İlgili Kategoriler
Ürün Tipi
Renk
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kablo Aksesuarları

" araması için 8455 sonuç listeleniyor

Kaliteli Kablo Aksesuarları Trendyol’da!

Teknolojik cihazların çalışabilmesi için bir elektrik kaynağından güç alması gerekir. Cihazlar arasında dosya paylaşımı yapmak için bağlantı kurmak gereklidir. Donanım aletlerini teknolojik cihazlara bağlamak için de aracılar kullanılır. Tüm bu işlemlerin yapılması ve verimli bir aktarımın gerçekleşmesi için kablolar kullanılır. Bir ortamda fazla kullanılması sonucunda karışıklık meydana gelebilir. Bu karışıklığı ortadan kaldırmak için kablo aksesuarları tercih edilir. Düzenli bir görünüm elde etmek ve cihazları korumak için bu ürünlerin kullanılması önerilir. Hangi cihazın çalışabilir konumda olduğunu tespit edebilmek için de kabloların dikkatle takibe alınması gerekir. Bu işlemi kısa süre içerisinde tamamlayıp doğru eşleştirmeleri yapmak için aksesuarların kullanılması tavsiye edilir. Özenle tasarlanan kablo düzenleyiciler çalışma ortamlarında düzenli bir alan elde etmenizi sağlar. Karışık görüntünün önüne geçmek isteyenler bu seçenekleri sıklıkla tercih eder. Kalitesiyle öne çıkan modeller uzun süre boyunca kullanılır. Yırtılma, kopma ve soyulma gibi durumlara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Elektrik akımı geçen cihazlarla birlikte uyumlu bir kullanım sunar. Estetik olarak da hoş detaylara sahip çeşitli modeller bulunur. Görüntüsüyle dikkat çeken kablo tutucu seçeneklerini inceleyip beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Renk, boyut ve tasarım bakımından çeşitlilik gösteren modeller seçim özgürlüğü sunar. Beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden modeli satın alarak farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Trendyol’dan bütçe dostu alışveriş yapıp bu seçenekler ile çalışma alanlarınızı düzenli bir şekilde organize edebilirsiniz.

Estetik Tasarımı ile Kablo Aksesuarları Modelleri

Söz konusu ürünler tasarımıyla dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Cihazların bağlantı noktalarında kırılma yaşanmaması için tercih edilen modeller renkli görüntüsüyle öne çıkar. Pembe, yeşil, mavi ve siyah gibi renklerin hakim olduğu kablo aksesuarları modelleri zevklerinize göre seçim yapmanız için fırsat sunar. Modeller, koruma amacının yanı sıra düzenleme için de sıklıkla tercih edilir. Birden fazla teknolojik cihazla çalışılan ortamlarda karmaşık görüntünün önüne geçmek için kablo gizleyici seçenekleri tercih edilir. İşlevsel olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen modeller düzenli bir görünüm için anahtar niteliğindedir. Farklı markaların cihazlarıyla birlikte uyumlu kullanım sunar. İşyeri, ev, hastane ve okul gibi ortamlarda sıklıkla koruyucu ya da düzenleyici gereçler tercih edilir. Birden fazla cihazın bulunması durumunda hepsinin bir araya getirilmesini sağlayan modeller bulunur. Prize takmak için tüm kabloları bir araya getiren modeller, düzenli görünüm için sıklıkla tercih edilir. Birden fazla çıkışı bulunan kablo birleştirici seçenekleri tüm materyali toplayarak ileticiye bağlanmasını sağlar. Duvara monte edilerek kullanılabilen seçeneklerin yanı sıra bağımsız olarak bir alana yerleştirilebilen alternatifler de bulunur. Koruyucu modeller, cihazların ve ortamın korunması için ideal özelliklere sahiptir. Elektrik akımının geçtiği yerlerde koruyucu olan ekipmanlar sıklıkla tercih edilir. Elektrik akımı sağlanan bölgelerin zarar görmesini engellemek için kablo spirali kullanılır. Toparlayıcı bir yapıya sahip olan spiral seçenekler bilgisayar ve televizyonlarla uyumlu şekilde çalışır. Arka panele birden fazla girişin olduğu cihazlarda bu seçenekler işlevsel özellik gösterir. Karmaşık bir görünüm oluşmasını engeller. Farklı renk seçenekleri ve tasarımı nedeniyle estetik bir görünüm sunar. Spiral şeklinde tasarlanan modeller estetik görüntüsüyle yaşam alanlarına renk katar. Düzensiz görüntüyü engelleyip yaşam alanlarına hoş bir dokunuş yapmak isteyenler bu modelleri tercih eder. Beğendiğiniz ürünleri kablo aksesuarları kampanya fırsatları aracılığıyla bütçe dostu bir şekilde satın alabilirsiniz. Cihazlarınızın korumasını sağlayabilir, elektrik akımından etkilenmenin önüne geçebilirsiniz. Birden fazla cihazın yarattığı karmaşık görüntünün önüne geçmek için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan kullanışlı modelleri inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Kablo Aksesuarları Online Seçenekleri

Teknolojik cihazlarını estetik bir şekilde süslemek isteyenler kablo aksesuarları online ürünlerini sıklıkla tercih eder. Renk ve figür detaylarının ön planda olduğu seçenekler cep telefonları, tablet ya da laptop gibi cihazlar için ideal kullanıma sahiptir. Şarj cihazlarını ve kulaklıklarını süslemek isteyenler bu ürünleri tercih eder. Pembe, mavi ve yeşil gibi renklerin kullanıldığı seçenekler eğlenceli görüntüsüyle beğeni toplar. Şarj cihazlarının ve kulaklıkların kırılmaması için koruyucu ekipmanlar kullanılır. Giriş ve bağlantı bölgelerine takılan kablo koruyucu seçenekleri kırılmaların önüne geçer. Sıkı bir şekilde tutunmasını sağlayarak meydana gelebilecek kırılmaları engelleyebilir. Dengeli bir duruş elde edilmesini sağlayan seçenekler şarj cihazlarının adaptörlerine de geçirilir. Bütün olarak uyumlu ve estetik bir görünüm elde etmek isteyenler takım olarak tasarlanan seçeneklere rağbet gösterir. Üstün koruma sağlayan modeller, estetik görünümü işlevsel özelliklerle bir araya getirir. Çiçek ve hayvan figürlerinin sıklıkla kullanıldığı modeller, renkli görüntüsüyle beğeni toplar. Kablo aksesuarları kullananlar ; ürünlerin uzun ömürlü olması ve estetik görünümüyle ilgili beğenilerini dile getirir. Dayanıklı yapıya sahip modeller hoş görünümüyle beğeni toplar. Farklı cihazlarla uyumlu olarak tasarlanan aksesuarlar, geniş bir kitleye hitap eder. Estetik bir görünüm kazanmak isteyenlere kablo aksesuarları tavsiye edilir. Spiralli ve düz olmak üzere farklı stile sahip seçenekler bulunur. Koruma ve süsleme işlevine sahip olan modelleri inceleyerek tarzınıza hitap eden ürünü bulabilirsiniz. Elektrik ve internet kablolarının düzenlenmesinde kullanılan seçenekler, temiz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Farklı görünüme sahip alternatifleriyle seçim özgürlüğü sunar. Renk ve desen çeşitliliğiyle öne çıkan alternatifler teknolojik cihazların kullanımını keyifli bir hale getirir. Trendyol’da görünüm ve boyut olarak farklı alternatifleri inceleyebilirsiniz. Buradan ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü uygun fiyatlar üzerinden satın alıp avantaj kazanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kablo Aksesuarları Fiyat Aralıkları

Akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarla birlikte uyumlu olarak kullanılan seçenekler bütçe dostu fiyat aralıklarında yer alır. Televizyon gibi cihazlar için de özel olarak tasarlanan modeller bulunur. Alışveriş yaparken kullanım alanını ve ihtiyaçlarını belirleyerek doğru ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan kablo aksesuarları fiyat seçenekleri ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ürünün markası fiyatlar üzerinde etkili olan önemli kıstasların başında gelir. Her markanın kendine özel bir fiyatlandırması bulunur. Bunun yanı sıra ürünlerin boyutları, uzunlukları, tasarım detayları ve sahip olduğu ekstra özellikler de fiyatların belirlenmesi noktasında son derece etkilidir. Her bütçeye hitap eden farklı alternatifler bulunur. Ürünleri inceleyerek bütçenize hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden kablo aksesuarları satın alıp teknolojik cihazlarının estetik açıdan hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Alışveriş yaparken dikkat edilen önemli konulardan bir diğeri ise deneyimli müşteriler tarafından yazılan yorumlara göz atmak olur. Ürünle ilgili bilgi almak için yorumları inceleyebilirsiniz. Kullanım, görünüm ve kalite gibi hususlar hakkında bilgi almak için kablo aksesuarları yorum kısmına göz atabilirsiniz. Deneyimli müşteriler yorumlar aracılığıyla fikirlerini ve beğenilerini dile getirir. Yorumları okuyup beğeni oranlarına ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Bu sayede ürünün fiyat ve performans bakımından sunduğu memnuniyetle alakalı olarak fikir edinebilirsiniz. Avantajlı kablo aksesuarları indirim fırsatları aracılığıyla beğendiğiniz ürünü bütçe dostu fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Koruma ve süsleme gibi işleve sahip olan modelleri inceleyip cihazınız için uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Renk ve desenleri ile dikkat çekici görünüme sahip modeller arasında beğenilerinize hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz. Trendyol’da zengin çeşitlilik sunan alternatifleri inceleyip alışverişinizi uygun fiyatlar üzerinden güvenle tamamlayabilirsiniz.