Yaş
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Piller Kutuya Dahil Mi?
Fiyat Geçmişi
Pil ile mi çalışır?
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Baby Alive

" araması için 115 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Güvenilir Baby Alive Ürünleri Trendyol'da!

Marka, Hasbro firması tarafından geliştirilmiş bir oyuncaktır. Hasbro, 1923 yılında faaliyete başlayan ve oyuncak üreten bir firmadır. Monopoly, Pokemon, Beyblade gibi bir zamanlar fırtınalar estiren oyuncaklara imza atmış olan firma sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Baby Alive ilk olarak firma tarafından 1973 yılında çıkarılır. 2006 yılında tekrar piyasaya sürülen bu oyuncak, kalitesi ve sevimliliğiyle çocukların gönlünde taht kurar. Günümüzde de popülerliğini koruyan marka birçok modele sahiptir. Modellerin tasarımlarındaki gerçekçilik ve ses özellikleri dikkat çekicidir. Farklı sesleri çıkarabilen, hareket edebilen bebekler görünüm itibariyle de gerçeğini aratmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Birbirinden sevimli karakterlerle çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sunan marka, harika bir oyun arkadaşıdır. Zeka geliştiren modeller, eğlenirken öğretir. Çocuğunuz farkında olmadan birçok kelimeyi, sesi bebeği sayesinde kapar. Farklı temaların işlendiği bebek konseptleri ile çocuğunuzun zevkine ve ilgisine göre bebeğini seçebilmeniz mümkündür. Bebeklerin yanı sıra aksesuarları da çocuklarınız için yaratıcı oyun dünyalarının kapılarını aralar. Baby Alive aksesuar çeşitleri bebeğin temasına göre farklılaşır. En az bebekler kadar renkli ve ilgi çekici tasarımlara sahip Baby Alive eşyaları da bebeğin temasına bağlı olarak çeşitlenir. Örneğin Baby Alive Harika Bebeğim sevimliliğiyle öne çıkan bir modeldir. Bir adet biberonu da bulunan model, emzik, şapka, önlük ve battaniyeye sahiptir. Baby Alive Moda Zamanı gibi yaratıcılığı teşvik eden modeller de mevcuttur. Baby Alive elbiseleri tatlı desenler ve ilgi çekici tasarımlara sahiptir. Çocuğunuz, sıkılmadan uzun süre eğlenebileceği ve hayal gücünü çalıştıran bu arkadaş sayesinde eşsiz bir deneyim yaşar. Baby Alive çeşitleri bütün bu özelliklerinin yanı sıra sağlıklı bir vücut formumun da altının çizildiği oyuncaklardır. Çocuklarınızı mutlu etmek için Trendyol'daki ürünleri arasında hemen seçim yapabilirsiniz.

Birbirinden Sevimli Baby Alive Bebekler

Birbirinden Sevimli Baby Alive Bebekler

Baby Alive oyuncak bebek modelleri sevimli tasarımlarıyla çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çeker. Birçok özel koleksiyonda da yerini almış olan modeller farklı temalarda üretilir. Bebeklerin sevimliliği tasarımlarından ve Baby Alive kıyafetleri desen ve renklerinin çeşitliliğinden gelir. Baby Alive Deniz Kızı sevimlilikte çığır açmış modellerin başında gelir. Kıyafeti aşağı indirildiğinde bir deniz kızı kuyruğuna dönüşen model suda vakit geçirmeyen seven küçükler için bir arkadaştır. Deniz kızı bebek aynı zamanda biberon ve bez gibi aksesuarlara da sahiptir. Beslenme, bez değiştirme gibi aktiviteler çocuğunuz için sorumluluk bilinci kazanma anlamında faydalı olur. Baby Alive Acıkan Bebeğim ise sorumluluk kazanma açısından bir başka alternatiftir. Mama önlüğü, kaşık, biberon, mama masası, bez gibi aksesuarlara sahip model gerçek bir bebek gibi hareket eder. Mama uzatıldığında ağzını kocaman açan bebek, küçükler için eğlenceli vakit geçirirken sorumluluk bilincini de aşılar. Mama yemekte sorun çıkartan küçükler için ise Baby Alive Mama Zamanı ideal bir modeldir. Baby Alive Büyüyen Bebeğim ise kendisiyle ilgilendikçe 10 cm uzar. Baby Alive Sevimli Bebeğim küçük kızların en sevdiği modellerden biridir. Farklı saç ve ten rengine sahip modeller çocuğunuzun gelişimi açısından katkı sağlar. Markanın ürünleriyle kızların yanı sıra erkekler de oynayabilir. Erkekler için Baby Alive erkek bebek seçenekleri mevcuttur. Bu oyuncaklar kız ve erkekler için kalıplaşmış toplumsal rollerin de yıkılmasına yardımcı olur. Bu oyuncaklar hem biliç kazanmalarına yardımcı hem de eğitici oyunlarla gelişimi destekleyici bir oyun arkadaşıdır. Baby Alive Minik Bebeğim gibi birçok sevimli ve eğitici modeli Trendyol’da bulabilirsiniz. Baby Alive yedek bez gibi aksesuarlara da göz atabilirsiniz.

Güvenilir Baby Alive Modelleri

Güvenilir Baby Alive Modelleri

Anne ve babalar çocuklarına oyuncak alırken birçok noktaya dikkat eder. Alerjik reaksiyona sebep olabilecek herhangi bir şey bulundurmaması, zararlı kimyasallar içermemesi sağlık açısından dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelir. Oyuncak seçiminde çocuğunuzun hayal gücünü sınırlandırmayacak seçenekler ön plana çıkar. Ebeveynler oyuncak tercihi olarak çocukların rahatça oynayabilecekleri, sağlıklı modeller arayışındadır. Aynı zamanda fiyat açısından da uygun seçenekler tercih edilir. Baby Alive oyuncakları ebeveynlerin bu arayışına son verir. Düşme ve darbelere karşı dayanıklı bebekler fiyat açısından oldukça mantıklı seçeneklerdir. Kalitesiyle adından söz ettiren ve zararlı maddeler içermeyen modeller çocuklar için eşsiz oyun arkadaşlarıdır. Zeka gelişimi sürecinde de çocukları destekleyen özelliklere sahip modeller ailelere aradıklarından da fazlasını sunar. Baby Alive Konuşan Bebek ile çocuğunuzun konuşma sürecine katkı sağlar. Kelimelerin sık sık tekrarı çocukların hızlı bir şekilde konuşmasını sağlar. Baby Alive bebek modelleri sese duyarlıdır, sesin geldiği yöne doğru başını çevirerek hareket eder. Bu sayede çocuğunuzun ilgisi sürekli bebeğin üzerinde olur. Eğitici oyuncaklar çocukların kavramları algılamasını ve süreçleri anlamasına yardımcı olur. Eğitici oyuncaklardan biri olan Baby Alive Tuvalet Eğitimi ise bu sürece girmiş olan çocuğunuz için bir rol model olabilir. Küçük yaşlardaki çocuklar için taklit öğrenmenin anahtarıdır. Oyuncak sayesinde tuvalet eğitimi hakkında bilgi sahibi olurken, korkulacak herhangi bir şey olmadığını da algılar. Böylece tuvalet eğitimine kısa sürede ve kolayca adapte olur. Baby Alive Emekleyen Bebeğim ise emekleme sürecindeki yavrunuza destek olur. Baby Alive Yürüyen Bebek gibi çocuğunuzun bedensel ve zihinsel gelişimine, geçirdiği süreçlere katkı sağlayan birçok model bulunur. Baby Alive serisi arasında yavrunuz için bir oyun arkadaşı ararken yaşadığı süreçlerde destekleyici olabilecek bir seçenek de tercih edebilirsiniz. Trendyol ile farklı temalara sahip modeller arasından birçok ürünü detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Baby Alive Ürün Fiyatları

Baby Alive Ürün Fiyatları

Trendyol birbirinden kaliteli markaların yer aldığı bir satış platformudur. Güvenilir, kaliteli ürünleri bulabileceğiniz kolay arayüzü pratik kullanım sunar. Baby Alive modelleri açısından çeşitli temalara sahip bebekleri bünyesinde barındırır. Temasına bağlı olarak farklı özelliklere sahip olan bebekler arasından istediğinizi seçmek imkanı sunar. Trendyol ürün çeşitliliği ve fiyat açısından geniş bir kitleye hitap eder. Baby Alive fiyat aralıkları da modelin sahip olduğu özelliklere bağlı değişir. Ancak marka kaliteli ürünleri sayesinde düşme, çarpma ve benzeri darbelere karşı dayanıklıdır. Bu da ürünlerin uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Oyuncak seçiminizi yaparken pek çok kriteri göz önünde bulundurabilirsiniz. Baby Alive Mutlu Bebeğim gibi çocuğunuza oyun arkadaşı olacak modelleri tercih edebilirsiniz. Baby Alive Banyo, Mama Zamanı gibi sorumluluk ve görev bilinci aşılayan seçenekler de mevcuttur. Dilerseniz Baby Alive Işıklı Ayakkabı gibi eğlenceli modeller arasından da seçiminizi yapabilirsiniz. Baby Alive Gerçek Bebek modelleri arasında kararsız kalmanız halinde ise yorum ve puanları inceleyebilirsiniz. Trendyol’da yer alan Baby Alive kullanıcı yorumları daha önceden ürünleri satın almış ve deneyimlerini paylaşmak isteyen kişiler tarafından yazılır. Özellikle fotoğraflı yorumlar bebeğin görünümü ve aksesuarlar açısından fikir edinmenizi sağlar. Baby Alive tavsiye ve deneyimlere kullanıcı yorumları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ürün puanları ise kalite açısından fikir verir. Baby Alive Yürüyen Bebeğim gibi yüzlerce modeli Trendyol ile uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek alışverişinizi tamamlamak için indirim ve kampanya dönemlerini bekleyebilirsiniz.