Yazar
Roman Türü
Sayfa Sayısı
Setli/Tekil
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Dili
Basım Yılı
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yapı Kredi Yayınları

" araması için 10603 sonuç listeleniyor

Kaliteli Baskısıyla Yapı Kredi Yayınları Kitapları Trendyol’da!

Kitap okumak zihni dinlendirirken aynı zamanda akıcı konuşma becerisi kazanmanızı sağlar. Kitap içerisinde yer alan kurgusal dünya, günlük yaşantının stresini unutarak kendinizle baş başa keyifli zaman geçirmenize imkan tanır. Yazarlar tarafından uzmanlıkla ve titizlikle hazırlanan kitaplar, kelime haznenizin gelişmesine yardımcı olur. Kurgusal, deneme, şiir ya da alanyazın eserleri sayesinde entelektüel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Bu eserler aracılığıyla birçok yeni ve farklı bilgiye erişebilir, kaynaklarınızı bir arada toplayabilirsiniz. Sayfaları çevirerek bilgileri hissederek okuma yapmak huzur veren bir aktivite olduğu için zihnin dinlenmesini sağlar. Bununla beraber empati yeteneğinin artmasına yardımcı olur. Romanları okurken kendinizi karakterin yerine koyarak birçok farklı dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Okuma zevkinin bilincinde olarak yaptığı üretimle senelerdir başyapıtları okurlarla buluşturan YKY yayınları kaliteli baskılarıyla dikkat çeker. Rahat okunabilir eserler sayesinde 7’den 70’e herkese okuma sevgisinin aşılanmasını sağlar. Bu eserlere Yapı Kredi Yayınları klasikler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kült eserlerden şiirlere, birçok farklı alanda çeşide ev sahipliği yapan yayınevi tarafından basılmış olan kitaplarla okuma zevkini tadabilirsiniz. Bu kitaplar aracılığıyla kütüphanenizi zenginleştirebilir, farklı alanlardan birçok bilgiye sahip olma zevkini yaşayabilirsiniz. Kendi okuma zevklerinize uygun olan esere uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Trendyol tarafından sunulan avantajlı alışveriş fırsatlarından faydalanarak bütçe dostu satın alma işlemlerinin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için beğendiğiniz tüm konulara bu sayede kolayca ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Yayınlarıyla Kitap Okuma Zevki

Yapı Kredi Yayınlarıyla Kitap Okuma Zevki

Basım ve yayın alanında yılları aşkın tecrübesiyle hizmet veren kuruluş, farklı okuma zevkine sahip müşterilere hitap eder. Çeşitli alanlarda okuma yapan müşterilerin de ilgisini çeken çeşitlere sahiptir. Okuma zevkinin herkes tarafından bilinmesini sağlayan kuruluş, uygun fiyat aralığına sahiptir. 1945 yılında temelleri atılmasıyla ‘’Doğan Kardeş’’ dergisiyle yayıncılık dünyasına adım atar. Bu noktadan sonra basım alanında ses getiren bir yere sahip olur. Türkiye’nin her yerine erişmiş olan yayınevi okuyucuları kaliteli eserlerle buluşturur. Kültür ve sanat dünyasına gösterilen özenin ülkemizdeki bir yansıması olan Yapı Kredi Yayınevi geniş seçeneklere sahip yelpazesiyle dikkat çeker. İkonik kapak basımları ile ayırt edilen yayınevinin eserleri, kaliteli baskısıyla okuma zevkini artırır. Kaliteli sayfa dokusu kendini belli ederken bu eserlerin kolay yıpranmayacak bir şekilde uzun yıllar boyu kütüphanelerde yer almasını sağlar. Okumayı ayrı bir zevk olarak gören müşterilere hitap eden kaliteli YKY Yayınları kitapları estetik kapak tasarımlarıyla da kolayca ayırt edilebilir özelliktedir. Okuma zevkini ulaşılabilir bir hale getiren yayınevi tarafından çeşitli alanlarda birçok farklı eser basılır. Her yıl basılan bu çeşitler özenle okuyuculara ulaştırılır. Köklü bir yayıncılık geleneğinin temsilcisi olan Yapı Kredi kitap basım ve dağıtım konusunda herkese erişebilir olmayı hedefler. Ülkenin dört bir yanına ulaşan eserleri uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. Kaliteli eserleri yine aynı kaliteyi koruyacak şekilde basan ve titizlikle dağıtan ürünlerine uygun fiyatlara sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu özellik neticesinde keyif veren bir alışveriş yapabilirsiniz. Kendinize satın alabileceğiniz gibi sevdiklerinizi de hediye ederek sevindirebilirsiniz. İyi bir hediye seçeneği olan kitaplar, kaliteli baskısıyla nitelikli bir hale gelir. Birçok farklı alandan seçeneğe sahip olan Yapı Kredi Yayınları kitapları arasından kendi zevkinize uygun olan eseri tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden dilediğiniz esere uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilir, bütçe dostu bir şekilde kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz. Filtreleme seçeneği sayesinde beğendiğiniz tüm çeşitleri sıralayabilir, bütçenize ve zevkinize uygun olan eserler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yapı Kredi Yayınlarıyla Herkes İçin Kitap

Yapı Kredi Yayınlarıyla Herkes İçin Kitap

Uzun yılları aşkın bir basım tecrübesine sahip olan yayınevi, okumanın her yaş grubu için etkili bir zihinsel aktivite olduğunun bilincindedir. Üretim ve basım işlemlerini bu bilinç doğrultusunda gerçekleştirir. Çeşitli alanlardan basım yapan yayınevi, farklı zevklere sahip birçok okuyucuya aynı anda seslenir. Edebiyat ve sanat kitaplarının yanı sıra çizgi roman, tarih, felsefe ve yemek gibi farklı kulvarlarda da kitapların basımını üstlenir. İkonik bir hale gelmiş olan kapaklarıyla ayırt edilebilen Yapı Kredi Yayınları şiir kitapları Türk edebiyat dünyasının önemli yazarlarının eserlerine ev sahipliği yapar. Türk şairler tarafından yazılmış olan şiirlere, toplu bir şekilde bu kitapları edinerek erişebilirsiniz. Antolojiye ilgi duyan müşteriler tarafından tercih edilen bu eserler, edebiyat ve sanatın bir araya getirdiği ürünlerdir. Yetişkinler kadar daha küçük yaş aralığına da hitap eden yayınevi, minik okurların hoşuna gidecek kitaplara da bünyesinde yer verir. Okuma yazmayı öğrenen çocuklardan ortaokul seviyesine kadar geniş bir yaş aralığına hitap eden Yapı Kredi Çocuk Yayınları eğlenceli eserlere ev sahipliği yapar. Bu eserler çocukların kitaplarla tanışmasını sağlar. Küçük yaşlardan itibaren okuma sevgisi kazanacak olan çocuğunuz ileriki yaşlarında da bu alışkanlığını devam ettirme eğilimi gösterir. 7’den 70’e geniş bir yaş aralığına hitap eden YKY Yapı Kredi Yayınları okur, yazar ve eleştirmenler için iyi bir kaynak olacak eserlere sahiptir. Müşteriler tarafından sıklıkla sorulan Yapı Kredi Yayınları kitap önerisine cevap niteliğinde birçok farklı eser bulunur. Bu kitaplar, farklı alanlardan seçilen eserlerdir. Kendi okuma zevklerinize ve ilgi alanınıza göre uygun kitabı tercih edebilir, bu esere kütüphanenizde yer verebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz esere uygun fiyatlar üzerinden sahip olarak avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaliteli Baskısıyla Yapı Kredi Yayınları Kitapları Trendyol’da!

Kaliteli Baskısıyla Yapı Kredi Yayınları Kitapları Trendyol’da!

Özel bir basım ve yayım anlayışına sahip olan yayınevi, farklı kulvarlardan eserleri okuyucuyla buluşturur. Kült haline gelmiş olan kitapları, seri niteliği taşıyan eserleri bünyesinde barındıran Yapı Kredi Yayınları setleri birçok kitaba aynı anda erişim sağlamanıza olanak tanır. Bu setler aracılığıyla belirli bir alanda okuma yapabilir, kült haline gelmiş eserlerin serilerine erişebilirsiniz. Edebiyat dünyasına ses getirmiş olan sanatçıların yazmış oldukları kült eserler yayınevi tarafından itinayla basılır. Edebiyat alanında önemli bir yere sahip olan bu kitaplar, yayınevinin kaliteli basım ve dağıtım anlayışı sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu yayınevi için geçerli olan Yapı Kredi Yayınları indirim kodunu kullanarak istediğiniz kitaplara indirimli bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden alışverişlerinizi yapabileceğiniz Yapı Kredi Yayınları indirimlerini takip edebilir, dilediğiniz kitabı uygun fiyatlara satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kitap okuma zevkini evinize taşımanıza olanak sağlayacak olan yayınevinin eserlerine saniyeler içerisinde erişebilir, kitap alışverişini daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Kendiniz, sevdikleriniz ve çocuklarınız için birçok farklı kitaba aynı anda erişim sağlayabilir, en iyi hediye seçeneği olan kitaplarla onları mutlu edebilirsiniz. Her yaş grubuna uygun eserlerin bulunduğu geniş ürün yelpazesine Yapı Kredi Yayınları online satış aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin geniş bir yelpazeye sahip olduğu bu yayınevi aracılığıyla çeşitli ilgi alanları ve hobilere yanıt veren eserlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak kendi bütçenize uygun bir şekilde fiyatları sıralayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kitabın alt kısmında müşterilerin yorumları bulunur. Kitabı daha önceden satın almış olan müşterinin yazmış olduğu Yapı Kredi Yayınları yorum kısmını okuyabilirsiniz. Yayınevi hakkında bu yorumlar aracılığıyla fikir sahibi olabilirsiniz.