İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Pompa Durumu
Organizasyon/Lisans
Takım/Oyuncu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

3 Numara Basketbol Topu

" araması için 78 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Yapısı ile 3 Numara Basketbol Topu Modelleri Trendyol’da

Bireysel ya da grup şeklinde oynanabilen basketbol, vücut kaslarının esnemesini ve gelişmesini sağlayan bir spor dalıdır. Tasarım özgünlüğü ve ölçü çeşitliliği ile müşterilerin karşısına çıkan basketbol topu, basketbolun temel ekipmanlarındandır. Sporcu isteklerine ve kullanım alanına göre modelleri olan basketbol ekipmanı, çeşitli numaralarda üretilir. Kauçuk kaplaması ile kolay tutuş sağlayan 3 numara basketbol topu, suya karşı dirençli olmasından dolayı dış sahalarda kullanılabilir. Kauçuk dış yüzey sayesinde uzun yıllar kullanılan bu ürünler, bir pompa yardımıyla defalarca şişirilebilir. 4 mevsim evde, bahçede, okulda ve açık alanlarda rahatlıkla kullanılan bu ürünler; çocuklar için eğlence kaynağıdır. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun olan modeli incelemek için Trendyol’u inceleyebilir, hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli 3 Numara Basketbol Topu Çeşitleri

Birbirinden Kaliteli 3 Numara Basketbol Topu Çeşitleri

Kaliteli bir oyun deneyimlemek isteyenler için üretilen basket ürünü, işlevsel özelliği ile oyuncunun performansını etkiler. Kaliteli materyalleri ve üst düzey konforu sayesinde oyuncunun performansını artıran ilgili basketbol ekipmanı, kiremit ve turuncu tonlarının yanı sıra pembe, mor, kırmızı, lacivert ve siyah gibi alışılmışın dışında tasarlanan renkler ile müşterilerin beğenisine sunulur. Dinamik çizgileriyle özgüveninizi tetikleyen modeller, müşterilerin istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanır. 11 yaş altındaki kız ve erkek çocuklara uygun tasarlanan 3 numara basketbol topu modelleri ile çocuklar, spor aktivitelerini gerçekleştirir. Çocuklar için üretilen üç numaralı çeşitlerin çevresi, 56-57 cm; ağırlığı ise 274-318 gram şeklindedir. Ürünün gramajına ve uzunluğuna göre belirlenen numaralar, farklı yaş grubundaki kişilerin sağlam bir top hakimiyeti kazanmasını sağlar. Tasarımı ile konforu sahaya yansıtan 3 numara basketbol topu kullananlar ; manevra, tutuş ve atışa yönelik oluşturduğu fonksiyonlar ile başarılarının arttığını dile getirir. Siz de yorum ve değerlendirmelere Trendyol'da göz atarak istediğiniz modeli gönül rahatlığıyla satın alıp sporunuzu yapmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken 3 Numara Basketbol Topu Fiyatları

Dikkat Çeken 3 Numara Basketbol Topu Fiyatları

Pek çok renk ve modelde üç numara basketbol topu vardır. Küçük yaştaki çocuklar için renkli ve çizgi film kahramanı desenli ürünler tasarlanırken yetişkinler için klasik renklerde ürünler satışa sunulur. Bu aksesuarlar markalarına göre farklılaşır. Çeşitlerine göre de 3 numara basketbol topu fiyatları değişir. Değişikliğin sebebi, marka ve model farklılığıdır. Kendi zevkinize ya da çocuğunuzun zevkine uygun birbirinden farklı model ve renklerde basket aksesuarı bulunur. 3 numara basketbol topu yorumlarına bakıldığında müşterilerin beklentilerinin karşılandığı görülür. Çocukların spora yönelmesi için 3 numara basketbol topu tavsiye edilen bir spor ürünüdür. Her yaştan müşteriye hitap eder. Birbirinden farklı üç numara basketbol ürünlerinden size uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasından karar vermekte zorlandığınız zaman müşterilerin değerlendirmeleri size yardımcı olur. Trendyol'da deneyimlere güvenerek hiç zaman kaybetmeden 3 numara basketbol topu online alışveriş avantajından faydalanabilirsiniz.

Beğenilen 3 Numara Basketbol Topu Tasarımları

Beğenilen 3 Numara Basketbol Topu Tasarımları

Sevilen spor branşları içerisinde yer alan basketbola başlamak için çocukluk dönemleri idealdir. 11 yaş altı çocukların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak diğer modellere oranla küçük üretilen 3 numara basketbol topu satın alabilirsiniz. Kendinize, çocuğunuza ya da sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu ürünlere sahip olmak isterseniz üç numara basketbol topu kampanya günlerini takip edebilirsiniz. Pek çok modelin ve birbirinden kaliteli ürünlerin yer aldığı kategoriden kampanya zamanlarında istediğiniz modele uygun fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız zaman Trendyol’daki 3 numara basketbol topu indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Bu ürünler arasından dilediğinizi değerlendirebilir ve özellik bakımından size uygun modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üç numara basket aksesuarı seçeneklerini istediğiniz özellikte bulabilmek ve değerlendirmek için raflara göz atabilirsiniz. Siz de bütçenize uygun 3 numara basket topu modelini belirleyerek Trendyol’dan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.