Marka
Avantajlı Ürünler
Araç Marka ve Model
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
"

Otomobil ve Motosiklet

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Kullanışlı Otomobil ve Motosiklet Ürünleri Trendyol’da!

Otomobil günlük hayatta ulaşım ihtiyacını karşılayan, taşıma kapasitesi genellikle çekirdek aileye uygun, konforlu bir araçtır. Modern yaşamın önemli bir parçası haline gelen araçların parça ve donanım bakımları takip edilmelidir. Otomobil lastikleri aracın yol tutuşu, yakıt tüketimi ve güvenliği üzerinde oldukça öneme sahiptir. Lastikler çeşitli boylarda ve profillerde üretilir. Doğru lastik seçimini yapmak aracınızın performansını, sürüş konforunu artırır. Otomobil aksesuarları aracınızın görünümü, işlevselliğini ve kullanım deneyimini artırır. Aksesuar içerisinde aracın dışına yönelik üretilen jant kapakları, jantlar, spoiler ve kanatlar, ön ve arka tampon koruyucuları, far kapakları, arka lamba kapakları yer alır. İç aksesuarlar arasında ise koltuk kılıfları, direksiyon kaplamaları, araç iç aydınlatmalar sayılabilir. Motosiklet ise iki tekerlekli şehirler arası, şehirler içi yolculukta kullanılabilen bir araçtır. Motosiklet kaskı yolcunun, sürücünün kafasını korumak amacıyla tasarlanmış özel bir koruyucu başlıktır. Kafayı olası darbe, yaralanmalardan korur. Uzun süreli kullanımlarda dahi rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanır. Kask almadan önce belirli ECE ve DOT güvenlik standartlarına uygun olmasına dikkat edebilirsiniz. Kask sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılması gereken kritik bir parçadır. Olası bir kaza esnasında yaşanabilecek baş ve boyun yaralanmalarını önler. Motosiklet jantı, aracın tekerleklerini destekler. Genellikle alaşımlı ya da dökme alüminyum gibi dayanıklı malzemelerden üretilir. Aracınızın güvenliğini sağlayacak pek çok ürünü Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Konforlu Kullanımı Artıran Otomobil ve Motosiklet Ürünleri

Motosiklet aksesuarları sayesinde sürüş esnasında deneyimlediğiniz konfor, güvenliği artırabilirsiniz. Koruyucu ekipmanlar sayesinde sürüş esnasındaki güvenliğinizi artırabilirsiniz. Motosiklet eldiveni, kaskı, deri ya da tekstil ceket, pantolon ve botlar ile koruyucu diz, dirsek pedlerini güvenliğinizi artırmak amacıyla kullanabilirsiniz. Soğuk günlerde eldiven gibi koruyucu ekipmanlar konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlar. Ayrıca motorunuz üzerinde yük taşımak için sırt çantası, yan çanta, tank çanta ya da bagaj taşıyıcı olarak taşıma sistemleri kurabilirsiniz. Performansı artırmak amacıyla motosiklet aküsü, egzoz sistemleri, hava filtreleri ya da fren yükseltmelerini inceleyebilirsiniz. Navigasyon ve iletişim aksesuarlarını da inceleyerek sürüş esnasında yolculuğunuzu kolaylaştırabilirsiniz. GPS navigasyon sistemleri, Bluetooth iletişim cihazları ya da cep telefonu tutucuları satın alarak konforlu bir sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Motosiklet kilidi, çalınmaya karşı güvenli bir şekilde park etmenize olanak tanıyan bir güvenlik cihazıdır. Farklı kilit türleri vardır. Dirençli kilitler, çelik gövdeye, güçlü kilit mekanizmasına sahiptir. Aracı sabit bir nesneye bağlayarak kullanılabilir. Disk kilitler ise fren diski üzerine takılır. Dönen parçaları kilitleyerek hareketi engeller. Elektronik seçenekler ise akıllı anahtar ya da uzaktan kumanda ile kilitleme yapar. Motosiklet plaka, aracınızın yasal bir şekilde kaydedildiği ve trafiğe uygun olduğunu gösterir. Plaka üzerinde aracın kayıt ve plaka numarası ile kayıtlı olduğu ülke gibi bilgiler yer alır. Motosiklet branda aracınızı dış etmenlerden korumak için kullanılabilir. Su geçirmez ve dayanıklı malzemeden üretilir. Aracı yağmurdan, güneş ışıklarından, tozdan, diğer hava koşullarından koruyan bir örtüdür. Satın almadan önce farklı boyut, modelleri bulunan ürünün aracınıza uygun boyutunu tercih edebilirsiniz. Branda hava koşullarından korumasının yanı sıra hırsızlıktan korumak için de ek bir güvenlik sağlayabilir. Bazı modeller kilitlenebilir güvenlik kemerlerine sahiptir. Otomobil ve motosiklet parçaları araçlarınızın konforunu ve güvenliğini artırır. Otomobil yedek parça aracın bakımı, onarımı ve iyileştirilmesi amacıyla kullanılır. Fren parçaları, motor parçaları, far, sis ve stop lambaları gibi elektrik ve aydınlatma parçaları, iç döşeme ve dış gövde parçalarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, güvenli, kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Otomobil ve Motosiklet Yedek Parça İndirim Fırsatları

Otomobil ve motosiklet yedek parça indirim dönemlerinde avantajlı fiyatlar üzerinden satılır. Bu dönemler sayesinde can güvenliğinizi sağlarken konforlu bir deneyimi de yaşamanız mümkün olur. İndirim dönemlerini takip ederek avantajlı kampanyalardan yararlanabilir, bütçenizi koruyabilirsiniz. Motosiklet sis farı, ön kısma monte edilen düşük görüş şartlarında ek aydınlatma sağlayan bir ekipmandır. Sisli, yağmurlu hava koşullarında kullanılabilir. Yüksek güçle çalışan genelde sarı renk ışık veren bir üründür. Sürüş güvenliği sağlayan parçalardan birisi de motosiklet aynası seçenekleridir. Doğru bir şekilde ayarlanan ayna arka trafiği görmenizi sağlayarak dönüşlerde, şerit değiştirmelerde güvenliğinizi artırır. Motosiklet lastik seçenekleri yol ile temas halinde olan parça olarak aracın önemli bir bileşenidir. Sürüş güvenliği ve performansı artırmak için uygun lastik seçimi oldukça önemlidir. Farklı desen ve yapıda, boyut, ölçülerde, malzeme ve bileşenlerden üretilen, çeşitli sürüş yüzeylerine, hava basıncına sahip olan lastik tipleri vardır. Aracınızla ekstra yük taşımak için motosiklet römorku kullanabilirsiniz. Taşıma için ayrıca motosiklet sepeti modellerini de inceleyebilirsiniz. Sepet, genellikle dayanıklı malzemelerden üretilir. Dayanıklı malzemeler sayesinde ağır yükler taşınabilir, uzun ömürlü kullanılabilir. Taşıma kapasitesi sepetin modeline bağlı olarak değişim gösterir. Sepetin montajı genellikle motorun arkasına veya yanlarına monte edilir. Bağlantı sistemleri sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilir. Bahsedilen tüm bu parçalar aracınızı daha konforlu, güvenli sürmenize olanak tanır. Otomobil ses sistemleri araç içindeki müzik dinleme deneyiminizi iyileştirir. Araçların sunduğu standart ses sistemlerinin yanı sıra gelişmiş, özelleştirilmiş özellikler sunar. Modeller radyo alıcısı, CD çalar, USB girişi, Bluetooth bağlantısı gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Müzik dinleme deneyiminizi kişiselleştirmek için stereo birimi, hoparlör, amplifikatör ya da diğer bileşenleri değiştirebilirsiniz. Araçlarınızdaki konforlu deneyimini artıracak, bütçenize uygun aksesuarları Trendyol üzerinden inceleyebilir, avantajlı fiyatlara ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri satın alabilirsiniz.

Otomobil ve Motosiklet Yedek Parça Kampanya Dönemleri

Otomobil ve motosiklet yedek parça kampanya dönemlerinde avantajlı fırsatlar sunar. Bu fırsatlardan yararlanmak için Trendyol’da size sunulan kampanya, indirimleri takip edebilirsiniz. Araçlarda kullanılan önemli parçalardan birisi de otomobil cam suyu ürünüdür. Camın önünde bulunan bir rezervuardan püskürtülen ürün cam yüzeyine uygulanarak cam temizlenir. Temizlik gücü yüksek olan sular, cam yüzeyinde biriken kir, yağ, böcek gibi pisliklerin temizlenmesini sağlar. Ayrıca soğuk hava koşullarında donmaması için antifiriz özelliğine sahip olan seçenekler vardır. Aracınızın tasarımına renk katacak diğer bir aksesuar ise otomobil koltuk kılıfı seçenekleridir. Tasarımın dışında koltukları korumak, temizlemek de kolay hale gelir. Giydirilebilir özellikte olan ürünler orijinal kumaşın kirlenmesini, lekelenmesini, yıpranmasını, yırtılmasını engeller. Motosiklet egzoz, gazların dışarıya atılmasını sağlayarak motorun performansını optimize eder. Aracın güvenliği ve hırsızlardan korunması amacıyla motosiklet disk kilidi kullanabilirsiniz. Disk üzerine takılan kilit lastiğin hareket etmesini önler, böylece araç kilit açılmadan hareket ettirilmez. Motosiklet zincir yağı aracın düzgün şekilde çalışmasını sağlar ve aşınmayı azaltır. Güç aktarımını sağlayarak motorun hareketini tekerlere iletir. Araç bakımının önemli bir parçası olarak zincir yağını değiştirmeli, yenilemelisiniz. Bu sayede aracınız düzgün çalışır, uzun ömürlü olur, güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Zincir ve dişlilerin aşınmasını azaltarak performansı artırmaya yardımcı olur. Motosiklet bagaj seçenekleri sayesinde ürün taşıma kapasitesini artırabilirsiniz. Bagaj motorun yanlarına, arkasına veya önüne monte edilebilen modeller ile üretilir. Beğendiğiniz, ihtiyaçlarınıza yanıt veren, aracınızın bakımını sağlayacak araç parçalarına Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.