İlgili Kategoriler
Kapasite
Ekran Kartı Bellek Tipi
Uyumlu Sistemler
Fiyat
RAM Hızı
HDMI
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

4 Gb Ram

" araması için 330 sonuç listeleniyor

Hız Kazandıran 4 GB RAM Çeşitleri Trendyol'da!

Bilgisayar ve bilgisayar sistemli diğer teknolojik aletler farklı donanım özelliklerine sahiptir. Donanım özellikleri, bilgisayarınızın performansını ve kapasitesini belirleyerek hızlı ya da yavaş çalışmasına sebep olur. Hızlı işlemciler, cihazların çalışma gücünü artırarak saniyede daha fazla işlem yapmayı sağlar. Bilgisayarınızın RAM kapasitesine dikkat ederek kullanımlarınız için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. RAM, bilgisayar donanımları arasında tek başına da satışa sunulur. Bilgisayar yedek parçaları; kapasite, ekran kartı, işlemci tipi, işletim sistemi, işlemci modeli, SSD özellikleri bakımından farklı modellere sahiptir. 4+4 GB RAM çeşitlerinin hangi ürün serisi için uygun olduğunu inceleyerek kullanacağınız cihazla uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yedek parçaların RAM hızı, uyumlu olduğu sistem özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürünler içerisinden kullanacağınız cihazla uyumlu olanları satın alabilirsiniz. 4 GB RAM DDR4, dördüncü nesil anlamına gelen ve çift veri hızına sahip olan üründür. Bu ürünler yüksek modülleri ve tasarruflu düşük güç gereksinimleriyle verimli bir kullanım sağlar. DDR4 RAM modülüne sahip bir yedek parça edinerek bilgisayarınızdaki CPU’yu yükseltebilirsiniz. Ana kartınızda yükseltme sağlamak istiyorsanız düşük güç gereksinimleri sağlayan yedek parçaları değerlendirebilirsiniz. 4 GB RAM fiyatları ürünlerin CAS değerine, gecikme süresine, işlemci donanımına göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlı bellek tercihinde bulunmak için Trendyol’u inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun 4 GB RAM satın alabilirsiniz. Ayrıca 4 GB RAM kampanya fırsatlarından yararlanarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz

Dikkat Çeken 4 GB RAM Kullanım Avantajları

Dikkat Çeken 4 GB RAM Kullanım Avantajları

Bilgisayarlar içerisinde verilerin saklandığı alanlardan olan RAM sistemi, farklı kapasitelere sahiptir. Bilgisayarın çalışma performansında etkisi bulunan parçalar, depolama alanındaki verileri içerisinde barındırır. Bilgisayarlarda gecikme süresini belirleyen CAS değeri, belleklerde de bulunur. Alacağınız ürünün; bellek türüne, uyumlu platformuna, CAS hızına, bellek kitine ve tepkime süresine dikkat etmeniz önerilir. Farklı aktarım hızlarına sahip DDR2 bellekler, notebook ve laptoplarda kullanılır. DDR2 4 GB RAM üst seviyede veri hızıyla veri aktarımını iki kat hızlı hale getirir. Oyun bilgisayarlarının performansı ve kapasitesi önemlidir. Oyunun kesintiye uğramaması ve dikkatin dağılmaması için uygun bir kapasite kullanılmalıdır. Ekran kartı bellek tipleri DDR, DDR2, DDR3, DDR4, GDDR5 ve GDDR6 olmak üzere farklı tiplere ayrılır. Ürünlerin kapasiteleri 1 GB, 2 GB, 250 GB, 512 GB, 8 GB, 500 GB gibi farklılık gösterir. Ürünlerin RAM hızı 400-1000 MHz, 1000-2000 MHz, 2000-3000 MHz, 3000+ MHz gibi değişen çeşitlerden oluşur. Notebook ve masaüstü PC olmak üzere iki farklı sisteme uyumlu yedek parça çeşidi bulunur. Ekran kartı tipinizi belirleyerek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz. DDR4 4 GB RAM gelişen işlemci teknolojisiyle teknolojik araçlarınızda enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. 4 GB RAM 2400 MHz ve 35 bit merkezi işlem birimlerinden oluşur. İşletim sistemlerinin farklılığı, depolama alanının genişlemesine ve donanımın güçlendirilmesine yardımcı olur. Kullanımınız için ayıracağınız alanı genişletmek ya da işlemcinin desteğini sınırlandırmamak için bellek hızını ve gecikme sürelerini öğrenebilirsiniz. 4 GB RAM modelleri arasından seçim yaparken öncelikle bilgisayarınızı kullanacağınız alanı belirlemeniz gerekir. Oyun bilgisayarları için seçilen bellekler, bilgisayarların çalışma performansını olumlu etkileyecek şekilde programları kullanırken verilere erişimi de hızlandırır. Modern bilgisayar oyunlarını oynarken ana kartınızla uyumlu, doğru modül tipinde ve farklı hızlarda bellekleri tercih edebilirsiniz. 4 GB RAM tablet fiyatları avantajlı fırsatlarla müşterilere sunulur. İhtiyacınıza uygun çalışma hızında, verimli bir performans sağlayan modeller için bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. RAM fiyatları 4 GB RAM kullananlar tarafından memnun kalınır. Hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun, yeni ve modern çift kanallı bellekleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Her Bilgisayara Uygun 4 GB RAM Modelleri

Her Bilgisayara Uygun 4 GB RAM Modelleri

Bilgisayarlarda veri akışını sağlayan DDR3, çift veri hızını kullanarak çalışır. Ekran kartı içerisinde yer alan 4 GB RAM online olarak aktarımları hızlandırarak bilgisayarınızın çalışma performansını yükseltir. DDR3 4 GB RAM için uyumlu olduğu sistemi, RAM hızını, kitini, CAS hızını inceleyerek gerek duyduğunuz yedek parçayı satın alabilirsiniz. Notebook ve Laptop 4 GB RAM seçenekleri, oyun oynarken veya bilgisayar üzerinde farklı bir işlemi sürdürürken performansınızı artırır. 4 GB RAM notebook, çalışma hızı ve anakart desteği ile müşterilerin oyun sırasında veya çeşitli programları çalıştırırken performans düşüklüğü yaşamasını önler. Bellek kapasitesi yüksek olan yedek parçaları tercih ederek fazladan performans sağlayabilirsiniz. İnternette gezinme, araştırma yapma, çözünürlüğü yüksek video izleme için gelişmiş bellekleri kullanabilirsiniz. Verileri hızlı bir şekilde okuyan ve veri yazmayı kolaylaştıran belleklerde kullanım saati sinyallerini yükseltmek için doğru arayüzü tercih etmek önemlidir. Gelişmiş DDR arayüzleri dizüstü bilgisayarların içerisinde farklı nesillerdeki bellek modelleriyle yer alır. Düşük gecikme süresi bulunan, hızlı performans gösteren, ihtiyaca uygun pek çok ürün satışa sunulur. Ürünler bellek kontrolünü sağlayan modüllere sahiptir. Bilgisayarınızı yenilemek, bazı özelliklerinde güncelleme yapmak istiyorsanız bellek araştırması yaparak 4 GB RAM tavsiyelerine bakabilirsiniz. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarda yüksek hızlı bellek kullanarak her işinizi kolayca halledebilirsiniz. Yüksek seviye donanıma sahip bellek seçenekleri uygun fiyatlarla satışa sunulur. 4 GB RAM 3200 MHz sisteminin yeterlilik düzeyi konusunda kararsız kaldığınızda hangi alanlarda yaygın olarak kullanıldığını inceleyebilirsiniz. Trendyol’da yer alan belleklerin donanımlarını ve teknik özelliklerini inceleyerek ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Kullanım amacınıza ve bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz işlemlere uyumlu olan bellekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede parçadan aldığınız verimi maksimuma çıkarabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 4 GB RAM İndirim Fırsatları

Uygun Fiyatlı 4 GB RAM İndirim Fırsatları

1600 MHz 4 GB RAM, düşük gecikme süresiyle ileri seviyede donanım özellikleri sunar. Yeni nesil işlemci teknolojisi ile yüksek hızda kullanımı olanaklı kılar. 4 GB RAM bilgisayar merkezi işlem birimi, bellek kapasitesiyle uyumlu olmalıdır. Tercih edeceğiniz belleğin 32 bit mi veya 34 bit mi olduğu önemli bir detaydır. Bu değer, donanım konusunda önemli bir bilgi verir. İşletim sistemi gelişmiş olan bir dizüstü bilgisayar, kullanım sırasında veri hızını destekler. Performansı artırıcı etkiye sahip bellek hızları, bilgisayarın çalışma hızını da belirler. Megahertz’i 1600, 1866 ve 3000 gibi farklı değerlerde çalışan işlemciler bulunur. Anakart desteği sağlayan modeller, performans düşüklüğünü önlemeye yardımcı olur. Global modellere ait pek çok ürün, düşük gecikme süresiyle dizüstü bilgisayar modellerine avantaj sağlar. Bilgisayarda ileri seviye donanımda çalışma hızına sahip ürünleri kullanabilir, performansın geri kalmasını önleyebilirsiniz. Gecikme hızları farklılık gösteren 1333 MHz 4 GB RAM, 2133 MHz, 2400 MHz, 3000 MHz, 3200 MHz 4 GB RAM seçenekleri, dizüstü bilgisayarların fiyatlarında farklılığa yol açar. İzlediğiniz videonun donmaması, belleğin hızlı çalışması amacıyla boyut özelliklerini dikkate alabilirsiniz. Yeni bir ürün satın aldığınızda yazılımları güncelleyerek mevcut sistemin randımanlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Modeller, yedek parçaya ihtiyaç duyulduğu zamanlar için farklı teknik donanımlarla müşterilere sunulur. Belleklerin fiyatları; CAS hızına, MHz ve boyut özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı bellekleri değerlendirerek bilgisayarlarınızı yenileyebilir, yedek parçaları kullanarak teknolojik aletlerin performansını yükseltebilirsiniz. Trendyol sayesinde 4 GB RAM indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Yüksek performansta oyun oynamak ve kapasitesi yüksek uygulamalarla veri depolamak amacıyla bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz parçaya dair fiyat bilgisini edinmek için Trendyol’u inceleyebilir, farklı teknik donanımlardaki yedek parçaları ve 4 GB RAM yorum kısmını değerlendirebilirsiniz.