Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199

Son 2 ürün!
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
2 Adet ve Üzeri 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
4.950 TL
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
4.990 TL

Ürün Bilgileri

Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: ju-ju Satıcı Ünvanı: MUHAMMED YUSUF BİKBAY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 1969966925200001 Vergi Kimlik Numarası: 1700277420
  Bu ürün ju-ju tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Baby Alive Büyüyen Bebeğim ile bebeğinin en özel anlarına şahit olmaya hazırlan! Paketten Happy Hope mu yoksa Merry Meadow mu çıkacak? Battaniyesini ne zaman üzerinden atacak? İlk kelimesi ne olacak? Peki Büyüyen Bebeğim ne zaman uzayacak? Tüm bunları bebeğinle ilgilenerek görebilirsin. 75’ten fazla ses ve ifadeye sahip Büyüyen Bebeğim
 • biberonunu ilk defa içmeye başladığında gözlerini açıp göz rengini gösterecek, kucakta sallanıp oyuncak biberonla beslendikten sonra kundak battaniyesini üzerinden atmaya çalışacak, onu beslediğinde beğendiğini gösteren sesler çıkartıp sevimli ifadeleriyle seninle bağ kuracak. Ona ilk adımlarını atmasında destek oldukça boyunun uzadığını göreceksin. Tıpkı gerçek bir bebek gib, saçlarını her taradığında saçlarının uzayıp, toplanabilecek boyuta geldiğine şahit olacaksın. Kutuya dahil kullanma kılavuzu ve hızlı başlangıç kılavuzuyla, Büyüyen Bebeğim'e her aşamada nasıl bakacağınızı ve tekrar oynamak için bebeğinizi nasıl sıfırlayabileceğinizi öğrenebileceksiniz! Kutu içerisinde
 • tulumlu oyuncak bebek, kundak battaniyesi, biberon, mama kabı, bebek önlüğü, şapka, fırça, etek, bir çift ayakkabı ve kullanma kılavuzu yer almaktadır. 4 adet 1,5 V AA kalem pil ile çalışır. Piller kutuya dahildir. Kutu ölçüsü: 41 x 11 x 36 cm.

Ürün Özellikleri

 • Piller Kutuya Dahil Mi? Evet
 • Yaş 3 - 4 Yaş
 • Pil ile mi çalışır? Evet
Geri Bildirim Ver

Baby Alive Büyüyen Bebeğim

Baby Alive Büyüyen Bebeğim, küçük bir bebekten bir kız çocuğuna dönüşen etkileyici yapısıyla anne ve babaların çocuklarına alacağı oyuncaklar arasında yerini alır. Oyuncak kutusunun içerisinde biberon, tulumlu oyuncak bebek, fırça, ayakkabı, kundak battaniyesi, şapka, bebek önlüğü, kullanma kılavuzu ve etek bulunmaktadır. Böylece bebek büyümeye başladığında ihtiyaç duyabileceği pek çok eşyaya bu set içerisinde ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz acıktığında onu biberonla besleyebilir, ilk zamanlarda kundak battaniyesi ile sorunsuz bir şekilde uyuyabilmesi için onu sarabilirsiniz. Bebeklikten çıkıp küçük bir kız çocuğuna dönüştüğünde ise eteğini giydirebilir ve çıkan saçlarını tarayabilirsiniz. Yine kutuda yer alan bir çift ayakkabıyı etekle birlikte kombinleyebilirsiniz. İçerisinde yer alan kullanma kılavuzu sayesinde ise bebeğin büyüme aşamalarında neler yapılması gerektiği bilgisine ulaşılabilir. Kullanma kılavuzu aynı zamanda bebeğin sıfırlanarak tekrar oynanabilmesi için de yardımcı olmaktadır.

 • 75’ten Fazla Ses ve İfade Özelliği
 • Bebek Vücudunun ve Saçlarının Uzaması
 • İlk Kelime Söyleme Özelliği

Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199 Ürün Özellikleri

Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199 Ürün Özellikleri

Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199 010101inte8199 bebeklik aşamasından sonra küçük bir kız çocuğuna dönüşür. 75 farklı ses ve ifadeye sahip Baby Alive Büyüyen Bebeğim gerekli bakım işlemleri sağlandığında 10 cm büyümektedir. Sıfırlanarak tekrar büyütülebilen bu bebek ile üç farklı oyuncak bebek almışsınız gibi düşünebilirsiniz. Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199 010101inte8199 özellikleri arasında birtakım sürprizler de bulunmaktadır. Oyuncak bebeğiniz belirli bir aşamaya geldiğinde kundak battaniyesini üzerinden atmaya çalışarak gerçek bebekle benzer tepkileri verebilir. Gün geçtikçe uzayan bebeğiniz aynı zamanda size ilk kelimesi ne olacak heyecanını da yaşatmaktadır. Sürprizlerin yanında yer alan 8 adet oyuncak bebek aksesuarlar takımı ise bebek bakımında ihtiyaç duyulacak pek çok şeyi içerir. Bu aksesuarlar arasında yer alan bebek önlüğü, bebek biberonu ve mama kabı ile bebeğinizi besleyebilir; etek ve şapka ile bebeğinizi farklı şekilde giydirebilirsiniz.

Baby Alive Büyüyen Bebeğim Sürprizleri

Baby Alive Büyüyen Bebeğim Sürprizleri

Baby Alive Büyüyen Bebeğim nasıl büyüyor sorusu Baby Alive’in sunmuş olduğu sürprizlerden yalnızca birisidir. Ayrıca sıfırlama özelliğine de sahip olan bu oyuncak bebeği dilediğiniz zaman tekrar büyütebilirsiniz. Beslendiğinde, uyutulduğunda ve bakımı yapıldığında 10 cm kadar uzayan Baby Alive Büyüyen Bebeğim gerçek bir bebeğin verebileceği pek çok tepkiyi verebilmektedir. Bakımını yaptığınızda bebeğiniz size sevimli hareketlerle birtakım tepkiler verir. Mama kabı veya biberonu ile beslediğinizde ise mamayı veya sütü beğendiğini ifade eden sesler çıkarır. Bu durum Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199 010101inte8199 yorumları incelendiğinde de anlaşılmaktadır. Bu oyuncak bebek ile bebeklerin ilk kelime heyecanını yaşamak da mümkün hale gelir. Bir başka sürpriz ise kutudan Happy Hope mu yoksa Merry Meadow’un mu çıkacağıdır. İki farklı bebek seçeninin olması oyuncak bebek bakımına heyecan katan bir başka özelliktir.

Baby Alive Büyüyen Bebeğim Çalışma Prensibi

Baby Alive Büyüyen Bebeğim Çalışma Prensibi

Baby Alive Büyüyen Bebeğim 3 yaş ve üzeri çocuklar için oldukça uygun bir oyuncaktır. 4 tane 1,5 V AA kalem pil ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Bunun yanı sıra kutuda demo piller de bulunur. Baby Alive Büyüyen Bebeğim E8199 010101inte8199 kullananlar biberonu bebeğe verdiğinde gözlerinin açıldığını görebilir ve göz rengini öğrenebilirler. Yine şapkayı çıkararak bebeğin saç rengini de keşfetmek mümkündür. Kutu açıldığı ilk andan itibaren oyuncak bebek gerçek bir bebek gibi hareket etmeye başlar. Aynı zamanda kucakta biberonla beslendikten sonra battaniyesini üstünden hemen atmaya çalışarak bir bebeğin verebileceği tepkileri de verebilmektedir. Bu bebek oturup yatabildiği gibi aynı zamanda küçük bir yardımla zıplayabilir. Ellerinden tutulup kaldırıldığında ise ayakta durabilir. Bakım ve besleme aşamasının yanı sıra oyuncağın genel temizliğinde ise sadece yüzeyinin temizlenmesi yeterli olmaktadır.