İlgili Kategoriler
Beden
Yıldızlı Ürünler
Renk
Boyut/Ebat
Özellik
Materyal
Fiyat
Taban
Tema / Stil
Hav Yüksekliği
Şekil
Üretim Şekli
Saçak Tipi
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Halı

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Evinize Stil Katacak Halı Modelleri

Yaşam alanlarında geçirdiğimiz zamanı daha keyifli kılabilmek için dekoratif düzenlemelere başvurabiliriz. Bir ev dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken başlıca tasarım öğeleri perde, halı ve mobilya olarak sıralanabilir. Özellikle perdenin ya da halının bir evi tasarım açısından büyük ölçüde etkilediğini söylemek mümkündür. Halı, zemin üzerine serilen, genellikle yün ve ipekten dokunan örtülerdir. Bu dekorasyon ürünü oturma odası, salon, yatak odası, banyo, mutfak, çocuk odası ve antre gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Bu parçalar sayesinde yaşam alanlarınıza stil sahibi bir dokunuş yaparken soğuğu engelleme, adım seslerini azaltma gibi yararlardan faydalanabilirsiniz. Online alışveriş platformu Trendyol’da halılar farklı modellere ve biçimlere göre birbirinden ayrılır. Binlerce çeşit ürün arasından kendi tarzınıza uyabilecek modeli seçerek kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Halı Modelleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Halı Modelleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Ev tekstili kategorisinde dikkat çeken halılar çeşitli firmalar tarafından tasarlanır. Her bir firmanın tasarladığı halı çeşitleri Trendyol’da farklı model ve özellik gruplarında satışa sunulur. Halı modelleri kullanım alanlarına göre; yolluk, paspas, balkon, salon, çocuk, banyo, mutfak ve yatak oda halısı olarak sıralanır. Yaşam alanlarını düzenlerken başvurduğumuz ilk kategori salon halısı olur. Salon halıları dokuma ya da makine yoluyla üretilir. Bunun yanı sıra salonlarda kullanılan halı çeşitlerinin dekorasyon yaşam alanlarının geri kalanına uyum sağlaması faydalı olabilir. Salonlarınızda modern bir görünümü desteklemek için post halı modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra modern salonlara eğlenceli ve enerjik bir hava katmak için tercihinizi peluş halılardan yana kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından dar ve orta alanlar için tercih edilen halı modellerinden biri de yolluktur. Halı yolluk modelleri adından da anlaşılacağı üzere koridor, antre ve mutfak gibi dar alanlarda kullanılır. Farklı en ve boyutlarda üretilen yolluklar genellikle uzun biçimlerde karşımıza çıkar. Böylece oda araları ya da giriş antrelerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Antre ve hol gibi alanlar gün içerisinde sıklıkla kullanılır. Bu nedenle söz konusu alanlarda bulunan ürünlerin kaydırmaz tabana sahip olması gerekir. Halı kaydırmaz tabanlar zemin üzerine maksimum tutunma gücü sağlar. Böylece ani ya da hızlı adımlar sonucunda kayma tehlikesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra oda önleri ve kapı eşikleri için tercih edilen modeller arasında paspaslar da bulunur. Paspas modelleri genellikle sert lif malzemesinden dokunur. Genel olarak ev ya da odalara giriş yapmadan önce ayak tabanında temizlik sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Ev dekorasyonunda odaların yanı sıra balkon düzenlemesi de önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle balkonlarda kullanılacak ürünler de ayrı bir incelemeye tabi tutulabilir. Balkon halıları solmaya ve hava koşullarına karşı dayanma gücü gösterebilecek biçimde tasarlanmıştır. Dayanıklı kumaştan imal edilen bu eşyalar, balkonun yanı sıra teras ve bahçelerde de kullanılabilir. Solmaya karşı dayanıklı balkon halıları, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı özel bir koruma sistemine sahiptir. Bu sayede ürünün kumaşı rengini uzun süre korumayı başarabilir. Ev dekorasyonunda özenle seçilmesi gereken modellerden biri de çocuk halılarıdır. Çocuk odası halıları diğer türlerden farklı olarak lekelere karşı korumalı biçimde üretilir. Bunun yanı sıra halı genç odasında biriken toz ve mikropları kısa sürede hapsetmek adına özel bir teknolojiye sahiptir. Böylece uzun vadede çocuk ve gençlerin sağlığını korumaya yardımcı olabilir.

Kullanım alanlarına göre dikkat gerektiren kategorilerden birisi de banyo halılarıdır. Banyo için özel olarak tasarlanan bu eşyaların nem ve suya karşı dayanıklılık göstermesi önemlidir. Yıkanabilir ve hafif modeller banyolar için tercih edilebilir. Bunun yanı sıra su ile sürekli temas hâlinde bulunan banyolarda kaydırmaz taban halıların kullanılması tavsiye edilir. Böylece bu alanda kullanacağınız üründen maksimum performans alabilirsiniz. Günün büyük bir çoğunluğunu mutfakta geçiren kişiler için de halı seçimi oldukça önemlidir. Ev halkı zamanın büyük bir çoğunu mutfakta geçirebilir. Bunun yanı sıra lezzetli yemeklerin hazırlandığı bu alanlarda leke ihtimali de oldukça fazladır. Bu nedenle temponun sürekli yüksek olduğu bu bölgede kullanılacak gerecin ilk özelliği leke geçirmezlik olması olabilir. Akabinde yemek pişirmek için faydalanılan alanlardaki bu eşyalar yıkanabilir ve kaydırmaz özellikte üretilir. Bu sayede kullanıcıya konforlu bir kullanım sunduğu gibi temizlik rutinlerini de kolaylaştırır. Özellikle kir ve lekeden uzak kalmak için halı üstü polarlarını kullanabilirsiniz.

Son olarak seçkin model kategorisinde yatak odası halıları göze çarpar. Rahatlığın merkezi olan yatak odalarındaki her ürün gibi halıların seçimi de oldukça önemlidir. Yatak odası için özel olarak tasarlanan söz konusu eşyaların her adımda konfor vadetmesi gerekir. Bu nedenle yatak odalarınız için pamuk halı modellerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak bir dokuya sahip pamuk kumaş halılar her an konforlu bir kullanım sunmayı amaçlar. Bunun yanı sıra bu yatak odası eşyalarının anti-alerjik özellikte olmaları sağlığınız için yararlı olabilir. Üzerinde leke ve toz barındırmayan modeller uyku esnasında solunum sisteminin zarar görmesini engelleyebilir. Böylece nitelikli ve konforlu bir uyku vakti sunar.

Ev Dekorasyonunuza Uygun Halı Desenleri Nelerdir?

Ev Dekorasyonunuza Uygun Halı Desenleri Nelerdir?

Ev dekorasyonundan maksimum verimi sağlayabilmek için yaygın olarak kullandığımız her ürünün birbiriyle belirli bir anlamda uyumlu olması önerilir. Birbirinden farklı halı modellerini seçerken özellik, renk ve tarz detaylarına karar vermek oldukça güç olabilir. Bu noktada güçlükleri ortadan kaldırmak için söz konusu ürünleri ev tasarımında belirlediğiniz temaya uyabilecek modeller arasından seçebilirsiniz. Günümüzde trend ev dekorasyonları; rustik, bohem, modern, klasik ve vintage olarak sıralanabilir. Rustik temaya sahip ev dekorasyonuna uygun çeşitler kırsal ve çiftlik yaşamına vurgu yaparken doğadan ilham alırlar. Bu nedenle rustik model halılarda çiçek, ahşap ve ağaç desenlerine rastlamak mümkündür. Doğaya vurgu yapan ev dekorasyonlarına uyum sağlayan rustik halı renkleri yeşil, gri, kahverengi ve mavi olarak sıralanabilir. Rustik halı gri tonlarda mobilyaların gözde tasarım öğesi olarak kullanılmaya uygundur. Böylece yaşam alanında özgür ve doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Özgür bir yaşam stilini benimseyen kişilerin ev dekorasyonunda bohem esintilere rastlamak mümkündür. Bohem tema çerçevesinde düzenlenen yaşam alanlarına uygun halı desenleri soyut bir tarz ile şekillenebilir. Bohem halı modellerinde bulut, gökyüzü, yıldız, astroloji ve sembol gibi soyut imgelere rastlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bohem modellerde rastlanan yaygın renkler krem, açık mavi, sarı ve beyaz gibi yumuşak tonlardadır. Yaşam alanlarında özgür bir görünüm sağlamak için bohem çizgilerle zenginleştirilmiş halı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Geçmişe özlem duyarken gelenekseli yaşatmak isteyen kullanıcıların dekorasyonda başvurduğu stillerden biri de vintage esintileridir. Vintage tarz yaşam alanlarına uyum sağlayan eşyalar eskitme ve ağartma gibi işlemlerden geçerek elde edilir. Geleneksele bir çağrışım yapan vintage model halılar pastel ya da soft renklerde üretilir. Yaşadığınız alanda geleneksel dokunuşlara imza atmak için tercihinizi vintage halı desenlerinden yana kullanabilirsiniz.

Her yaşam alanı dekorasyonunda başlıca tercih edilen tarzlar modern ve klasik olarak sıralanabilir. Modern dekorasyonlarda trend renk, imge ve desenlere rastlamak mümkündür. Çağdaş dokunuşlara imza attığınız alanlara uyabilecek eşyayı seçmek için tercihinizi yenilikçi desenlerden yana kullanabilirsiniz. Modern halı modelleri basit ve minimalist tasarım öğeleri ile bir bütün hâline getirilir. Bunun yanı sıra modern halıları aynı şekilde farklı dekorasyon ürünleriyle birlikte tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarına hayat veren bu yaygı türleri çağın desenleri ve renkleriyle tasarlanır. Böylece size de yaşam alanlarınızdan keyif almak kalır. Değişime uğrasa da kalbi geçmişte kalan kişilerin tasarım tercihlerinde kullandığı tarzlardan biri de klasiktir. Klasik dekorasyon stillerinde motif ve çiçek gibi geleneksel figürler öne çıkar. Klasik model halılar genellikle bordo, lacivert, kırmızı ve kahverengi tonlarına sahiptir. Böylece bulunduğu her ortama sofistike bir görünüm kazandırabilirler.

Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Halı kilim paspas kategorisinde göze çarpan modeller ev dekorasyonunun vazgeçilmez öğelerindendir. Uzun yıllar yaşam alanlarında varlığını sürdüren söz konusu eşyaların her daim temiz bir hâlde bulunması istenebilir. Bunun yanı sıra havada toz hâlde bulunan kir ve bakteriler zaman içerisinde zemine çökerek tüylerin içerisine yerleşebilir. Burada biriken bakteriler temas hâlinde havaya karışarak ev halkının solunum sistemine zarar verebilir. Bu nedenle ev temizliğinde olmazsa olmaz aşamalardan birisi halı temizliğidir. Söz konusu temizli üç aşama ile gerçekleştirilebilir. Derine nüfuz etmeyen tozlar için günlük bir temizlik yapmak istiyorsanız elektrikli süpürgelerden yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece bir noktada bulunan lekeyi temizlemek için ilgili bölgeyi silebilirsiniz. Son olarak halının tamamen temizlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız yıkama işlemini yapabilirsiniz.

Ortamda bulunan kir ve bakteriler zaman içerisinde zemine çökerek tüyler arasında birikir. Peluş ve pamuklu halıların tüyleri arasında biriken kirleri kısa sürede temizlemek için günlük süpürme rutinlerinden faydalanabilirsiniz. Halıyı süpürmek için elektrikli süpürgelerden faydalanabilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta dokuma yönüdür. Ürünü dokuma yönüne göre süpürürseniz tüy ve saçaklarında bozulmalara yol açmazsınız. Böylece elektrikli süpürge ile kısa sürede eşyanın üzerinde biriken toz ve lekelerden kurtulabilirsiniz. Halının belirli bölümünde biriken lekeyi ortadan kaldırmak için nemli bir bezden yardım alabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için bu bezi beyaz sabun ya da halı şampuanlarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Ilık suyla da faydalanabileceğiniz bu ürünleri bir bez aracılığıyla tüylerine zarar vermeden uygulamanız tavsiye edilir. Akabinde duru su ve kuru bir parça ile yüzeyi durulayabilirsiniz.

Halı temizliğinde etkili ve kesin bir çözüme başvurmak için ürün etiketlerinde yer alan temizleme talimatlarını uygulayabilirsiniz. Ürünü yıkamak için öncelikle her yerini ılık su yardımı ile ıslatabilirsiniz. Ardından bir lif ya da halı fırçası ile temizlik maddesini yaymaya başlayabilirsiniz. Yüzeyin her bölgesi temizlendikten sonra plastik ya da tahta bir halı fırçası ile fazla suyu çekebilirsiniz. Son olarak kurumaya bırakabilirsiniz. Bu işlemi ev içerisinde gerçekleştirmek oldukça zahmetli olabilir. Bu nedenle etkili bir halı temizliği için yıkama firmalarından yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli markalar tarafından üretilen makine dokuması halı modelleri yıkanabilir özelliğe sahiptir. Söz konusu eşyaları çamaşır makinesinde düşük ısıda zarar vermeden, kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Halı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Halı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Tamamlayıcı bir dekorasyon öğesi olarak kullanılan halılar diğer mobilyalara uyum sağladığında yaşam alanına güçlü bir atmosfer kazandırabilir. Bu yüzden söz konusu ürün hakkında seçim yaparken mobilyalara uyumdan ziyade konum, ebat, renk, dokuma ve desen gibi kriterlere dikkat etmeniz faydalı olabilir. Söz konusu kriterlere göre en doğru tercihi yaparak hayalini kurduğunuz yaşam alanına kavuşabilirsiniz. Halı seçimi yaparken dikkate almanız gereken önemli koşul kullanım alanıdır. Öncelikle ürünü kullanacağınız mekânın özelliklerine göre seçim yapmanız tavsiye edilir. Örneğin banyo halılarında kaydırmaz taban oluşu önem kazanırken yatak odası halılarında anti-alerjik nitelikler öne çıkabilir. Bu noktada kullanmak istediğiniz mekânı belirledikten sonra ihtiyacınız olan özelliklere karar verebilirsiniz.

Halı satın alırken öncelikle diğer eşyalarla ebat yönünden bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Öncelikle odanın temel ölçülerini ve söz konusu ürünün ne kadar yer kaplayacağını hesaba katabilirsiniz. Bu noktada oda içerisinde hangi konumda yer alacağı bir öncelikli olarak alınabilir. Yemek masasının altı için bir halı tercihi yapıyorsanız sandalye ayaklarının zarar vermeyeceği bir konumda bitmesine özen göstermek yararlı olabilir. Bunun yanı sıra yemek masasına oturan misafirlerin ayaklarına temas edecek ölçüler de ideal olabilir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen halı ölçüleri 200 x 300 ve 160 x 230 olarak sıralanabilir. Halı 200x300 boyutlarını salon, oturma odası ve yatak odası gibi görece daha geniş mekânlarda tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra halı 160x230 boyutlarını da daha küçük ölçüdeki alanlarda kullanabilirsiniz. Söz konusu boyutlara karar verdikten sonra arama sınırlandırması yaparak dilediğiniz kriterlere ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanı dekorasyonuna uyum sağlayan eşya seçimlerinde dikkat etmemiz gereken kriterlerden biri de desen ve renk özelliğidir. Halının desenlerine karar vermek için öncelikle mobilyalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Desensiz ve düz mobilyalara sahipseniz hareketli desenleri tercih edebilirsiniz. Bunun aksine oldukça gösterişli bir mobilya takımınız var ise daha düz ve minimalist desen çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken başka bir konu da renk seçimidir. Satın almak istediğiniz modelin rengine kullandığınız mobilya tonlarını baz alarak karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra özgür ve sıra dışı bir görünüm yaratmak isterseniz ton sür ton renk geçişlerinden de faydalanabilirsiniz.

Dokuma özelliği de söz konusu ürün için seçim yaparken faydalanabileceğimiz bir niteliktir. Halının dokuma özellikleri kullanım aşamasına yönelik detaylı bilgiler verir. Örneğin polipropilen dokuma halı modelleri renk solmasına ve sıvılara karşı ekstra dayanıklıdır. Bu nedenle dış mekânlarda güvenle tercih edilebilir. Bunun yanı sıra polyester dokuma ürünler leke ve kirlere karşı koruma sağlayabilir. Böylece lekelerin yoğun olduğu mutfak, bebek ve çocuk odalarında güvenle tercih edebilirsiniz. Solunumunuz için sağlıklı ve havayı temiz tutan bir yaygı satın almak isterseniz tercihinizi bambu dokuma modellerinden yana kullanabilirsiniz. Böylece konforun öncelendiği yatak ve bebek odalarında sağlıklı hava geçişi sağlanabilir. Size de uyumlu bir tasarımın keyfini sürmek kalır.

Halı Fiyat Aralığı Nasıldır?

Halı Fiyat Aralığı Nasıldır?

Halı fiyatları bu alanda alışveriş yaparken kullanıcıların sıklıkla araştırma yaptığı konular arasında yer alır.Çeşitli markalar tarafından üretilen bu ürünler, özelliklerine ve çeşitlerine göre farklı fiyatlarda satışa sunulur. Ürünün bambu ya da yün malzemeden üretilmesi fiyatta artışlara neden olabilir. Bunun yanı sıra normal halı özelliklerine yıkanabilir fonksiyonu eklerseniz ufak fiyat artışlarını gözlemleyebilirsiniz. Markalar tarafından sunulan binlerce çeşit arasında kaybolmamak için Trendyol’un sunduğu arama sınırlandırma motorunu kullanabilirsiniz. Aramayı sınırlandırmak için öncelikle dilediğiniz halının marka, özellik, materyal, fiyat, taban, şekil, desen ve renk gibi özelliklerine karar vermeniz gerekir. Seçimleri yaptıktan sonra tek bir tık ile istediğiniz özellikteki eşyalara erişebilirsiniz. Bu noktada sistem karşınıza dilediğiniz kriterlerine sahip halı modellerini çıkartır. Bu sayede kısa sürede ölçütlerinize uygun modellere karar vererek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Odalarınıza Uygun Halı Boyutları Nasıl Seçebilirsiniz?

Odalarınıza Uygun Halı Boyutları Nasıl Seçebilirsiniz?

Bir oda içerisinde halı konumuna karar vermek için doğru bir ölçüm yapmak faydalı olabilir. Satın almadan önce yer vermek istediğiniz odanın ölçülerini alabilirsiniz. Bu noktada halıya yer vereceğiniz bölgeyi kesin biçimde belirlemeniz tavsiye edilir. Akabinde belirlediğiniz alanın ölçüsünü en ve boy biçiminde ölçebilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri söz konusu ürünün oda içerisindeki konumudur. Orta sehpa bulunan bir salonda halının sehpa ile ortalanmış pozisyonda olması hoş bir görüntü yaratabilir. Aksi takdirde salon içerisinde dağınık ve düzensiz bir görüntü meydana gelebilir. Günün büyük bir çoğunluğunun geçirildiği salonlarda genellikle 140x200, 160x230, 200x300 ebatlı büyük halılar tercih edilir.

Yaşam alanlarında salonun yanı sıra kullanıcıların kafasını karıştıran bir bölge de yatak odasıdır. Söz konusu odalarda yatağın sağ ve soluna uygun olacak şekilde iki adet halı kullanabilirsiniz. Bu noktada yatak odasında düzenli bir görünüm sağlamak için yatağın iki kenarı ve baş ucunda tekli bir halı alabilirsiniz. Odanın biçimine göre özel ayarlanan parçalar genellikle 80x150 ve 70x130 ölçülerinde kullanılır. Satın almadan önce ölçü konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar “Odaya uygun halı nereden alınır?” araştırması yapabilirler. Oda ölçülerinize uyacak halıyı Trendyol’un gelişmiş arama bölümünü kullanarak bulabilirsiniz.

Halı Neyle Yıkanır?

Halıyı yıkamadan önce tozunu iyice çıkarmanız önerilir. Daha sonra yüzeyindeki tozları temizlemek için elektrikli süpürge kullanabilirsiniz. Bu aşamada halıya uygun deterjan seçilmesi oldukça önemlidir. Halının dokusunu bozmayacak bir tercih yapılması gerekir. Diğer halıların aksine, yünlü modeller daha farklı yapıda olmasından dolayı temizlenme yöntemi farklılık gösterebilir. Yün halının üzerinde yer alan toz ve lekelerin dikkatlice temizlenmesi önem taşır. Temizleme veya süpürme işlemi sırasında halının daha temiz olması iki tarafına da aynı işlemin uygulanması gerekir. Dökülmüş sıvı veya elektrik süpürgesiyle temizlenmeyen lekeler için doğal sabun kullanılması uygundur. Hassas malzemelerden yapılmış modeller için halı şampuanı kullanılması tavsiye edilir. Hangi yöntemin kullanılacağı ürünün tipine, boyutuna ve durumuna bağlı olarak değişebilir. Ürünün etiketinde önerilen temizlik yöntemlerine de dikkat edilmesi gerekir.

Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Halının boyutunun, kullanılacağı alanın ölçüleri ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Büyük bir halı, küçük bir oda için fazla kalabalık bir görüntü oluşturabilir. Küçük bir model ise, büyük bir oda için yetersiz kalabilir. Buna bağlı olarak ürünün boyutu, yerleştirileceği alanın ölçüleri dikkate alınarak seçilmelidir. Rengi ise zemin ile uyumlu veya zıt olabilir. Halının renginin evdeki diğer mobilyalarla da uyumlu olması dekorasyon açısından önemlidir. Seçim sırasında kullanım amacına, bölgenin iklim koşullarına ve bütçenize uygun malzemelerden tasarlanan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra ürünün tam olarak yerleştirileceği alanı ölçmek ve boyutunu belirlemek de önem taşır. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak seçim yapmak, ev dekorasyonunun tamamlanmasında önemli bir rol oynar. Ürünün kullanılacağı alanın özelliklerine bağlı olarak antistatik özellikli veya antibakteriyel bir ürün seçilmesi uygun olabilir.

Halı Nereden Alınır?

Halılar, günümüzde sıklıkla kullanılan ev eşyaları arasında yer alır. Buna bağlı olarak pek çok farklı model bulunur. Geniş ürün yelpazesinden faydalanarak zevkinize hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Öncelikle ürünü kullanacağınız zemini ve ebatını belirlemeniz gerekir. Sonrasında hangi kalitede bir halı almak istediğinizi seçmek, tercih aşamasını kolaylaştırır. Halının kalitesini iplik cinsi, hav yüksekliği ve dokuma sıklığı belirler. Evin dekorasyonunu büyük ölçüde değiştiren modeli seçmek oldukça önem taşır. Doğru seçimi yapmak için odanızdaki eşyaların rengine uygun olan modeli seçmeniz gerekir. Doğru seçilmiş halı modeli, her zaman evinizin daha şık görünmesini sağlar. Birbirinden farklı model seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunan Trendyol aracılığıyla kendinize uygun halıyı kolaylıkla bulabilirsiniz.