İlgili Kategoriler
Renk
Boyut/Ebat
Şekil
Fiyat
Özellik
Üretim Şekli
Kullanım Alanı
Hav Yüksekliği
Saçak Tipi
Taban
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hasır Halı

" araması için 168 sonuç listeleniyor

Ambiyansı Değiştiren Hasır Halı Modelleri Trendyol'da!

Ev dekorasyonu, son derece önem verilen ve özen gösterilen bir konudur. Evin tasarımını tamamlayan olmazsa olmaz parçası ise halılardır. Hasır halı, eviniz için tercih edebileceğiniz şık bir türdür. Nemli bölgelerde ya da sazlık alanlarda yetişen bitkilerin kurutulması ile elde edilen bu dekoratif eşyalar, evinizde uzun yıllar eşlik eder. Eski dönemlerde duvar veya tavan kaplaması olarak kullanılan hasır çeşitler, modern zamanda ev, bahçe, park ve plaj gibi yerlerde kullanılır. Örgülü modeller, kurutulan sapların örülmesi ile oluşturulur. Böylelikle bohem bir görünüme ulaşabilirsiniz. El dokuması modeller, insanların bitki saplarını tek tek örmesi ile elde edilir. Örülen seçenekler, kıymetli bir işçiliğe sahiptir. Makine dokuması olan bazı çeşitleri ise sentetik ipler ile üretilir. Hasır halı modelleri, oldukça çeşitlilik gösterir. Böylelikle arzu ettiğiniz gibi bir model bulmanız kolaylaşır. Farklı kullanım alanlarına hitap eder. Oval veya yuvarlak hasır halı gibi modeller, banyonuz için şıklık sunar. Pek çok marka bünyesinde dayanıklı malzemelerden üretilir. Şık tarzının yanı sıra, doğal olan bambu hasır halı çeşitlerinin geri dönüşümü sağlanabilir. Sürdürülebilir yaşama uygun modellerdir. Son derece dayanıklı olan bu çeşitleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Silerek ya da süpürerek temizlenmesi önerilir. Bu şık tasarımlar, pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Arzu ettiğiniz amaçla, çeşitli yerlerde kullanılması mümkündür. Trendyol’dan ihtiyacınıza uygun hasır halı satın alabilirsiniz.

Beğenileri Kazanan Hasır Halı Çeşitleri

Beğenileri Kazanan Hasır Halı Çeşitleri

Kullanıldığı alana göre renklendirilen ve çeşitli desenler verilen halılar, hem dekoratif hem de işlevsel ürünlerdir. Mutfak hasır halı çeşitleri, mutfaklarınızın görüntüsü ile birleşir. Leke tutmayan yapısı, mutfaklarda avantaj sağlar. Nemli ıslak bir bez yardımı ile dökülen yemekleri kolaylıkla silebilir ve temizliğe ulaşabilirsiniz. Balkon hasır halı, ev sıcaklığını ve konforunu dış cepheyle birlikte olan alanlara taşımanıza imkan tanır. Birbirinden şık modeller ile yalnızca eviniz değil, balkonunuz da bohem tarza kavuşur. Banyo için üretilen seçeneklere ulaşabilirsiniz. Evinizin her köşesi için ayrı modelleri bulunan bu eşyalar, iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da sıklıkla tercih edilir. Kullanmak istediğiniz yere uygun olarak seçim yapmanız mümkündür. Piknik hasır halı, ailecek yapacağınız pikniklerinizin vazgeçilmezi ve konforu haline gelir. Rahat yapısı sayesinde kolay taşıma avantajına sahip çeşitleri bulabilirsiniz. Hasır plaj halısı ise plajda üzerine rahatça uzanmanız için idealdir. Arabanın bagajına rahatlıkla sığan çeşitler, fazla yer kaplamadığı için müşterilerin tercih sebebi olur. Plajlarda kullanılması için hasır halı plastik gibi suya dayanıklı ve ideal materyallerden üretilir. Böylelikle uzun süreli kullanım elde etmeniz mümkün hale gelir. Doğal bitki liflerinden üretilmesi sayesinde plastik hasır halı modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Hafif olması sayesinde kolay taşınabilir. Birçok marka bünyesinde ideal ebatlarda tasarlanır. Küçük ya da büyük hasır halı çeşitleri, her alana uyum gösteren boyutlara sahip olduğu için rahatlıkla dilediğiniz ortamda bu ürünleri kullanabilirsiniz. Siyah, gri hasır halı renk çeşitleri ve seçenekleri bulunur. Evinize uygun bulduğunuz rengi tercih edebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Güneş ışığıyla doğrudan temas etmesinden kaçınılması halinde, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Özellikle kapalı alanlar için ideal seçimdir. Hasır ip halı, örme modellerden farklı bir görünüme sahiptir. Aynı tropik havayı yansıtır. Çocuklar ve bebekler için son derece güvenli olan bu türleri tercih edebilirsiniz. Kısa süreli temizlik yaparak evlatlarınızı koruyabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alana göre farklı modelleri tercih edebilirsiniz. Hasır halı online olarak çeşitli avantajlar sunar. Beklentinizi karşılayan kaliteli seçenekleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Hasır Halı Yorum ve Değerlendirmeleri

Dikkat Çeken Hasır Halı Yorum ve Değerlendirmeleri

Hasır tasarımları, kullanımlara ve yapılarına göre çeşitlendirilir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval hasır halı gibi kesimleri ile farklı yaşam alanlarını süsler. Ayrıca sade orijinal görünümünün yanı sıra, desen ve renkli motifler içerebilir. Hasır desenli halı ise yapısal açıdan farklılık gösterir. Dayanıklı ve uzun ömürlü materyallerden üretilir. Oldukça hafif dokulu olan bu modeller, kullanım kolaylığı sağlar. Düz ya da renkli hasır halı modelleri, birçok farklı beklentiyi karşılaması için özenle üretilir. Hemen her tarza uyum sağlayan ve modası geçmeyen dekoratif parçalar arasında yer alır. Bu sayede yaşam alanlarının arzu edilen köşesinde tercih edilebilir. Ortama dinamik ve canlı bir boyut kazandırır. Jüt hasır halı modelleri, bitkisel gövde liflerinin dokuması ile üretilir. Altın elyaf olarak bilinir. Parlak dokusunu uzun yıllar boyunca koruyan tasarımlardır. Hasır rengi halı modelleri, renkleri ve tasarımları ile misafirlerinizi kaliteli şekilde ağırlama imkanı sunar. Farklı renklerin sunduğu dekoratif avantajlara ulaşabilirsiniz. Mekanınıza farklı havalar katmak için geniş renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İnce ya da kalın düğümden elde edilen biçimleri, dekorasyonda farklı tarzlara hitap eder. Düğümlerin kaliteli şekilde atılması, uzun süreli kullanım sağlar. Dilerseniz bu ürünleri çift taraflı şekilde yere serebilirsiniz. Hasır görünümlü halı, makineler tarafından sentetik ipliğin işlenmesi ile üretilir. Görünüm açısından benzerlik yakalamak istediğinizde bu modellere göz atabilirsiniz. Hasır dokuma halı, sık şekilde işlendiği için oldukça dayanıklıdır. Evleriniz için hafif yapıdaki kolay taşınabilen ve az yer kaplayan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ortama, kullanım amacına uygun olarak dinamik ve şık bir hava katar. İlgilendiğiniz model hakkında yapılan hasır halı yorum ve önerilerinden yararlanarak fikir edinebilirsiniz. Farklı türlerdeki bu dekoratif eşyalara Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Hasır Halı Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Hasır Halı Fiyatları

Birbirinden farklı tarzlara hitap eden bu tasarımlar, modelleri sayesinde çeşitlenir. Desenli olarak üretilebilir ve etnik tarzlara hitap edebilir. Profesyonel endüstriyel makinelerde üretilen bu tasarımlar, uzun ömürlü ve dayanıklı modeller olarak öne çıkar. Farklı tonlara boyanan ve göz alıcı desenlerle birleştirilen çeşitli model seçenekleri bulunur. Naylon hasır halı, son derece kullanışlı olup sıklıkla tercih edilir. Pratik olan bu modeller, oldukça rahattır. Üzerine yemek veya içecek dökülürse, tampon yaparak temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Son derece hassas olan bu çeşitlerin temizliğinin hafif şekilde yapılması gerekir. Bu modeller, merdivenlerinize serilip dekorasyon görüntünüzü tamamlar. Sürekli basılan yerlerde olduğu için özenle temizlenmesi önerilir. Seçim sırasında hasır halı tavsiye ve önerilerinden yararlanabilirsiniz. Koridorlar için tasarlanan modellerin iplikleri, oldukça kaliteli materyallerden üretilir. Oldukça narin olan modellerin kullanımına özen gösterilmesi gerekir. Kullanıldığı yerlerde üstüne denk gelen koltuk ayakları gibi ağır ürünlerin bulunmadığından emin olunması önemlidir. Ağır eşyalar ile birlikte kullanılması halinde, mobilyanın ayaklarına keçe biçiminde tamponlar yerleştirilebilir. Belirli periyotlarda eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Böylelikle farklı markalar tarafından üretilen kaliteli ürünler, uzun ömürlü performans sergiler. Hasır halı kullananlar tarafından bohem görüntü, oldukça beğenilir. Mekanlara klasik hava sunan tasarımlar, müşterilerin eşyaları ile uyumlu seçimler yapmasını mümkün kılar. Farklı tarzı sayesinde evinizin havasını değiştirir ve rahatlık sunar. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu eşya türünü ihtiyacınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Hasır halı fiyatları tercih etmek istediğiniz modelin yapı malzemesine göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlara sahip seçenekler ile birlikte kaliteli görünümler elde edebilirsiniz. Hasır halı indirim seçenekleri, fiyatların değişiklik göstermesini sağlar. İndirimler sayesinde bütçenize göre hareket edebilirsiniz. Trendyol üzerinden hasır halı kampanya dahilindeki ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hasır Halı Kullanışlı Mıdır?

Hasır halılar, işlevsel bir şekilde kullanılabilmeleri ve bazı avantajlara sahip olmaları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu ürünler, genellikle doğal malzemelerden özellikle de deniz otundan yapılır. Bu malzemeler dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Hasır halılar, kaliteli bir şekilde üretildikleri zaman dayanıklılıklarını uzun süre koruyabilir. Bu ürünler, doğal malzemelerden yapıldığı için hoş bir görünüme sahiptir. Doğal renkleri ve dokusuyla odada doğal bir atmosfer oluşturur. Farklı desen ve dokularıyla dekorasyona katkıda bulunur. Ürünler genellikle düz bir yüzeye sahiptir. Toz ve kirin üzerinde birikmesini engelleyecek şekilde dokunduklarından temizlemesi kolaydır. Üretim materyali ve dokusu sayesinde havanın serbestçe dolaşmasını sağlar. Bu, odaya ferah bir atmosfer ve iyi bir hava kalitesi katar. Nemli ve yoğun kullanıma sahip alanlarda kullanım ömürleri daha farklı olabilir.

Hasır Halı Çeşitleri Nelerdir?

Hasır halıların farklı tasarımlara sahip olan alternatifleri vardır. Sisal ismi verilen modeller, agave sisalana bitkisinin yapraklarından elde edilen elyafla üretilir. Doğal bir görünüme ve dayanıklılığa sahiptir. Deniz otu halıları, deniz bitkilerinden yapılan örgü modellerdir. Bu alternatif, plaj evleri veya sahil temalı iç mekanlar için idealdir. Deniz otlu ürünler; hafif, yumuşak ve doğal bir dokuya sahiptir. Bambu halılar, bambu odunundan yapılan ince şeritlerin bir araya getirilmesiyle dokunur. Bu ürünler dayanıklı, hafif ve ekolojiktir. Kolay temizlenir yapıya sahiptir ve suya dayanıklıdır. Bundan dolayı mutfak ve banyo gibi nemli alanlarda tercih edilir. Jüt ismi verilen modeller, jüt bitkisinin saplarından elde edilen liflerin dokunmasıyla üretilir. Doğal bir görünüme sahiptir ve düşük trafikli alanlar için tercih edilir.

Hasır Halı Nerelerde Kullanılır?

Hasır halılar, kapalı alanlarda doğal bir atmosfer oluşturmak amacıyla kullanılır. Oturma odası mobilyalarıyla uyumlu olarak tercih edilen bu ürünler, sıklıkla kullanılan alanda estetik bir dokunuş sağlar. Evin her bölgesinde kullanıma uygundur. Giriş bölgesi veya koridorlarda hoş bir karşılama hissi yaratmak için değerlendirilir. Bu alanlar hanelerde sık kullanılan bölgelerdir. Bu yüzden dayanıklı yapıya sahip olan hasır modeller tercih edilebilir. Ticari mekanlarda da bu ürünler yaygın olarak kullanılır. Özellikle doğal ve organik bir iç mekan estetiği isteyen şirketler veya ofislerin dekorasyonu için tercih edilen seçenektir. Konferans odaları, resepsiyon veya çalışma alanları gibi farklı bölgelerde değerlendirilebilir. Hasır halılar, açık havada da kullanılabilir. Özellikle balkon ve teras gibi alanlarda doğal bir atmosfer oluşturmak için tercih edilir.