İlgili Kategoriler
Genişlik
Yükseklik
Fiyat
Materyal
Derinlik
Özellik
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Beyaz TV Ünitesi

" araması için 6740 sonuç listeleniyor

Kaliteli Tasarıma Sahip Beyaz TV Ünitesi Trendyol'da!

Modern teknolojiler ile birlikte LCD ve LED gibi cihazlar neredeyse her evde kullanılan ürünler haline gelir. Bu ürünler tüplü televizyonlara göre oldukça büyük boyutlara sahiptir. Aynı zamanda dekoratif anlamda da ince tasarımı ile avantaj oluşturduğu için kullanılması gereken mobilyalar açısından da farklılıklar ortaya koyar. Eski zamanlarda televizyonlar için genellikle televizyon sehpası olarak adlandırılan küçük boyutlu mobilyalar kullanılırken, bugün konsol tarzında hatta düz beyaz TV ünitesi olarak adlandırılan mobilyalar tercih edilir. Bu ürünler konusunda dekorasyon için uyumlu temel renklerden birini de açık renk oluşturur. Bu nedenle Türkiye’de onlarca farklı mobilya markası tarafından temel olarak beyaz TV ünitesi üretimi gerçekleştirilir. Bu renk, tüm duvar renkleri, zemin renkleri ve mobilya renkleri ile uyumlu şekilde kullanım avantajı oluştururken, ayrıca daha zarif ve temiz bir görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle farklı renkler ile birlikte birleştirilerek, yine farklı malzemeler ile siyah beyaz TV ünitesi elde edilir. Bugün markaların sehpa üretimi gerçekleştirmek açısından kullandığı temel malzemeler arasında; ahşap, MDF, metal, suntalam veya cam gibi malzemeler yer alır. Bu malzemeler genellikle kaplama veya boyama gibi özellikler ile renkli yapılar haline gelir. Bazı ürünler tamamen her noktası ile tek renk tasarım ortaya çıkarır. Bazıları ise farklı parçaların birleşimi sırasında renk ayrıntıları bulundurarak veya çoğunlukla parlak beyaz TV ünitesi bulundurarak, kullanım imkanı ortaya çıkarır. Televizyon genellikle oturma odası ve salon gibi alanlarda kullanılan teknolojik eşyadır. Bununla birlikte özellikle 32 ekran boyutlardan başlamak üzere çok daha büyük boyutlara kadar ulaşan LED ürünler yer alır. Beyaz gold TV ünitesi ile LED ürünler birbirini tamamlar niteliktedir. Ürünlerin bir stant üzerinde kullanılması veya duvara askı aparatı ile montaj edilmesi sıklıkla tercih edilir. Her koşulda da televizyonun çevre ortamını oluşturabilmek için kullanılacak mobilya açısından da ahşap beyaz TV ünitesi gerekliliği bulunur. Oturma odası gibi alanlarda dekorasyon yapılırken, öncelikle diğer mobilyalar, halı, zemin kaplaması ve duvar tasarımı gibi detaylardan sonra televizyon sehpası seçebilirsiniz.

Her Mobilya ile Uyumlu Beyaz TV Ünitesi

Her Mobilya ile Uyumlu Beyaz TV Ünitesi

İlk noktada bahsedildiği üzere renk hem dekorasyon açısından hem de mobilyalar ile birlikte kullanım açısından uyumlu dekorlardan birini oluşturur. Örneğin, siyah veya kahverengi tonu boya kullanımı ile mat beyaz TV ünitesinin önünde yer alacağı duvarda renklendirme gerçekleştirilebilir. Bu gibi birçok farklı duvar rengi önünde açık renk hiç göze batmadan gayet estetik bir görüntü ortaya çıkarabilir. Bu nedenle tüm mobilya ve dekorasyon sistemleri ile uyumlu bir şekilde metal ayaklı beyaz TV ünitesi gibi ürünler sağlanır. Aslında açık renk denildiğinde de sadece parlak ve net bir renk değil hafif kırık veya eskitme tarzında bir renk tercih edilmesi de mümkündür. Çünkü açık renk farklı tonlar ile inceltilerek, dekoratif anlamda değişiklikler elde edilebilir. Ancak yapılan bu işlemlerde bej, gri veya sarı gibi tonlara ulaşan değişiklikler yerine çok hafif renk değişimleri tercih edilmelidir. Ayrıca kırık beyaz TV ünitesi ile üretim gerçekleştirilmiş bir stant dışında metalik parçalar, kahverengi, ahşap rengi veya siyah gibi parçalar ile de yakışır. Örnek olarak sehpa yapısı ile dört ayaklı şekilde üretilmiş bir beyaz klasik TV ünitesi bu noktada ahşap renk ayaklar ile tasarlanmış olabilir. Bu ayaklar üzerinde çekmece veya raf gibi pratik eklentiler ile soft bir sehpa kullanımı görülebilir. Dekoratif anlamda mobilyalar ile uyumlu olması açısından mobilyalarda avangart, modern, chester veya spor mobilya tarzında üretimler de gerçekleştirilir. Bu nokta ise genellikle standın sahip olduğu geometriye bağlı olarak ortaya çıkar. Çünkü tekdüze bir şekilde kare veya dikdörtgen olarak tasarlanmış sehpalar yerine kimi zaman oval kimi zaman dikdörtgen kimi zaman ise aykırı şekiller oluşturan ve sadece raflardan oluşan bir beyaz büyük TV ünitesi seçilebilir. Önemli olan nokta televizyon sehpası modelleri içerisinde boyut ve görünüm açısından diğer mobilyalar ile en fazla uyum sağlayacak ürünlerin tercih edilmesidir. Bu sayede yaşam alanlarınızda göz zevkinize hitap eder. Kullanım kolaylığı oluşturan ve dekoratif anlamda estetik bir görüntü ortaya çıkaran kullanımlar elde edilebilir. Bu bağlamda en çok seçilen renklerden biri olan bej sayesinde de farklı tasarımlar oluşturulan antrasit beyaz TV ünitesi kullanılabilir. Bu nedenle stant modelleri açısından her marka ayrı bir tasarım özelliği ile sunum gerçekleştirilir. Bu tasarım özellikleri göz önünde bulundurulduğunda da sadece sehpa konumunda kullanılabilecek bir stant tercih edilebilir. Bunun yanı sıra duvara monte edilerek raf şeklinde kullanılabilecek beyaz TV ünitesi modelleri de yer alır. Eski zamanlarda evlerde yer alan vitrinlerin vazifesini görecek şekilde dolaplı ve vitrin eklentisi ile üretilmiş mobilya tasarımları da bulunur. Dönemlere uygun sehpa dizaynı vardır. Ayrıca seçtiğiniz markanın üretmiş olduğu standlar sayesinde de malzeme çeşitlerine göre farklı sağlamlıklar ve fiyatlar ile ürün teminleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Alanı İçin Özel Beyaz TV Ünitesi

Kullanım Alanı İçin Özel Beyaz TV Ünitesi

Renk açısından ve geometrik şekil açısından mobilyalar ayrı ayrı incelenir. Sonra kullanım alanı açısından da özellikle ürünlerin boyutlarına dikkat edilmesi gerekir. Çünkü genellikle oturma odası gibi alanlarda kullanılan beyaz televizyon ünitesi için odanın boyutları açısından en doğru modelin seçilmesi faydalı olur. Bu gibi kısıtlı alanlarda bir stant kullanmak için koltuk takımı gibi mobilyalar sonrasında seçilir. Mesela dar bir kullanım alanı kaldığında, sadece birkaç küçük parçadan oluşan bir mobilya tercih edebilir. Sahip olunan alanın boyutlarını göz önünde bulundurduktan sonra ürün seçimleri gerçekleştirilir. Bu boyutlara göre en iyi uyum oluşturacak mobilya tercihi sağlanabilir. Örneğin, dar ve köşeli bir alanda beyaz ceviz TV ünitesi kullanmak istiyorsanız, seçeceğiniz ürün, gayet pratik ve minimal bir boyuta sahip olmalıdır. Ayrıca bu noktada soft ahşap ürün seçilmesi, ortamın daha aydınlık ve ferah görünmesine katkı sağlar. Çünkü açık renk genellikle tüm mobilya tercihlerinde dar alanlarda kullanılacak ürünler içinde en ferah renk tercihlerinden birini oluşturur. Dolap, kitaplık ve ekstra raf gibi eklentiler bulundurmayan beyaz küçük TV ünitesi seçildiğinde, alan için gayet yeterli ve sıkışıklık oluşturmayacak şekilde kullanılabilir. Tam tersi durumda ise çok geniş bir kullanım alanına sahip olduğunuzda, seçilen beyaz vitrinli TV ünitesi için çok geniş yapılı, ferah ve konforlu bir tercih sağlanabilir. Bu gibi alanlarda sadece televizyonun sığacağı boyutlarda stant değil yan taraflarında kitaplık, çekmece, raf veya dolap gibi eklentileri olan beyaz kitaplıklı TV ünitesi gibi çok geniş kapsamlı ürünler tercih edilebilir. Özellikle oturma odası yerine salon gibi geniş alanlarda televizyon kullanımı tercih ediliyorsa, bu tip stantlar ortamın ferah yapısına uygun ya da daha net bir görüntü elde edilmesine imkan tanır. Çünkü çok büyük bir alanda gayet küçük minimal sehpa seçimi bu tip bir mobilyanın neredeyse fark edilmemesine neden olabilir. Bu kapsamda televizyon boyutlarına bağlı olarak değişen televizyon sehpası boyutları ile, kimi zaman çok geniş kapsamlı kimi zaman ise daha küçük ve ince detaylara sahip dekorları ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı Tonlar İçeren Beyaz TV Ünitesi Kullananlar

Farklı Tonlar İçeren Beyaz TV Ünitesi Kullananlar

Temel olarak mobilyalarda açık renk kullanırken, parlak ve düz yüzeylerde farklı renk tercihleri ortaya çıkar. Çünkü bu renk yapısı gayet net, temiz ve iç açıcı bir görüntü sağlar. Bu bağlamda da bugün birçok marka beyaz ahşap TV ünitesi üretimi gerçekleştirmeyi tercih eder. Bu ürünler özellikle ev sahipleri tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Düz renk yani hiçbir farklı renk eklentisi yer almayan tasarımlar ön plana çıkar. Ancak bazı dekorasyonlarda diğer mobilyalar ile tam uyum elde edilmesi için farklı renk ayrıntıları ve blok renk seçenekleri sağlanır. Örnek olarak genel yapısı ile birlikte çok büyük bir kısmı soft ahşap veya metal sayesinde üretilir. Bir gri beyaz TV ünitesinin belirli kısımlarında siyah veya ahşap rengi ile parçalar yer alabilir. Temel kaidesi, dolaplar veya kitaplık gibi kısımları açık olan ancak ekstradan eklenmiş modern raf kısımları ve çekmeceleri siyah renkte kullanılmış bir sehpa görülebilir. Farklı tonlar açısından bu tip renk birleşimleri ortaya çıktığı gibi açık rengin hafif oranlar ile değiştirilmesi sonucunda da beyaz sade TV ünitesi gibi ürünler ortaya çıkar. Mat açık renk, hafif bir tonun solgun hale getirilmesi sayesinde elde edilen renk çeşidini oluşturur. Genellikle bu tip sehpa tasarımlarında yine ahşap malzeme tercih edilirken, kayın ağacı gibi malzemeler kullanıldığı görülür. Kimi zaman fonksiyonel kimi zaman çekmeceli ve raflı beyaz uzun TV ünitesi genellikle büyük boyutlu oturma odalarında, mutfak gibi alanlarda veya otantik tarzda tasarım seçilen alanlarda kullanılabilir. Fakat yine aynı renk ve tasarım özellikleri ile daha büyük boyutlarda üretilir. Yani salon gibi alanlarda kırık renk beyaz meşe TV ünitesi de kullanabilirsiniz.

Beyaz TV Ünitesi Yorum ve Memnuniyetleri

Beyaz TV Ünitesi Yorum ve Memnuniyetleri

Televizyon sehpası satın alma işlemlerinde en önemli detay ürünün boyudur. Standın boyu televizyon ile orantılı olmalıdır. Televizyonun inç değeri yani ebatları içinde televizyon dolabınızın kaybolmaması gerekir. Ya da tam tersi durum yani televizyonun dolapta son derece küçük olması ise dolabın fazla abartı kalmasına etki edebilir. 140 cm, 200 cm TV ünitesi beyaz seçimlerinde sağlıklı bir ölçü için boyu ortalama bu ebatlarda olması tercih edilir. Televizyonun ekran uzunluğunun ortalama olarak iki katı büyüklüğündeki televizyon mobilyalarının satın alınması tavsiye edilir. Bu seçim detaylarına dikkat ederek ideal olan görüş ve görüntüye sahip olmanın avantajları vardır. Aynalı TV ünitesi beyaz oda içinde ferah bir alan yaratmasının yanı sıra ideal bir seyir kalitesi sunması açısından da avantaj yaratır. Ürünü satın alma işlemlerinde ise bu detaylara dikkat etmeniz önerilir. Ayrıca farklı tonlar açısından parlak ışıltılı bir renk tercih edilmesi de çok sık görülen ürünler arasında bulunur. Özellikle küçük ve fazla ışık almayan alanlarda bu tip bir stant kullanılması, ortamın daha ferah ve aydınlık bir hale gelmesinde de yardımcı olur. Bu tip tercihler genellikle dekorasyon uygulamaları sırasında da göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalardan birisidir. Beyaz kahve TV ünitesi üzerinde aydınlatma kullanılması, hem dekoratif açıdan hem de görsel estetik açısından seçilen noktalardan biri olarak sıklıkla görülür. Ayrıca hafif ışıklar ve LED ışıklar ile gerçekleştirilen aydınlatma işlemleri yerine, karanlık ortamda televizyon izlemek gibi etkinlikler sırasında loş ve hafif bir aydınlatma sağlaması için beyaz şömineli TV ünitesi seçilebilir. Aydınlatmalar rafların iç kısmında bulunur. Yine tamamen parlak veya kırık gibi rengi olan ürünlerde aydınlatmalı beyaz mermer TV ünitesi tercih edebilirsiniz.

Beyaz TV Ünitesi Tavsiye ve Önerileri

Beyaz TV Ünitesi Tavsiye ve Önerileri

Televizyon sehpası satın alma işlemleri sonrasında beyaz TV sehpası konumu da önem taşır. Mobilyanın konumunun belirlenmesi işlemlerinde oda içinde oturma grubunun hangi alana konumlandırıldığına göre seçim yapılabilir. Genel olarak anten prizinin bulunduğu duvara konulması ortalıkta kablo kalabalığını önler. Beyaz TV ünitesi kullananların konumlandırmada en çok dikkat ettikleri bir başka detay ise güneştir. Oda içinde güneşin direk ekrana vurması görüntünün belirginliğini azaltacaktır. O sebep ile her ne kadar duvarda anten prizi bulunsa da gün içinde görüntü kalitesine sahip olmak için farklı duvara da konması gerekebilir. Mobilyayı satın alma işlemlerinde aynı zamanda göz sağlığı açısından ideal mesafenin de korunması önemlidir. Tasarımlarıyla öne çıkan seçenekler, bugünün en çok tercih edilen seçimleri arasında yer alır. Daha net ve ideal bir görünüm sunmasının yanı sıra oda içinde ferahlık sunar. Sadece evlerinizde oturma odası ve salon gibi kısımlarda değil, ofis ve iş yerlerinde de beyaz TV ünitesi tavsiye edilir. Ofis içindeki televizyonlar açısından da yine sehpa tercihleri sağlanabilir. Örneğin, bir ofis içerisinde televizyon sehpası kullanımı sayesinde konforlu bir dekorasyon yapısı elde edilebilir. Bu tip noktalarda da özellikle mobilya kalitesi ve malzeme kalitesine çok yüksek özen gösterilen farklı markaların ürünleri tercih edilebilir. Beyaz renk TV ünitesi genellikle ahşap malzeme ile üretilen ancak ek olarak veya tamamen cam ya da metal malzeme kullanımı da görülen bir mobilya ürünüdür. Ancak özellikle ahşap malzeme tercih edildiğinde, her ağaç türü MDF kaplama veya ham ahşap olarak bu üretimlerde kullanılabilir. Bugün onlarca farklı markanın, ürettiği bu farklı tercihlerde, özellikle ceviz beyaz TV ünitesi online olarak elde edilebilir. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılan ürünlere Trendyol'dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Beyaz TV Ünitesi Fiyat Aralıkları

Bütçenize Uygun Beyaz TV Ünitesi Fiyat Aralıkları

Televizyon mobilyaları her sezon içinde moda olan ve en çok tercih edilen seçimler arasında yer alır. Beyaz TV ünitesi satın alma işlemlerinde ise bazı detaylara dikkat ederek en doğru kararı almanın avantajlarına sahip olmak mümkündür. Mobilya işlemleri öncesinde konumlandıracağınız yerin ölçülerini, televizyon ölçülerine sahip olmanız ideal ebatlara sahip olan üniteyi satın almanız açısından önem taşır. Beyaz TV ünitesi yorum alanı müşteriye ürün hakkında daha fazla bilgi verir. Bu sayede gerçek müşterilerin memnuniyet, eleştiri ve tavsiyelerine kolayca ulaşılabilir. Satın alma işlemlerinde aynı zamanda raflı ve çekmeceli olan seçimler ise saklama alanından faydalanmanızı sağlar. Hem de şık ve odanız ile uyumlu olan aksesuarları da konumlandırmaya yardımcı olur. Beyaz TV ünitesi indirim günlerinde satın alınması dekorasyon bütçenizi oldukça rahatlatır. Stiliniz ile uygun olan detayların yer aldığı seçimler uygun fiyata satışa sunulur. Böylelikle salon ya da oturma odanızda dekorasyonunuzda istediğiniz uyumu elde etmeniz de avantajlı olur. Kitap ve CD gibi eşyalarının içerisinde belirli bir kısımda yer alması için de kitaplık veya raf eklentisi bulunan mobilya türleri de yer alır. Bazı ürünlerde alt veya yan kısımlarda çekmece bulunması veya iç kısımda gizlenmiş bir şekilde servis sehpaları eklentisi yer alması gibi tasarımlar da görülür. Ayrıca beyaz TV ünitesi kampanya avantajı da sağlar. Bu ürün bazı mağazalarda set olarak satışa sunulur. Böylece toplu bir şekilde avantajlı alışveriş imkanı bulunur. Açık renk ürünleri içerisinde daha ışıltılı ve etkili bir görüntü elde edilmesi açısından da LED aydınlatma eklentisi kullanılan ürünler de kampanyaya dahil edilir. Trendyol’dan beyaz TV ünitesi fiyat aralıklarını inceleyebilir ve sizin zevkinize hitap eden ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Beyaz TV Ünitesi Boyu Ne Kadar Olmalı?

Beyaz TV ünitesi satın alma işlemlerinde en önemli detay ünitenin boyudur. Ünitenin boyu televizyonunuz ile orantılı olmalıdır. Televizyonunuzun inç değeri yani ebatları içinde televizyon dolabınızın kaybolmaması ya da tam tersi durum yani televizyonunuzun dolapta son derece küçük olması ise dolabın fazla abartı kalmasına etki edebilir. Beyaz TV ünitesi seçimlerinde sağlıklı bir ölçü için boyu ortalama bir metre olması tercih edilmektedir. Televizyonunuzun ekran uzunluğunun ortalama olarak iki katı büyüklüğündeki televizyon ünitelerinin satın alınması tavsiye edilmektedir. Bu seçim detaylarına dikkat ederek ideal olan görüş ve görüntüye sahip olmanın avantajlarına da sahip olabilirsiniz. Beyaz TV üniteleri oda içinde ferah bir alan yaratmasının yanı sıra ideal bir seyir kalitesi sunması açısından da avantaj yaratmaktadır. Beyaz TV ünitesi satın alma işlemlerinde ise bu detaylara dikkat etmeniz önerilir.

Beyaz TV Ünitesi Nereye Konulmalı?

Beyaz TV ünitesi satın alma işlemleri sonrasında TV ünitesinin konumu da önem taşımaktadır. Beyaz TV ünitesi konumunun belirlenmesi işlemlerinde oda içinde oturma grubunun hangi alana konumlandırıldığına göre seçim yapılabilir. Genel olarak anten prizinin bulunduğu duvara da TV ünitesinin konulması ortalıkta kablo kalabalığını önler. Beyaz TV ünitesi konumlandırılmasında en çok dikkat edilmesi gereken bir başka detay ise güneştir. Oda içinde güneşin direk ekrana vurması görüntünün belirginliğini azaltacaktır. O sebep ile her ne kadar duvarda anten prizi bulunsa da gün içinde görüntü kalitesine sahip olmak için farklı duvara da konması gerekebilir. Beyaz TV ünitesi satın alma işlemlerinde aynı zamanda göz sağlığı açısından da ideal mesafenin de konulması önemlidir. Beyaz TV üniteleri günümüzde en çok tercih edilen seçimler arasında yer almaktadır. Daha net ve ideal bir görünüm sunmasının yanı sıra oda içinde ferahlık sunmaktadır.

Beyaz TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beyaz TV üniteleri her sezon içinde moda olan ve en çok tercih edilen seçimler arasında yer almaktadır. Beyaz TV ünitesi satın alma işlemlerinde ise bazı detaylara dikkat ederek en doğru kararı almanın avantajlarına sahip olabilirsiniz. Beyaz TV ünitesi satın alma işlemleri öncesinde konumlandıracağınız yerin ölçülerini, televizyon ölçülerine sahip olmanız ideal ebatlara sahip olan üniteyi satın almanız açısından önem taşır. Beyaz TV ünitesi satın alma işlemlerinde aynı zamanda raflı ve çekmeceli olan seçimler ise hem saklama alanından faydalanmanızı sağlarken hem de şık ve odanız ile uyumlu olan aksesuarları da konumlandırmanıza yardımcı olur. Beyaz TV ünitesinin satın alınması işlemlerinde dekorasyon stiliniz ile uygun olan detayların yer aldığı seçimleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle salon ya da oturma odanızda dekorasyonunuzda istediğiniz uyumu elde etmeniz de mümkün olur. Trendyol’dan beyaz renkli TV ünitelerini inceleyebilir ve size hitap edeni hemen satın alabilirsiniz.