İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Gösterge
Çalışma Tipi
Ayarlanabilir Sele
Direnç Mekanizması
Nabız Ölçme Sistemi
Garanti Süresi
Model
Program Sayısı
Taşıma Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

ALTIS Kondisyon Bisikletleri

" araması için 29 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel Altis Kondisyon Bisiklet Modelleri Trendyol’da!

Aktif olarak hayatta yer alırken her zaman spora gereken zamanı ayırmak kolay olmayabilir. Özellikle çalışan insanlar spora zaman ayırmakta zorlanabilirler. Altis kondisyon bisikleti evinizde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir spor aletidir. Modelleri tercih ederken ürünün yerleştirileceği alana dikkat etmek önemlidir. Alan geniş ise daha büyük modeller tercih edilebilir. Dar alanlarda ise daha kompakt modelleri tercih etmek kullanım açısından kolaylık sağlar. Altis eliptik kondisyon bisikleti çeşitlerini, hazırlayacağınız spor programında güvenle kullanabilirsiniz. Amacınız kilo vermek ya da daha fit bir görünüme kavuşmak olabilir. Tek bir ürünle birden fazla fayda sağlayabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeyi de spor programınıza dahil ederek hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Dilerseniz spor ve beslenme programınızı bir uzmandan görüş alarak da hazırlayabilirsiniz. Altis stepway eliptik kondisyon bisikleti programınıza oldukça uygundur. Ortalama 28 kilogram ağırlığında olan Altis marka ürünleri yerleştirdiğiniz bölgeden kolaylıkla farklı bir odaya ya da konuma taşıyabilirsiniz. Oturaklı modellerle spor esnasında dilerseniz dinlenebilirsiniz. Sporunuzu yaparken herhangi bir dengesizlik sorunuyla karşılaşmamanız için ürünlerin uygun ağırlıklarda üretilmesine dikkat edilir. Üstün malzeme kalitesiyle üretilen Altis ürünleri sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı elde edersiniz. Bu sayede spor salonuna ayıracağınız bütçeden ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Altis Tiger, Spinx Air, Formix, Harmony kondisyon bisikleti gibi onlarca seçeneğe Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizin ve kullanım alanınız için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Yaşam Kalitenizi Arttıracak Altis Kondisyon Bisikletleri

Yaşam Kalitenizi Arttıracak Altis Kondisyon Bisikletleri

Spor, hızla akıp giden hayatta herkesin zaman ayırmaya çalıştığı bir aktivitedir. Ancak çoğunlukla hem maddi olarak hem de zaman kısıtı sebebiyle gerekli özeni göstermekte zorlanılan bir konudur. Çalışma hayatında kestirilemeyen mesai saatleri, insanların günlük planlarında aksamalara sebep olabilir. Spor salonunu evinize taşıyan kondisyon bisikleti Altis ile konfordan ödün vermeden sporunuzu yapabilirsiniz. Spor salonlarının kapanma saatlerine ya da sizinle aynı anda aletleri kullanmayı bekleyen birçok insanla beraber sıra beklemek zorunda kalmadan formunuzu koruyabilirsiniz. Altis Oxo, Alfa, Cozmo, Bio kondisyon bisikleti modelleri üzerinde yer alan özel tutuş noktalarıyla spor esnasında nabzınızı ve yaktığınız kalori miktarını görebilirsiniz. Sporunuzu ne kadar süre yapmanız gerektiğine bu sayede kendiniz de karar verebilirsiniz. Ürünler, kalp ve damar hastalıkları için gerekli önlemleri almanıza yardımcı olur. Altis kondisyon bisikleti özellikleri çeşitten çeşide farklılık gösterir. Ortalama 100 kilogram taşıma kapasitesine sahip Altis ürünlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yaşayacağınız değişim ve dönüşüm sürecini kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. Kalitesini uzun yıllar içinde kanıtlamış olan Altis, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda satın aldığınız ürününüzü kullanmaya devam edebilmeniz için yedek parça temini önemlidir. Altis kondisyon bisikleti yedek parça konusunda müşterilerine destek olur. Altis fitness kondisyon bisikleti modelleri ev rahatlığında spor salonu hizmeti almanızı sağlarken ürünle alakalı her konuda destek alabileceğiniz kalitede bir markayla da yolunuz kesişmiş olur. Ürünün temizliği nemli bir bezle oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Altis tarafından kurulum, kullanım ve temizlik gibi süreçlerin basitleştirilmesiyle hayatınıza hareket katmanın önündeki tüm engellerin kaldırılması hedeflenir. Hayatınıza farklı bir aktivite katarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Spor salonu gibi ortak kullanım alanlarında ekstra zaman ve para harcamak yerine konfor alanınızdan çıkmadan istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz. Modeller, spor salonu sahiplerinin de dikkatini çeker. Altis kondisyon bisikleti kullananlar ürünlerle alakalı memnuniyetlerini belirtirler. En uygun modele karar vermek için ürün yorumlarına göz atabilirsiniz. Seçim sürecinde verilen puanları görebilirsiniz. Üründe karar kıldıktan sonra Trendyol üzerinden alışverişinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Evinize Hareket Getiren Kondisyon Bisiklet Çeşitleri

Evinize Hareket Getiren Kondisyon Bisiklet Çeşitleri

Kış ayları insanların evden çıkmakta zorlandıkları aylardır. Özellikle soğuk havalarda sıcak kalabilmek için kat kat kıyafetler giyilir. Spor yapılacağı zaman ise çıkartılıp spor kıyafetleriyle değiştirilmesi, spor ardından temizlenme ve tekrar kat kat giyinme işlemlerinin tekrarlanması bir süre sonra hareket etme motivasyonunu düşürür. Motivasyonunuzun düşmesine izin vermeden son derece kolay kullanıma sahip Altis yatay kondisyon bisikleti evinize hareket getirmek için idealdir. Yatay bisiklet modelleri sırt desteğiyle bel ve sırt ağrısından muzdarip kişilere ekstra konfor sağlar. Bacak kaslarının daha çok çalışmasına imkan sunar. Altis dikey kondisyon bisikleti oturma yerine sahiptir. Bu sayede yorulduğunuzda sporunuza oturarak da devam edebilirsiniz. Dikey modeller bacak kaslarına ek olarak kol kaslarını da çalıştırır. İki model arasındaki bir diğer fark ise dikey modellerin daha az yer kaplamasıdır. Ürün seçimi esnasında ihtiyaçların esas alınması oldukça önemlidir. Buna ek olarak ürün kullanımında tercih edilecek olan odanın ölçülerini göz önüne almak da seçim kolaylığını arttırır. Kullanım alanının daha dar olduğu alanlar da ise Altis run on mini kondisyon bisikleti doğru bir seçim olabilir. Mini kondisyon bisikleti kol ve bacak egzersizleri için kullanılabilir. Ortalama ürün ağırlığı 2.5 kilogramdır. Bu sayede kolaylıkla taşınabilir. Mini modeller, diğer seçeneklere göre farklı avantajlar sunar. Altis eco plus kondisyon bisikleti de dikkat çeken seçenekler arasında yer alır. Mini modele göre daha büyük bir yapıdadır. Sessiz çalışabilme özelliği vardır. Farklı renk seçenekleriyle evinizin tasarımına ve dekorasyonuna uygun ürünleri seçebilirsiniz. Ayrıca her eve uygun ölçülerde üretilen Altis ürünleri size seçim yapabilmeniz için farklı alternatifler sunar. Size ve evinize en uygun modelleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz Altis marka bisikleti satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Altis Marka Kondisyon Bisiklet Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Altis Marka Kondisyon Bisiklet Fiyatları

Çoğu insan huzurlu bir yaşamın sırrının sağlıklı psikoloji ve sağlıklı vücut olduğunu söyler. Her gün yaşanan olumsuz birçok olay zihni yorar. Spor ise zihni kötü düşüncelerden arındırıp sağlıklı psikolojiyi koruyabilmek için birebirdir. Hayatın yoğun temposu içinde spora zaman bulamayan kişilerin seçimi Altis ev tipi kondisyon bisikleti çeşitleri olur. Birçok seçeneği bulunan bu ürünlerin birbirinden farklı özellikleri vardır. Dijital göstergeli Altis bisiklet modelleri; yakılan kalori, geçirilen zaman ve gidilen mesafe gibi verileri gösterir. Bu veriler spor yaparken ne kadar verim aldığınızı görmeniz için oldukça önemlidir. Altis mini kondisyon bisikleti ölçüleriyle küçük alanların vazgeçilmezi olur. Ayrıca daha hafif olmalarıyla da taşınma ya da yer değişikliği gibi durumlarda büyük kolaylık sağlar. Altis kondisyon bisikleti fiyatları model, renk ve özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Mini bisikletlerle diğer modeller farklı fiyat aralıklarıyla size sunulur. Sessiz çalışabilme özelliğiyle beğeni kazanan mini modeller hem kol hem de bacak hareketlerini yapabileceğiniz uygunlukta üretilir. Altis marka kondisyon bisikletleri farklı zorluk seviyelerine manuel veya dijital olarak ayarlanabilir. Ayarlanabilen zorluk seviyesi sayesinde tüm aile üyeleri verimli bir şekilde bu ürünleri kullanabilir. Üstün malzeme kalitesi sayesinde satın aldığınız ürünü uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle evinizin istediğiniz noktasına yerleştirip şıklıktan ödün vermeden kullanabilirsiniz. Altis kondisyon bisikleti yorumları sizden önce ürünü tercih edip kullanmaya başlayan kişilerin deneyimlerini ve memnuniyetlerini yansıtır. Dilerseniz ürünlerin altında yer alan yorumları inceleyebilirsiniz. Ürün yorumları aklınızda oluşabilecek birçok sorunun da cevaplanmasını sağlayabilir. Sem yapmadan önce ürünlerin yorum ve beğeni oranlarına göz atabilirsiniz. Her bütçeye hitap edecek şekilde üretilen modeller arasından ihtiyaçlarınıza cevap veren Altis marka kondisyon bisikletine Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.