Fiyat
Çarşaf Türü
Renk
Boyut/Ebat
Desen
Materyal
Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadife Nevresim Takımı

" araması için 78 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Kadife Nevresim Takımı Trendyol’da!

Örtüler alanları hoş ve modern gösterir. Kaliteli olmaları ile uzun yıllar kullanım sunar. Bu örtülerden olan kadife nevresim takımı, birden fazla marka bünyesinde imal edilir. Sıklıkla çift ve tek olarak tasarlanır. Yatak yapınıza göre bir modeli kolaylıkla bulabilmeniz mümkündür. Parça seçeneklerinin hem elde hem de makinede yıkanabilir dokuları mevcuttur. Şık ve zarif olmaları ile kullanılan ortamın havasını değiştirir. Kadife, yumuşak dokusu ve zengin görünümüyle bilinir. Bu nedenle evli müşteriler tarafından sıklıkla çift kişilik olan modelleri tercih edilir. Kolay bakımı olmasıyla tek kişilik olan kadife nevresim takımları da müşteriler tarafından sevilerek tercih edilir. Dilerseniz Trendyol aracılığıyla kaliteli markaların tüm modellerini inceleyebilir, kişisel zevkinizi yansıtan bir modeli bulabilirsiniz.

Şık Kadife Nevresim Takımı Modelleri

Şık Kadife Nevresim Takımı Modelleri

Şık görünümü olan kadife nevresim takımı modelleri, bulunduğu yerde dikkat çeker. Yumuşak dokusu ile üzerinde uyurken veya otururken konforlu bir his vadeder. Markalar modellerini genellikle ipek, pamuk, polyester veya viskon gibi malzemeler ile birleştirerek tasarlar. Bu malzemelerin pek çoğu yumuşaklık, dayanıklılık ve kolay bakım gibi farklı avantajlara sahip olabilir. Aynı zamanda canlı ve zarif çeşitlilikte olmaları ile aradığınız renkte modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Kadife nevresim takımı çift kişilik modeller, düz renklerden desenli, püsküllü seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede beğeniye sunulur. Modern, klasik, vintage veya minimalist tarzlarda bulunabilir. Dekorasyon tarzınıza uygun bir seçeneği zahmetsizce bulmanız mümkündür. Kadife saten nevresim takımı ürünleri, genellikle standart yatak boyutlarına uygun olarak üretilir. Tek, çift kişilik, kraliçe ve kral gibi farklı boyutlarda ürün tasarlayan markalar bulunur. Dilerseniz Trendyol aracılığıyla bu modelleri hazırlayan markalara göz atabilirsiniz. Kişisel zevkinizi yansıtan ürünü bulabilir, mekana şıklık katmak için kadife nevresim takımı satın alabilirsiniz.

Beğenilen Kadife Nevresim Takımı Markaları

Beğenilen Kadife Nevresim Takımı Markaları

Kadife nevresim takımı tek kişilik olan tasarımlar, genellikle kalın ve sıcak tutan yapıları sayesinde öne çıkar. Sıklıkla soğuk mevsimlerde tercih edilir. Yaz ayları için de hafif seçenekler birden fazla marka tarafından imal edilir. Köklü değişiklikler yapmadan ortama lüks bir hava katmak isteyenler için ideal bir seçenek olarak öne çıkar. Oda dekorunuzun genel tarzını ve renk paletini göz önünde bulundurarak uygun olan tasarımı, geniş model yelpazesi arasından tercih etmeniz mümkündür. Ayrıca takımın bakım talimatlarına dikkat ederek de modellerin ömrünü uzatmanız olağandır. Kadife nevresim takımı markaları, modelleri uzun yıllar kullanabilmek için kaliteli bir şekilde imal eder. Bu sebeple kadife nevresim takımı yorum kısmını Trendyol aracılığıyla incelediğinizde modellerin ne denli işlevsel olduğunu görebilirsiniz. İster çeyiz için isterseniz de günlük olarak kullanım için hazırlanan modelleri tercih edebilirsiniz.

Uygun Kadife Nevresim Takımı Fiyatları

Uygun Kadife Nevresim Takımı Fiyatları

Lastikli peluş kadife polarlı nevresim takımı çeşitleri, sıklıkla yastık ve yorgan örtüsü gibi ek aksesuarlarla birlikte müşterinin beğenisine sunulur. Yatak odası dekorunuzu tamamlamanızı sağlar. Hem elde hem de makinede yıkanabilir dokusu bulunur. Kullananlar modelleri, sıktırma olmayan bir programda yıkanmasını tavsiye eder. Bu sayede aşınma ve diğer olumsuz durumlara karşı modellerinizin ömrünü uzatabileceğiniz ifade edilir. Yüksek dayanıklılık içeren kumaş dokusu sayesinde ilk günkü hoş rengini ve tasarımını koruyan kadife nevresim takımı fiyat konusunda uygun olmasıyla hemen herkesin cebine hitap eder. Genellikle malzemelerin kalitesine, türüne ve markaya bağlı olarak fiyatlar değişebilir. Ayrıca aksesuar içeriği olan çeşitlerin de fiyatları farklı olabilir. İsterseniz Trendyol aracılığıyla markaların tüm modellerine göz atabilirsiniz. Hem yaz hem de kış mevsimi için ideal model alternatiflerini bulabilirsiniz.