İlgili Kategoriler
Genişlik
Renk
Yükseklik
Fiyat
Materyal
Derinlik
Özellik
Stil
Boyut/Ebat
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Gri TV Ünitesi

" araması için 1661 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Gri TV Ünitesi Çeşitleri Trendyol’da!

Gri TV ünitesi ve sehpası, dekoratif ürünler olmaları açısından pek çok evde tercih edilir. Farklı ve şık tasarımlarıyla konfor sunan seçenekler, özellikle LCD ve LED televizyonlar için kullanılır. Birçok farklı çeşidi bulunan ürünlerin kalitesi nedeniyle sıklıkla tercih edilenlerinden biri ise gri aynalı TV ünitesi modelleridir. Eşsiz bir dekorasyon ürünü olarak görülen bu modeller, aynalı olması açısından büyük bir görünüm de kazandırır. Özellikle salon gibi oturma gruplarının olduğu alanlarda tercih edilir ve ferah bir ortam yaratmayı başarır. Seçeneklerin aynalı olması, işlevsel özellikler sergilemesine olanak sunar. Farklı renk seçenekleri bulunsa da sık sık tercih edilen tasarımlar olarak bu model öne çıkar. Antrasit gri TV ünitesi, bu renkteki modellerin içerisinde öne çıkar. Antrasit tonu, ağır ve zarif bir görünüm yaratması açısından pek çok müşterinin ilgisini çeker. Koyu bir tona sahip olan ürünler, farklı tasarımlarla karşınıza çıkabilir. Kullanım alanınıza bağlı olarak değişen tasarımları inceleyebilirsiniz. Seçim yaparken ölçü, boy, çekmece sayısı, renk tonu gibi etkenleri göz önünde bulundurmanız avantaj sağlar. Gri renk TV ünitesi seçimi sonrasında ürünleri güvenle kullanabilir ve kaliteli malzemelerden üretilen tasarımlardan maksimum verimi alabilirsiniz. İç mekanlarda tercih edilen seçeneklerin uzun süreli performans sergilemesi mümkündür. Bu açıdan avantaj sağlayan gri TV ünitesi satın al mak için Trendyol’u kullanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Gri TV Ünitesi Modelleri

Tamamlayıcı Gri TV Ünitesi Modelleri

Farklı malzemeleri, raf düzenleri ve tasarımları ile konfor ve şıklığı bir arada sunan modeller geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Beyaz gri TV ünitesi seçenekleri, açık rengi sayesinde ortama ferah bir görünüm kazandırır. Krem tonlarını taşıyan seçenekler ise duvarlarda sıklıkla tercih edilen renklerle uyum sağlar. Bunun yanı sıra koyu tonların yer aldığı ünite seçeneği de müşterilerin beğenisine sunulur. Tüm bu renk seçeneklerinde sade tasarımların yanı sıra desenli modellere de sıklıkla rastlanır. Mermer desenli modeller, birçok müşteri tarafından beğenilen desenlere sahiptir. Modernliği eski düzende arayanlar için ise gri eskitme TV ünitesi seçenekleri bulunur. Eskitme modeller, antika bir tarza sahip olması açısından farklı bir görünüm kazandırmayı başarır. Ürünler, üzerinde yer alan çizik ve lekelendirmeler ile bu tasarıma erişir. Beğeniyle kullanılan bir diğer seçenek ise gri şömineli TV ünitesi olarak öne çıkar. Modeller, şömine ile birleşir ve işlevselliğini artırır. Gerçek tasarımlı modeller ile hem televizyon izlenir hem de ısınma ihtiyacı giderilir. Bu seçeneklerin aynı zamanda farklı bir görünüme sahip olması, iç mekanda değişiklik kazandırmasına da olanak sunar. Şömine barındıran dekorasyonlar ile şık bir ortama erişim sağlayabilirsiniz. Ahşap sevenler için tasarlanan seçenekler ise diğer mobilyalarla kolayca bütünleşerek evlere hoş bir hava kazandırır. Bu modeller, aynı zamanda kalitesi ile öne çıkar. Ahşap malzemesinden üretilmesi, ağır ve dayanıklı olmasına yardımcı olur. Bu sayede darbelere karşı dayanıklı olan ürünlere erişim sağlanır. Gri duvara TV ünitesi seçenekleri ise dar alanlar için kurtarıcıdır. Duvara monte edilen ürünler sayesinde zeminde boş bir alan yaratılır. Bu sayede ürünlerin fazla yer kaplama riski de önlenir. Tüm bunların yanı sıra şık tasarımları ile gri lake TV ünitesi müşterilerinin beğenisini toplar. Lake tasarımı ile sunulan ürünleri farklı ölçülerle tercih edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alanın boyutlarına bağlı olarak ürün incelemesi yapabilir, bu seçenekleri güvenle kullanabilirsiniz. Gri TV ünitesi modelleri ile sunulan tüm seçenekleri zevklerinize uygun olarak alabilirsiniz. Beğenilen modellere Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Gri TV Ünitesi Yorum ve Önerileri

Beğenilen Gri TV Ünitesi Yorum ve Önerileri

Televizyonların yanı sıra oyun konsolları, elektronik aksesuar ve çeşitli cihazlar için de kullanılan spor tasarımlı gri gold TV ünitesi, evlerde yer tasarrufu sağlar. Sağlam yapısı sayesinde öne çıkan seçenekler, gold rengi sayesinde parlak bir görünüm de verir. Modeller, dekoratif açıdan uyum sağlamasının yanı sıra çeşitli oyun ekipmanlarına yer sağlamasıyla konfor alanı oluşturur. Her eve kolaylıkla uyum sağlar ve odaların olmazsa olmazları arasında yer alır. Gold seçeneklerle sunulan ahşap tasarımlı ürünlerin yanı sıra gri alçıpan TV ünitesi çeşitleri de beğeniyle kullanılır. Bu modeller, istenildiğinde farklı renklere kolayca boyanarak müşterilere çeşitlilik imkanı tanır. Bu sayede sık sık tercih edilen seçenekler arasında öne çıkar. Ayrıca nişlerle süslenen alçıpan mobilyalar, aksesuarlar için uygun bir alan sunar. Mobilya gri beyaz TV ünitesi seçenekleri de konsept tasarım özelliğine sahip olması sayesinde odalara kolayca uyum sağlar. Çeşitli amaçlara uygun olarak kullanım imkanı tanıyan ürünler, yaşam alanlarına yeni bir tarz kazandırır. Ayrıca metalik, mat, parlak rengi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran çok sayıdaki seçeneğe rastlanır. Parlak yüzeylerden hoşlanmayan müşteriler, sadece mat olan tasarımları da inceleyebilir. Beğendiğiniz modellere evinize uygun ebatlarda seçerek kolayca kullanabilirsiniz. Gri TV ünitesi yorum ve önerilerinde ürünlerin tüm bu özellikleri hakkında yapılan olumlu değerlendirmelere rastlanır. Seçenekler, kaliteli yapılarıyla beğeni kazanır. Yorumlara bakıldığında ürünlerin uzun süreli olarak kullanılması ve kırılma, darbe alma gibi durumlara karşı dayanıklı olması sıklıkla dile getirilir. Gri TV ünitesi kullananlar için sunulan bu kaliteli yapı ile ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Modelleri seçerken de ölçü ve tasarım gibi unsurları dikkate almanız fayda sağlar. Evinize ve zevkinize uyum sağlayan çok sayıdaki seçeneğe Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Gri TV Ünitesi Fiyat Aralıkları

Avantajlı Gri TV Ünitesi Fiyat Aralıkları

Televizyon üniteleri dekoratif objelere, kitaplara ve süslere ev sahipliği yapar. Farklı kullanım alanları ile çok satan ev mobilyaları arasında yer alır. Evlerde kullanılan temel mobilyaların başında gelen modeller avantajlı özellikleri sayesinde güvenle satın alınabilir. Salonunuzun genişliğine uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Vizon, gümüş, gold detaylı ürünlerle odalara farklı görünümler katmanız da mümkün hale gelir. Farklı seçenekleri ise gri TV ünitesi online alışveriş olanaklarıyla kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen çok sayıdaki modeli temin ederek kullanım kolaylığından faydalanabilirsiniz. Ayrıca tüm modellerin eve uyum sağlaması oldukça kolaydır. Sunulan tasarımları, farklı boyutları sayesinde rahatlıkla evlerinizde kullanabilirsiniz. Avantajlı gri TV ünitesi fiyat aralıkları ise ürünlerin sunduğu bir diğer avantajdır. Bütçe dostu fiyatlarla karşınıza çıkan ve geniş bir skalayla sunulan modeller, müşteriler tarafından kolaylıkla satın alınır. Uzun ömürlü performans sergilemeleri açısından da ürünlerin tasarruf sağladığı görülür. Gri TV ünitesi kampanya süreçleri ile bu modellere sahip olmanız mümkündür. Ürünlerin fiyatlarında yapılan düşüşler sayesinde kampanya olanaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Gri TV ünitesi indirim süreçleri, sunduğu bu kolaylık sayesinde müşterilerin memnuniyet kazanmasına olanak sunar. Beğeniyle kullanılan ürünler, tüm avantajları sayesinde gönül rahatlığıyla rahatlıkla satın alabilirsiniz. Şık tasarımlı, çok çeşitli ve kaliteli ürünlerle evlerinize dekoratif bir ürün dahil edebilirsiniz. Seçeneklerin uzun süreli kullanımından da yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün hale gelir. Dayanıklı performans sergilemeleri açısından gri TV ünitesi tavsiye edilerek ön plana çıkar. Ahşap, metal, alçıpan gibi farklı malzemeler bu kaliteli ürünlerin tasarımında kullanılır. Kaliteli materyallerle birlikte sağlam sonuçlara erişim sağlanır. Avantajlı özellikleriyle ön plana çıkan seçenekleri Trendyol sayesinde rahat bir şekilde inceleyebilir, sunulan fırsatları değerlendirme şansına erişebilirsiniz.

Gri Tv Ünitesi Boyu Kaç cm Olmalı?

Konfor alanını doğrudan etkileyen tv ünitesi seçiminde ürünün hem konumlandırıldığı alana hem de televizyonun ölçülerine uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. Dolayısıyla televizyon modeline karar verdikten sonra üniteyi seçmek oldukça önemlidir. Model seçiminde televizyon ile ünitenin aynı ya da yakın boyutlarda olmaması gerekir. Televizyon ile ünite arasında yaklaşık olarak 10 cm bir fark olması gerekir. Ünite, televizyona kıyasla 10 cm daha uzun olmalıdır. Bu şekilde hem fonksiyonellik hem de estetik açıdan daha doğru bir görüntü ortaya çıkar. Bir diğer önemli nokta da televizyon ünitesinin konumlandırılacağı alanın ölçülerine dikkat edilmesidir. Alışveriş yapmadan önce ölçüleri belirleyerek hareket etmek, zamandan tasarruf etmeyi de sağlar. Ayrıca gri tv ünitesinin yan kısımlarında boşluk kalmalıdır. Bu sayede hem temizlik yaparken hem de odanın dekorasyonunu değiştirirken fonksiyonellik elde etmek mümkün hâle gelir.

Gri Tv Ünitesi Hangi Renklerle Uyumludur?

Gri, dekorasyon konusunda özellikle son yıllarda sıkça tercih edilen bir renk. Birçok eşyayla uyum sağlamayı başaran bu rengin birçok eşyayla şık bir kombin oluşturduğunu söylemek mümkündür. Gri tv ünitesi ile uyumlu renkler arasında siyah ve beyaz dikkat çeker. Dekorasyonda sade seçimler yapmaktan hoşlanan kişiler, tercihini bu renklerden yana kullanır. Ürünün uyumlu olduğu renklerden bir tanesi de hardal sarısıdır. Gri ve hardal sarısının bir araya gelmesi görünümün modern hâle gelmesini sağlar. Genellikle oturma odası dekorasyonunda sıcak renklerle birlikte gri kullanımı yaygındır. Bordo ve yeşil gibi renkler, sportif tarzdan hoşlanan kişilerin tercihlerin arasında yer alır. Bunun yanı sıra gri tv ünitesi lila, fuşya, mor, pembe, mavi, lacivert, turkuaz, kahverengi ve altın sarısıyla da uyumlu görünüm ortaya koyar. Bu noktada ürünün renk tonunun açık ya da koyuluğuna göre karar vermek gerekir.

Gri Tv Ünitesi Nasıl Temizlenir?

Gri tv ünitesini zarar vermeden etkili bir şekilde temizlemek için uygun ürünlerin kullanılması gerekir. İlk olarak bez seçimine dikkat edilmelidir. Bezin mikrofiber olması, leke bırakmadan temizlik yapmak için tavsiye edilir. Ürünü temizlerken sadece su kullanabilirsiniz. Fakat bu şekilde yapılan temizlik yüzeyseldir. Daha etkili şekilde tozları almak ve mikropları öldürmek için doğal yöntemlerden ya da deterjanlardan faydalanabilirsiniz. Doğal yöntem kullanmak isteyen kişiler için sirkeli su uygun bir seçimdir. Sirke, mikropları etkili şekilde öldürücü güce sahiptir. Deterjan kullanımında ise toz almak için özel olarak üretilen birçok seçenek bulunur. Bu tarz ürünlerle toz almak parlak ve temiz görünüm kazanmayı sağlar. Ancak deterjanın çamaşır suyu gibi keskin içerikten oluşmaması gerekir. Aksi takdirde tv ünitesinin renginde solma ya da açılma gibi problemler meydana gelebilir. Temizleme işlemi yaparken yumuşak hareketlerle silmek yeterlidir. İhtiyaca göre bez yıkanarak yeniden kullanılabilir. Silme işlemi bittikten sonra farklı bir bezle kurulama yapılması, tozların ıslak yüzeye yapışmasını engellemek açısından önerilir.