Yapı Kredi YayınlarıKayıp Zamanın Izinde Serisi ( 7 Kitap ) / Marcel Proust / Yapı Kredi Yayınları

koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Ürün Bilgileri

Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın Izinde Serisi ( 7 Kitap ) / Marcel Proust / Yapı Kredi Yayınları

Geri Bildirim Ver
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
 • Zaman'ın peşi sıra sürdürülen yolculuğun tüm halkaları Swann'ların Tarafı'yla, Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde, Guermantes Tarafı, Sodom ve Gomorra, Mahpus, Albertine Kayıp ve Yakalanan Zaman bir arada. Yirminci yüzyıla modern romanın başyapıtlarından biri olarak damgasını vuran bu yapıta "Dev" tanımlaması kadar uygun düşecek başka bir tanım yok herhalde.

Ürün Özellikleri

 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Marcel Proust
 • Roman Türü Klasikler
 • Cilt Bilgisi Ciltsiz
 • Basım Yılı 2020 ve Öncesi
 • Setli/Tekil Tekil Ürün
Geri Bildirim Ver

Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın Izinde Serisi (7 Kitap) / Marcel Proust

Fransız asıllı Marcel Proust, deneme yazarı, romancı ve eleştirmen olarak bilinir. 1913 - 1927 yılları arasında yayımlanan ve 7 cilt halinde bulunan Kayıp Zamanın İzinde adlı eser, beğeni toplar. Yazarın tüm dünyanın bildiği ve sevdiği çok tanınmış bir eseridir. Marcel Proust, çeşitli yazarlar ve eleştirmenler tarafından yirminci yüzyılın etkili ve damga vuran yazarlarından biri olarak anılır. Özellikle Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın İzinde serisi (7 kitap) / Marcel Proust ile birlikte yazar çok sevilir ve birçok kişi tarafından okunur. Setin toplamı 7 ayrı kitaptan oluşur. Hepsi birbirinin devamı şeklinde olan seri, roman okuyucuları tarafından oldukça sevilen ve takip edilen bir eserdir. Pek çok kişinin severek okuduğu bu seriyi kendinize ya da sevdiklerinize hediye olarak değerlendirebilirsiniz.

 • Akıcı anlatım
 • 7 kitap bir arada
 • Sürükleyici konular

Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın İzinde Serisi İçeriği

Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın İzinde Serisi İçeriği

Kayıp Zamanın İzinde serisi 7 ayrı kitabın aynı setin içerisinde bir arada bulunması ile oluşur. Seri, yaklaşık bir milyon iki yüz elli bin sözcük ve üç bin sayfadan meydana gelir. Yirminci yüzyıla damga vuran bir eserdir. Serinin içerisinde sırası ile; Swannların Tarafı, Çiçek Açmış Genç Kızların Gölgesinde, Guermantes Tarafı, Sodom ve Gomorra, Mahpus, Albertine Kayıp ve Yakalanan Zaman kitapları bulunur. Kayıp Zamanın İzinde, yarı otobiyografik içeriğe sahip bir roman olarak da tanımlanır. Proust, bu kitaplarda başta kişiliği ve ailesi olmak üzere çevresindeklerin yaşadıkları olayları ince ayrıntılarına kadar anlatır. Küçük yaştan itibaren astım hastalığı ve cinsel yönelimi sebebiyle kendini toplumsal hayatın dışında hisseden yazar, annesinin ölümünden sonra gözlemlerini bu kitaplara döker. Tüm kitapların bir arada bulunduğu ürünü inceleyip tercih edebilirsiniz.

Kayıp Zamanın İzinde Serisi 7 Kitap Marcel Proust Yorumları

Kayıp Zamanın İzinde Serisi 7 Kitap Marcel Proust Yorumları

Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın İzinde serisi (7 kitap) / Marcel Proust yorumlarını okumak, bu içeriği tercih etmek açısından size kolaylık sağlayabilir. Yorumlar incelendiğinde, kitapları ayrı ayrı değerlendirip fikirlerini sunan birçok okuyucu olduğu görülür. Kitaplar hakkındaki genel kanı, toplumsal yaşam ve yazarın yaşadıklarının son derece yalın ve etkileyici şekilde gözler önüne serildiğidir. Set, dünyada çok fazla okunan ve takip edilen kitaplardan oluşur. Tüm okuyucular kitapların konusu ve içeriğinden etkilendiğini belirtir. Buradan yola çıkarak kitapları okuyan müşterilerin yorumları da son derece olumludur. Kitaplar hakkında fikirlerini belirten müşteriler, seriyi tüm sevdiklerine ve satın almak isteyen diğer müşterilere sıklıkla tavsiye eder. Çok sevilen, takip edilen ve tavsiye edilen bu seriyi, kendiniz ya da sevdikleriniz için uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kayıp Zamanın İzinde Serisi 7 Kitap Marcel Proust Fiyatı

Kayıp Zamanın İzinde Serisi 7 Kitap Marcel Proust Fiyatı

Yapı Kredi Yayınları Kayıp Zamanın İzinde serisi (7 kitap) / Marcel Proust fiyatı tüm müşterilerin ulaşabilmesi ve bu kitabı okuyabilmesi adına uygun seviyede tutulur. Bu ürün, uygun fiyatı ile bütçe dostudur. Set halinde olan kitapların toplam sayfa sayısı 3000’dir. Akıcı konularıyla set, 7 kitaptan oluşur. Setin içerisinde bulunan her kitabın ayrı bir popülaritesi ve sevenleri bulunur. 20. yüzyıla damga vuran bu set, bir fiyat performans ürünü olarak değerlendirilir. Bu ürünü satın almanız halinde kitapları ayrı ayrı aramanıza ve satın almanıza gerek kalmaz. Tüm kitapların set içerisinde bulunması sayesinde sırası ile okuyabilirsiniz. Marcel Proust Kayıp Zamanın İzinde serisi yorumları da son derece olumludur. Trendyol aracılığıyla bu ürünü yorumları ile birlikte değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.