İlgili Kategoriler
Görünüm
Fiyat
Suya/Tere Dayanıklılık
Form
Kapatıcılık
SPF
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Missha BB CC Krem

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Makyajın Tamamlayıcısı BB CC Krem Missha Çeşitleri Trendyol'da!

Almanya menşeli olan BB kremler, ilk olarak dermatologlar tarafından keşfedilmiştir. Uzun yıllar boyunca estetik tedaviler ve operasyonlar sonrasında kullanılmaya başlanmıştır. Cilt yapısını hızlı ve etkili bir şekilde yenileyebilen özelliğinin keşfedilmesi sayesinde, kişilerin geçirdiği estetik operasyonlar sonrasında tedavi amaçlı da sıkça kullanılır. Diğer kapatıcı ürünlerden farkı, yalnızca kapatıcılık etkisine sahip olmadan; nemlendirme, güneşin zararlı ışınlarından deriyi koruma ve yağ dengesini koruyucu özelliğe sahip olmasıdır. Sahip olunan cilt yapısına uygun olacak şekilde tercih edilebilir. Günlük kullanımlar için oldukça uygundur. Nemlendirme özelliği ile makyaj bazı olarak da sıkça kullanılan kapatıcılar arasındadır. Missha BB krem, birden çok etkiye sahip bakım etkisi sayesinde, son yıllarda tercih edilenler arasında ilk sıralarda gelir. Az bir miktar kullanılsa bile mevcut deri rengine hızlı ve kolay şekilde uyum sağlaması ve kusursuz kapatıcılık özelliği sayesinde, makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Yüksek güneş koruması, sivilcelerin önlenmesi, leke karşıtı ve yenileyici etkisi ile Missha, benzerlerine göre oldukça etkilidir. Markanın pek çok farklı özelliğe sahip, cilt tipinize uygun olacak şekilde seçebileceğiniz çeşitleri bulunur. Etkili yapıları ile kusurlarınızı giderirken, kapatıcı ve aydınlatıcı etkisi ile de pürüzsüz bir görünüm kazanmanızı sağlar. Trendyol uygulamalarını kullanarak farklı Missha BB krem renkleri arasından size uygun olanı seçip hızlı şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bildirimler yardımı ile Missha BB krem indirim ve kampanyalarını takip ederek aradığınız çeşide uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız anda, kısa sürede etkisini fark edebilirsiniz. Missha CC krem numaraları farklı ten rengine sahip olanlar için ayrı olarak satışa sunulur. Bu numaralar ürünün kullanılabileceği uygun ten rengini belli eder. Çok açık tenden, buğday rengi tene ve hatta esmer denecek kadar koyu ten rengine sahip olan kişilerin kullanımı için uygun renk seçenekleri bulunur. Siz de ambalaj üzerinde bulunan bu numaralara baktıktan sonra Trendyol ile hızlı ve kolay bir seçim yapabilirsiniz.

Etkin Özelliklere Sahip Missha BB Krem Çeşitleri

Etkin Özelliklere Sahip Missha BB Krem Çeşitleri

Son yıllarda oldukça yaygın şekilde kullanılan aydınlık veren kapatıcılar, fondöten gibi kapatıcı etkiye sahip ürünlerin yerine daha sık tercih edilir. Uygun formda olsa bile pek çok fondöten, yüz derisi üzerinde kapatıcılık sağlar fakat cildin nem ihtiyacını karşılamayabilir. Müşterilerin farklı yüz yapısına uygun olacak şekilde üretilen ürünlerin en temel özelliği ise hem kapatıcı etkiye sahip olması hem de cilde ihtiyacı olan nemi kazandırırken pürüzsüz görünüm sağlamasıdır. Missha Perfect Cover BB Krem, kuru ve karma ciltler üzerindeki etkisi ile dünyanın sayılı seçenekler arasındadır. Üstün kapatıcı ve aydınlatıcı etkisi her kullanımda kendini belli eder. Sahip olduğu W/S formülü ile teninizi nemlendirirken uzun süreli kullanımlarda cilt yapınızı yıpratmadan koruyan özelliğe de sahiptir. Missha Signature BB Krem ise Real Complete ve Wrinkle Filler olarak ikiye ayrılır. Missha hassas ciltler için BB krem çeşitlerinden biri olan Real Complete, hassas yapıda olan pek çok kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Onlarca bitkisel içeriğe sahip olsa da özel yapısı ile cildinizi koruyarak gerekli özeni gösterecek şekilde üretilir. Yüksek nemlendirme yapısı sayesinde günlük kullanımlarda da oldukça rahat edebileceğiniz ürünler arasındadır. SPF 25/PA güneş koruma etkisi ve kusurlarınızı etkili bir şekilde kapatma özelliği diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürün içeriğinde de bulunur. Missha CC krem kullananlar ise ürünleri hem makyaj bazı hem de kapatıcı olarak tercih edebilir. Gündüz ya da gece farketmeksizin yapacağınız makyaj öncesinde Wrinkle Filler BB krem kullanarak tende makyajın olumsuz etkilerinden korunmasını sağlamış olursunuz. Vita BB Krem Missha, Matte ve Moisture kremler olarak iki farklı ürün olarak üretilir. Kremler, yağlı ciltler için uygun formüle sahiptir. Yüz yapısı gereği sebum adı verilen bir yağ salgılar. Bu yağ tabakası deriyi korumaya yöneliktir. Vita BB Krem, yoğun besleyici yapısı ile derinin sebum kontrolünü sağlar. Yağlı ve açık renkli ten tonuna sahip olan kişilerin kullanımı için çok daha uygundur. Missha M Vita BB Krem Moisture, yağlı derinin aksine kuru cilt tipine sahip olan kişilerin güvenle kullanabilmesi için üretilir. 7 farklı vitaminden oluşan kompleks yapısı sayesinde cildin ihtiyacı olan nemi kolayca sağlar. İçeriğinde nordenau suyu, arı sütü ve ebegümeci özü gibi etkili maddeler bulunur. Sağladığı nem sayesinde yumuşayan deri, sıkılaştırıcı etki ile genç görünüme de sahip olur. CC krem Missha, adından da anlaşılacağı gibi içerdiği inci etkisi sayesinde aydınlatıcı yapıya sahiptir. Aydınlık görünüm sağlaması ile pek çok müşteri tarafından tercih edilir. Tüm cilt tiplerine uygun yapısı sayesinde, aydınlık etkiyi seven her müşteri Shiny modelini rahatlıkla kullanabilir. Dilerseniz siz de tüm Missha kapatıcıları, Trendyol aracılığı ile kolayca inceleyebilirsiniz.

Aydınlık Bir Cilt İçin Missha CC Krem

Aydınlık Bir Cilt İçin Missha CC Krem

Tam adı blemish balm olarak bilinen BB kremler, yüz üzerindeki kusurları kolayca kapatmayı sağlayan öğelerden biridir. Son zamanlarda sıkça kullanılan makyaj ürünleri arasındadır. Çoğu müşteri için gün içerisinde hafif bir makyaj yapmak ve pürüzsüz görünüme sahip olmak için tercih edilir. Özellikle Missha BB krem kullananlar, kapatıcı etkisinin yanında yoğun bir aydınlatıcı etki ile karşılaştıklarını söyler. Bu aydınlatıcı etki canlı ve etkili görünüme sahip olmanızı sağlar. Missha, yüz kusurlarını gizlerken boyalı kapatıcıların aksine derinin hava almasını engellemez ve nemli kalmasını sağlar. Kapatıcılık ve renk eşitliği sağlaması en temel özellikleri arasındadır. Teni ağırlaştırmadan hassas bir şekilde kapatıcılık sağlaması da bu kapatıcıları diğer ürünlerden ayıran özelliklerden biridir. Ayrıca Cho Bo Yang modeli, uzak doğulu kadınların yüzlerinin parlak görünümüne kavuşmak isteyenler için üretilmiş özel bir yapıya sahiptir. Kapatıcı etkisinin yanında dilerseniz ekstra aydınlık bir görünüme de sahip olabileceğiniz ürün Missha kalitesi ile sizlere sunulur. Zaman içerisinde uçmadan yaklaşık 12 saate kadar aynı etkili görünüm ile devam edebilmesi de son derece önemli özelliklerden biridir. Sürüldükten sonra üzerine yapılan makyaja rağmen canlı görünüm kaybolmadan kalır. Sade ve kusursuz görünmeyi sevenlerin ilk tercihlerinden biri olan Missha BB güneş kremi, içeriğinde bulunan güneş koruyucu etki sayesinde gün ışığının zararlarından da cildinizi korur. Ten renginize ve yüz yapınıza uygun olan ürün seçimi yaptığınızda, etkili sonuçlar almanız mümkün olur. Missha yoğun kapatıcılık sunan BB krem olmasına rağmen cilt üzerine uyguladığınızda sivilce, kızarıklık ya da yağlanma benzeri deri sorunları yaşatmadan rahatlıkla kullanılır. Pütürlü sonuçlar ortaya çıkmadan kolayca uygulanabilir. Cildinizin yapısını bilerek uygun olan seçenekler arasından seçim yaptığınızda, gözle görülür şekilde yüz kusurlarından kurtulmak ve doğal bir görünüme sahip olmak oldukça kolaydır. Yüz üzerinde oluşabilen yaşlanma karşıtı belirtileri de büyük orada azaltan yapısı ile Missha parabensiz BB krem dermatolojik açıdan da sağlıklı ürünlerden biridir. Missha ailesinden size uygun olanı seçebilmek için Trendyol’dan detaylı filtreleme yapıp ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Olumlu Etkileri ile Missha BB Krem

Olumlu Etkileri ile Missha BB Krem

Ürünler piyasaya sunulmadan önce yapılan dermatolojik testlerin sonucu ve müşteri deneyimlerine göre ödüllü ürünleri, doğal ve etkili içerikleri sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Zarar vermeyen hassas yapısı sayesinde diğer pek çok ürün arasında ön plana çıkar. Her kullanımda deri üzerinde olumlu etkiler yaratması sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur. Birbirinden farklı Missha BB krem tonları, ihtiyaç duyan her müşterilerin cildine uyum sağlayabilecek şekilde üretilir. Ten yapınıza uygun olan ürünü seçerek ortaya çıkan ton farklılıklarını kolayca gizleyebilirsiniz. Bu işlem sırasında, nemlendirici etkisi sayesinde cildinizin hava almasını engellemeden kusurları kapatır. Olumsuz hava koşulları sonucu karşılaşılabilecek kar, yağmur gibi dış etkenlerden kolayca etkilenmez ve gün boyu devam eden kullanımlarda, akmadan uzun süre cildinizde kalır. Cilt üzerinde mevcut lekeleri kapatıcı özelliği bulunan ürünler, sonradan ortaya çıkabilecek lekeleri de engellediği gibi görünümlerini zaman içerisinde azaltır. İleri yaşlardaki müşterilere özel yaşlanma karşıtı etkili ürünler üretilir. Bu sayede, Missha BB krem kullananların genç ve dinamik bir görünüme kavuşmaları sağlanır. İçerdiği cilt yenileyici özelliği, uygulama sırasında cildi korurken sıkılaşıp doğal yapıyı da korur. Dinç bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Sıcak günlerde yoğun gelen güneş ışınları, cildin olumsuz şekilde etkilenmesine ve zarar görmesine neden olabilir. Tüm yüz tiplerine uygun olan Missha, içeriğinde bulunan 25 - 50 faktör arasındaki etken maddeler sayesinde cildi zararlı ışınlara karşı korur. Sebum denen, cildin yağ dengesinin korunması da önemli özellikleri arasında bulunur. Missha yağlı ciltler için BB krem sebum dengesinin sağlanmasında önemli bir yeri vardır. Missha mat BB krem yağlı görünümü yok eder ve daha doğal bir görünüm sunar. Sağlıklı bir görünüme kavuşabilmek için Trendyol’dan markanın tüm ürün çeşitlerini keşfedebilirsiniz.

Farklı Cilt Tiplerine Uygun Missha BB Kremler

Farklı Cilt Tiplerine Uygun Missha BB Kremler

Missha Türkiye BB krem üretilen farklı özelliklere sahip ürünler ile her müşteriye hitap eder. Cildinizin kusurlarını ve yapısını belirledikten sonra doğru ürünü seçmek oldukça kolaydır. Kusursuz bir kapatıcılık için doğru renk tonuna sahip ürünü seçmek de önemlidir. Açık renk tonu olan kişiler, kullanımda çok daha şanslı olsalar bile Missha Blanc BB krem esmerler için de etkili kapatıcılık sağlayabilecek renk tonlarına sahiptir. Karma, yağlı, hassas ve kuru cilt yapısına uygun olarak tasarlanan ürünlerin hepsi farklı renk tonlarında müşterilere sunulur. Ürün çeşitlerinin her birinde aynı kapatıcı etki görülür. Gözle görülen ve rahatsız edici gözenekleri ve yaşlanmaya ya da mimiklere bağlı olarak ortaya çıkan ince çizgileri ilk kullanım anında yok eder. Ürün çeşitleri arasında dikkat çekici içeriğe sahip olan Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream bilinen adı ile Missha Salyangoz Özlü BB Krem, tüm özellikleri bünyesinde barındırarak cilde aydınlık veren, oldukça canlı bir görünüm kazandırır. Yaşlanma karşıtı, UV koruyuculu ve aydınlık bir görünüm sağlayan içeriğin çoğunu salyangoz salgısı özü oluşturur. Ayrıca içeriğinde hanımeli özü, japon çiçeği özü, meyan kökü ve morus alba kökü gibi daha çok bilinen ve faydaları kanıtlanmış bitkiler kullanılır. Yorgun bir görünüme sahipseniz, bu seri tam da aradığınız ürün olacaktır. Tüm çeşitleri kullanmaya başlamadan önce cildinizi doğru bir şekilde temizlemek, ürünlerden daha çok verim almanızı sağlar. Temiz cilde parmaklarınız yardımı ile hafif bir şekilde masaj yapar gibi uyguladığınızda cildiniz her zamankinden daha canlı görünecektir. Canlanıp beslenen deri her uygulama sonrasında daha da belirgin bir hale gelir. Cildinizi canlı, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için Trendyol avantajları ile aradığınız seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Farklı Tonlarda Missha BB Krem Çeşitleri

Farklı Tonlarda Missha BB Krem Çeşitleri

Özellikle yüz bakımı ve makyaj için kullanılacak ürünlerin seçiminde her zaman çok özenli olmak gerekir. Cildin sahip olduğu bir hassasiyet var ise buna uygun olan içeriğe sahip ürünler arasından dikkatle seçim yapılmalıdır. Makyaj bazı ya da kapatıcı olarak kullanılacak ürünler, cilt üzerinde uzun saatler kalacağından daha dikkatli davranmak gerekir. Kapatıcı tercih ederken doğru renk seçimi yapmak da cildin pürüzsüz ve doğal bir görünüm kazanmasında etkili olan özellikler arasındadır. Karışıklıkların önüne geçilmesi için Missha bb krem 21 numara, 23 numara, 25 numara, 27 numara gibi renklere özel bazı ürün numaraları belirlemiştir. 13, 23 ya da 21 gibi renk kodları, ürünün kullanılabileceği tonu simgeler. Örneğin 13 numara çok açık bir ten rengine sahip olan kişilerin kullanımına özel olarak üretilmiştir. Normale yakın, yine açık tenliler için ise 21 numara tercih etmek doğru olur. Çok açık olmasa da beyaza yakın, açık buğday rengi tene sahip olan kişiler 23 numara rengini seçerek istedikleri tona ulaşabilirler. Oldukça koyu ten rengine sahip olan kişileri de düşünen marka, koyu tenliler için iki farklı seçenek sunar. Esmer, koyu tenliler için 27 numara tercih edilebilirken, daha koyu ten rengine sahip kişiler de 31 numara kullanabilir. Kendine bakmayı seven erkek müşteriler de düşünen marka, Missha BB krem erkek seçeneği de sunar. Normal ton ve koyu renk tonu seçeneği ile üretilen diğer ürünler ile aynı özelliklere sahiptir. Ürünlerin her biri en az 30 farklı kişi üzerinde test edilerek cilde uyumlu yapısı kanıtlanmıştır. Dilediğiniz her çeşide Trendyol üzerinden güvenle sahip olabilirsiniz.

Uygun Missha BB Krem Fiyatları

Uygun Missha BB Krem Fiyatları

Missha BB krem yorumları ile aranan özellikler incelenebilir. Müşteriler Trendyol üzerinden markanın tüm ürün çeşitlerine ulaşabilirler. Kuru ciltlerin nemlendirilmesinde kullanılan krem, aynı zamanda yağlı ciltlerin sebum denilen yağ dengesini koruyarak ekstra yağlanmasının önüne geçer. Kapatıcı ve mevcut pürüzleri yok edici bir etki oluştururken sivilce benzeri ten sorunlarının da ortaya çıkmasına engel olucu yapıya sahip ürünler, doğal içerikler kullanılarak hazırlanır. Elma suyunun kuruma önleyici etkisi ya da zeytinyağı ve doğal bitki kompleksleri, üretimde tercih edilen maddeler arasındadır. Aynı içeriğe sahip farklı büyüklüklerde ürünler sunan marka, farklı renk seçimleri ile de müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. En küçük ürünler arasında bulunan Missha BB krem 20 ml, 50 ml boyutundaki taşınabilir seçenekleri ile çanta içerisinde ya da cepte kolay bir şekilde taşınır. İhtiyacınız olan her an uygulamaya hazır olur. Boyutu kadar ultra ince bir yapıya sahiptir. Yüz duvarına etki etmez. Yüksek kapatıcılık etkisine sahiptir ve hafif yapısı sayesinde de cildinizi boğmaz. Cildin ihtiyacı olan havayı, uygulama süresince almasına yardımcı olur. Kullanım süresi uzun olsa dahi gri görünüm gibi bir etki yaratmaz. Mevcut renk tonu daima kalıcıdır. Küçük boyutlarda taşınabilir özelliğe sahip ürünlere kıyasla, Missha BB krem 50 ml hacme sahip ürünler ile daha uzun süreli kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Trendyol üzerinden karşılaşabileceğiniz Missha BB krem fiyat avantajı sayesinde her zaman tercih edilir. Kaliteli ve etkili bu ürünlere tüm müşteriler kolayca erişebilirler. Markanın ihtiyacınıza göre büyük ya da küçük boyutlarda hazırlanmış kaliteli ürünlerini uygun fiyatlarla siz de Trendyol üzerinden Missha BB krem satın alabilirsiniz.