Herbalife Konsantre Limon Aromalı 50 gr Çay

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Herbalife Konsantre Limon Aromalı 50 gr Çay

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Yarım çay kaşığı Herbalife bitkisel konsantre çayı tercih ettiğiniz sıcaklıktaki suya ekleyin. Her bir porsiyonunda sadece 6 kcal bulunmaktadır. Ürünü sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz. Ürünün içeriğinde aloe vera yaprağı suyu, limon aroması ve diğer doğal içerikler bulunmaktadır. Herbalife bitkisel konsantre çayı sabahları enerjik bir başlangıç için, öğle veya akşam ara öğünlerde enerji düşüklüğünü gidermek için, stresli zamanlarda sakinleşmek için, egzersiz öncesi veya sonrasında performansı desteklemek için, akşamüstü çay saatinde lezzetli bir ara öğün olarak tercih edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  • Form Toz
  • Aroma Limonlu
  • Set İçerik Adeti 1
Geri Bildirim Ver