Avantajlı Ürünler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fitness ve Kondisyon

" araması için 43862 sonuç listeleniyor

Fitness Kondisyon

Fitness kondisyon ürünleri, spor salonlarında en çok tercih edilen malzemelerin başında yer alır. Söz konusu ürünler sayesinde daha rahat bir şekilde zayıflamak ve forma girmek mümkündür. En çok kullanılan fitness aletlerinin başında pilates setleri, kalça şekillendiriciler, step tahtaları, kondisyon bisikletleri, ağırlıklar, yoga malzemeleri ve koşu bantları gelir. Söz konusu aletler sayesinde kişiler, daha atletik ve fit bir görünüme kavuşabilir. Yoga malzemesi çeşitleri arasında en bilinenlerinden biri olan yoga matları, kalın yapıları sayesinde kullanıcılara destek olur ve rahat bir egzersiz imkanı sağlar. Yoga matları, zemin üzerinde sabit durarak kayma ve benzer durumları engeller. Yoga matları, beraberinde gelen taşıma kayışı sayesinde oldukça rahat bir şekilde taşınabilir. Yoga matlarının ağırlığı ise yaklaşık 2 kilogramdır.

Kadınların Bir Numaralı Tercihi Pilates Malzemeleri

Pilates malzemeleri arasında en bilinenleri pilates toplarıdır. Birçok farklı renkte ve ebatta bulunan pilates topları, çok işlevli yapıları ile bilinir. Pilates topları; sırt güçlendirme, pilates ve oturma pozisyonları için sıklıkla tercih edilir. Pilates topları, delinme esnasında yavaşça dönerek durur. Pilates topları, istenilen herhangi bir pompa aracılığıyla kolaylıkla şişirilebilir. Pilates toplarının imalatında plovinil klorür malzeme sıklıkla tercih edilir. Pilates toplarında üç farklı boy seçeneği vardır. Kullanıcılar, boylarına göre en uygun pilates topunu seçebilir. Pilates topları, 110 kilograma kadar olan ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilir. Pilates için topun yanı sıra bir de pilates matına ihtiyaç duyulur. Genellikle 10 mm kalınlığa sahip olan pilates matları, oldukça rahat bir şekilde antrenman yapma imkanı sunar. Pilates matları, PE köpükten imal edilir ve böylelikle kayma gibi durumlar gözlenmez.

Kondisyon Sağlamak İçin Tercih Edilen Aletler

Kondisyon sağlamak için tercih edilen kondisyon aletlerinin başında kondisyon bisikletleri ve koşu bandı modelleri gelir. Koşu bandı modelleri, çok işlevli yapıları ile tüketicilerin ilgi odağı olmayı başarır. Yüzde 10 eğimli olan koşu bantları ile maksimum 13 km/sa hızla koşulabilir. Koşu bandı modellerinin birçoğunda en az 10 adet farklı program bulunur. Bu programlar kalori yakmak ya da farklı amaçlar için kullanılabilir. Yağ kütlesinden kurtulmak için kalori programları ve sıkılaşmak için de sağlıklı yaşam programları tercih edilebilir. Koşu bantlarının birçoğu katlanabilme özelliğine sahiptir ve böylece daha az yer kaplarlar. Kondisyon aleti çeşitleri arasında en çok tercih edilen aletlerden biri de kondisyon bisikletidir. Kondisyon bisikleti modellerinde genellikle en az 5 adet program bulunur ve bu programlar sayesinde hızlı bir şekilde zayıflanabilir. Birçok modelde bulunan ergonomik gidon ve ayak pedalları sayesinde kişiler, dengelerini koruyabilir.

Sıkça Tercih Edilen Fitness Ürünleri

Fitness ürünleri ve sağladıkları özellikler kadınların sıklıkla kullandığı spor aletleridir. Özellikle twister ve step tahtası gibi fitness aletleri, zayıflamak amacıyla sıklıkla tercih edilir. Step tahtalarının birçoğu kaymayan özel malzemelerden imal edilir. Böylelikle spor yaparken kazaların ve diğer olumsuz durumların önüne rahatlıkla geçilebilir. Step tahtalarının çoğunda esnek ve sabit yüzey özelliği vardır. Bu özellik sayesinde başta diz eklemleri olmak üzere birçok eklem bölgesi darbelerden ve titreşimlerden rahatlıkla korunur. Sağlam yapısı ile bilinen step tahtaları, 110 kilograma kadar olan ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilir. Bel inceltmek için pek çok kadının tercihi olan twister, üzerine çıkıldığında sağa sola dönerek bel inceltmeye yarayan bir fitness ürünüdür. Twister modelleri, genellikle plastik malzemeden üretilir ve farklı renklere sahiptir. Step tahtası, twister, kondisyon bisikleti ve koşu bandı gibi spor aletleri ve daha fazlası için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.