereken, markanın ürün çeşitleri arasından bir seçim yapmak ve spor ayakkabınızı giyip koşmaya başlamaktır. Haftanın sadece 5 günü yalnızca 30 dakika ayırmanız yeterli olacaktır. Bunun için Trendyol’da yer alan Voit ortopedik koşu bandı ve diğer modelleri inceleyebilir, beklentilerinize uygun bulduğunuz modeli oldukça cazip fiyat aralıklarıklarıyla satın alabilirsiniz.

Sıklıkla Tercih Edilen Modeller ve Özellikleri

Voit otomatik eğimli koşu bandı 52x135 cm yürüme alanı ve 3.5 HP AV motor gücüne sahiptir. %12 otomatik eğim sunan cihazda, 7 inç mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Body fat, kalori, nabız, eğim, mesafe ve zaman bilgilerini gösterge ekranı ile sunar. 176x84x138 cm kurulum ebatlarına sahiptir, kolayca katlanıp saklanabilir. 12 hazır, 1 manuel program sunar; hız ayarını tek bir tuşla kontrol edebilmek mümkündür. %3, %6 ve %9 eğim seçenekleri bulunan cihazın kollarında da hız ve eğim ayarlama tuşu bulunur. Ayrıca tablete özel bir bölmesi de vardır. Antrenman esnasında telefon ya da tabletinizi bu bölmede tutabilirsiniz. Voit manuel eğimli koşu bandı 42x125 cm yürüme alanı ve 2.5 AV motor gücüne sahiptir. 0.8-12 km/h hız sunan cihazda, tek pencere mavi ışık LCD ekran göstergesi vardır. Hız, eğim, zaman, mesafe, nabız, kalori ve body fit bilgileri bu göstergede detaylı bir şekilde yer alır. 160x67x129 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlama kolaylığı da sunar. 12 hazır programın yanı sıra 1 manuel programı da vardır. 3 km, 6 km, 9 km ve 12 km hız alternatifleri sunan cihazın kollarında da hız ayarlama tuşu bulunur. Elden nabız ölçen cihaz, 3 kademeli ayarlanabilir manuel eğim seçeneğine de sahiptir. Voit masajlı koşu bandı yay sistemi sayesinde antrenman esnasında esnek bir zemin yaratır ve daha konforlu spor imkanı sunar. 42x124 cm yürüme alanı ve 2.0 HP AV motor gücüne sahiptir. 1-14 km/h hız sunan cihazda, 5 inç mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Kalori, mesafe, nabız ve zaman, kalori bilgilerini gösterge ekranında detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 175x75x135 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlanabildiği ve tekerlekleri ile kolay taşınabildiği için fazla yer kaplamaz. 12 hazır program, 3 manuel program ve 1 kullanıcı programına sahip olan cihaz, hız ulaşımının tek bir tuşla yapılmasını mümkün kılar. Voit Epic koşu bandı 45x130 cm yürüme alanı ve 2.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 3 km, 6 km, 9 km, 12 km ve 14 km hız seçenekleri sunan cihazda, 5 inç mavi ışıklı ekran göstergesi bulunur. Hız, mesafe, kalori ve zaman bilgilerini göstergede detaylı olarak sunar. 97.5x75x150 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz fazla yer kaplamaz. 12 hazır program, 3 kullanıcı programı ve 2 nabız kontrolüne sahip olan koşu bandında hız ayarını tek bir tuşla yapabilmek mümkündür. %3, %6 ve %9 eğim seçenekleri sunar ve bu eğimleri özel bir tuşla ayarlayabilirsiniz. Markanın yüksek performans sunan cihazlarını detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Modeller

Dikkat Çeken Modeller

Voit Astra koşu bandı 45 x 126 cm yürüme alanı ve 3 HP AV motor gücüne sahiptir. 1-17 km/h hız sunan cihazda, 17 cm ebatlarında mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Mod, kalori, mesafe, zaman, nabız, hız, program ve body fat detaylarını gösterge ile sunar. 174x73x130 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlanabilen yapısı ile fazla yer kaplamaz. 12 hazır program, 3 kullanıcı program,1 body fat program, 1 manuel programa ve %5, %6 ve %12 eğim seçeneklerine sahiptir. Tablete özel bir bölmesi de vardır. Voit Platinum koşu bandı 46x132 cm yürüme alanı ve 3 HP AV motor gücüne sahiptir. 1-14 km/h hız sunan cihazda, 5 inç mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Body fat, eğim, zaman, mesafe, nabız, kalori ve hız verilerini gösterge ekranında sunar. 175x76x137 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlanabilir, böylelikle alandan tasarruf sağlar. 18 hazır program, 2 kullanıcı program ve 1 manuel programa sahip olan koşu bandının hız ayarını tek bir tuşla yapabilirsiniz. 4 - 6 - 8 - 10 - 12 km hız alternatifleri sunar. Voit Montana koşu bandı 52 x 135 cm yürüme alanı ve 3.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 1-18 km/h hız sunan cihazda, 7 inç mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Kalori, hız, zaman, mesafe, nabız, eğim ve body fat bilgilerini gösterge ekranında takip etmenizi mümkün kılar. 176x84x138 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlanabilir ve yaşam alanlarında fazla yer kaplamaz. 12 hazır programla birlikte 1 manuel program da sunan cihaz, tek tuşla ayarlama ayrıcalığı da yaşatır. 3 km, 6 km, 9 km ve 10 km hız seçenekleri bulunur. Tablet ve telefon koymak için özel bir bölmeye de sahiptir. Bu özellikleriyle konforlu bir antrenman ayrıcalığı sunan modellerin teknik özellik, görsel, kullanıcı yorumları ve fiyat bilgisini sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İncelemeleriniz sonucu ihtiyacınıza, beklentinize ve bütçenize uygun olan modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Koşu Bandı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koşu Bandı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin konforunda en sevdiğiniz diziyi izlerken aktif olmanızı sağlayan bir cihaz almak istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Öncelikle siz ve koşu bandını kullanacak diğer kişilerin boy ve kilo gibi özelliklerini gözden geçirmeli ve tercihinizi buna göre yapmalısınız. İlginizi çeken ürün hakkında kapsamlı bilgi edinmelisiniz. Bunun için Voit koşu bandı yorumları ve değerlendirmelerine göz atabilir ve seçeneklerinizi bu şekilde daraltabilirsiniz. Kullanım sırasında size kolaylık sunan büyük fontlu ve kaliteli bir ekranının olması önemlidir. Bu bakımdan ekran özelliklerini mutlaka incelemeniz önerilir. Antrenman sırasında bir şeyler izlemek sizin için önemliyse özel televizyon bölmesi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan Voit TV'li koşu bandı ideal bir seçenektir. TV’li koşu bandında sevdiğiniz programları izleyerek ya da müzik dinleyerek antrenman yapabilirsiniz. Antrenman yaparken bastığınız zeminin kolaylıkla eskimemesi ve dizlerinize ortopedik destekler sunması da çok önemlidir. Bu bakımdan süngerimsi bir his yaratan şok emme sisteme sahip cihazları tercih etmelisiniz. Bunun yanında dar bir yaşam alanına sahipseniz pratik bir şekilde katlanıp kaldırılabilen ve fazla yer kaplamayan ideal ölçüler sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Voit katlanabilir koşu bandı bu bakımdan incelemeniz gereken bir modeldir. Motor gücü ile yüksek performans sunan koşu bantlarını tercih etmeniz önemlidir. 2.0 ve üzeri HP motor gücüne sahip olan cihazlar ideal bir kullanım sunar. Bu nedenle Voit Omega koşu bandı modelini inceleyebilirsiniz. Gösterge tipi, gösterge bilgileri, program sayısı, eğim, nabız ölçme sistemi, katlanma özelliği, alternatifi çok program seçeneği gibi özelliklerin tümünü satın alma sırasında detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu özellikleri ile beklentilerinizi karşılayan Voit Legend koşu bandı ve diğer modelleri bütçeniz doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Yüksek Performans Sunan Koşu Bandı Çeşitleri

Yüksek Performans Sunan Koşu Bandı Çeşitleri

Voit Beetle koşu bandı 45x130 cm yürüme alanı ve 2.25 HP AV motor gücüne sahiptir. 2 km, 5 km ve 8 km hız seçenekleri sunan cihazda, mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Kalori, hız, zaman, mesafe, nabız ve body fat bilgilerini sunar. 152x71.5x115.5 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlanıp kaldırılabilir. 36 hazır program, 1 manuel program ve 3 kullanıcı programına sahip olan cihaz, hız ulaşımının tek bir tuşla yapılmasını mümkün kılar. Ekran yüksekliğini boyunuza göre ayarlayabildiğiniz cihazın kollarında da hız ve eğim ayarlama tuşu bulunur. Bu tuşları kullanarak hız ve eğimi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Tablet ve telefonunuzu özel bölmesine koyabilir ve antrenmanınızı yapabilirsiniz. Voit Balance koşu bandı 42 x 122 cm yürüme alanı ve 2.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 2 km, 4 km, 6 km, 8 km, 10 km ve 12 km hız seçenekleri sunan cihazda, mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Mesafe, kalori, hız, zaman, nabız ve body fat bilgilerini gösterge ekranı ile sunar. 153x72x136 cm kurulum ebatlarına sahip olan ürün katlanabilir özelliğe sahiptir. Hazır 12 programın yanı sıra 1 manuel program da sunar. 3 kademeli eğim sunan cihazın kollarında da hız ve eğim ayarlama tuşu bulunur. Bu tuşlar antrenman esnasında hız ve eğimi kolaylıkla ayarlamanızı mümkün kılar. Voit Royal koşu bandı 42x125 cm yürüme alanı ve 2.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 3 km, 6 km, 9 km ve 12 km hız seçenekleri sunan cihazda, tek pencere mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Mesafe, hız, kalori, zaman, nabız ve body fat bilgilerini gösterge ekranı ile takip etmenizi sağlar. 160x67x129 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz katlanabilir bir tasarıma sahiptir. 12 hazır program ile birlikte 1 body fat programı da vardır. 3 kademeli eğim sunan koşu bandının kollarında da hız ve eğim ayarlama tuşu bulunur. Bu tuşlarla kolaylıkla ayarlama yapabilirsiniz. Trendyol ayrıcalığıyla bu seçeneklerden birini satın alarak evinizin ya da ofisinizin konforunda yüksek performanslı antrenmanlar yapabilirsiniz.

Voit Koşu Bandı Fiyatları

Voit Koşu Bandı Fiyatları

Voit koşu bandı fiyatları yürüme alanı ölçülerine, motor gücüne, hızına, eğimine, nabız ölçme sistemine, zemin özelliklerine, gösterge tipine, gösterge bilgilerine, program özelliklerine, ağırlığına ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Genel olarak her bütçeye ve her kullanıcı profiline hitap eden marka, zengin ürün yelpazesini Trendyol ile satışa sunar. Aradığınız cihaz manuel sistem ise Voit Icon koşu bandı modelini inceleyebilirsiniz. Bu model; 46x132cm yürüme alanı ve 2.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 2 km, 4 km, 6 km, 8 km, 10 km ve 12 km hız seçenekleri sunan cihazda, 5 inç mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Program, zaman, mesafe, kalori ve zaman bilgilerini ve ilerlemenizi gösterge ile sunar. 172x76x137 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihazı katlayıp kaldırabilirsiniz. 18 hazır program, 1 manuel program ve 2 kullanıcı programına sahip olan cihaz, hız ulaşımının tek bir tuşla yapılmasını mümkün kılar. 3 kademeli manuel eğim sunan cihazın kollarında da hız ve eğim ayarlama tuşu bulunur. Hız ve eğim seçeneklerini bu tuşlarla kontrol edebilirsiniz. Otomatik özellikler sunan bir ürün arıyorsanız Voit Smart koşu bandı sizin için uygun seçeneklerden biridir. Bu cihaz; 46 x 135 cm yürüme alanı ve 2.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 2 km, 4 km, 6 km, 8 km, 10 km ve 12 km hız seçenekleri sunan cihazda, tek pencereli mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Mesafe, zaman, hız, kalori ve program bilgilerini ve ilerlemenizi gösterge ekranında sunar. 174,5x79x137 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihazı antrenman sonrası kolayca katlayabilirsiniz. 18 hazır program, 1 manuel program ve 2 kullanıcı programına sahip olan cihaz, hız ulaşımının tek bir tuşla yapılmasını sağlar. Markanın ürün seçeneklerini Trendyol’dan uygun fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz.

Voit Koşu Bandı Trendyol’da

Voit Koşu Bandı Trendyol’da

Kaliteli ve yüksek performans sunan spor araç ve gereçlerini kullanıcılarla buluşturan marka Trendyol’da! Markanın geniş ürün yelpazesini sayfamızda bulabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Otomatik eğimli modeller arasında dikkat çeken Voit Vectra koşu bandı beklentileri karşılayan özelliklerle donatılmıştır. 48x135 cm yürüme alanı ve 2.5 HP AV motor gücüne sahiptir. 3 km, 6 km ve 9 km hız seçenekleri sunan cihazda, 7 inç mavi ışıklı LCD ekran göstergesi bulunur. Program, mesafe, hız, zaman ve kalori bilgilerini sunar. 185x81x135 cm kurulum ebatlarına sahip olan cihaz fazla yer kaplamaz. 24 hazır program ve 1 kullanıcı programına sahip olan cihaz, hız ulaşımının tek bir tuşla yapılmasını mümkün kılar. %3, %6, %9 eğim seçeneği ve kollarında da hız ve eğim ayarlama tuşu vardır. Bu tuşlarla cihazı istediğiniz şekilde ayarlayarak kullanabilirsiniz. Beklentilerinize uygun özelliklerde olan farklı modeller arasında kararsız kaldıysanız model özelinde yayınlanan kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Bu şekilde model hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilir ve bütçenize uygun tercihte bulunabilirsiniz. Marka özelinde belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar da cihazların oldukça cazip fiyatlarla satın alınmasını mümkün kılar. Bu bakımdan Trendyol’u düzenli takip etmelisiniz. Markanın sunduğu modeller arasından seçim yaparak eviniz ya da ofisiniz için uygun ölçülerde modeli oldukça cazip fiyat aralıklarıyla satın alabilir ve sağlığınız için ideal bir yatırım yapabilirsiniz.