Top Bedeni
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Pompa Durumu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Basketbol

" araması için 3186 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Basketbol Ekipmanları Trendyol’da!

Basketbol, kuralları ve oyun tarzı bakımından birçok farklı spor dalından ayrılır. Kendine has eğlence ve spor tarzı olan basketbol, vücut sağlığı, eğlence bakımından oldukça verimli bir aktivitedir. Seri oynanış şekli ve hız gerektiren akrobatik hareketleri sebebi ile çeşitli ekipmanlara da ihtiyaç duyulur. Spor ile ilgilenenlerin giyim kuşam ve antrenman malzemeleri, ortam şartlarına uygun olacak şekilde tasarlanır. Hareket kolaylığı sunan kıyafetler ve oyuncuları güçlü hale getirmeyi amaçlayan antrenman malzemeleri, sporcular tarafından sıklıkla tercih edilir. Basketbol ayakkabısı, içerisinde bulundurduğu malzemeler sayesinde sporcuların oldukça rahat hareket etmesini sağlar. Ayakkabı çeşitleri, genelde yüksek tabanlı yapı, darbe emici dış yüzey ve yüksek malzeme kalitesini tasarımda bulundurur. Zemin üzerinde kayma olasılığını minimuma indirmek, sporcular için oldukça önem taşır. Şok emici özellikleri sayesinde sakatlanmaları engellemeyi amaçlar. Basketbol topu, amatör ya da profesyonel sporcular için çeşitli olarak tasarlanır. Top büyüklüğü, hava basıncı bakımından özenle üretilir, numaralandırılarak sunulur. Yaş ya da fiziksel özellik standartlarına göre sıralanan top numaralarından kendinize uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu spor dalı; özel zemin, ekipmanlar ve pota yardımı ile oynanır. Amatör ya da profesyonel kullanımda, potanın malzeme kalitesi önem taşır. Basketbol potası, yuvarlak şekilde bulunup top genişliğinin uyum sağlayacağı şekilde sunulur. Trendyol’da ekipmanları dilediğiniz gibi araştırabilir, ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Basketbol Ekipmanları Çeşitleri

Spor her yaştan ilgiyi üzerine toplar, sağlık bakımından verimli bir aktivite fırsatı sunar. Amatör ya da profesyonel olarak sporla ilgilenenler, ekipman bakımından ihtiyaçlarını karşılayarak verimli bir sonuç elde edebilir. Bu spor dalı hücum, defans gibi oyun tarzlarından oluşur. Her iki durumda da tedbirli olmak önem taşır. Özellikle toplu ya da kişisel antrenmanlarınızda sakatlanmamak adına dizlik, dirseklik gibi ekipmanlardan yararlanabilirsiniz. Basketbol kolluğu, dizlik, eldiveni şeklinde bulunan ürünleri, spor dalı için uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz. Dizlik çeşitleri, renk ve kalite seçeneklerine ayrılır. Oyun sırasında korumalık gibi aksesuarların kullanımı, sağlık ve performans bakımından oldukça yararlıdır. Kolluk seçenekleri, omuz bölgesinin sabit bir şekilde hareket etmesine yardımcı olur. Eldiven çeşitleri, içerisinde bulundurduğu malzemeler sayesinde tutuş hissiyatını verimli hale getirir. Tutuş hissiyatı, performansı doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. Müsabaka ya da antrenman esnasında eldiven gibi aksesuarlardan yararlanmak da oldukça faydalıdır. Giyim tarzı, her spor tarzında olduğu gibi bu oyunda da etkilidir. Forma renkleri tasarımsal çeşitlilik ile şıklık, konfor detayı ile sunulur. Bu oyun, takımlar halinde karşılıklı rekabet edilen spor dallarından biridir. Basketbol şortu, forması, taytı, çorabı gibi kıyafet seçenekleri aktivite esnasında oyuncuların konforlu bir şekilde hareket etmesini destekler. Şort ürününün yardımı ile bacaklarınızı hızlı, esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. Basketbol üstü seçenekleri, renkleri ve dikiş detayları bakımından oldukça çeşitlidir. Kendi kullanım tarzınızı göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Çoraplar ise ayakkabı içerisinde oluşabilecek hareketi engelleyerek zemine oldukça rahat bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olur. Bu spor dalı, kapalı ve açık alanlarda profesyonel bir şekilde oynanabilir. Her iki durumda da soğuk hava şartlarında zemin kaynaklı sakatlanmaların önüne geçmek için gerekli ekipmanları tercih edebilirsiniz. Basketbol malzemeleri modelleri arasında yer alan tayt çeşitleri, nefes alabilen kumaş yapısına sahiptir. Basketbol modelleri, çeşitli ekipmanları ve aksesuarları içerisinde bulundurur. Kullanım tarzınız ve ihtiyaçlarınız ile basketbol malzemeleri yorum çeşitliliği, tercih yapmanızda faydalı olabilir. İhtiyacınız olan birçok ekipman seçeneğini Trendyol'da inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Basketbol Ekipmanları Fiyat Aralıkları

Ekipmanlar, birçok ihtiyaca ve kullanım tarzına uygun olacak şekilde tasarlanır. Tasarımsal detaylar ve verimli kullanım standartları oldukça çeşitli yapıda bulunur. Ekipmanların içerisinde kullanılan malzemeler, kalite standartları bakımından farklı çeşitlere ayrılır. Yüksek kalitede bulunan ekipman çeşitleri, kullanım şeklinize ve verimliliğe doğrudan etki eder. Basketbol malzemeleri fiyat seçenekleri her bütçeye uygunluk gösterir. Kendi bütçe standartlarınıza uyumlu olacak şekilde ekipman modellerini tercih edebilirsiniz. Basketbol çantası boyut, kalite bakımından dayanıklı olarak tasarlanır. Birçok malzeme çanta içerisine yerleştirilebilir. Çantanın tasarımsal açıdan şık olması önem taşır. Aksesuar çeşitleri, kullanım tarzlarına hitap edecek yapıda üretilir. Basketbol bilekliği, estetik açıdan kullanım verimliliğini artırabilir. Forma renkleri ile uyum sağlayacak şekilde bileklikleri tercih edebilirsiniz. Bu spor dalında üst ve alt giyim parçaları esnek yapıda sunulur. Basketbol kıyafetleri çeşitli renk detaylarını içerisinde bulundurabilir. Ünlü basketbol takımlarının lisanslı forma seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Basketbol malzemeleri, ekipman bakımından farklı seçeneklere ayrılır. Korunma ve estetik özellikleri mevcut olan yüksek kaliteli ekipmanlar bulunur. Profesyonel ya da amatör kullanım için uyumlu yapıda tasarlanan ekipmanlar mevcuttur. Ekipmanları satın almadan önce ürün hakkında yapılan incelemeleri göz önünde bulundurmanız önem taşır. Basketbol malzemeleri kullananlar, ekipmanları inceleyerek görüşlerini belirtir. Basketbol malzemeleri tavsiye eden kişilerin yorumlarını incelemek, satın alma ve tercih yapma işleminde yardımcı olabilir. Taktik tahtası gibi ürünler de profesyonel açıdan oldukça önemlidir. Taktik tahtası, oyun içerisinde benimsenen tarzı iyi anlamamıza yardımcı olur. Profesyonel kullanım, kaliteli malzemelerin sunduğu konfor yardımı ile sağlanır. Yüksek kaliteli ekipmanların kullanım ömrü de uzun ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Birbirinden farklı birçok ekipman ile basketbol malzemeleri satın alma işlemini Trendyol'da gerçekleştirebilirsiniz.

Fark Yaratan Basketbol Ekipmanları Önerileri

Malzemeler, kumaş kalitesi ve estetiği bakımından çeşitlere ayrılarak sunulur. Yüksek malzeme kalitesi bulunan giyim ve korunma ekipmanları, oldukça verimli bir kullanım deneyimi sunabilir. Kalite ve marka gibi etkenler, fiyat standartlarında da değişiklik sergiler. Bütçenize uygunluk gösteren bir alışveriş deneyimi için basketbol malzemeleri indirim seçeneklerini takip edebilirsiniz. Basketbol malzemeleri kampanya dönemlerini takip ederek verimli bir alışveriş süreci gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yapılan bu tarz oyunlar, korumalık ve aksesuar gibi seçenekleri de bulundurur. Yüksek malzeme kalitesine sahip ürünleri kullanmanız güvenlik bakımından da oldukça önemlidir. Ürün çeşitliliği, fiyat ve tarz bakımından birçok seçenek sunar. Kendi kullanım tarzınıza, bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz. Basketbol malzemeleri online alışveriş seçeneklerini takip ederek oyun tarzınıza hitap eden ürünleri satın alabilirsiniz. Basketbol fiyat seçenekleri, işçilik bakımından da değişiklik gösterir. El işçiliği ile tasarlanan kıyafet ve çanta tarzı ürünler, estetik açıdan şık bir kullanım sunar. Basketbol malzemeleri, darbeleri emen özellikleri içerisinde bulundurur. Alınan darbenin hasarını minimuma indirmek, konfor bakımından oldukça önem taşır. Basketbol yorumları, ürün çeşitliliği sayesinde detaylı bir şekilde incelenebilir. Farklı kullanım tarzlarına uyum sağlayabilen ve esnek yapıda tasarlanan malzemeleri tercih ederek oyun şekliniz ile örtüşen modelleri satın alabilirsiniz. Tasarımsal renk seçenekleri ve dikiş tarzları, estetik açıdan ön plana çıkar. Ürünler arasında seçim yaparken estetik özelliklere de dikkat edebilirsiniz. Taktik tahtası ve pota gibi ürünler ise işlevsel kullanımı destekler. Oyun tarzının, sisteminin rahat bir şekilde anlaşılabilmesi için taktik tahtası gibi ürünlerden yardım alınabilir. Verimliliği yükseğe çıkaran ve bütçe dostu olması ile dikkat çeken malzemeleri Trendyol'dan satın alabilir, ürün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.