İlgili Kategoriler
Viskozite
Litre
Yakıt
Fiyat
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Yağ ve Motor Katkıları

" araması için 13768 sonuç listeleniyor
Petrol Ofisi Maximoto 10w-40

Petrol OfisiMaximoto 10w-40

(3)
Maximoto 10w-40
139,90 TL
Sepete Git

Etkili Formüle Sahip Motor Yağı Seçenekleri Trendyol’da!

Ulaşımı sağlayan araçların düzgün bir şekilde çalışmaya devam etmesi için belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekir. Bakım esnasında parçaların ayrı ayrı özenli bir şekilde kontrol edilmesi, gerekli takviye müdahalelerinin yapılması esas alınır. Bakım yaparken kullanılan aparatlar ve malzemeler sürecin kalitesini doğrudan etkiler. Aracın düzgün bir şekilde çalışması için tercih edeceğiniz benzinli araç motor yağı performans artırıcı özelliklere sahiptir. Parçalar arasındaki kayganlığın artırılmasını ve sürtünmenin minimuma inmesini sağlar. Araçta bulunan parçaların temizlenmesine olanak tanır. Kayganlığı artıran motosiklet yağı aşınma ve korozyon gibi problemlerin yaşanmasının önüne geçer. Düzenli bir şekilde bakım yapılması sonucu cihazın ömrü uzar ve verimliliği artar. Ham petrolle birlikte işleme giren çeşitli katkı maddelerinin karıştırılmasıyla elde edilen ürünler, madeni çeşit olarak da adlandırılır. Kaliteli ham maddelerin kullanımıyla tasarlanan seçenekler, çeşitli araç tiplerine uygun alternatifler sunar. Dizel benzinle çalışan modellerin bakımının yapılması için partiküllere sahip olan seçeneklerin tercih edilmesi gerekir. Bakımın sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve aracın ihtiyaç duyduğu performansın elde edilmesi için dizel motor yağı ürünleri tam koruma sağlar. Çalışma esnasında meydana gelen toz, kir gibi çeşitli parçacıkların filtre aracılığıyla temizlenmesini sağlar. Farklı modellere uygun seçeneklere sahip motor yağı markalarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza hitap eden seçeneği satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlara sahip uygun motor yağı ürünleriyle arabanızın sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Motor Yağı Çeşitleri

Her İhtiyaca Yönelik Motor Yağı Çeşitleri

Araba, motosiklet gibi benzinle çalışan araçların kendilerine ait bir bakım düzeni bulunur. Bu düzene uygun bir şekilde kontrol edilmesi, performansı ve verimliliği artırır. Bakım esnasında kullanılan ürünler, araçların çalışma prensiplerine göre çeşitlenir. Hareketli birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşabilecek aşınmayı önleyen ürünler, aracın ömrünün uzamasını sağlar. Sürtünme kuvvetini azaltan araba yağı ürünleri, motorun az enerjiyle çalışmasını sağlar. Enerji verimliliği ve tasarruf noktasında önemli bir yere sahip olan araba motor yağı seçenekleri, farklı alternatiflere sahiptir. Arabanızın özelliklerini göz önünde bulundurarak doğru ürünü satın alabilirsiniz. Madeni olarak da bilinen ürünler, aracın ana parçaları arasında yer alan subap, piston ve segman gibi parçaların üzerinde biriken tozları temizler. Burada yer alan parçalar hararetli bir mekanizmanın parçası oldukları için yüksek bir ısınma meydana gelir. Bakım esnasında kullanılan ısıya dayanıklı motor yağı bu alanın özelliklerine uygun bir performans sergiler. Yüksek sıcaklık değerlerinde yapılarını koruyabilen bu ürünler, verimliliği artırır. Uygulama alanının özelliklerine uyumlu bir çalışma performansı sergiler. Görevini uzun süre boyunca yerine getiren ürünler, termal dayanıklılık noktasında yüksek performans sergiler. Hava şartlarına karşı dayanıklı tam sentetik motor yağı özenle hesaplanmış kayganlık derecesine sahiptir. Aracı dört mevsim koruyacak şekilde tasarlanan sentetik ürünlerin ve doğaya zarar vermeyen yapısıyla öne çıkan doğal ürünlerin karışımıyla elde edilen yarı sentetik motor yağı modelleri bulunur. Araba ve kamyon gibi taşıtlar için uygun yapıya sahip Japon motor yağı modelleri DOT3 ve DOT4 standartlarına uygundur. Fren arızası gibi durumları engelleme noktasında yüksek performans gösterir. Paslanmaya karşı dayanıklı olan seçenekler, parçaların etkili bir şekilde çalışmasını sağlar. Devir sayısına bağlı olarak tercih edebileceğiniz 2 zamanlı, 4 zamanlı motor yağı devinim esnasında uyumlu olarak çalışır. Aracın donanım özelliklerine uygun bir şekilde tercih yapmak sağlıklı bir performans için gerekli özellik gösterir. Uzun süreli kullanabileceğiniz 4 litre motor yağıyla aracınızın belirli aralıklarla bakımını yapabilirsiniz. 10 40’tan 10 60 motor yağına kadar çeşitli ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Yüksek Performanslı Ürünlerin Özellikleri

Kaliteli ve Yüksek Performanslı Ürünlerin Özellikleri

Araç üzerinde bulunan parçaların ömrünü uzatan ürünler, sağlıklı bir performans elde etmenizi sağlar. Aracın ömrünü uzatan, sürüş esnasında meydana gelebilecek olası problemleri ortadan kaldıran motor yağı özellikleri koruyucu bir kalkan olarak öne çıkar. Gücün azalmasını engelleyen ürün, elde edilen performansın sabit kalmasını sağlar. Çekiş gücünün düşmesini engelleyen seçenekler, farklı koşullarda ulaşım ihtiyaçlarını karşılamanıza aracılık eder. Araçtaki parçaların temizlenmesini ve sürtünmenin engellenmesini sağlar. Kir ve benzeri yabancı maddelerin oluşmasını engelleyerek parçaların doğal yapısını korur. Araçta yer alan silindirlerin üzerinde kullanılan ürünler, ısı enerjisini mekanik enerjiye çevirir. Böylelikle segman ve yuvası arasında koruyucu bir alan oluşturur. Sıva conta görevi görerek meydana gelebilecek kompresyon kaçağı gibi durumları engeller. Ürünlerin tercih edilmesi noktasında göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar bulunur. Ürünün çalışma esnasında akışkan bir kıvama sahip olması gerekir. Sıcaklık değerleri yüksek olan bölgelerde 20 50 motor yağının tercih edilmesi ürünün yüksek viskozite gücüne sahip olmasını sağlar. 20W50 motor yağı hava soğutmalı modeller için de uygundur. Soğuk bölgelerde 5 30 motor yağı seçeneklerinin tercih edilmesi gerekir. Bununla birlikte 5 40 motor yağı da uygun olabilir. Kolay bir şekilde çözünen ince motor yağı seçenekleri bu iklim şartlarında kullanılır. Normal iklim koşullarına sahip olan bölgelerde 10 40 motor yağı kullanımı uygundur. Viskozite değerlerini göz önünde bulundurarak satın alacağınız 15 40 motor yağı seçenekleriyle etkili bir performans elde edebilirsiniz. 15W40 motor yağı, çeşitli araçlarda kullanıma uygundur. Yüksek düzeydeki uygulama taleplerini karşılayan çift zamanlı motor yağı çeşitleri kar motosikleti gibi araçlar için kullanılır. Aracın ihtiyacına ve bulunulan bölgenin iklim özelliklerine bağlı olarak tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçeneği tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Avantajlı Fiyatlarla Kullanışlı Seçenekler

Birbirinden Avantajlı Fiyatlarla Kullanışlı Seçenekler

Araçların çalışmasını sağlayan parçaların bakımını yapan ürünler hayati bir önem taşır. Dört mevsim boyunca etkili bir koruma ve bakım sağlayan ürünler, burada yer alan parçaların sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Araç yakıtına uygun ürünlerin tercih edilmesi, etkili bir performans elde etmek için önem gösterir. Aracın ihtiyaçlarına ve mevsimlere göre tercih edebileceğiniz motor yağı düzenli bir şekilde devinim yapılmasını sağlar. Kirlenme, toz gibi çeşitli olumsuz durumları ortadan kaldırır. Parçaların doğal yapılarını korumasına yardım eder. Araç sağlığı bakımından önemli bir yere sahip olan araç motor yağı seçenekleri, çalışma performansını direkt olarak etkiler. Aracın özelliklerine uygun bir ürün seçilmesi, temizliğin ve bakımın etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Dizel modellerde tercih edebileceğiniz partiküllü motor yağı modelleri, etkin bir koruma sağlar. Devinimin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine ortam hazırlar ve sürtünmeyi azaltır. Ürün özelliklerine ve gramajına bağlı olarak değişkenlik gösteren motor yağı fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Farklı kullanım sıklıklarına göre ambalajlanan 3 litre, 4 litre, 7 litre, 8 litre motor yağı seçeneklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz. Aracınıza uygun motor yağı tavsiyesini inceleyerek çalışma performansını artırabilir, belirli aralıklarla yapacağınız bakımla aracın ömrünü uzatabilirsiniz. Bittikçe yenilenmesi gereken uzun ömürlü motor yağı araçların ilgili deposuna koyulur. Göstergede yer alan sensörler aracılığıyla da miktarı takip edilir. Parçalarda yer alan partiküllerin ve kirlerin araca zarar vermesini engelleyen ürünle araç sağlığını koruyabilirsiniz. Avantajlı fırsatlardan faydalanabileceğiniz motor yağı online satış üzerinden bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz. Uygun motor yağı fiyatları üzerinden satın alacağınız ürünle periyodik olarak aracınızın bakımını yapabilirsiniz.

Yağ Ve Motor Katkıları Özellikleri Nelerdir?

Yağ ve motor katkıları, yakıt tasarrufu sağlar. Aynı zamanda yağ yakmayı azaltır. Motor sesini azaltmasının yanı sıra motor gücünü yükseltmeye de yardımcı olur. Yağ katkıları motor yağına eklenir. Bu sayede aracın çekiş gücünü arttırabilir. Yağ katkılarının araç için pek çok faydalı yönü bulunur. Aracın rahatsız edici sesini azaltarak daha keyifli bir yolculuk sunar. Aracın bakımını daha uzun ömürlü götürür. Bu sayede tasarruf sağlanmış olur. Yağ katkıları içeriğinde yer alan maddeler sayesinde piston yatağı ve pistonlar arasındaki boşlukları azaltarak motorun performansını yükseltmesini sağlar. Yağ katkıları alarak aracın bakımını yapabilirsiniz.

Yağ ve Motor Katkıları Modelleri Nelerdir?

Motor yağı katkısı modelleri içerisinde benzinli, dizel, LPG araçları ve iş makineleri için üretilen seçeneklere denk gelmeniz mümkündür. Aracınıza uygun motor yağı katkısı alarak aracın pek çok arızasını giderebilirsiniz. Yavaşlamış ve sesli çalışan motorlar için daha büyük bir sıkıntısı olmadan motor katkı yağıyla problemi çözebilirsiniz. Ürünler; motorun daha sessiz ve hızlı çalışabilmesine yardımcı olur. Her aracın motor katkı yağı farklıdır. Kamyon ve iş makineleri ayrı motor yağı kullanır. Bu ürünler; aracın hem dayanıklılığını artırıp hem de motor bakımını yapmanıza imkan tanır.

Yağ Ve Motor Katkıları İşe Yarar Mı?

Yağ ve motor katkıları pek çok faydalı yönü sayesinde araca çok iyi gelir. Motor bakımını yaparak motorun ömrünü uzatır. Ayrıca daha sessiz çalışmasını sağlar. Aracın içindeki sorunları da gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda motor katkı yağı yakıt tasarrufu da sağlar. Aracınızın dayanıklılığını güçlendirerek daha uzun süreli arıza yapmasını engellemiş olur. Bu sayede sürekli bakıma götürmenize gerek kalmaz. Böylece aracınızın daha uzun ömürlü kullanımı mümkün olur. Motor katkı yağları yaz sıcaklarında çok fazla ısınan motoru soğutmaya da yardımcıdır. Bu sayede motordaki parçaların fazla ısıdan zarar görmesini engellemiş olur. İstediğiniz motor katkı yağını seçerek aracınızın bakımını yapabilirsiniz.