placeholder
"

Telefon Aksesuarları

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

İlginç Telefon Aksesuarları ile Telefonunu Süsle

Telefon aksesuarları seçeceğiniz farklı ihtiyaçlara göre çeşitlenmektedir. Farklı ihtiyaçları karşılayan ve özelliklere sahip birçok ürün bulunmakla birlikte, cihazlarınızı kişiselleştirecek ürünler de bulunmaktadır. Günlük yaşantımızda telefonlarımız her zaman yanımızda olan ve pek çok farklı ihtiyacımızı gidermeye yönelik çalışan özellikleri sayesinde sık kullandığımız ürünlerden. Bir telefon için en çok gereken ek ürünlerden biri bu sebeple koruyucu kılıf ya da kırılmaz cam gibi ürünlerdir. Bu gibi ürünler, cihazınızın herhangi bir darbe ya da düşmede hasar almasının önüne geçerek, cihazınızın daha uzun süre kullanılabilir durumda olmasını sağlamaktadır. Yeni bir telefon aldığınızda ilk yapmanız gereken şey bu sebeple koruyucu ürünler almak olacaktır. Belli bir süre sonra değiştirebileceğiniz gibi farklı tasarımlara sahip ürünler alarak da istediğiniz zaman istediğiniz bunları kullanabilme imkanınız olmaktadır. Aksesuarlar içerisinde telefon askısı gibi ürünleri tercih edebilir ve telefonunuzu rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Uzunlukları değişen ve dilerseniz boynunuza, dilerseniz bileğinize takabileceğiniz bu ürünler, telefonunuzu cebinizde ya da çantanızda taşımak istemediğiniz durumlarda, kolay ulaşılabilir bir şekilde bulundurmanıza müsaade ediyor. Farklı renk seçenekleriyle birlikte, farklı malzemelerle üretilen modelleri seçebileceğiniz gibi taşıma şeklinizi özelleştirebilir ve daha rahat bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuz için önemli olan bir diğer aksesuar ise şarj cihazlarıdır. Günlük kullanımda pili tükenen ürünlerinizi elektrik yardımıyla şarj edebilmenizi ve her alanda kullanabilmenizi mümkün kılan bu ürünler, cihazınıza uyumlu modellerini seçerek kullanabilir ve pil seviyesini istediğiniz her an yükseltebilirsiniz. Taşınabilir powerbank ürünleri ile uyumlu olarak da edinebileceğiniz bu aletler, seyahatlerde ve dışarıda olduğunuz durumlarda prize ihtiyaç duymadan cihazlarınızı şarj etmenize olanak tanıyacaktır. Ayrıca taşınabilir şarj etme imkanı sağlayan bu cihazların da farklı özelliklere sahip modelleri bulunmaktadır. Güç depolama alanı farklı olan cihazlardan sizin için uygun olanı seçebilir ve telefonlarınızı birden çok kez doldurabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız değişik telefon aksesuarları hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunacaktır. Farklı renk ve farklı özelliklerde ürünleri, ürün özelliklerine göre tercih edebilir ve cihazlarınıza yardımcı ürün olarak edinebilirsiniz. Kolay taşınabilir olmasıyla beraber çantanızda ya da cebinizde bulundurabileceğiniz ürünleri yanınızda her yere götürebilirsiniz. Gündelik yaşantı içerisinde çokça kullandığımız telefonlar için tercih edeceğimiz ek ürünlerin kaliteli ve uzun süre kullanılabiliyor oluşu önemli olacaktır.

Telefon Aksesuarları Fiyatları

Telefon Aksesuarları Fiyatları

Telefon aksesuarları fiyatları alacağınız ürün çeşidine, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve türü de fiyata etki eden faktörler arasındadır. Dışarıda müzik dinlemek, ya da bir seyahat esnasında, yolculukta film, dizi izlemek isterseniz telefonunuzla uyumlu bir kulaklık almanız sizin için önemli olacaktır. Bu ürünler arasında pek çok farklı özellikte ve çeşitte model bulunmaktadır. Kablolu ya da kablosuz ürünleri tercih ederek, telefonunuzla kullanabileceğiniz ve istediğiniz yerde rahatlıkla sesleri duyabilmenize imkan tanıyan bu ürünler, pek çok farklı markaya ait çeşitleriyle sunulmaktadır. İstediğiniz renk ve tasarımlara sahip modelleri satın alarak tarzınızı ortaya çıkarabilir, zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Kablosuz kullanımlar için uygun olan ürünlerin, farklı kullanım süreleri bulunabilir. Özelliklerini kontrol ederek istediğiniz dolum hacmine sahip ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Araba telefon tutacakları alarak, araba kullanırken telefonunuza kolaylıkla bakabilir ve harita gibi özelliklerini yorulmadan ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca arabanızın ses sistemi ile eşleştirebileceğiniz telefonlarınızı böylelikle müzik dinlerken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayaklı telefon tutacakları da her yerde kullanabileceğiniz, ister arabada torpido üzerinde, isterseniz de evde, ofiste masa üzerinde cihazlarınızı kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan ürünlerdir. Katlanabilir fonksiyonlara sahip olan çeşitlerini de kullanabileceğiniz ve istediğiniz açılarda durmasını sağlayabileceğiniz ürünler, pratik aletler olma özelliği taşımaktadır. Araba için telefon aksesuarları bu şekilde çeşitli ve her kullanım şekline hitap eden ürünler içermektedir. Araba içerisinde kullanabileceğiniz ve torpido üzerine koyabileceğiniz bir kaydırmaz ped ile telefonunuzun hareket esnasında yerinde sabit bir şekilde durmasını sağlayabilir ve güvenle araç kullanabilirsiniz. Genellikle android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olan otg kablo ürünleri, telefonunuza veri aktarım yapmak ve USB girişi sayesinde pek çok elektronik ürünle bağlantı kurabilmek için kullanılabilir bir ürün olma özelliği taşıyor. kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu cihazlar farklı cihazlarla şarj transferi yapılmasını da mümkün kılarak zor anlarda size yardımcı oluyor. İlginç telefon aksesuarları içerisinden günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve cihazlarınızı kişiselleştirecek ürünler seçebilir ve uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz modellere sahip olabilirsiniz. Telefonlarınıza alacağınız bu ek ürünler sayesinde, cihazlarınızı kullanmak daha keyifli bir hal alacak ve en kullanışlı şekilde bütün özelliklerini kullanabileceksiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak pek çok farklı ürün, her bütçeye uyacak fiyatlarla bulabileceğiniz şekildedir.

Telefon Aksesuarları Çeşitleri

Telefon Aksesuarları Çeşitleri

Kullanım amacınıza göre değişen pek çok farklı aksesuar, özelliklerine ve kullanım alanlarına göre de değişiklik göstermektedir. Silikon yapışkanlı telefon tutucu modelleri ile, cihazınızı istediğiniz yerde sabit tutabilme özelliğine kavuşarak, rahat bir kullanım sağlayabilir ve fonksiyonlarını dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Farklı renklerde bulabileceğiniz bu ürünler, telefonlarınızın görünümünü de hoş bir şekilde etkileyecektir. Akıllı telefon aksesuarları içerisindeki farklı ürün modelleri, cihazlarınızı özelleştirmeye ve kişiselleştirmenize yardımcı olacak özellikler içeriyor oluşları ile ön plana çıkmaktadırlar. Ekran büyütücü cam gibi ürünleri, cihazınızı masada kullanım esnasında daha büyük ekranda seyir zevki yaşamak için kullanabilir ve bu ürünü telefonunuzun ekranının ön yüzüne yakın koyarak ekranı büyütebilirsiniz. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz bu ürünler, kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz alanlarda kullanabileceğiniz özelliklere sahiptirler. Çok sık kullandığımız ve her işimizi gerçekleştirebildiğimiz bu cihazlar belli oranlarda ısınma yaşayabilirler. Bu gibi durumların devam etmesi ve yeterince soğumaması cihazların ömürlerine ve pillerine etki eden faktörler arasındadır. Bu durumların önüne geçmek ve kullanım esnasında sıkıntı yaşamamak adına kullanabileceğiniz telefon soğutucu fanı gibi ürünler, cihazın arka kısmına yapıştırılarak, fan etkisiyle soğutulabilir. Böylelikle uzun kullanımlarda cihazınızı koruyabilir, ısınma durumlarının önüne geçebilirsiniz. Yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu aparatlar sayesinde cihazlarınız daha uzun ömürlü bir kullanıma kavuşacaktır. Elinizde uzun süreli kullanımlar gerçekleştiriyorsanız parmaklarınız uzun vadede zarar görebilir. Özellikle telefonun alt kısmını tek bir parmakla tutarak, gövdesini el ile tutma biçimi yaygındır. Ancak uzun vadede istenmeyen ağrılara sebebiyet verebilen bu durumların önüne geçmek için kullanabileceğiniz telefon aksesuarları parmak tutucu gibi ürünlerle çeşitlendirilmektedir. Telefon arkasına kolaylıkla yapıştırabileceğiniz bu ürünler, cihazınızı tutarken rahat bir şekilde tutuş sağlamanıza imkan tanımakla birlikte sabit tutuş için gereken özellikleri barındırmaktadır.

Farklı renk ve şekillerde bulabileceğiniz bu aksesuarlarla kendi zevkinize göre şekillendirebileceğiniz ve hoş bir görünüm kazandırabileceğiniz telefonunuzu kullanırken keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Özellikle açık alanlarda ve seyahatlerde çok fazla yardımcı olacak bu ürünler, kaliteli malzemelerle üretildiği için uzun süreli dayanıklılıklarını koruyacaklardır. Hem parmak ile tutuş sağlayabileceğiniz hem de masa üzerinde düzgün bir şekilde durmaya elverişli modeller de bulunmaktadır. Siz de zevkinize göre seçim yaparken, pratik bir şekilde telefon kullanımını gerçekleştirmenize yardımcı olacak çeşitli aksesuarları kolayca edinebilir ve iyi bir kullanıcı deneyimi yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. En çok kullanılan ve kullanışlı olması ile ön plana çıkan aksesuar modellerinden biri de telefon aksesuarları yüzük ürünleridir. Bu ürünler telefon arkasında durabilecek şekilde sabit olarak yapışabilir ve tutuş esnasında tek parmağın içerisinden girerek kullanım yapabileceğiniz bir ürüne dönüşebilir. Aynı zamanda telefon bir masaya koyulduğunda düz bir şekilde durmasını sağlayacak olan bu ürün, pek çok farklı alan için kullanılabilir ve pratik bir üründür. Telefonunuzun şeklinde herhangi olumsuz bir görüntü oluşturmayacak basit tasarıma sahip olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızı tutarken daha az enerji harcamanızı ve yorulmadan kullanıma devam edebilmenizi sağlayacak olan modeller, farklı renklerde ve farklı malzemeden üretilmiş tiplerde bulunmaktadır. Zevkinize göre seçebileceğiniz tasarımlarla tarzınızı ortaya koyabilir ve telefonunuzun görünümünü hoş bir şekilde gösterebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuar tipi ne olursa olsun, farklı renkleri bulmak ve sevdiğiniz tasarımlara sahip olmak, bu çeşitlilik içerisinde her zaman mümkün. Tek renk ya da çok renkli göz alıcı ürünlere sahip olabileceğiniz gibi taraftarı olduğunuz spor takımlarının renkleri ve logoları olan ürünleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Beşiktaş taraftarı iseniz, siyah beyaz renklere sahip ya da bir kartal figürü bulunan ürün modellerinin yanı sıra kartal figürüne sahip ürünler de bulabileceğiniz beşiktaş telefon aksesuarları içerisinden zevkinize göre seçim yapabilmenize imkan var. Farklı takım taraftarları için de geçerli olan bu durum, pek çok farklı ürün modelinde çeşitli seçenekler karşınıza çıkarmaktadır. Cihazlarınızı araçlarınıza bağlayabilmek için kullanabileceğiniz kablolu ve kablosuz bazı ürünler bulunmaktadır. Telefonunuzun aux çıkışına bağlayabileceğiniz ve telefonunuzu aracınızla eşleştirebileceğiniz kitler, ses sistemine bağlanabilmenize imkan tanımakla birlikte navigasyon özellikleri konusunda da kolay kullanım sunan ürünlerdendir. Cihazlarınızı bir masa üzerinde kullanmak istiyorsanız ve çalışırken ya da dinlenirken ellerinizi kullanmadan görmek ya da bir şeyler izlemek istiyorsanız, kullanabileceğiniz en uygun ürün telefon tutucu ürünleridir. Çok farklı şekillerde ve isterseniz basit özelliklerde, isterseniz farklı fonksiyonlara da sahip olan ürünler olduğu gibi, çeşitli renklerde seçebileceğiniz seçeneklere de sahiptirler. Düz bir zemin üzerinde kolaylıkla kullanılabilen bu ürünleri, istediğiniz yere götürebilir ve telefon kullanımınızı daha kolay hallere getirerek, rahat edebilirsiniz. Küçük aksesuar çantalarından edinerek, cihazınıza ait tüm ek ürünleri, düzenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

İşlevsel Telefon Aksesuarları

İşlevsel Telefon Aksesuarları

Farklı markalarda ve modellerde alabileceğiniz pek çok çeşide sahip olan aksesuar ürünleri içerisinde yüzlerce alternatif görmeniz mümkündür. Bir ürün alacağınız zaman, modelleri iyi bir şekilde inceleyerek kaliteli bir ürün alma eylemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal telefon aksesuarları içerisinde kendi cihazınız ile aynı marka ürünleri seçebileceğiniz gibi, farklı markaların olsa dahi, cihazınıza uyumlu olabilecek özelliklere sahip olan ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Tamamen kişisel zevkinize kalmış olan bu seçimleri yapabileceğiniz geniş bir alternatif imkanı bulunmaktadır. Cihazınızı yazı yazmak için kullanıyorsanız ve uzun süreli yazıları rahat bir şekilde yazmayı düşünüyorsanız, mini klavye gibi ek aksesuarların yanı sıra uyumlu mouse modellerine de sahip olabilirsiniz. Kolay bir şekilde telefonunuzla bağlantı kurabileceğiniz bu ürünleri, yazı yazarken ve diğer fonksiyonlarını kullanırken pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Araç kullanıcıları için önemli olan aksesuarlardan biri de araç şarj cihazı ürünleridir. Özellikle günün büyük bir kısmını yollarda geçiriyor ve trafikte kaldığınızda şarjınızın olmadığını fark ediyorsanız bu durum can sıkıcı bir hal alabilir. Ancak bu ürünleri kullanırken, aracınızda otururken, telefonlarınızı rahat ve kolay bir şekilde şarj edebiliyor olmanız size konfor kazandıracak ve her daim şarjınız dolu kalacaktır. Telefonunuzla ve aracınızla uyumlu olarak alabileceğiniz bu ürünleri farklı markalardan tercih edebilir uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz kalitede ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Bu pratik telefon aksesuarları telefonlarınızın tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde üretilmiş ve hayatınızı kolaylaştıracak özellikler eklenerek geliştirilmiş modellerdir. Type C giriş için uyumlu dönüştürücü cihazlar kullanarak, cihazınızda harici bellekleri kullanabilir, ve yüklemiş olduğunuz film, dizi gibi alan gerektiren dosyaları, telefonunuzun dahili depolama alanına gerek kalmadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca farklı birçok cihazı telefonunuzla uyumlu hale getirmeye yarayacak olan bu ürünleri farklı ihtiyaçlar için de kullanma özgürlüğüne kavuşursunuz. Sadece adaptör şeklinde küçük tasarımlarla bulunan modeller olduğu gibi, kısa kablolu ve kullanım alanlarına göre uygun bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler de bulunmaktadır.

Android cihazlar için uyumlu olan bu aletler, uzun süre boyunca kullanmanızı mümkün kılacak şekilde tasarlanmış ve kullanımınıza sunulmuştur. Dayanıklı materyallerden üretilmiş olup, hafif olan ürünler, zarif görüntüleriyle de hoş bir şekilde gözükmektedirler. Farklı markaların, telefonunuzla uyumlu özellikler taşıyan ürünlerini tercih ederek uzun süre kullanabilirsiniz. Günlük kullanımınızı özelleştiren ve kullandığınız telefonlardan en iyi verimi almanızı sağlayan pek çok aksesuar bulunmaktadır. İhtiyacınız olan kullanım şekline göre tercih edebileceğiniz bu birbirinden farklı telefon aksesuarları ile pratik kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknolojik özellikler sayesinde telefonlarla fotoğraf çekme işlemleri daha kolay bir hale geldi ve kaliteli fotoğrafların çekimini rahatlıkla yapabiliyoruz. Selfie çekimi de bir o kadar yaygınlaşmakla birlikte, bunu pratik bir şekilde yapmanızı sağlayacak farklı ürünler geliştirilmekte. Standart selfie çubukları ile telefonunuza bağlayarak, uzaktan çekim yapabilir ve doğru açıyı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bluetooth kumandalı olarak geliştirilmiş çubuklar bu durumu daha özel bir hale getirerek sizin istediğiniz ayarda, ışıkta ve açıda fotoğraf çekebilmenizi mümkün kılıyor. Aynı zamanda tripod olarak da kullanılma özelliği taşıyan ürünlerden de edinebilir ve farklı iki özellikle kullanım yapabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Telefonu sıkıca kavrayan ve titreşimi engelleyerek net kayıtlar almanızı sağlayan bu ürünler pratik bir kullanım şekline sahiptir. Kolaylıkla katlanabiliyor oluşuyla birlikte yanınızda taşıyabileceğiniz ve çantanıza sığabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı markaların, farklı fonksiyonlara ve renklere sahip olan ürünlerini tercih ederek kullanabileceğiniz bu aletlerle en özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Silikon telefon aksesuarları pek çok farklı ürün için mevcuttur. Silikondan yapılmış ve güzel bir dokunma hissi veren aksesuarlar sizi rahatsız etmeyecek yüzeylere sahip olduğu için rahat bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan biri de bisiklet ve motosiklette telefon tutucu görevi gören ürünlerdir. Bisikletle ya da motosikletle seyahat ederken telefon kullanmak tehlikeli olmakla birlikte, acil durumlarda kolay ulaşılabilir olması önemlidir. Bu ürünleri kullanarak, hem telefonunuzu kullanmak istediğinizde iki elinizi de araçtan ayırmadan göz hizanızda görebilir, bu şekilde navigasyon kullanarak yolunuzu bulabilir, ya da müzik dinlerken, listelerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Aramaları da görebileceğiniz ve cevap verebileceğiniz şekilde aracınıza sabitleyebileceğiniz bu ürünler farklı renklerde ve şekillerde zevkinize göre tercih edebilmenize imkan tanıyan şekilde bulunmaktadır. İstediğiniz ürünleri, telefonunuzun marka, model ve boy gibi detaylarına göre seçerek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz fonksiyon ve özelliklere göre seçebileceğiniz, farklı özellikte aksesuarları satın alarak kullanım deneyiminizi artırabilirsiniz. Profesyonel çekimler yapabilmek için tercih edebileceğiniz tripod modelleri içerisinde de farklı çeşitler mevcuttur. Çeşitli aksesuarları ve ürünleri Trendyol'dan inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.