"

BB CC Krem

" araması için 3348 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

BBCC Krem

Yüz ürünlerinin en çok tercih edilen kozmetik ürünlerinden birisi olan fondötene yeni bir soluk getiren BB Krem ve CC Krem, renkli nemlendirici krem olarak kullanılan, yüz kusurlarını kapatmaya yardımcı bir makyaj malzemesidir. Günlük makyaj malzemesi için oldukça ideal olan BB Krem ve CC Krem, her yüz tipi için üretilen geniş ürün yelpazesi sayesinde arzuladığınız kusursuz görünüme, cildinize uygun olarak kavuşmanıza yardımcı oluyor. En iyi BB krem ve en iyi CC krem özelliklerini bünyesinde barındıran kozmetik kremler, klinik testlerle bütün markalar tarafından kalite ve güvence altına alınıyor. BB krem ve CC krem ürünleri her bütçeye uygun olarak üretilerek, ürünlerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyor.

BB Krem

Beauty Balm (güzellik kremi) kelimelerinin kısaltması olan BB krem, cildinizin daha canlı ve sağlıklı görünmesine yardımcı olarak arzu ettiğiniz cilt yapısına kavuşmanızı sağlıyor. Açık ile orta ton ve orta ile koyu ton seçenekleri ile cildiniz için en uygun tona ulaşmanızı amaçlayan BB krem, cildinizi gün boyu nemlendirerek cildinizin tazeliğini koruyor. İçerisinde güneş kremi bulunan kozmetik BB krem çeşitleri, güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyarak, gün içerisinde UV ışınlarının cildinizdeki etkisini azaltmaya yardımcı oluyor. Hassas ciltler ve karma ciltler gibi her cilt tipine uygun olarak üretilen en iyi BB krem çeşitleri, Garnier BB krem ve birbirinden değişik kategorilerdeki markalar ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Farklı türlerdeki yağ aromalı BB kremler, cilt tonunuzu eşitleyerek leke karşıtı özelliği sayesinde gözle görülür bir şekilde cildinizde canlılık ve doğallık sağlıyor. Yaşlanma karşıtı özellikteki göz kremleri ve ıslak bitişli kremler Garnier BB Krem ve daha birçok farklı marka alternatifleri ile sizlere dilediğiniz ürünü seçebilme imkanı sağlıyor. En iyi BB krem modelleri içerisinde yer alan sıkılaştırıcı özelliğe sahip BB kremler, cildinizin daha sıkı ve naif olmasına yardımcı olarak siz tüketicilerine ekstra hassasiyet sağlıyor.

CC Krem

Colour Correcting (renk dengeleyici) kelimelerinin kısaltması olan CC Krem, cilt renginizi aydınlatması özelliği sayesinde makyaj malzemesi bazı olarak tercih ediliyor. BB Kreme oranla, daha hafif bir yapıya sahip olan CC Krem, sivilceye maruz kalmış ciltler için çok daha ideal ve faydalı oluyor. Özel içerik formülü sayesinde ciltteki lekeleri ve kızarıkları kapatan CC krem, güneşin zararlı etkilerinden de cildinizi koruyarak en iyi renk tonuna ulaşmanızı sağlıyor. Cildinizin eşit tonda bir renge kavuşmasına yardımcı olarak çok daha güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlayan CC Krem, her cilt tipi için farklı marka alternatifleri ile sizlere ürün çeşitliliği sunuyor. Tek bir ürün ile cildinizi hem nemlendirmeye hem de kapatmaya yardımcı olan en iyi CC Kremi dilediğiniz markadan tercih ederek, mükemmel bir görünüme kavuşmanız mümkün.

CC Kremin içerisinde bulunan ışık yansıtıcı partiküller cildinize ışıltı katarak, cildinizin kusursuz renk tonlarında olmasına yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan yaşlanma karşıtı antioksidanlar sayesinde cildinizi nemlendirerek, cildinizin genç kalmasına katkı sağlayan en iyi CC Krem çeşitlerini organik olarak tercih edebileceğiniz birbirinden değişik markalar arasından seçebilirsiniz. Kozmetik ürünlerin vazgeçilmez makyaj malzemesi olarak üstün performans sergileyen CC krem çoğu kişinin severek kullandığı bir ürün olarak oldukça fazla tercih ediliyor.

BB Krem ve CC Krem Farkı

BB krem ve CC krem iki aynı krem gibi gözükse de BB krem cildinizde bulunan problemleri önlemeye yönelik, CC krem ise cildinizde var olan kusurlu bölgelere yönelik üretilen bir nemlendirici kremdir. Cilt tipinize ve problemlerinize uygun olarak seçeceğiniz BB krem ve CC krem, cildinizde çok daha etkili ve faydalı olur. Sizin için ideal olan ve cildinizle bütünlük sağlayacak olan BB krem ve CC krem ürününü Garnier BB krem ve CC krem markasından tercih edebilirsiniz.

BB Krem ve CC Krem Uygulanışı

Seçmiş olduğunuz markadan aldığınız BB Kremi veya CC Kremi uygulamaya başlamadan önce, cildinizin daha duru bir görünüme sahip olması için, cildinizi bol suyla yıkayarak temizleyebilirsiniz. Cildinizi temizledikten sonra BB kremi veya CC kremi, yoğunluğunu ayarlamak için fırçayla, cildinize yedirmek için de süngerle çok kolay bir şekilde uygulayarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer kozmetik makyaj malzemesi olan fırçaları ve süngerleri kullanmak istemeyen birisi iseniz, BB krem ve CC krem ürününüzden elinize nohut büyüklüğünde sıkarak, parmaklarınızla cildinize yedirebilirsiniz. En iyi BB krem ve en iyi CC krem ürününe sahip olmak için değişik markalarda yer alan geniş ürün yelpazesini inceleyerek arzu ettiğiniz BB krem ve CC kreme kavuşabilirsiniz.