İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Farmasi BB CC Krem

" araması için 1265 sonuç listeleniyor
Farmasi Bb Krem Açık 50 ml -01
FarmasiBb Krem Açık 50 ml -01
(766)
72,00 TL
44,98 TL
Sepete Git
Farmasi Kdın Cc Beauty Balm
FarmasiKdın Cc Beauty Balm
(241)
100,00 TL
52,49 TL
Sepete Git
Farmasi Bb Krem Açık 50 Ml 01
FarmasiBb Krem Açık 50 Ml 01
(117)
72,00 TL
44,39 TL
Sepete Git
Farmasi Cc Krem 50 Ml Orta 03
FarmasiCc Krem 50 Ml Orta 03
(60)
59,00 TL
52,99 TL
Sepete Git
Farmasi Orta Bb Krem 50 ml 03
FarmasiOrta Bb Krem 50 ml 03
(213)
72,00 TL
44,98 TL
Sepete Git
Farmasi Bb Ruj03
FarmasiBb Ruj03
(76)
60,00 TL
39,49 TL
Sepete Git
Farmasi Vfx Pro Cc Krem Mor 25 Ml
FarmasiVfx Pro Cc Krem Mor 25 Ml
(25)
21,18 TL
Sepete Git

Farmasi BB&CC Krem Modelleri ile Kusursuz Makyaj

Hayatın akışında yaşadığımız stres, kötü hava koşulları gibi durumlar bazı cilt sorunlarına neden olmaktadır. Bu durumlar ile karşı karşıya kalındığında bazı ürünler bu ve buna benzer cilt sorunlarını kapatarak daha hoş bir görüntü yakalayabilmenize, bunun yanı sıra kendinizi gün boyu iyi hissedebilmenize yardımcı olur. Makyaj küçük dokunuşlarla kadınların güzelliğine güzellik katar. Makyaj ile var olan güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Makyaj esnasında cildinizin ihtiyacını belirleyerek ona yönelik ürünler kullanmak daha kusursuz bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Farmasi, her ürününde olduğu gibi değişen cilt sorunları ve ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı ürün ve ürün grubuna bünyesinde yer vermiştir. BB ve CC krem kızarıklık, sivilce izi, güneş lekesi gibi cilt sorunlarını kapatabilmenize yardımcı olur. Pürüzsüz, hoş ve sağlıklı bir görünüm yakalayarak tüm gününüzü daha enerjik, daha özgüvenli geçirebilirsiniz. BB ve CC kremler, genel itibarıyla renkli yapıya sahiplerdir. Değişen ten renkleri göz önünde bulundurularak farklı renk ve tonlarla çeşitlendirilmiştir. Ten renginize uygun olacağını düşündüğünüz ton ile küçük cilt lekelerinizi kapatabilir ve pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kolay uygulayabilme imkânı ile ürününüzü kısa sürede cildinize uygulayabilirsiniz. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayarak kısa süre içerisinde ürününüzden en üst düzeyde verim sağlayabilirsiniz. Bazı cilt sorunlarını kapatabilmek ya da renk eşitsizliğini giderebilmek amacıyla kapatıcı bir ürün kullanmak isteyen kullanıcılarının ilk adresi Farmasi oluyor. Uygun ve avantajlı fiyatlar ve güvenli alışverişin tadını çıkarmak isteyenler sayfamız üzerinden Farmasi ürünlerini rahatlıkla inceliyor ve cilt özelliklerine uygun BB ya da CC krem alışverişlerini güvenli bir şekilde tamamlıyor. Kapatıcı bir ürün olarak kullanılan BB ve CC krem arasında bazı farklar bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından da merak edilen bu konu kullanıcıların Farmasi BB krem ne işe yarar ya da Farmasi CC krem ne işe yarar şeklinde sorular ile kafa karışıklıklarını gidermek istemeleri son derece doğaldır. Bu noktada BB ve CC krem arasındaki farkı basit bir şekilde açıklayabilmek için öncelikle bu iki ürün grubunun işlevlerine göz atabiliriz. Farmasi BB krem kapatıcılığı yüksek olup, genel itibarıyla nemlendirici bir özelliktedir. Kapatıcı etkisi de bulunan BB kremi renkli nemlendirici bir ürün olarak düşünebilirsiniz. Farmasi CC krem ise ciltteki renk eşitsizliklerini ve kızarıklıkları gidermeyi, cilt lekelerini kapatmayı hedefleyen ürünlerdir. Siz de cildinizin ihtiyacına yönelik ürüne ve rengine karar verdikten sonra sayfamız üzerinden avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Farmasi BB ve CC Krem ile Hem Cildinizi Hem de Gününüzü Güzelleştirin

Farmasi BB ve CC Krem ile Hem Cildinizi Hem de Gününüzü Güzelleştirin

Farmasi BB ve CC kremleri kullanıcılar tarafından beğenilerek ve sevilerek kullanılmaktadır. BB ve CC krem arasındaki fark ise ihtiyacına yönelik ürünü seçmek isteyen kullanıcılar tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Öncelikle BB, Blemish Balm yani leke balsamı ifadesinin kısaltılmış halidir. Farmasi BB krem özellikleri ve görünümü itibarıyla renkli nemlendirici olarak nitelendirilebilir. Cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermeyi amaçlayan BB kremler, renkli ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Ayrıca cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarının da karşılanabilmesinde yardımcı rol oynar. İçeriğindeki bileşenler sayesinde Farmasi CC krem güneş koruması sağlayarak güneşin zararlı etkilerinden korur. Ancak ihtiyacınıza göre, BB kremin yanı sıra ekstra bir güneş kremi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Farmasi BB krem açıktan ortaya tonu açık ve bığday tenlilerin günlük olarak rahatça kullanabileceği ürünlerdendir. İnce yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissettirmez. Farmasi BB krem renkleri açık, açıktan ortaya, orta ve ortadan koyuya olmak üzere dört farklı tona sahiptir. Örneğin; en açık tonunu tercih etmek ve satın almak isterseniz Farmasi light BB krem olarak ya da Farmasi açık ton BB krem ilgili ürünü inceleyebilirsiniz. Farmasi BB krem light kullananlar bu ürünün tenleri ile müthiş uyum yakaladığını belirtmiştir. Daha koyu tenliler Farmasi BB krem orta ton ya da Farmasi medium BB krem seçeneğine bakmalıdır. Her iki Farmasi BB krem yorumları da kremin ciltle bütünleştiğini göstermektedir. Cilt tonunuza uygun olan BB kreme karar verdikten sonra hafif, yumuşak ve orta kapatıcılığı ile doğal bir görünüm elde edebileceğiniz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Farmasi CC krem ne işe yarar diye sorulacak olursa bunun yanı sıra genel itibarıyla CC kreme adını veren CC ifadesi, Complexion Corrector yani cilt düzenleyici veya Color Corrector yani renk düzenleyici ifadelerinin kısaltılmışı olarak değerlendirilebilir. Farmasi CC krem özellikleri itibarıyla hafif bir kıvama sahiptir. Bu sebeple cilt sorunları olan kullanıcıların daha rahatlıkla tercih edebileceği ve kullanabileceği ürünlerdir. İsminin anlamı da incelendiğinde anlaşılacağı üzere renk eşitsizliklerini giderebilmek, kızarıkları ve güneş lekelerini kapatarak tek bir ton elde edebilmek amacıyla kullanıldığında kurtarıcı bir ürün olarak makyaj çantanızdaki yerini koruyacaktır. Farmasi CC krem renkleri ise BB kremden de olduğu gibi açık, açıktan ortaya, orta, ortadan koyuya şeklinde dört farklı tondan oluşmaktadır. Hafif yapısı ile yağlı veya karma ciltlere sahip kullanıcıların da rahatlıkla ve severek kullanabildiği ürünlerdir. Hafif yapısı sayesinde doğal bir görünüm ile gününüzü güzelleştirebilir ve kendinizi gün boyu iyi hissedebilirsiniz. İçeriğindeki bileşenler sayesinde ışıltılı ve sağlıklı bir bitiş elde edebilirsiniz. Cilt tonunuza en uygun ürüne karar vermek ve avantajlı fiyatlar ile dilediğiniz BB ya da CC kreme sahip olabilirsiniz.

Çok Sevilen Farmasi BB ve CC Kremleri Her Cilt Tonuna Uygun

Çok Sevilen Farmasi BB ve CC Kremleri Her Cilt Tonuna Uygun

BB ve CC kremler, hafif ve ince yapılı olmaları ile fondötenden ayrılır. Makyaj rutininizde, sivilce izleri, güneş lekeleri, renk eşitsizlikleri gibi bazı cilt sorunlarınızı kapatmak yerine BB ve CC kremleri tercih edebilirsiniz. Fondöten adı verilen ürünlerden farklı olarak BB ve CC kremler, daha ince ve hafif yapıları ile gün boyu rahat bir kullanım sunarlar. Renkli bir yapıya sahip oldukları için ten renginize uygun ürünü seçmeniz daha güzel ve istenilen sonucu alabilmeniz için son derece önemlidir. Farmasi BB krem tonları ile hem açık tenli, hem kumral, hem de esmer kullanıcılar için uygundur. Bunun yanı sıra ara tonları ile de her ten rengi için Farmasi BB krem renk numaraları ile uygun renk tonu seçenekleri mevcuttur. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz tonda dilediğiniz ürüne avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. BB kremler, yapıları itibarıyla nemlendirici özelliktedir. Ancak bazı dönemlerde daha fazla neme ihtiyacımız olduğunu hissedebiliriz. Böyle zamanlarda BB kreminizin alt katmanına bir miktar nemlendirici uygulayarak nemlendirici ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. BB ve CC krem uygulamadan önce nemlendiricinizi ve güneş kreminizi gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Daha sonra uyguladığınız ürünlerin cildiniz tarafından bir süre emilmesini bekleyebilir, bir fırça, makyaj süngeri ya da el ile BB veya CC kreminizi uygulayabilirsiniz. Tıpkı BB kremde olduğu gibi Farmasi CC krem tonları ile dört farklı renge sahiptir. Hemen hemen her ten rengi için uygun olacak şekilde Farmasi CC krem bulabilirsiniz. Ten renginize uygun seçeceğiniz CC krem ile doğal bitişli bir kullanım elde edebilir, cildinizde bulunan ve rahatsızlık veren kızarıklıkları, güneş lekelerini kapatabilir ve cilt tonu eşitsizliklerini gidererek dengeli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yağlı ve akneye meyilli bir cilde sahipseniz içeriği ile yağlı ciltlere uygun olan Farmasi yağlı ciltler için BB krem ya da Farmasi yağlı ciltler için CC krem ürünlerine yönelebilirsiniz. Böylece hali hazırda var olan sivilce ve aknelerinizin hassasiyetini artırmamış ve kullandığınız üründen kaynaklı olarak artan akne problemini en aza indirgemiş olursunuz. Farmasi çay ağacı BB krem içeriği ile yağlı ciltler için oldukça uygundur. Rengi, dokusu ile yumuşak ve hafif bir üründür. Bu sayede aktif sivilcelerinizin üzerine ağır bir ürün uygulamayarak sivilce oluşumunu en aza indirgeyebilmeniz mümkün olmaktadır. BB ve CC kremler, fondötene benzer bir şekilde cildimizde rahatsız olduğumuz görünümleri gizlemek için kullanılan ürünlerdir. Fondötenden farklı bir isimle anılmalarının sebebi ise aslında fondötenle hemen hemen aynı işlevi görmesinin yanı sıra aralarında bazı farklılıklarının bulunmasıdır. Bu farklılıkların başında BB ve CC kremlerin genel itibarıyla fondötene göre daha yumuşak ve daha hafif olmalarıdır. Bu özellikleri ile yoğun kapatıcılık istediğimiz özel günler haricinde günlük kullanımlar için son derece uygun ürünlerdir. Bu özelliklerinin yanı sıra Farmasi kullanıcıları BB ve CC krem arasındaki farkı ve kendilerine hangi ürünün daha uygun olduğu konusunda meraklanmaktadır. Bu merakı gidermeye yönelik olarak BB ve CC krem arasındaki farkı kısa ve net bir biçimde şu şekilde açıklamak mümkündür: Cildinizdeki sivilce, güneş lekesi veya diğer bazı sebeplerden oluşan leke görünümünü kapatmasının yanı sıra kullandığınız ürünün cildinizi aynı zamanda nemlendirmesini istiyorsanız Farmasi BB krem sizin için uygun bir tercih olacaktır. Farmasi BB krem faydaları bununla da bitmez. Yoğun güneş ışığına maruz kalmadığınız takdirde BB krem içeriğinde bulunan bileşenler ile zararlı güneş ışınlarından da korunabilirsiniz. Ancak belirtmek gerekir ki yoğun ve uzun süreli olarak güneş ışınlarına maruz kalmanız durumunda yalnızca BB krem kullanmanız yeterli bir güneş koruması sağlamayabilir. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde gün boyu cildinizi nemlendirir ve aydınlık, sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Böyle durumlarda BB kreminizin altına güneş koruyucu bir ürün kullanarak bu ihtiyacınızı tam anlamıyla giderebilirsiniz. Fakat kullandığınız üründen beklentiniz güneş lekeleri, sivilce izleri ya da cildinizdeki ton eşitsizliklerini gidererek daha pürüzsüz, lekesiz ve dengeli bir görünüm sağlaması ise bu noktada Farmasi CC krem sizin kurtarıcı ürününüz olabilir. Farmasi CC krem özellikleri ile her cilt tipine uygun olup ciltte bulunan leke görünümlerini ve renk eşitsizliklerini giderir. Son derece hafif, ipeksi ve yumuşak yapısı ile cildinizde yokmuş hissi yaratarak tüm günü rahat geçirmenizi sağlayacaktır. Farmasi CC krem renkleri ile açık, açıktan ortaya, orta ve ortadan koyuya olmak üzere dört farklı tona sahiptir. Farmasi CC krem açık ton, açık ve buğday tenliler için en uygunudur. Koyu tene sahip Farmasi CC krem kullananlar ise Farmasi CC krem 2 numara ile uyumu yakaladıklarını belirtmiştir. Geçiş renkleri ile de hemen hemen her ciltle bütünleşerek kusursuz bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Farmasi BB ve CC kremleri kolay kullanımı ve cilt tarafından hızlı bir şekilde emilme özelliği sayesinde hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar, hem de kusursuz bir bitiş sunar.

Farmasi BB & CC Kremler Her Cilt Tipine Uygun

Farmasi BB & CC Kremler Her Cilt Tipine Uygun

Günlük hayatımızda, iş yaşamımızda, arkadaşlarımızla buluşmalarımızda kendimizi iyi hissetmemiz son derece önemlidir. Farmasi BB ve CC kremleri, cilt sorunlarınızı ve kusurlarınızı kapatarak doğal ve daha sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Benzersiz formülü ile her cilt tonu ve her cilt tipi için uygun bir yapıya sahiptir. BB ve CC krem arasında formulasyon açısından bazı farklılıklar bulunduğundan dolayı her birinin belirli cilt tiplerinde kullanımı uygun olup daha iyi sonuç verdiği görülmektedir. Bu duruma örnek vermek gerekirse, BB krem içeriğindeki bileşenler kuru ciltler tarafından sevilmekte ve kullanıldığında daha güzel bir görünüm ve sonuç vermektedir. Farmasi BB krem ton seçimi bu noktada son derece önemlidir. Cilt tonunuza uygun BB krem seçiminiz kullanım sonucunuzu ve ürünün cildinizdeki etkisini doğrudan etkileyen bir faktördür. Örneğin; genel itibarıyla kullandığınız ürünlerin en açık tonu size açık geliyorsa ve bir ton koyu rengine ihtiyaç duyuyorsanız Farmasi açıktan ortaya BB krem sizin için doğru bir tercih olacaktır. BB krem genel olarak kuru cilt tipine uygun olmasının yanı sıra Farmasi bünyesinde yer alan Farmasi doktor tuna BB krem ise diğer BB kremlerden farklı olarak yağlı ve akneye meyilli cilt tipleri için uygundur. Yağlı cilt tipleri ve ihtiyaçları düşünülerek içeriği belirlenen ürün, cildinizde bulunan aknelerin hassasiyetini artırmaksızın memnun kalacağınız bir kullanım deneyimi sunacaktır. Farmasi CC krem ise genel olarak yağlı, karma ve sivilce ile akneye meyilli cilt tipleri için uygun bir içeriğe sahiptir. Bunun yanı sıra Farmasi CC krem kuru cilt tipleri tarafından da bir nemlendirici eşliğinde kullanıldığında kusursuz bir görünüm sunmaktadır. İçerisindeki bileşenler sayesinde aydınlık ve ipeksi bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Ciltte bulunan güneş lekesi, kızarıklıklar ve renk eşitsizliklerini gidererek muazzam bir görünüm elde etmenizi sağlar. Farmasi CC krem ton seçimi bu noktada kullanımınızın sonucunu etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Cilt renginize uygun ürün ile kusursuz bir bitiş elde edebilir ve gün boyu kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cilt tipinize ve cilt renginize en uygun Farmasi BB ve CC kremlerine sitemizden ulaşabilir, güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Cildinizde kullanacağınız ve doğrudan cildinizle temas edeceğiniz ürünü seçerken tüm faktörleri göz önünde bulundurmalı, cilt tipinizi iyi bir şekilde analiz edebilmelisiniz. Çünkü yanlış ürün seçimi cildinizde lekelenmelere, akne oluşumu gibi çeşitli cilt sorunlarına yol açabilir. Bu noktada Farmasi ürünleri, son derece temiz içeriği ile kullanıcılarının gönül rahatlığı ile kullandıkları ve günlük rutinlerinde yer verdikleri ürünlerdir. Sizin için BB kremin uygun ürün olduğunu düşünüyorsanız Farmasi BB krem kullananlar kullanım deneyimlerini sitemiz üzerinden paylaşmaktadır. Siz de dilediğiniz ürüne sitemiz üzerinden ulaşabilir, ürünleri inceleyebilir ve gerçek kullanıcı deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Sayfamız üzerinden yapacağınız Farmasi BB krem fiyatı uygun olup, alışverişlerinde avantajlı fiyatların ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Farmasi 5 etkili BB göz kremi göz çevresinde bulunan koyu dalgaları kapatarak daha dinç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar. BB ya da CC kreminizin yanı sıra göz çevreniz için tercih edeceğiniz bu ürün ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak yağlı ve akneye meyilli ciltler tarafından tercih edilen bunun yanı sıra, normal ve kuru ciltler için de kullanıma uygun olan Farmasi CC krem fiyatı ile bütçenize oldukça uygundur. Sayfamız üzerinden yapacağınız Farmasi CC krem ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ürün seçiminizde kararsızlık yaşamanız durumunda sitemizde yer alan Farmasi CC krem yorum kısmından kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan kullanıcı yorumları ürünü sitemiz üzerinden satın almış ve deneyimlemiş müşterilerimize aittir. Farmasi CC krem faydaları ile kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Cilt tipinize ve renginize uygun ürün ile kusursuz bir görünüm elde etmek ve gün boyu etkisini üzerinizde hissetmek kaçınılmaz olacak. Sağlıklı, aydınlık, ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm ile gün boyu kendinizi iyi hissedeceksiniz. Farmasi BB & CC kremleri, güzelliğinize güzellik katabilmek için Trendyol‘da avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor.