Kayseri Pazarı Gilaburu Meyvesi Salamura 5 'lik (2,5 kg meyve)

koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Kayseri Pazarı Gilaburu Meyvesi Salamura 5 'lik (2,5 kg meyve)

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • DİKKATLİ OKUYUNUZ! *izin belgeli ve faturalı ürün. *5 lik salamura içerisinde yaklaşık 2,5 kg ürün bulunmaktadır. *Mevsimine göre üründe renk değişikliği olabilir. Kargoya suyu boşaltılıp teslim edilir, teslim aldığınız anda içme suyu koyarak muhafaza ediniz. Gilaburu Meyvesi Kullanım ve Hazırlama Şekli? Öncelikle Kargo firmasından teslim almış olduğunuz meyvesi susuz geleceğinden içerisini içme suyuyla doldurup serin ve güneş görmeyen karanlık yerde 1 gün meyvenin canlılığını kazanması için bekletilmeli. Meyve olarak yemek isterseniz, su içerisinden bir tabağa koyup yiyebilirsiniz. Meyve suyu olarak tüketmek isterseniz, günlük tüketim miktarı kadar ezerek sıvı hale getirmelisiniz sürahi içerisinde buz dolabında muhafaza ederek bardağın 3/2 gilaburu kalan 3/1 ılık su ilave ederek tüketebilirsiniz. Bu bilğiler sadece bilgi ve eğitim amacıyla sağlanmıştır.

Ürün Özellikleri

  • Ek Özellik Organik
  • Ağırlık 2,5 Kg
Geri Bildirim Ver