"

Bebek Yastık ve Kılıfı

" araması için 4319 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Bebek Yastığı Modelleri Trendyol’da!

Çocukların rahat hissetmesi, sağlıklı bir şekilde gelişim göstermeleri için kullanılan eşyaların özenle seçilmesi gerekir. Ayrıca gelişip büyüyebilmeleri için sıklıkla uyumaya ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları karşılarken kullanılan bebek yastığı onların hassas cildine direkt olarak temas eder. Sağlıklı malzemelerin kullanımıyla dizayn edilen ürünler, onların rahat hissetmesini sağlar ve vücutlarına uyum gösterir. Minik bedenleri için özenli bir şekilde tasarlanan bebek yastığı ölçüleri kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Miniklerin odalarına renk katan, yataklarını süsleyen dekoratif bebek yastığı çeşitleri bulunur. Renkli tasarımların yer aldığı ürünler, hayvan ve bitki motifleriyle süslenir. Konforlu yapısıyla öne çıkan nakışlı, şekilli, bulutlu, delikli, figürlü bebek yastığı çeşitleri, onların odalarını eğlenceli bir şekilde tamamlar. Hediye olarak sıklıkla tercih edilen isimli bebek yastığı seçenekleri özellikle yenidoğanlar için hem ebeveynlerin hem de yakınlarının aldığı tasarımlardandır. Üzerinde isim yazan modeller, odaları süslemek için dekor amaçlı olarak kullanılır. Konforlu yapıya sahip bebek için yastık seçeneklerin onların vücuduna uyum sağlar. Vücut ölçüleri de düşünülerek tasarlanan küçük bebek yastığı tavsiyeleri onların rahat ve kesintisiz bir şekilde uyumları için öne çıkar. Cildini koruyan sağlıklı yapısıyla öne çıkan bebek yastık kılıfı belirli periyotlarla değiştirilir. Eğlenceli görüntüsüyle öne çıkan bebek yastık kılıfı modelleri onların yataklarını renkli bir şekilde süsler. Miniklerin uyku düzenine alışması için tercih edebileceğiniz küçük yastık modelleriyle gelişimlerine destekte bulunabilirsiniz.

Güvenliği Sağlayan Birbirinden Cazip Modeller

Güvenliği Sağlayan Birbirinden Cazip Modeller

Miniklerin uyurken güvende kalmalarını sağlamak amacıyla yumuşak yüzeye sahip ürünler kullanılır. Omuz, boyun ve baş kısmında destek olan seçenekler korunmalarını sağlar. Hava alan yapıya sahip olan terletmeyen bebek yastığı modelleri sıcak mevsimlerde kullanılmak üzere tasarlanır. Çocuğunuzun vücudunun havayla temas etmesini sağlar. Kızarıklık ve tahriş gibi sorunların görülmesinin önüne geçer. Minik bedenlerine uyumlu olan yenidoğan bebek yastığı dünyaya yeni gelen yavrular için uygun bir yapıya sahiptir. Onların gelişim aşamaları baz alınarak tasarlanan bebek yastığı kas ve kemik gelişimini destekler nitelik gösterir. Eğlenceli aktiviteleri esnasında kullanabileceğiniz bebek oturma, uyku, düşme, oyun, banyo yastığı seçenekleri, onlar için güvenli bir alan yaratmanızı sağlar. Hareketli aktiviteleri esnasında düşme gibi durumların yaşanması halinde bulunan yumuşak zemin, onların korunmasına olanak tanır. Sıklıkla alınan ve kullanılan modeller arasında bulunan bebek reflü yastığı yan yatış desteği sağlar. Rahatlamalarına imkan tanıyan alternatiflerde yer alan destekler farklı pozisyonlarda uyumalarına yardımcı olur. Delikli yapıya sahip olan kafa şekillendirici, boğulmayı önleyici bebek yastığı seçenekleri kusmuk gibi sıvıların emilmesini sağlar. Böylelikle boğulma ve öksürük gibi çeşitli olumsuz durumların önüne geçilir. Midesini rahatlatmak ve sindirimlerine destek olmak için tercih edilen bebek tortikolis, gaz çıkarma yastığı onlara minik egzersizleri rahatlıkla yaptırmanıza fırsat verir. Yavruları yatış esnasında desteklemek için kullanabileceğiniz ürün modelleriyle rahat ve huzurlu bir uyku sağlayabilirsiniz. Uyuma esnasında devrilme gibi problemlerin yaşanmasını engellemek için yan yatış gibi pozisyonlara uygun bebek güvenli uyku yastığı modelleri bulunur. Bu ürünler miniklerin yan pozisyonlarda harekette bulunup devrilmelerini, kontrolsüz bir şekilde yüz üstü yatmalarını engeller. Yuvarlanmayı engelleyen küçük, medikal, uzun, üçgen, ince bebek yastığı seçenekleri yumuşak dokularıyla öne çıkar. Rahat bir his bırakan seçenekler güvenli bir şekilde yatmalarını sağlar. Estetik görünüme sahip filli, destekli, antialerjik, erkek, güvenli, organik, 1 yaş bebek yastığı çeşitlerine göz atarak çocuğunuz için uygun modeli satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünlerle onların güvenli bir şekilde uyumlarını, devrilme ve boğulma gibi durumlar karşısında uykularının bölünmesini engelleyebilirsiniz.

Gelişimi Destekleyen Tasarımlarıyla Sağlıklı Seçenekler

Gelişimi Destekleyen Tasarımlarıyla Sağlıklı Seçenekler

Çocukların farklı gelişim evreleri bulunur. Bu evrelerde, kemikleri ile kasları büyür ve gelişir. Yenidoğanlarda ilk fark edilen durum kafa yapısıdır. Genellikle arkaya doğru olan kafa yapılarının şekillenmesi büyümeleriyle birlikte devam eder. Pediatri uzmanları tarafından önerilen bebek kafa şekillendirme yastığı modelleri kafalarının düzleşmesini engeller. Sürekli olarak yatma pozisyonlarında olan miniklerde meydana gelebilecek düz kafa gibi problemlerin önüne geçer. Belirli bölgelerde sağlanan destekle bu problemin oluşması engellenir. Kaslarının gerilmemesi, omuz ve baş bölgesinin rahatlamasını sağlar. Hava geçirgen yapıya sahip olan bebek baş, boyun yastığı, C yastık seçenekleri vücutlarının ferah kalmasına aracılık eder. Beslenme esnasında kullanılabilen ürünler de bulunur. Annelerin işini kolaylaştıran bebek emzirme yastığı onların beslenme pozisyonuna uygun bir şekilde tasarlanır. Emzirme esnasında konfor sunan C yastık yenidoğan döneminden itibaren kullanılır. Emzirme sırasında meydana gelebilecek ağrı gibi olumsuz durumları engeller. Bel, baş ve omuz bölgesine destek sağlayan ortopedik bebek yastığı yatma süreci sonunda meydana gelebilecek ağrı ve huzursuzlukları ortadan kaldırır. Yumuşak yapıya sahip modeller belirli bölgeler üzerinde etkili bir destek sunar. Oturmaya yeni alışanlar için tasarlanan oturma yastığı bebeklerin bu sürece kolay bir şekilde uyum sağlamasına aracılık eder. Eğlenceli tasarıma sahip olan seçenekler omurgasını destekler. Güvenli bir oturma pozisyonu sağlar ve ebeveynlerin yükünü hafifletir. Uyku esnasında rahat pozisyonu destekleyen modeller ise hareketi kısıtlar ve miniklerin güvende kalmasına olanak tanır. Kaliteli malzemelerin kullanımıyla tasarlanan kaz tüyü, etamin, bambu, örgü, kadife, kanaviçe, makrome bebek yastığı seçenekleri miniklerin cildini korur. Uzun ömürlü kullanıma sahip ürünler göze hitap eden tasarımları ile dikkat çeker. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız ay şeklinde, U şeklinde bebek yastığı alternatifleriyle miniklerin sağlıklı kas ve kemik gelişimini destekleyebilirsiniz.

İşlevsel Yapısıyla Bebek Yastığı Fiyatları

İşlevsel Yapısıyla Bebek Yastığı Fiyatları

Yenidoğanların ve miniklerin ihtiyaç duyduğu desteği sağlamak adına dolgu malzemelerinin kullanımıyla tasarlanan bebek yastığı modelleri zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Odalarında dekor amaçlı kullanabileceğiniz seçeneklerin yanı sıra omurga ve kas gelişimini destekleyen alternatifler de bulunur. Yumuşak dokusu ve doğal yapısıyla öne çıkan pamuk bebek yastığı çeşitleri hava akışına müsait bir yapıya sahiptir. Sıcak günlerde kullanabileceğiniz ürünler, vücudunun nefes almasına imkan verir. Kızarıklık ve tahriş gibi olumsuz durumları engeller. Optimal destek veren seçenekler doğal yapılarıyla da kullanım noktasında rahatlık sağlar. Farklı dönemlerin gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler bu dönemlerin yaş aralıklarına hitap eder. Oturmayı destekleyen, gelişim özelliklerine göre tasarlanan seçenekler, bu dönemin özelliklerine uygun performans sergiler. Yaş aralığına uygun ölçüler baz alınarak üretilir. Gelişimi destekleyen bebek kafa şekil, uyku destek yastığının yanı sıra birçok farklı fonksiyona hizmet eden ürünler geniş bir kitleye hitap etmesiyle öne çıkar. Renkli ve eğlenceli tasarıma sahip odaları süsleyen bebek harf yastık modelleri ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kullanılan malzeme, işçilik özellikleri gibi çeşitli kıstaslar üzerinden değişkenlik gösteren bebek yastığı fiyatlarına göz atabilir, bütçenize uygun seçeneği satın alabilirsiniz. Kız ve erkek bebek yastığı çeşitlerine göz atabilir, çocuğunuz için uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz. Yetişkinlerin kullandığı alternatiflerden farklı ölçülerde tasarlanan ürünler, onların boynunda ve omuzlarında gerginlik hissetmelerini engeller. Uyku esnasında belirli bölgeler için kullanılan bebek destek yastığı modelleri gelişimlerini desteklemek için ideal özelliklere sahiptir. Aradığınız nitelikleri bir arada sunacak alternatifi bulmak için Trendyol’un filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Mevsim şartlarına uygun olarak Trendyol’dan alabileceğiniz yün, mikrofiber, amigurumi, dantel, silikon, düz kafa bebek yastığı modelleriyle onların büyümelerini destekleyebilirsiniz.