Buzdağı Yayınları Otuz Milyon Kelime Dana Suskınd 448107

71 TL
Koleksiyona Ekle
Son 1 ürün
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (35)
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
2. Ürüne 5 TL İndirim
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
61,19 TL
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
74,35 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Buzdağı Yayınları Otuz Milyon Kelime Dana Suskınd

 • Otuz Milyon Kelime
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Dana Suskind
 • Okula Dönüş Evde Eğitim
 • Yaş 9+ Yaş
 • Basım Yılı 2022
Şikayet Et

Otuz Milyon Kelime - Dana Suskınd | Buzdağı Yayınları

Ebeveynlerin çocuklarının gelişimine katkı sağlamayı istemeleri ve doğru yöntemlerle bunu yapmaları Otuz Milyon Kelime kitap ile gerçekleşir. Ebeveyn kontrolünde büyüyen her çocuğun gelişimi olumlu yönde olur. Çocuğun ailesinin verdiği destek ile yetiştirilmesine yönelik birçok önemli bilgi, Dr Dana Suskind 30 Milyon Kelime kitabında anlatılır. Otuz Milyon Kelime Buzdağı Yayınları’nın baskısı ile sizlere sunulur.

 • Olumlu gelişim için eğitsel bilgiler
 • Otuz Milyon Kelime içeriği ile yönlendirici veriler
 • Kanıtlanmış davranış biçimleri

Otuz Milyon Kelime Kitabı Özellikleri

Otuz Milyon Kelime Kitabı Özellikleri

Uzun uğraşların sonucunda bilimsel olarak kanıtlanabilirlik seviyesinde yöntemleri konu edinen Otuz Milyon Kelime, 0-3 yaş arasında ebeveynlerin nasıl davranması gerektiğini açıklar. Eğitsel bir kitap olan ve yönlendirici adımları bulunan Otuz Milyon Kelime Çocuğunuzun Beynini Geliştirin kitabı sayesinde ailelerin işi kolaylaşır. Başarılı, mutlu, öz güvenli birey yetiştirmeyi hedefleyen ebeveynlerin öncelikle 0-3 yaş arası dile önem vermeleri gerekliliğini anlatan 30 Milyon Kelime özellikleri şu şekildedir:

Rehber niteliği taşıdığı için ailelere yol gösterir. Nasıl davranacağını bilemeyen ebeveynler için tüm basamakları ince ayrıntılarıyla ele alır. Türkçe olarak sunulan Otuz Milyon Kelime kaç sayfa sorusunun cevabı 304’tür. İyi birey yetiştirmeyi hedefleyen fakat bu yolda hangi adımlarla ilerleyeceğini bilmeyen ailelerin, hangi aşamaları takip etmeleri gerektiğini bilimsel kanıtlarla açıklar.Otuz Milyon Kelime kitabı yorumları arasında Türkiye ve dünya çapında pek çok değerli yazarın övgüleri yer alır. İletişimim üzerinde duran eser, her adımın bilinçli şekilde atılmasına katkı sağlar. Beyin cerrahı tarafından yazılmış olması esere olan güvenin artmasını sağlar.

  Otuz Milyon Kelime Kitabı Faydaları

  Otuz Milyon Kelime Kitabı Faydaları

  İyi huylu ve başarılı çocuklar yetiştirmek isteyen aileler, bazı durumlarda bunu nasıl başaracaklarını bilemez. Bu tür durumlarda ebeveynler Otuz Milyon Kelime Dana Suskind eserini okuyarak güvenli bir şekilde adımlarını atabilir. Çocuk yetiştirmek sadece o aileyi ilgilendiren bir mevzu değildir, aksine dünya açısından iyi insanların var edilme çabasıdır. Otuz Milyon Kelime Çocuğunuzun Beynini Geliştirin kitabı ile ilgili incelemelere göz attığınızda kitabın faydalarıyla ilgili şu sonuçlara varabilirsiniz:

  Aileleri iletişim kurmaya yönlendiren eser; başarılı, kendine güvenen ve kendini iyi ifade eden çocukların topluma kazandırılmasına katkı sağlar. Otuz Milyon Kelime yorumları incelendiğinde olumsuz bir düşünce ile karşılaşılmaz. Bu nedenle ebeveynler güven içinde kitabı okur. Zeka gelişim süreçlerinde çocukların zihninin iyi etkenlerle nasıl doldurulacağını anlatarak ailelere destek olur. Otuz Milyon Kelime okuyanlar kitabın faydalarından bahsederek memnuniyetlerini dile getirir. 30 Milyon Kelime okuyarak elde edeceğiniz eğitsel bilgiler, çocuklarınızın zeka gelişimlerinde aydınlatıcı fikirleri sizlere açıklar.

   Otuz Milyon Kelime Kitabı Fiyatları

   Otuz Milyon Kelime Kitabı Fiyatları

   Çocuğunun yaşam alanını şekillendirerek iyi ve faydalı bilgilerle zihnini geliştirmeyi amaçlayan ebeveynler için 30 Milyon Kelime kitap seçeneği ideal olur. Sıkılmadan okunabilen eser, her bir cümlesinde yönlendirici bilgilerle davranışları belirler. Çocuklar için anlamazlar, duymazlar, bilmezler denilen bir zaman dilimi olan 0-3 yaş arası, aslında eğitimin yüksek oranda verilebildiği bir dönemdir. Bu durumun fark edilmesini sağlayan Otuz Milyon Kelime konusu iletişimin önemini vurgular. Sözlü ve fiziksel olarak kurulan iletişim, ilerleyen yaşlarda çocukların davranışlarının temellerinin atılmasına imkan tanır. 30 Milyon Kelime kitabı okumanın insan hayatına kattığı değerlerden birisi de bilinçlilik duygusudur. Dünyaya geldikleri ilk andan itibaren günlük yaşamla ilgili her türlü konuşmanın yapılması çocukların kavrama özelliğini geliştirir. Otuz Milyon Kelime fiyat olarak verilen emeğin ve sunulan bilgilerin önemine oranla oldukça ekonomiktir. Kampanyaları takip ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Otuz Milyon Kelime satın alabilmenin kolay yolu olan Trendyol, güvenli alışveriş imkanı sunar.