Altınkaynak50 gram 24 Ayar Altın Akg006

126.575,49 TL
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Ürün Bilgileri

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Akg006

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: Altınkaynak Satıcı Ünvanı: ALTINKAYNAK KUYUMCULUK VE MÜCEVHERAT ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 0063003481100017 Vergi Kimlik Numarası: 0630034811
  Bu ürün Altınkaynak tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir. 3 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 50 Gram 24 Ayar 995 Külçe Altın,faturası ve kutusu ile birlikte Sigortalı Kargo gönderilmektedir.

Ürün Özellikleri

 • Altın Ayar 24 Ayar
 • Ağırlık 50 gr
Geri Bildirim Ver

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Akg006

50 gram 24 ayar altın, ağırlık olarak 50 gram ağırlığında ve 24 ayar kalitesinde altın malzemelerinden yapılmış bir altın takıdır. 24 ayar, altının saflık derecesini ifade eder ve %99.9'luk saflık oranına eşittir. Altının ayar değeri, kalitesini ve fiyatını belirler. Altının en saf ve kimyasal herhangi bir değer içermeyen bu halini, Altınkaynak kullanıcılarına güvenli bir şekilde sunar.

 
 • 50 gram
 • 24 ayar saf altın
 • Güvenilir kaynak

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Özellikleri

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Özellikleri

24 ayar altın, 24 altın adımının her biri bir gram ağırlığında olduğu için, 50 gram 24 ayar altın yaklaşık 1.200 gram altını temsil eder. 24 ayar altın, altının en yüksek kalitesindedir ve çoğunlukla takı olarak kullanılır. 24 ayar altın, külçe altın ya da külçe gümüşten daha fazla değer taşır. Türk kültüründe altın takılar, zenginlik ve güzellik simgeleri olarak kullanılır. Ayrıca aile geçmişi, gelenek ve güncel moda trendleri gibi faktörlere göre kişisel tercihlere göre takılar takılır ve birçok insan için önemli bir değer simgesi olarak kabul edilir. Evlilik ve özel anma törenlerinde de özel bir anlamı vardır ve takılar aile armağanları olarak geçiştirilir. Altınkaynak 50 gram 24 ayar altın ürününü dilerseniz siz de özel günlerde takı olarak kullanabilirsiniz. Ancak altının en saf halinde üretilmiş bu ürünü aynı zamanda bir yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz.

 

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Kullanımı

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Kullanımı

Altın takılar, Türk kültüründe hem moda açısından hem de kültürel ve dini anlamları olan önemli bir yere sahiptir. Bu tür takılar, düğün, nişan, sünnet, bayram gibi özel günlerde, hediye olarak verilir veya kişinin kendisinin veya sevdiklerinin kullanması için satın alınır. Türk kültüründe, altın takılar aile geleneklerinin devamını simgeler ve aynı zamanda statü ve servet göstergesidir. Çeşitli özel günlerde kullanılabilen bu altınlar hem hediye olarak verilebilir hem de statü göstergesi olarak kullanılabilir. Tüm bu özel günlerin dışında günlük hayatta da sıklıkla kullanılan bir aksesuardır. AKG006 ürün kodlu bu ürün 50 gram ağırlığında ve en saf halinde olan altını kullanıcılarına sunar. Farklı kullanım alanları olabilen bu altını dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca bir yatırım olarak da bu altını satın alabilir ve saklayabilirsiniz.

 

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Fiyatı ve Yorumları

Altınkaynak 50 gram 24 Ayar Altın Fiyatı ve Yorumları

24 ayar altın, yüzükler, kolyeler, bilezikler, küpeler ve diğer takıların imalatında kullanılır. 24 ayar altın, kullanılan altının saflığını göstermek için kullanılan bir terimdir. Bu, altının karışımında 24 saflık payı olduğu anlamına gelir. 24 ayar altın çok yüksek bir saflığa sahiptir ve yüksek kalitede takılar yapmak için kullanılır. Altının gerçekliği insan gözüyle tespit edilmesi oldukça zordur. Yüksek saflık dereceleri için, altının kimyasal testlerle test edilmesi veya kimyasal analiz cihazları kullanılarak doğrulanması gerekir. Altınkaynak tarafından sunulan bu 50 gram 24 ayar altın yüksek kaliteye sahip ve farklı kullanım alanları sunan bir altındır. Altınkaynak 50 gram 24 ayar altın yorumları bölümünde pek çok kullanıcı bu ürün hakkında gerçek deneyimlerini belirtmiştir. Altınkaynak 50 gram 24 ayar altın fiyatı dünya altın piyasasına göre değişkenlik gösterebilir. En güncel fiyatları Trendyol’dan inceleyebilir ve dilerseniz bu ürünü hemen satın alabilirsiniz.