Avantajlı Ürünler
Set İçerik Adeti
Fiyat
Aroma
Form
Paket İçeriği
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Herbalife

" araması için 2770 sonuç listeleniyor

Sağlıklı ve Kullanışlı Herbalife Ürünleri

Herbalife, 1980 yılında Amerika Birleşik Devletleri’inin California eyaletinde kurulmuş bir beslenme şirketidir. Bu sektörün dünyadaki lider kuruluşları arasında yer alır. Şirketin öncelikli amaçlarından biri tüm dünyada beslenme alışkanlıklarını geliştirmektir. Genel itibariyle bu amaca hizmet eden, dengeli ve sağlıklı beslenmeyi destekleyen ürünler üretir. Bu ürünler, tamamen bilimsel gerçekler doğrultusunda üretilir. Bünyesinde 900’den fazla bilim insanı çalışan Herbalife, sayısı 90’ı aşkın ülkede faaliyetlerine devam eder. Şirket, kullanıcıları ile güvene dayalı bir ilişki kurmaya gayret gösterir. Güven duygusunun sürekliliğini sağlamak adına ürünlerin formülünde kullanılan bitkisel malzemelerin kalite standardını korur. Gıda türündeki ürünlerin, besleyiciliğinin yanında lezzetli olması da yine şirketin özen gösterdiği konulardan biridir. Böylelikle kişiler, bu sağlıklı ve besleyici ürünleri lezzet konusunda hiçbir çekince yaşamadan rahatlıkla tüketebilirler. Shake’ler, çaylar, sporcu ve gıda takviyeleri şirketin öncelikli ürünleridir. Öte yandan markanın bitkisel bazlı kişisel bakım ürünleri de kullanıcıların beğenisini kazanır.

Kullanım Alanlarına Göre Herbalife Ürünleri Nelerdir?

Kullanım Alanlarına Göre Herbalife Ürünleri Nelerdir?

Herbalife Nutrition markası tarafından geliştirilip piyasaya sunulan ürünler, genel olarak beş farklı gruba ayrılır. Bunlar; kilo kontrol ürünleri, ideal kahvaltı ürünleri, sporcu besinleri, takviye gıdalar ve kişisel bakım ürünleridir. Birbirlerinden çok farklı amaçlara hizmet eden bu ürünlerin çeşitliliği markanın çok yönlü yapısının ve gözettiği kalite standardının bir göstergesi olarak değerlendirilebilir. Ayrıca çok yönlü Herbalife ürünleri, aynı anda birden fazla ürün grubunun içerisinde de yer alabilir.

Hemen hemen herkes, hayatının bir döneminde kilo problemi ile karşı karşıya gelir. Hem fiziksel hem de psikolojik anlamda olumsuz etkileri olabilen bu sorunun üstesinden gelmek Herbalife kilo kontrol ürünleri sayesinde kolay bir hâl alır. Bu ürünleri kullanarak ideal kilonuza, ihtiyacınız olan tüm besin maddelerini yeterli miktarda alarak ulaşabilirsiniz. Son derece besleyici özellikteki lezzetli Herbalife shake çeşitlerini herhangi bir öğünün yerine rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstenilen kiloya ulaşmak adına ara öğünler de büyük önem taşır. Bu noktada başta Herbalife çikolata bar çeşitleri olmak üzere yüksek proteinli atıştırmalıklar işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Yeterli miktarda sıvı almak, kilo kontrolü için dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Düşük kalorili içecekler, bu konudaki ihtiyacınızı karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Güne enerjik ve besleyici bir başlangıç için ideal kahvaltı ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Herbalife Formula 1 shake, içeriğinde bulunan 25 farklı vitamin ve mineral ile günlük besin ihtiyacınızın büyük bir kısmını giderir. Bunun yanında farklı aroma seçenekleri sayesinde lezzetli bir deneyim sunduğu için de öne çıkar. Sabahların vazgeçilmez içeceklerinin başında çaylar gelir. Bu konuda öne çıkan ürün grubu Herbalife bitkisel konsantre çay çeşitleridir. Gün içerisinde de tercih edebileceğiniz Herbalife çay, siyah ve yeşil bitki yaprakları kullanılarak üretilir ve hem sıcak hem de soğuk içime uygundur. Aloe vera, son dönemde farklı alanlarda sağladığı faydalar ile öne çıkan bir bitkidir. Güne Herbalife aloe vera suyu ile başlamak, sizi yüksek tempolu şehir yaşamına hazırlar.

Vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri, tükettiğiniz gıdalarla almanız her zaman mümkün olmayabilir. Bitkisel ürünler kategorisinde yer alan ve Herbalife tarafından üretilen takviye edici gıdalar, bu noktada kişilere yardımcı olur. Kadınlar ve erkekler için özel olarak geliştirilen formülleri ile dikkat çeken Herbalife vitamin ve mineral kompleksi, tam 24 besin maddesini içerdiği için sağlığınızı olumlu etkiler. Marka, farklı vitamin ve mineral ihtiyaçlarına yönelik özel ürünler de geliştirir. C vitamini konusunda eksiklik yaşıyorsanız Herbalife Thermo Complete sizin için son derece ideal bir üründür. Herbalife D vitamini eksikliğini gidermek adına üretilen Xtra-Cal sayesinde kalsiyum takviyesi konusunda da size destek sağlar. Vitamin ve minerallerin yanında vücuda kimi yağların alınması da sağlık açısından son derece önemlidir. Herbalife balık yağı kapsülleri sayesinde bu ihtiyacınızı da giderebilirsiniz. Takviye edici gıdalar kategorisindeki bu ürün ile Herbalife omega 3 yağ asitleri konusunda eksiklik yaşamınızın önüne geçer. Herbalife enerji içeceği benzeri bir ürün de piyasaya sunmuştur. Herbalife LiftOff adındaki bu içecek, zengin bir içeriğe sahiptir. Kapsül formundadır ve su ile tüketilir. Limonlu ve portakallı olmak üzere iki çeşidi bulunan bu ürün, damak zevkinize hitap eder.

Düzenli spor yapan kişilerin bu aktivitelerini desteklemek adına gerekli besin maddelerini bünyelerine almaları önemlidir. Sporcu gıdaları bu konuda kişilere büyük bir destek sağlar. Bu ürünler, egzersizin hem öncesinde hem de sonrasında ihtiyacınız olan besin maddelerini almanızı sağlar. Bu süreçleri birbirlerinden ayırmak, spor yaparak ulaşmak istenen hedefe giden yolu tıkayabilir. Zira vücudunuzun spor yaparken ihtiyaç duyduğu enerji ve egzersiz sonrası toparlanmak için talep ettiği maddeler bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Protein tozu kategorisindeki ürünleri bu amaçla kullanabilirsiniz.

Herbalife bakım ürünleri de kalitesi ile öne çıkar ve geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir. Cilt ve saç bakımı için gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bu ürünler, bitkilerin doğal gücünü vitaminlerin zenginleştirici etkisi ile birleştirir. Böylece hem cildiniz hem de saçlarınız daha canlı, daha güçlü ve daha sağlıklı bir hâle gelebilir.

Herbalife markası tarafından geliştirilen kimi ürünlere, çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmak üzere bir araya getirilmiş setler hâlinde de ulaşılabilir. Herbalife başlangıç seti bunun örneklerinden biridir. Shake, çay ve farklı içecek seçeneklerinin birleştirilmesi ile oluşturulan bu set, markanın ürünlerini tanımak adına önemli bir fırsat sunar. Hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istediğiniz dönemler için de Herbalife yağ yakıcı set ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir paket hâlinde size sunar. Gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri tek seferde edinmek istiyorsanız Herbalife set seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Firma, bu sayılanlara ek olarak özellikle sıvı formdaki besin maddelerini tüketirken kullanılmak üzere suluk & matara grubuna dâhil edilebilecek ürünler de sunar. Herbalife su matarası, bunun spesifik örneklerinden biridir. Bu ürün sayesinde hem spor esnasında hem de günlük hayatınızın herhangi bir anında besleyici, sağlıklı ve lezzetli içecekleri rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ergonomik yapısı, kolay kavranabilen tasarımı ve pratik kullanımı ile öne çıkan bu ürün, çantalarda rahatlıkla taşınabilir.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Herbalife, temelde bir beslenme markası olsa da cilt bakım ürünleri alanındaki kalitesini de kanıtlamıştır. Hem cildiniz hem de saçlarınız için kullanabileceğiniz bu ürünler, kendi içlerinde de farklı gruplara ayrılır. Yüz temizleyicileri, Herbalife cilt bakım ürünleri arasında öne çıkanlardan biridir. Narenciye ve aloe vera özlü yüz temizleme jelleri, cildinizde birikmiş olan yağları, kirleri ve makyaj kalıntılarını temizlemek üzere geliştirilmiştir. Hoş ve ferah kokulara sahip olan bu ürünler cildinizi tahriş etmeden, nazik bir şekilde temizler. Aynı zamanda güçlü bir ferahlık etkisi de yaratır. Narenciye özlü jel, yüze parlaklık kazandırma özelliğine sahiptir. Aloe vera kullanılarak geliştirilmiş bir formüle sahip olan jel ise cildin rahatlamasını sağlar.

Herbalife kil maskesi, etkisi dermatolojik olarak kanıtlanmış bir üründür. Bu maske ile tek kullanımdan sonra dahi gözenek görünümde azalma meydana gelir. Siz de bu bakım ürünü sayesinde taze ve pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz. Cilt yüzeyinde oluşan kir ve yağ tabakasını emme özelliği bulunan bu maske, içeriğindeki nane ve biberiye özleri sayesinde tazeleyici bir etki de yaratır. Kil maskesi aynı zamanda serum ve nemlendirici tarzı ürünlerden alınan verimin artmasını sağlar. Bu ürünü düzenli şekilde kullanarak cildinizdeki yağ dengesini sağlıklı bir düzeye getirebilir, sivilce oluşumunu engelleyebilirsiniz. Bu maske Herbalife sivilce kremi olarak da adlandırılabilir.

Herbalife krem seçenekleri ile de öne çıkan bir markadır. Marka, farklı konularda size destek sağlayacak birçok bakım ürünü geliştirmiştir. Bunlar arasında günlük bakım, gece ve göz kremleri bulunur. Bu ürünleri, yine Herbalife tarafından üretilen göz altı jeli, serum ve tonikler ile birlikte kullanarak arzu ettiğiniz genç, taze ve sağlıklı tene kavuşabilirsiniz. Herbalife kolajen içerikli cilt bakım ürünleri ise kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca teninizin yapısını onararak daha canlı bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Kişisel bakım kategorisindeki Herbal Aloe serisi; şampuan, sabun, saç kremi ya da el ve yüz losyonu gibi birçok ürünü kapsar. Siz de cildinizi ve saçlarınızı etkin bir formüle ve güçlü bileşenlere sahip söz konusu ürünleri tercih ederek güçlendirebilirsiniz. Herbalife şampuan, içeriğindeki proteinler sayesinde saç yapısının onarılmasını sağlar. Ayrıca renk koruyucu özelliği sayesinde saçlarınızın arzu ettiğiniz gibi görünmesine yardımcı olur. Hem vücudunuzu hem de saçlarınızı temizlemek için kullanabileceğiniz Herbalife duş jeli, ferahlatıcı kokusu sayesinde tazeleyici bir etki yaratır. Herbalife saç kremi ise güçlendirici ve yıpranma önleyici etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir üründür. Bu seride yer alan tüm bakım ürünleri, aloe vera özü barındıran bir formüle sahip olduğu için temas ettiği her noktayı onarır ve tazeler.

Herbalife Sporcu Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Herbalife Sporcu Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Düzenli olarak spor yapan kişilerin besin ihtiyacı, bu yoğunlukta fiziksel aktivitede bulunmayan bir insana kıyasla farklıdır. Kas dokusunun oluşumunu desteklemek adına birçok sporcunun protein ağırlıklı beslenmesinin öncelikli nedeni budur. Herbalife, sporcuların başta protein olmak üzere tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak için fitness-kondisyon kategorisinde özel ürünler geliştirmiştir.

Herbalife tarafından geliştirilip piyasaya sürülen sporcu besinleri, performansınızı artırmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Sporcu metabolizmasını bir bütün olarak ele alan bu ürünler, tüm dünyada 190’dan fazla profesyonel tarafından tercih edildiği için de öne çıkar. Sporcu besinleri kendi içerisinde üç ana gruba ayrılır.

Egzersiz ya da spor yapmak yoğun enerji gerektiren bir aktivitedir. Herbalife 24 Prolong serisindeki ürünler hem uzun hem de kısa süreli antrenmanlar sırasında performansınızın düşmesini engeller. Bu sporcu besinleri, spor esnasında kaybettiğiniz elektrolitleri, sıvıyı ve karbonhidratları vücudunuza geri kazandırır. Ayrıca içeriklerinde yer alan vitaminler etkilerini bir hayli artırır.

Egzersiz yaptıktan sonra vücudunuz bir dinlenme ve toparlanma evresine girme ihtiyacı hisseder. Bu evrede protein ağırlıklı beslenmek kas oluşumuna yardımcı olur. Herbalife protein tozu olarak değerlendirilebilecek Rebuild Endurance ve RB Promax ürünlerini bu amaçla kullanabilirsiniz. Rebuild Endurance vanilya, RB Promax ise çikolata aroması sayesinde oldukça lezzetli bir tada sahiptir. Herbalife Formula 3 de protein yoğunluğu ile dikkat çeken bir üründür. Bezelye ve süt proteinleri kullanılarak geliştirilmiş bu gıda, günlük protein ihtiyacınızı kolayca karşılamanızı sağlar.

Spor yaparak ulaşmak istediğiniz hedefin yolu gün içinde düzenli beslenmekten ve doğru besin maddelerini almaktan geçer. Aksi hâlde arzu ettiğiniz performansa ulaşmanız ciddi anlamda zorlaşır. Bu doğrultuda Formul 1 Sport ürününü kullanabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde tüketilebilen bu ürün, protein dengesini sağlamasının yanı sıra C vitamini, E vitamini, demir ve kalsiyum da içerir. Vanilya aromalı olan Formul 1 Sport, hiçbir renklendirici ya da tatlandırıcı madde içermez.

Herbalife Ürünlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Herbalife Ürünlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Beslenme doğrudan sağlık ile ilgili bir kavramdır. Dolayısıyla daha sağlıklı beslenmenize ve ihtiyacınızın olan besin maddelerini yeterli miktarda almanıza yardımcı olmak üzere geliştirilmiş Herbalife ürünlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta vardır.

Herbalife multivitamin tarzı ürünlerin hiçbir şekilde ilaç niteliği taşımadığını açıkça belirtir. Bu nedenle Herbalife kapsül formundaki vitamin ya da balık yağı gibi destekleyici gıdaların hastalıkların tedavisinden kullanılamayacağı da ürün bilgileri arasında yer alır. Bu ürünlerin gebelik ya da emzirme döneminde sağlık üzerinde olumsuz etkiler yaratmadan kullanılabilmesi için doktorlardan bilgi alınması tavsiye edilir. Ayrıca vitamin tarzı ürünlerin, günlük tavsiye edilen dozun üzerinde tüketilmemesi gerekir.

Benzer bir durum kişisel bakım ürünleri için de geçerlidir. Özellikle krem ve maske grubundaki ürünlerin tavsiye edilen uygulama sıklığında kullanılması önemlidir. Aksi hâlde cildiniz bu durumdan olumsuz etkilenir ve istenmeyen problemler baş gösterebilir.

Diabetik ürün kategorisinde yer alan ürünler, düşük şeker içeriğine sahiptir. Ayrıca kilo kontrol etme sürecinde tüketilmeye uygundur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bu ürünlerin ideal kilonuza ulaşmanız konusunda tek başlarına yeterli olmayacağıdır. Kilo vermek için bu ürünlerin yanında bol bol su içmeniz ve dengeli bir beslenme programını takip etmeniz gerekir. Herbalife’ın sunduğu içecekler, suyun size sağlayacağı faydaları sağlamak konusunda yetersiz kalabilir. Dolayısıyla vücudunuza yeterli miktarda su almayı ihmal etmemelisiniz.

Herbalife Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Herbalife Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Herbalife, öncelikle bir beslenme şirketidir ve ürettiği ürünler bu alana yöneliktir. Markanın kullanıcıların beğenisine sunduğu ürünler tüketilerek günlük besin ihtiyacının büyük bir kısmı karşılanabilir. Bu sayede kişiler kendilerini daha sağlıklı ve enerjik hissedebilir. Herbalife’ın sporcu ürünleri ise aynı etkiyi yoğun egzersiz yapan kişiler için sağlar. Bu ürünlerin doğal bileşenler kullanılarak geliştirilmiş olması da sağlıklı kullanım imkânı sunar.

Herbalife’ın kişisel bakım ürünleri, özellikle cilt ve saç problemlerine odaklanacak şekilde geliştirilmiştir. Saç bakım ürünlerini düzenli şekilde kullanarak saçlarınızın daha dayanıklı ve sağlıklı bir yapı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Aynısı cilt bakım ürünleri için de söylenebilir. Kirden, fazla yağdan ve makyaj kalıntılarından arınmış, taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için dermatolojik olarak test edilmiş Herbalife ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Herbalife Ürün Fiyatları Ne Kadardır?

Herbalife Ürün Fiyatları Ne Kadardır?

Herbalife fiyat detayları, üründen ürüne farklılık gösterir. Dolayısıyla bu konuda net bir çerçeve çizmek oldukça zordur. Herbalife Türkiye pazarında da oldukça yoğun ilgi ile karşılaşan bir markadır. Firmanın ürünlerini Türkiye’nin lider online alışveriş platformlarından biri olan Trendyol üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Site üzerinde Herbalife tarafından piyasaya sürülmüş hemen hemen tüm ürünleri bulmanız mümkündür. Söz konusu online alışveriş platformu; şampuandan shake’e, mataradan diğer sağlık ürünlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede satın almak istediğini bakım ürününün özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bütçe dostu fiyatlar, Herbalife’ın sunduğu mucizevi ürünlerden maddi anlamda bir sorun yaşamadan yararlanmanıza yardımcı olur.