Genel Markalar Soprano Ukulele Öğrenme Seti Ka225pnk

729 TL
Ürünün Diğer Satıcıları (13)
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
972,90 TL950,90 TL
2 Adet ve Üzeri 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
952,99 TL
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
1.000 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Bilgileri

Genel Markalar Soprano Ukulele Öğrenme Seti Ka225pnk

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: CANTEK Satıcı Ünvanı: MEHMET CAN ILTIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 2297906683200001 Vergi Kimlik Numarası: 4650965297
  Bu ürün CANTEK tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Ukulele eğitimi almak isteyen tüm amatörler için kaliteli ve doğru sesler üretmek için özenle üretilen bu ukulele setinde yedek tel, taşıma çantası ve pena gibi hediyeler yer almaktadır. Ön Kapak: Pembe Desenli Özel Üretim Lisanslı Arka Kapak: Açık Pudra Pembe (Barbie) Klavye: Akçaağaç Eşik: Akçaağaç Boyun: Akçaağaç Boyutlar: 53 cm (uzunluk) 16 cm (genişlik) 6 cm (derinlik) Paket içeriği : 1 Ukulele 1x Taşıma Çantası 2 Pena Takım 1 takım Ukulele Teli Not : Ürünün renk ve desenleri burada yayıınlanandan farklı olabilir. Sipariş aşamasında (telefon ile arayıp yada e-posta ile) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

 • Renk Çok renkli
Geri Bildirim Ver

Manuel Raymond KA225PNK Ukulele Öğrenme Seti

Manuel Raymond KA225PNK pembe çiçekli ukulele öğrenme seti, Hawaii adalarından gelen egzotik tınıları parmaklarınızın ucuna getirir. Set içerisinde başlangıç seviyesine uygun olarak bu müzik aletini çalmayı öğrenmek için gerekli olabilecek tüm ekipman mevcuttur. Bu eşsiz ve renkli enstrüman özellikle çocukların müzik ve sanatsal becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Eğitimde belli bir seviyeye gelen minik öğrenciler, Manuel Raymond pembe çiçekli ukuleleyi sahne gösterileri için de rahatlıkla kullanabilirler. Belli kısımları akçaağaçtan üretilen KA225PNK ukulele, 4 telli zarif bir müzik aletidir. Kendine özgü yapısı yanında ince ve kısa ses özellikleri, enstrümanın pek çok duyguyu melodilerle ifade etmesine aracılık eder.

 • Ukulele, taşıma çantası, yedek tel ve 2'li pena
 • Özel üretim lisanslı renk ve desenler
 • Uzunluk x genişlik x derinlik: 53 x 16 x 6 cm

Manuel Raymond Ukulele Öğrenme Setinin Özellikleri Neler?

Manuel Raymond Ukulele Öğrenme Setinin Özellikleri Neler?

Manuel Raymond KA225PNK pembe çiçekli ukulele öğrenme setinin ana parçası 4 telli, zarif ve eğlenceli bir müzik aletidir. Enstrümanın ön kapağında pembe üzerine renkli çiçek desenleri bulunur. Manuel Raymond ukulelenin arka kısmı ise açık pudra pembe renklidir. Müzik aletinin klavye, eşik ve boyun kısımları akçaağaçtan üretilir. KA225PNK pembe çiçekli ukulele öğrenme seti içeriğinde enstrüman, taşıma çantası, yedek tel takımı ve 2'li pena bulunur. Bu şekilde ukulele çalmayı öğrenmek isteyenlere tüm ihtiyaçları bir arada sunulur. Enstrüman 53 cm uzunluk, 16 cm genişlik ve 6 cm derinlik ölçülerine sahiptir. Görünümü küçük bir gitarı andıran Manuel Raymond ukulele, kendine özgü tınısı ve sesi sayesinde birçok dinleyicinin beğenisini kazanır. Bu müzik aleti tropik iklimlerde, özellikle Hawaii'de popüler olan çeşitli ezgileri çalmak için idealdir.

Manuel Raymond Ukulele Öğrenme Setini Kimler Tercih Eder?

Manuel Raymond Ukulele Öğrenme Setini Kimler Tercih Eder?

Manuel Raymond KA225PNK pembe çiçekli ukulele öğrenme seti, bu egzotik müzik aletini çalmayı öğrenmek isteyen herkes için uygundur. Başlangıç seviyesindeki enstrüman, renk ve desenlerinden dolayı özellikle çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilir. Manuel Raymond ukulele, küçük bir müzik aleti olmasına rağmen kendine özgü ses özellikleriyle geniş kitleleri etkilemeyi başarır. Amerika'nın Büyük Okyanus'taki eyaleti Hawaii'den dünyaya yayılan bu zarif sesli enstrüman çeşitli değişikliklere uğrayarak bugünkü formunu kazanmıştır. Ülkemizde de giderek daha popüler hâle gelen ukulele ile tanışmak için Manuel Raymond KA225PNK ukulele öğrenme seti rahatlıkla tercih edilebilir. Bu müzik aleti ukulele çalma becerilerini geliştirmek için de idealdir. Okullarda gerçekleştirilen sahne gösterilerinde birden fazla Manuel Raymond ukulele öğrenci grupları tarafından kullanılabilir. Enstrümanın çok renkli oluşu görsel açıdan daha da albenili olmasını sağlar.

Manuel Raymond Ukulele Öğrenme Seti Kaliteli mi?

Manuel Raymond Ukulele Öğrenme Seti Kaliteli mi?

Manuel Raymond KA225PNK pembe çiçekli ukulele öğrenme seti kaliteli özelliklerle donatılmıştır. Nitelikli malzemeleri uzman deneyimiyle birleştiren ürün tüm müzikseverlerin beğenisini kazanır. Manuel Raymond pembe çiçekli ukulele öğrenme setini kolaylıkla edinerek müzik yapmaya başlayabilirsiniz. Enstrümanın klavye, eşik ve boyun kısımları hem esnek hem de dayanıklı dayanıklı akçaağaçtan üretilmiştir. Ukulele üzerindeki açık pudra renk ve çiçek desenleri özel üretim lisanslıdır. Taşıma çantası hem hareket hâlindeyken hem de kullanılmadığı zamanlarda müzik aletinizin güven içinde muhafaza edilmesi sağlar. Böylece Manuel Raymond pembe çiçekli ukulele uzun yıllar ilk günkü özellikleriyle çalınıp güzel tınılar çıkarmaya devam eder. Yıprandığında ya da koptuğunda enstrüman tellerinin set içerisindeki yedek takımla değiştirmek yeterlidir. Trendyol'da ürün değerlendirmeleri sayfasından Manuel Raymond KA225PNK ukulele öğrenme seti yorumlarını okuyabilirsiniz.