İlgili Kategoriler
Marka
Litre
Viskozite
Yakıt
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Castrol Yağ ve Motor Katkıları

" araması için 1126 sonuç listeleniyor

Castrol Yağ ve Motor Katkıları ile Arabanızı Şımartın

Teknoloji sürekli gelişen ve yenileşen bir döngünün içinde yer alır. Bu döngü her gün değil her dakika farklılaşmakta, gelişmekte ve hiç bitmeyecek bir döngünün de içindedir. Teknoloji insan hayatının neredeyse her alanında kendini gösterir ve yer alır. Hayatı kolaylaştırır ve buna bağlı zaman tasarrufları da sağlar. Taşıtlar da teknolojiden en çok payını alan çeşitlerden biridir. İnsanın ulaşımını hızlandıran ve kolaylaştıran bir araç olmasının yanı sıra gün geçtikçe eklenen özellikleri ile performansı daha da artan, iyileşen bir türdür. Ancak ulaşım sağlarken belli başlı tehlikeleri de içinde barındırır. Bu noktada aracınızın sizi güvenle istediğiniz yere ulaştırması için bakımını yapmanız ve herhangi bir eksiklik anında müdahale ederek olumsuzlukları önlemeniz gerekir. Arabanızın en önemli parçalarından biri motordur. Motorun düzenli bakımının yapılması kadar belli başlı ihtiyaç duyduğu ürünlerinde karşılanması gerekir. Bunlardan biri ve en önemlisi motor yağıdır. Motor yağı arabanızda içten yanmalı motorun hareketli parçaların sürtünmesini en aza indirerek motor ömrünü uzatır, olumsuz bir durum oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Motor yağı seçimi yapılırken de aracınızın yakıt türüne uygun bir motor yağının kullanılması gerekir. Bu anlamda da çeşitliliğin fazla olduğu ve aracınıza tam uygun olan ürünü sunmak için Castrol yağ seçici ürünleri sizlere sunulmaktadır. Viskozite, litre ve yakıt olmak üzere 3 farklı ana kategoride çeşitleri sunulan Castrol yağ ile arabanız güvende sizlerde emniyette bir şekilde yolculuğunuzu yapmanıza destek olur.

Castrol Yağ ve Motor Katkıları Özellikleri

Castrol Yağ ve Motor Katkıları Özellikleri

Arabaların sağlam, sağlıklı bir şekilde çalışmaları için gerekli olan bazı ek ürünlere ihtiyaç duyulur. Bunlardan biri de motor yağıdır. Motor yağı motorun olumsuz bir duruma ve ömrünü kısaltmaya sebep olacak aşınmaya ya da sürtünmeye karşı koruma sağlayarak, bunları en aza indirgemeye çalışan bir ek takviye ürünüdür. Arabalar için olmazsa olmazlardan, güvenli bir ulaşım için mutlaka gereklidir. Castrol yağ sahip olduğu özellikler ile arabanızın motorunda oluşabilecek aşınma ve sürtünmeyi en alt seviyeye indirerek sağlam bir motor gücü sunmasına destek olarak güvenli bir ulaşım süreci sunmaya çalışmaktadır. Castrol 10 40 yağ sahip olduğu akıllı molekül teknolojisi sayesinde motor çalışırken, sürüş öncesi ve sonrasında motorun önemli parçalarına tutunarak koruma sağlar. Sentetik teknolojisi kullanılarak üretilen bir yağ olduğundan aynı zamanda aracın dayanıklılığını ve performansının artmasına da etki eder. Mıknatıs özelliği sayesinde metal yüzeylere tutunarak daha etkili bir koruma sağlar. Sürtünmenin ilk andan itibaren azaltılmasını sağlar bunun yanı sıra her tarz sürüş ve iklimde kullanıma uygun olup, motoru çalıştırır. Castrol 5 30 yağ aracınızın en yüksek performansta çalışmasına destek olacak teknolojide üretilen; düşük viskoziteli ve güçlü motor yağıdır. Titanyum fst ile güçlendirilmesi yapılmış olup aracınıza %10 kadar yakıt tasarrufu sağlamasına destek olur. Motorun verimliliğini artırır, her koşulda ve iklimde en iyi şekilde koruma sağlamaya çalışır. Litresine, ek özelliklerine göre Castrol 5 30 yağ fiyatları değişmekte, böylece aracınıza ve bütçenize uygun bir çeşit tercih edebilmektesiniz. Castrol 20 50 yağ özellikleri; kaliteli mineral baz yağlar ve geliştirilmiş katkılarla üretildiğinden aracınızın her sürüş koşuluna ve iklim şartlarında yağlamasını ve korumasını sağlar. Dizel binek otomobiller ve ticari araçlarda kullanıma uygundur. Yüksek, düşük sıcaklıklarda aşınmaya karşı %50 daha dayanıklıdır, motoru soğutur ve temizler. Castrol yağ buluculara Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Castrol Yağ Seçimi

Castrol Yağ Seçimi

Motor yağı şüphesiz hangi model arabayı kullanıyor olursanız olun mutlaka alınması ve kullanılması gereken bir üründür. Hem arabanızı uzun süre güvenle kullanmanıza yardımcı olur hem de size daha fazla masraf olabilecek bir durumdan kurtararak bütçenize ekstra bir durum oluşmamasına da destek olur. Castrol yağ seçici farklı içerik özellikleri ile her arabaya uyum sağlayabilecek kadar birçok fazla çeşit sunar. Yakıt türü, litre ve viskozite olarak üç ana kategoride sınıflandırılır. Yakıt türü olarak benzin, benzin & LPG ve dizel olarak 3 farklı seçeneği mevcuttur. Castrol yağ seçimi yaparken ilk ve önemli etken budur. Arabanızda kullandığınız yakıt aynı zamanda motor yağ seçiminizi de belirlemektedir. Litre ise arabanızı kullanma sıklığınıza bağlı olduğu gibi bütçe planlamanıza bağlıdır. Arabanızı daha az kullanıyor ama tek seferde daha fazla ürün almak istiyor olabileceğiniz gibi kullanma sıklığınıza bağlı olarak hacim tercihi yapıyor olabilirsiniz. Castrol yağ bu anlamda da oldukça geniş bir hacim yelpazesine sahiptir. 1, 3 ,4, 5, 7, 10.5 ve 12 litre üstü ayrıca 300 ve 500 ml çeşitleri bulunur. Viskozite yağın akmaya karşı olan direncidir. Sayı küçüldükçe akışkanlıkta artar. Castrol yağ seçimi aşamasında bu faktörde oldukça önemlidir çünkü düşük viskoziteli yağlar düşük sıcaklıkta motor parçalarını korumak için daha kolay akarken, yüksek olanlar yüksek sıcaklıklarda motora daha iyi koruma sağlar. 5W-30, 10W-40, 5W-40, 20W- 50, 0W-20, 15W-40, 0W-30, 10W-60, 15W-50, 0W-40, 20W-40, 10W-50, 5W-20, 0W-15, 25W-40 ve 75W-80 olmak üzere seçenekleri vardır. Castrol yağ çeşitleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Metal parça aksamlarının aşırı aşınma, sürtünme ve korozyona karşı koruma altına almasına yardımcı olan Castrol şanzıman yağı aracın ömrünün uzamasına da oldukça etki eder. Sadece arabalar için değil başka taşıtlar içinde yağ seçeneği vardır. Castrol zincir yağı bisiklet, motosiklet gibi taşıtlarınızın ana parçasının korunmasını sağlayan bir yağ çeşididir. Yağ seçimi yaparken yakıta göre tercih ettiğiniz çeşidin aynı zamanda partiküllü olup olmaması bir avantaj sağlar. Castrol partiküllü yağ dizel ve benzinli motora sahip araçların egzoz emisyon değerlerini azaltarak verimliliği korumak ve uzun süre sağlıkla çalışmasına destek olur.

Castrol Yağ Fiyatları

Castrol Yağ Fiyatları

Araba insan hayatında önemli bir noktada durur. Toplu taşıma kullanmak istemeyip kendi arabasını kullanan bir kişinin de bazı bakımları yapması gerekir. Güvenli bir ulaşım geçirilmesi için alınması, kullanılması gereken ürünler bulunur. Motor yağı en önemli ürünlerden biridir. Arabanızın modeli, yakıtına uygun motor yağını tercih ettiğinizde, daha güvenli bir sürüş deneyimi elde edebilir ve motorunuzun ömrünü uzatabilirsiniz. Motor yağı, kısa ya da uzun mesafe sürüş fark etmeksizin motor performansını en üstte tutmaya çalışır. Aynı zamanda Castrol 5 30 partiküllü yağ 5 litre seçeneği de bulunup hem hacim hem de etkili teknolojik formülü seçeneğini de kullanabilirsiniz. Castrol yağ dizel, benzin, benzin & LPG uyumlu olmak üzere birden fazla yakıt türüne uyumlu yağlarıyla arabası olan herkesin ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır ve sayfamız üzerinden çeşitlerini sizlere sunar. Castrol yağ fiyatları da bu noktada satın almak isteyen kişileri etkilemektedir. Litre, viskozitesine göre değişiklik gösteren fiyatlar ile hem bütçenize hem de arabanıza uygun ürünü seçerek güvenli bir seyahat için ilk adımı atın. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak ister belli bir oranda isterseniz daha fazla hacimde tercih ederek litresine uygun Castrol yağ fiyatları ile hem ihtiyacınız karşılanır hem bütçeniz zorlanmaz.