İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Kalıp
Fiyat
Kap
Ek Özellik
Renk
Cinsiyet
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Pad Detayı
Üst Siluet
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Boy
Desen
Dokuma Tipi
Kol Boyu
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Yaş
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

En Rahat Balkonet Sütyen Modelleri Trendyol’da!

Kadınların göğüslerini desteklemek ve örtmek için kullandığı sütyenler, vücuda tam oturan özel tasarımlı iç çamaşırlarıdır. Kadınlar için vazgeçilmez olan bu ürünler, farklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Balkonet sütyen çeşitleri, göğüslerin üst kısımlarını dışarıda bıraktığı için dekolte elbise ve bluzlarla birlikte tercih edilebilir. Balkonet sütyen özellikleri genele bakıldığında neredeyse tüm çamaşırların ortak özelliklerini barındırır. Özel şekilde tasarlanmış olan balkonet sütyen modelleri destek görevi üstlenir. Balkonet sütyen modelleri, göğüsleri merkeze doğru değil aksine yukarı doğru destekleyerek dik görünmesini sağlar. Kadınların temel giysilerden biri olarak sık tercih edilen balkonet sütyen indirim ve kampanyalarına Trendyol’dan ulaşabilir, aradığınız ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Toparlayıcı Balkonet Sütyen Çeşitleri

Toparlayıcı Balkonet Sütyen Çeşitleri

Göğüslerin görünümünü etkileyen, farklı modelleri ile kişiye göre seçim özgürlüğü sunan sütyenin birçok çeşidi bulunur. Ürünler kadınlar için önemli iç giyimi parçalarından biridir. Destekli balkonet sütyen çeşitleri, küçük göğüslere büyük görünüm verilmesi amacı ile kullanılan modellerdir. Balenli ya da balensiz kabının içinde, göğüsleri bir beden büyük ve dik göstermek için silikon bulunur. Dolgulu balkonet sütyen modeli ise göğüs bölgesini toparlamaya destek olan üründür. İç kısımlarında kalın bir sünger barındırır ve bu sünger, göğüsleri hem alttan hem de yanlardan kaldırır. Bölgenin sarkık ya da küçük görünmesini engeller. Dolgusuz balkonet sütyen ise dolgulu ürünlerden farklı olarak desteği, askılar ve balen ile sağlar. Genelde yumuşak yapısı sayesinde genç kızların ilk sütyeni olarak bilinir. Hafif yapıya sahiptir ve hem rahat hem de sağlıklıdır. Birçok farklı çeşidi olsa da balkonet sütyenlerin ortak özelliği göğüsleri toplu ve dik göstermesidir. Balkonet sütyen kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz atabilir ve hem ürün hakkında fikir edinebilir hem de kullanım önerilerine ulaşabilirsiniz.

Renk Seçenekleri ile Balkonet Sütyen Özellikleri

Renk Seçenekleri ile Balkonet Sütyen Özellikleri

Onlarca farklı modeli bulunan iç çamaşırları, her modelde başka bir özellik barındırır. Kadınlar için bazen kendilerine uygun modeli bulmak zor olabilir. Balkonet sütyen tavsiye ve yorumlarıyla kendinize uygun modeli seçebilirsiniz. Hem küçük hem de büyük göğüslü kadınlar için ideal bir seçim olan bu ürünler ayrıca düşük kesim üstler ve elbiseler gibi birçok kıyafeti sorunsuzca giymenize olanak sağlar. Göğüs ucu hattının yaklaşık 2 ya da 3 cm üzerinde biten ve göğüslerin üst kısmını açıkta bırakan, kollara ve omuz kenarlarına yakın konumlandırılmış olan bu modeller, göğüs dekolteli kıyafetlerin giyilmesini kolaylaştırır. Dantelli balkonet sütyen modelleri ise müşteriler tarafından rağbet görür. Hem işlevsel özellikleri ile göğüslerin dik ve toplu görünmesini sağlayan hem de şık bir görünüme sahip olan balkonet sütyen online alışveriş kolaylığı ile sunulur. Balkonet sütyen kampanya ve indirim fırsatlarına Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Balkonet Sütyen Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Balkonet Sütyen Fiyat Aralıkları

Birçok özelliği kendinde toplayarak hem güzel bir görüntü sunan hem de rahat giyilebilen balkonet sütyen fiyat aralıkları, çeşitli faktörlere göre belirlenir. Renk, beden, model, malzeme gibi tüm üretim maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda belirlenen fiyat, genel müşteri bütçesine uygun olabilir. Ayrıca geniş fiyat yelpazesi sayesinde tüm müşterilerin bütçesine uyum sağlayabilen çeşitli ürünler bulunur. Siyah balkonet sütyen gibi en klasik renklerden canlı renklere, dantelli tasarımlardan dantelsiz modellere kadar birçok çeşit vardır. Ürünler, dekolteli kıyafetlerin giyimini kolaylaştırır ve göğüslerin sağlıklı, diri, doğal görünmesine yardımcı olur. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve giyim önerisi almak için balkonet sütyen yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Modeller hem özel günlerde hem de günlük olarak kullanılabilir. Trendyol üzerinden göğüslerin sarkık görünmesini engelleyen ve dolgun görünmelerini sağlayan balkonet sütyen satın alabilirsiniz.