placeholder
"

Salon Oturma Odası Mobilya

" araması için 59642 sonuç listeleniyor

Salon Otorma Odası Mobilya Çeşitleri ile Düzeni Kur

Salonların şık ve modern görünmesi için dizayn edilen birbirinden farklı mobilyalar vardır. Koltuk takımı, bir salonun şık görünmesini sağlayan en önemli ürünler arasında yer alır. Günümüzde binlerce farklı koltuk modeli bulunması sayesinde oldukça geniş bir kullanıcı bulunur. Koltuk takımlarının en önemli özelliklerinden biri, kumaş dokusudur. Leke tutmaz ve silinebilir kumaş dokularına sahip olan ürünler kullanım açısından oldukça avantajlıdır. Sırt minderi ya da küçük yastıklı modeller arasında spor ve klasik tarzlar da mevcuttur. Nubuk, kadife, keten ve deri gibi oldukça geniş bir kumaş yelpazesine sahip olan koltuk takımı modelleri hem çocuklu aileler hem de yalnız yaşayan kişiler için ideal seçimler arasında yer alır. Ağırlıklı olarak küçük odalarda tercih edilen köşe takımı çeşitleri farklı uzunluklara göre dizayn edilir. Alanınızın ölçülerine uygun bir köşe koltuk rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir kısmı uzun bir kısmı ise daha kısa olarak tasarlanan modellerin bazılarında sandık özelliği ve yatak olma özelliği bulunur. Sık sık misafir ağırlayan kişiler için yatak özelliği bulunan modeller oldukça avantajlıdır. Üstelik son dönemlerde oturma grubu ve diğer modellerde sıkça tercih edilen sıfır makas özelliği sayesinde ürünü olduğu yerde yatak haline çevirme şansınız bulunur. Trendyol, evlerin çağdaş ve zarif bir görünüme kavuşması için gerekli olan mobilya ürünlerinin tamamına kullanıcılarla buluşturur. Ayrıca uygun fiyat ve ekstra avantajlarla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Salon Mobilya Çeşitleri

Salon takımı çeşitlerine göz attığınızda farklı özelliklere sahip olan pek çok seçenek görebilirsiniz. Evin büyüklüğü, kişisel zevkleriniz ve mevcut eşyalarınıza göre seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Kanepe çeşitleri özellikle küçük odaların ve genç odalarının vazgeçilmezidir. Günümüzde salonlarda da yoğun olarak kullanıldığı bilinir. Açılıp kapanma ve sandık gibi detayların bulunması çekyat modellerinin tercih edilme sebeplerinin başında yer alır. Koltuk modelleri arasında üçlü ve ikili olarak tabir edilen iki adet büyük koltuk vardır. Ayrıca her takımın içerisinde toplamda iki adet tekli koltuk bulunur. Bazı takımlarda bu sayı teke iner. Takım halinde satın alabileceğiniz bu ürünleri tek parça olarak da alabilirsiniz. Köşe koltuk takımı modellerine de isteğe bağlı olarak tekli koltuklardan ilave edebilirsiniz. Salonunuzun büyüklüğüne göre kullanacağınız takımın ebatlarını ya da koltukların sayısını belirleyebilirsiniz. Salon dekorasyonu için dizayn edilen ürünlerle odanıza hareketlilik kazandırabilir, farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Avize, tablo ya da vazo gibi aksesuarlar arasında mobilyalarınıza göre bir seçim yaparak odanızı şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dekoratif salon aksesuarları arasında araştırma yaparken sıra dışı ve oldukça iddialı tasarımlara rastlayabilirsiniz. Son dönemlerde ahşap aksesuarlar hem spor hem de klasik tarzlarıyla her ortamda sıkça tercih edilir. Üstelik temizlik ve bakımının da kolay olması kullanıcılar için büyük bir avantaj oluşturur. Oturma odası için dizayn edilen takımların her parçasında farklı renk uygulaması yapılabilir. Takımlarda yer alan ikili koltuk çeşitleri günümüzde yerini üçlü koltuğa bırakır. Özellikle misafir ağırlamak açısından daha kullanışlı olduğu düşünülen üçlü koltuklar, takımlarda yerini alır. Salon ve oturma odaları için tasarlanan takımlarda metalik ya da ahşap detaylar vardır. Bu detaylar halı ve perde gibi parçalarla uyumlu bir hale getirilerek ortama modern bir hava kazandırılır. Gelişen teknolojinin bütün özelliklerinin yansıtıldığı salon koltuk takımı modellerinin kalitesi ve dayanıklılığı üretim aşamasında kullanılan materyallerle doğru orantılıdır. En avantajlı imkanlarla salon takımı modelleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Trendyol'u takip ederek koltuk takımı kampanya ve indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Salon Mobilya Çeşitlerinin Seçimi ve Fiyatları

Modern koltuk takımları modanın yenilikleriyle harmanlanarak dizayn edilir. Her yaş kesiminin zevkine hitap eden oldukça geniş bir yelpaze vardır. Ev mobilyası ürünleri arasında farklı seçenekler bulunur. Yataklı kanepe çeşitleri düz renk skalasının haricinde çiçekli ya da sportif desenlere sahip kumaş skalasında da kullanıcı beğenisine sunulur. Renk çaprazlaması yaparak ya da zıt renkleri bir arada kullanarak farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Oturma grubu fiyatları için araştırma yaparken bazı detayları ön planda tutarak alanınız için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Fiyatlar modellerin kalitesine, ayrıntılarına ve kumaş dokularına göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlara sahip olan modelleri bir arada inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Salon takımı fiyatları ile diğer modeller arasında değişiklikler olabilir. Klasik tarzda dizayn edilen modellerle spor tarzda tasarlanan modellerin fiyat aralıkları farklıdır. Son dönemlerde yoğun rağbet gören deri koltuk çeşitleri sadece evlerde değil iş yerlerinde de sıkça tercih edilir. Silinebilir özelliği bulunan bu koltuklar şık görünümleriyle göz doldurur. Renk skalası arasında ilk tercihlerden biri olan kırmızı koltuk takımı çeşitleri canlı rengiyle ortamlarda farklı bir hava yaratır. Beyaz ya da siyah renklerle kombinlenen bu takımlarla evlerinizde arzu ettiğiniz şık görünüme kavuşabilirsiniz. Gösteriş seven kişilerin yoğun ilgi gösterdiği mor koltuk takımı modelleri özellikle aydınlık ortamlarda kullanıma uygundur. Her takımda farklı tarzlarda bulunan berjer koltuk çeşitleri salon harici odalarda da kullanılabilir. Takım halinde satılabilen bu ürünlerin tekli fiyatları farklı şekilde belirlenir. Çoğunlukla koltuk takımıyla beraber tercih edilen salon masa sandalye takımları beyaz, bej, kahverengi ya da siyah ahşap malzemelerle dizayn edildikleri gibi ayak kısımları metal şeklinde tasarlananlar da vardır. Kullanım alanı ve eşyalarınızı ön planda tutarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Salon Mobilyaları Bütün Avantajlarla Trendyol’da

Trendyol, evlerin şık görünmesi için dizayn edilen bütün mobilyaları kullanıcıların beğenisine sunar. Salon TV üniteleri, duvara monte edilen televizyonlar için de kullanıma uygundur. Genelde duvara monte edilen tevkevizyonlara yönelik tasarlanan TV ünitesi çeşitleri sehpa şeklinde üretilir. Bazı modellerde duvara raf gibi ekstra detaylar bulunur. İndirimli koltuk takımları için araştırma yaparken kullanıcılar, salonlar için üretilen diğer ürünlere de göz atarlar. Özellikle ortamın şıklığını ikiye katladığı düşünülen salon orta sehpa çeşitleri geniş yüzölçümüne sahip olan mekanlar için oldukça uygundur. Cam, kumaş ya da farklı materyaller kullanılarak dizayn edilen ürünlerin kalitesi uzun süreli kullanım açısından büyük önem taşır. Salon üniteleri arasında seçim yaparken televizyonun boyutunu ön planda tutmak gerekir. Raf, dolap ve çekmece detaylarının bulunduğu Salon TV ünitesi modelleri fazla eşyaları saklamak için de oldukça idealdir. Bazı modellerin dolapları cam şeklinde dizayn edilir. Bu tarz dolapların içerisine biblo, çerçeve ve kitap gibi ürünler koyarak hareketli bir görünümde olmasını sağlayabilirsiniz. Salon sehpası çeşitleri arasında zigon olarak bilinen üçlü ve dörtlü gibi çok adetli sehpa modelleri bulunur. Ayrıca son dönemlerde zigon sehpadan biraz daha büyük olan ve yan sehpa olarak nitelendirilen modeller de oldukça popülerdir. Sehpa, ünite ve avize gibi ufak mobilyalar ortamı hareketlendiren ürünler olduğundan dolayı şık görünümde büyük rol oynar. Uzun yıllardır sıkça tercih edilen ahşap koltuk takımı çeşitleri, mobilyada spor tarzdan vazgeçemeyenlerin ilk seçimlerinden biridir. Modern ceviz mobilyadan üretilen modellerde koyu ceviz ve açık ceviz gibi seçenekler bulunur. Trendyol aracılığıyla kampanyalı koltuk takımları ve bütün mobilya çeşitlerine ulaşabilirsiniz.