Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Kullanım Alanı
Renk
Fiyat
Kalıp
Materyal
Kol Tipi
Boy
Bel
Desen
Kumaş Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Spor Giyim

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Spor Giyim

Spor Giyim Ürünleri ile Daha Rahat Günler

Gün içinde rahat hareket edebileceğiniz seçeneklere sahip olmak sizlere yüksek konfor olanağı sunacaktır. Geliştirilen ürünlerdeki ince tasarım nüansları ve kumaş seçenekleri sizlere daha verimli bir kullanım süreci sunacağından siz de markaların özel olarak tasarladığı giyim alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Geliştirilen ürünler modern hayatın hızlı temposuna en iyi şekilde ayak uydururken aynı zamanda yüksek konfor olanağı da sunmayı ihmal etmiyor. Bu sayede sizlere her zaman daha konforlu ola imkanı ile dilediğiniz gibi hareket etme şansı veren spor giyim alternatifleri ile siz de gerek gün içinde, gerekse spor faaliyetlerinizde aradığınız konfora sahip olabilecek ve performansınızı iki katına çıkarabileceksiniz. Spor aktiviteleri için üretilen bu ürünler aynı zamanda gün içinde daha konforlu olabilmeniz için de mükemmel bir tercih oluyor. Geliştirilen ürünlerdeki konforlu kullanım her kadın ve erkek kullanıcının dikkatini çektiğinden sokak stilinde sportif şıklığı yakalamak oldukça popüler bir hal aldı. Spor ayakkabıların jeanler ile kombinlendiği dönemlerden öte artık günlük kullanımda taytlar ve spor atletler şık bir şekilde kombinlenerek trend bir görünüm oluşturulmaya çalışılıyor. Pek çok markanın tasarladığı bu ürünler kumaş seçimleri sebebiyle de klasik ürünlerden ayrılık göstermektedir. Temelde spor yaparken daha konforlu olmanızı sağlamak adına üretilen bu ürünler hafif yapıları ile dikkat çekmektedir. Hafif ve vücudunuzu saran bu ürünlerin yanı sıra yine aynı şekilde hafif ve daha salaş bir görünüm veren avantajlı seçenekleri de değerlendirmeye alabileceksiniz. Satışa sunulan bu ürünlerin yüksek tasarım kalitesi hafiflik ile buluşarak sizlere arzu etiğiniz konforu sunarken beraberinde birden fazla fırsatı getirmeyi başarıyor. Örneğin spor giyimin vazgeçilmezlerinden biri olan ve hem erkek kullanıcılar için hem de kadın kullanıcılar için profesyonel bir deneyim sunan tayt seçenekleri farklı uzunlukları ve bedenleri ile her kullanıcının performansının yükselmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede özellikle profesyonel sporlarda daha iyi hareket edebileceğiniz içeriğe sahip olacak ve spordan alacağınız keyfi iki katına çıkarabileceksiniz. Fitness yaparken giyimde en çok tercih edilen ürün olan tayt seçenekleri vücudun yapısına tam anlamıyla uyum sağlayarak size yokmuş hissi uyandırıyor. Hafif yapısının sunduğu bu avantaj sayesinde siz de gün içinde ya da spor yaparken kendinizi daha iyi hissetme şansı yakalayacaksınız. Spor yaparken ağırlık yapacak seçenekler, yanlış kumaş tercihleri ve tasarımda yetersizlik sunan modeller sizlere performans olarak arzu ettiğiniz çok altında bir deneyim sunacağından siz de spor giyim markaları tarafından özel olarak tasarlanan seçenekleri tercih edebilir ve kaliteli içeriği sayesinde dünyanın her noktasında beğeni toplamayı başaran bu markalar ile her zaman yüksek performans sergileme olanağına sahip olabileceğiniz gibi gün içinde kullanım fırsatını da en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Dünyaca Ünlü Spor Giyim Markaları ile Modern Dokunuşlar

Sportif bir giyim zevkine sahip olmak hem gün içinde hem iş hayatında sizlere birbirinden farklı kombinleri bir araya getirme şansı sunacaktır. Sportif ürünlerin klasik görünümler ile birleştirildiği son dönemde siz de gerek iş hayatınızda hem rahat hem de şık olma olanağına sahip olabilecek hem de günlük hayatınızda kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Spor giyimin olmazsa olmazlarından biri olan eşofman seçenekleri takım halinde tercih edildiğinde mükemmel bir uyum yakalıyor. Özellikle son dönemde oldukça ünlü markalar tarafından tasarlanıp satışa sunulan eşofman seçenekleri dinamik görünümlerinin yanı sıra sade seçenekleri ile de kombinde çeşitliliği iki katına çıkarmaktadır. Gerek canlı renklere sahip olan takımları gerekse daha sade renk alternatiflerinin olduğu takımları tercih ederek gün içinde rahatlıkla giyebileceğiniz alternatiflere sahip olabileceksiniz. Eşofman takımlarında pek çok farklı tasarımı sunan markalar göbeği açık seçenekler ile modern bir görünüm olanağı sunuyor. Günlük kullanım için eşsiz bir şıklık sunan bu ürünler aynı zamanda belinizin de daha ince bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Bu sayede hem daha fit hem de daha feminen bir görünüme erişebilecek ve gün boyu rahat hareket etmenin imanlarından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Göbeği açık eşofman seçenekleri göbek kısmına dikkat çekerek belinizin inceliğini ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Bu sayede siz de olduğunuzdan daha ince bir görünüme kolaylıkla erişebileceksiniz. Bel detayını mükemmel bir şekilde vurgulayan spor üst giyim seçenekleri her mevsime uygun içeriği ile de dikkat çekiyor. Örneğin kış ayları için daha kalın kumaşlara sahip olan polarları ve kapüşonlu sweatleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde de bel bölgenizi daha belirgin bir şekilde ortaya çıkartmak ve fit bir görünüme sahip olmak mümkün. Aynı zamanda salaş tarzı ile kusurlarınızı kapatan sweat ve polar seçenekleri de hem rahat hareket etmek adına hem de kendinizi iyi hissetmeniz adına eşsiz bir deneyim olanağı sunuyor. Salaş tarzları ile kış aylarını hem sıcak hem de konforlu geçirmenizi sağlayan sweat ve polarlar sayesinde vücudunuzun kusurlarını örtebileceğiniz gibi aynı zamanda popüler bir görünüme de erişme fırsatı yakalayacaksınız.

Spor Giyimde Modern ve Şık Görünümler Bir Arada

Markaların geliştirdiği eşofman takımları popüler yapısı ile her kullanıcının zevkine uyum sağlayacak şekilde kombinleniyor. Dünyaca ünlü markaların tasarladığı eşsiz içerikler topuklu ayakkabılarla ve şık çantalarla birlikte kombinlenerek sportif görünümü şık dokunuşlarla zenginleştirmeyi başarıyor. Geliştirilen pek çok eşofman takımı sunduğu konfor ile de günü daha verimli geçirmeniz noktasında size yardımcı olmaktadır. Eşofman takımının sunduğu avantajlar yalnızca rahat kullanım ve modern bir görünüme sahip olmakla kalmıyor. Aynı zamanda sizleri daha ince ve fit bir görünüme kavuşturan bu ürünler alttan lastikli seçenekleri ile bel bölgenizin meydana çıkmasını sağlarken bol kalıbı ile de kalça bölgesindeki fazlalıkları örtüyor. Bu sayede bacaklarınızın daha ince bir görünüme sahip olmasını sağlayabileceksiniz. Genellikle polar içeriğe sahip olan bu ürünler kış ve bahar aylarında pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Tasarımda mükemmel detaylar sunarak her kullanıcının daha fit bir görünüme sahip olmasını sağlayan markalar bel bölgesinin hareketli olduğu takımlar ile daha belirgin bir incelik sunuyor. Bel bölgesi daha hareketli olan ürünler belinizin daha iyi bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Alt kısmında bol bir kesim ile dengeli görünüme ulaşmanızı sağlayan bu ürünler aynı zamanda üst bölgenizde daha salaş bir görünüm sunarak daha fit olmanızı sağlıyor. Dengeli bir görünüm için mükemmel bir alternatif olan eşofman seçenekleri kış aylarında topuklu botlar ile tercih edildiği gibi aynı zamanda spor ayakkabılar ile de kombinlerenek klasik sportif şıklığı sizlere sunuyor. Üst giyimde sunulan birbirinden farklı alternatif ile siz de bedeninize uygun içeriği bulmaya çalışırken hiç zorlanmayacaksınız. Geliştirilen bu ürünlerdeki dinamik tasarımlar dikkat çekici dokunuşları ile kombinlerinize renk katarken aynı zamanda sade seçenekler de hem günlük kullanım için hem de spor yaparken tercih edebilmeniz için size iyi bir alternatif olmayı başarıyor. Örneğin polar ve sweat seçenekleri kısa seçenekleri ile günlük kullanımda ve spor yaparken tercih edilebileceğiniz rahat seçeneklerden biri. Dökümlü yapıya sahip olan modelleri tercih ederek üst bölgenizin daha alımlı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir ve bunu tayt alternatifleri ile destekleyebilirsiniz. Renk seçeneği olarak da birden fazla seçeneğe erişebileceğiniz için dilediğiniz kombini kolaylıkla yapabileceksiniz. Kısa modeller günlük kullanımda da uyumlu bir görünüm ortaya çıkarıyor. Gerek jean seçenekleri gerekse etek seçenekleri ile klasik görünümleri sportif seçenekler ile bir araya getirebilmenizi sağlayan bu ürünler sayesinde siz de kendi modanızı yaratacaksınız. Evde yapabileceğiniz spor aktiviteleri, Trendyol'da bulabileceğiniz spor giyim ürünleriyle çok daha cazip ve uygulaması kolay bir hale geliyor.

Spor Salonunda Giyim Alternatifleri ile Daha Yüksek Performans

Günlük hayatta şıklık sunan pek çok spor giyim alternatifi asıl ortaya çıkış amacı olan spor faaliyetlerinde de sizlere aradığınız deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Spor yaparken tercih edeceğiniz ürünlerin sporun yoğun temposuna uygun olması oldukça önemlidir. Eğer spor yaparken size daha ağır hareket etme zorunluluğu verecek olan seçenekleri tercih ederseniz performansınızda düşüşler yaşayabilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Özellikle profesyonel sporlarda zaman ile yarışan kullanıcılar için doğru kıyafetleri tercih etmek oldukça önemli bir yere sahiptir. Zamanı iyi değerlendirmek için vücut yapınıza uygun ürünleri tercih etmeniz böylelikle daha hızlı hareket etmeniz size spordan alacağınız zevki iki katına çıkarma avantajı sunacaktır. Spor yaparken tercih edilecek kıyafetler yapacağınız spora göre de değişim gösteriyor. Örneğin siz spor salonunda kardiyo yapmak ya da fitness yapmak için alternatifleri değerlendiriyorsanız tercih edeceğiniz ürünler vücudunuzu saran taytlar, yarım atletler ve uzun atlet seçenekleri olabilir. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için üretilen pek çok seçenek ile spor yaparken harcadığınız eforu daha verimli kullanacaksınız. Bu noktada giydiğiniz kıyafetlerin hafifliği oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Eğer tercih edeceğiniz tayt ya da atlet seçenekleri kumaş yapısı olarak daha ağır ve kalınsa bu durum sizin sürekli terlemenize ve dolayısıyla su kaybı yaşamanıza yol açacaktır. Böyle bir durum, spordaki ritminizin düşmesine neden olacağından siz de kumaşlarının hafif yapısı ile sizlere daha konforlu deneyim sunan seçeneklere yönelebilirsiniz. Bu ürünleri bulmak için de öncelikli hedefiniz nefes alabilen kumaşları değerlendirmek olmalıdır. Nefes alabilen kumaşların eşsiz konforu cilt sağlığınızı da koruma altına almayı başarıyor. Vücutta terin birikmesini engelleyen bu ürünle aynı zamanda bakteri oluşumunu da en aza indirerek cildinizin daha sağlıklı kalmasını kolay hale getirmektedir. Gerek kadın gerekse erkek kullanıcılar için üretilen spor tayt seçenekleri bu noktada size aradığınız performansı sunmaya devam ediyor. Tayt modellerindeki nefes alabilen ince kumaş teknolojisi sayesinde hem daha rahat hareket edebilecek hem de cildinizi koruma altına alabileceksiniz. Aynı zamanda tayt seçenekleri sizlere daha yüksek verim sağlayacaktır çünkü ürünler vücudunuzu iyi bir şekilde sarararak yokmuş hissi uyandıracaktır. Böylelikle hareket ederken siz de daha rahat hissedebilecek özellikle yoğun antrenmanlarda yüksek verim imkânına sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda tayt seçenekleri uzun ya da kısa seçenekleri ile görünümde alternatiflere gitmenize de yardımcı oluyor. Dilerseniz kısa seçenekler ile bisiklet sürme faaliyetlerinde ya da kardiyo egzersizlerinde konfora erişebilir ya da dilerseniz uzun modelleri tercih ederek her mevsime uygun içerik ile spordaki performansınızı iki katına çıkarabilirsiniz. Her iki modelde de daha şık bir görünüme sahip olmak ve verimli kullanım avantajını değerlendirmek mümkün. Konforlu ev giyim modası da spor salonuna gitmediğiniz zamanlarda takip edebileceğiniz motivasyon dolu yöntemlerden biri.

Spor Ayakkabı Seçenekleri ile Konforlu Adımlar

Spor yaparken rahat hareket etmek sağlığınız açısından da önemli bir yere sahip. Hareket kabiliyetinizi kısıtlayan ürünleri tercih etmek yapacağınız egzersizlerde yanlış hareketler yapmanıza yol açabilir. Kas sıkışmaları, sakatlık gibi sağlık sorunlarını beraberinde getiren bu durumlar ile karşılaşmamak adına siz de kendi bedeninize uygun modelleri tercih ederek rahatlığınızı iki katına çıkarabilirsiniz. Özellikle tayt ve atlet seçeneklerinde uygun bedeni bulmak oldukça büyük bir önem taşıyor. Eğer kendi bedeninizden küçük bir seçeneğe yönelirseniz bu ürünlerin vücudunuzdaki kan dolaşımını olumsuz etkilediğini gözlemleyebilirsiniz. Vücudunuzu sıkarak sizlere hareket etme konusunda kötü anlar yaşatan bu ürünler yerine kendi bedeninize uygun seçenekleri tercih edebilir ve bu sayede yüksek konfora sahip olabilirsiniz. Her spor için farklı alternatiflere ulaşmanın kolay olduğu ürün seçenekleri arasından voleybol, basketbol ve futbol gibi spor aktivelerinde giyebileceğiniz ürünlere erişebileceksiniz. Markaların sunduğu birbirinden farklı seçenek rahatlığınızı düşündüğü gibi aynı zamanda trend bir görünüme sahip olmanızı da sağlamayı hedefliyor. Rahat adımlar atmanız için tasarlanan ve spordaki performansınızı iki katına çıkaran en önemli seçeneklerden biri spor giyim ayakkabı alternatifleridir. Sportif bir görünüm için tercih edebileceğiniz ve hem gün içinde hem de spor yaparken kullanabileceğiniz bu ürünler günlük kullanımda jean seçenekleri ile bir araya gelirken aynı zamanda dökümlü pantolonların ve eteklerin de vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Her kullanıcının zevkine uygun olarak tasarlanan spor ayakkabı seçenekleri adımlarınızın daha güçlü olmasına yardımcı olduğu için günü daha verimli geçirmenize olanak tanımaktadır. Gerek iş hayatında gerek günlük kullanımda gerekse spor yaparken tercih edebileceğiniz bu ürünler ile ayak sağlığınıza uygun kaliteli içeriğin keyfini çıkarabileceksiniz.

Spor Giyim Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markaların tasarladığı her seçenek spor deneyiminizi eşsiz bir seviyeye taşımanıza yardımcı olurken aynı zamanda gün içinde de kendinizi daha konforlu hissetmenize yardımcı oluyor. Spor ayakkabı seçeneklerinde sunulan yüksek performans yere daha sağlam basmanızı ve adımlarınızın daha hafif olmasını kolay hale getirirken bir avantajı daha sizlerle buluşturuyor. Spor ayakkabılar içeriğindeki taban teknolojisi sayesinde ayak sağlığınızı koruma altına almaktadır. Bu avantaj sayesinde ileride yaşayacağınız ortopedik sorunları engelleyebileceksiniz. Tabandaki ayak yapısına uygun tasarım sizlere adım atarken doğru hareket etmesini sağlıyor. Bu sayede siz de ayak sağlığınızı koruyabilecek ve doğru ürünü seçerek yüksek verim olanağına erişebileceksiniz. Spor ayakkabı tercihi yaparken ayak yapınıza uygun seçeneği bulmak da oldukça önemli bir yere sahiptir. Örneğin, ayak numaranızdan küçük bir seçenek tercih ettiyseniz ayak yapınızın bozulmasına neden olabilirsiniz. Bu durum ileride meydana gelebilecek ortopedik sorunların habercisi olacağından siz de kendi ayak yapınıza uygun ve yürüme performansını bozmayacak seçeneklere yönelebilirsiniz. Spor hamile giyim gibi hamilelik sürecini daha verimli geçirmek isteyen anneler için üretilen özel tasarımlar da hassas içeriği ile hem sizlere hem de çocuğunuza güvenli bir spor deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Rahat tasarımların tercih edildiği bu ürünler sayesinde kendinizi sıkmadan konforlu bir şekilde sporunuzu yapabilecek ve kendinizi daha pozitif hissedebileceksiniz. Doğru hareketleri doğru bir şekilde uygulamak adına siz de vücudunuza uygun seçenekleri tercih etmelisiniz. Size dar olan modeller sizi ve çocuğunuzu rahatsız edebileceğinden siz de markaların özel olarak geliştirdiği konforlu alternatifleri temin edebilirsiniz. Markaların her kullanıcıya özel olarak tasarladığı birden fazla seçenek renk alternatifleri ile de aradığınızı bulmanızı kolay hale getirmektedir. Siz de dilediğiniz ürünü satın almak için sayfayı inceleyebilir ve Trendyol ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Spor yaparken verimizinizi artırmak spor giyim ürünleriyle çok daha mümkün hale geliyor.

Spor Giyim Nedir?

Spor giyim, kişilerin rahat edebildiği bir giyim tarzıdır. Günlük hayatta rahat giyinmekten hoşlanan kişiler, tercihlerini spor giyimden yana kullanırlar. Spor yapmanın insan sağlığı üzerindeki etkisi herkes tarafından bilinmektedir. Spora ve spor yapmaya artan ilgi neticesinde spor tekstil de daha büyük önem kazanmaya başlamıştır. Çeşitli spor dallarına göre ve spor dallarının özellikleri göz önüne alınarak ihtiyaçları karşılamak üzere farklı ürünler tasarlanıp üretilmektedir. Spor yaparken giyilen kıyafetin belli özelliklere sahip olması gerekir. Bu özelliklerinin başında kıyafetin rahat ve ter çeken kumaştan yapılması gelmektedir. Spor giyim yalnızca spor yaparken giyilmemektedir. Kadın, erkek birçok insan günlük hayatlarında spor giyim tercih etmektedir. Genellikle esnek kumaşlardan yapılması hareket rahatlığı ve gerekli konforu sağlamaktadır. Spor yaparken giyilen kıyafetlerin kumaşları diz yapmayan ve nefes alabilen kumaş olmalıdır.

Spor Yaparken Ne Giymeli?

Spor yaparken vücudun rahat edebileceği giysiler tercih edilmelidir. İster amatörce yürüyüş yapılsın ister profesyonel anlamda herhangi bir spor dalı ile ilgilenilsin spor yaparken ne giyildiği çok büyük önemi vardır. Spor yaparken giyilen kıyafet, öncelikle nefes alabilen bir cins kumaştan yapılmalı ve kullanımı rahat olmalıdır. Kullanım rahatlığı açısından ikili eşofman takımları özellikle üst takımın önü fermuarlı olanları tercih edilirse oldukça rahat edilmektedir. Spor giyim sadece spor yaparken giyilmemektedir. Birçok kadın ve erkek spor giyim tarzını günlük hayatlarında da rahatlıkla kullanmaktadır. Spor giyim tarzına ait kıyafetler oldukça şık ve göze hitap edecek şekildedir. Spor giyim yalnızca yetişkinlere özgü değildir. Çocuklar da eşofman gibi kıyafetlerle rahatça oyun oynayabilirler. Spor giyim tarzı ile şıklık ve konforu bir arada yaşamak mümkün olmaktadır.

Sporda Kıyafet Seçiminin Önemi Nedir?

Spor yaparken giyilecek olan kıyafetin seçimi çok önemlidir. Spor yapmak sürekli hareket halinde olmayı gerektirmektedir. Hareket halinde olmak ise giyilen kıyafetin hareketi etkilememesini gerektirir. Hareketleri yapmak için spor kıyafetlerin belli bir esneklik ve elastikiyeti olmalıdır. Spor yaparken yapılan hareketler sonucu terleme kaçınılmaz olacaktır. Seçtiğiniz kıyafetlerin ise ter çekme özelliği olması gerekmektedir. İyi cins yünlü ya da pamuklu kumaşlardan yapılan spor kıyafetleri ter çekme özelliği sayesinde terin vücutta soğumasını engeller. Spor yaparken ne tür bir kıyafet giyileceği yapılacak spor türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu daha çok profesyonel sporcular için daha da önemlidir. Bazı sporlar kendine has özel spor kıyafetleri giyerek yapılmalıdır. Özellikle tenis, basketbol gibi çok hareketli olmayı gerektiren spor dalları için vücudu kasmayan ve rahat hareket etmeyi sağlayan spor kıyafetler tercih edilmelidir. Spor kıyafetlere ve tüm seçeneklere erişim sağlayarak Trendyol'dan sipariş edebilirsiniz.