Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Öğütülme Türü
Ürün Puanı
"

Gıda ve İçecek

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri ile Mutfak İhtiyaçlarınızı Tamamlayın

Gıda ürünleri arasında pek çok farklı ihtiyaca yönelik ürünleri bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda kişilerin istediği yerden, istediği zaman eksiklerini giderme olanakları mevcuttur. Günlük hayatta kişilerin ihtiyaç duyduğu pek çok gıda ürünü bulunmaktadır. En çok tercih edilen gıda ürünleri arasında ise kahvaltılık ürünler yer almaktadır. Özenle paketlenmiş ve yapısının bozulmayacağı şekilde hazırlanan kahvaltılık ürünler arasından seçimler yapılarak, kişilerin mutfak ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri mümkündür. Kahvaltılık çeşitleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Kahvaltıda kullanılan gıda ürünleri, kişilerin istediğine göre şekillendiğinden dolayı, seçilecek olan ürünler arasında farklılıklar olabilmektedir. Bu durum göz önüne alındığında, herkesin kahvaltı alışkanlığına göre istediği ürünü bulabilmesi gerekmektedir. Günlük hayatta pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan ürünlerin bulunabileceği gibi belli bir kültürü yansıtan farklı gıda ürünlerini de bulabilmek mümkündür. Gıda ürünleri arasında pek çok farklı ürünler bulunmaktadır. Kahvaltılık ürünler ya da belli bir kültür ile özdeşleşmiş ürünler dışında, ürün çeşitliliği açısından hazır gıdaları da bulabilme imkânı mevcuttur. Bu kapsamda özellikle sunumlar için tercih edilen farklı atıştırmalıklar arasından da tercihler yapılabilmektedir. Günlük öğünler için tercih edilen gıda ürünlerinin dışında, zamandan tasarruf etmek için hızlı bir şekilde hazırlanabilecek ya da kişilerin seyahatler için yanlarında kolayca taşıyabileceği atıştırmalık ürünler tercih edilebilmektedir. Atıştırmalıkların dışında daha farklı gıda ürünleri de mevcuttur. Bu kapsamda süt ürünleri, pek çok kişinin kullanım sağladığı ve sıklıkla tükettiği ürünler arasında yer almaktadır. Süt ürünlerinin tüketimi kişilerin sağlığı açısından önemli olduğundan dolayı düzenli olarak tüketilmesi gerekmektedir. Üretim faaliyetleri esnasında hava ile temas etmeden paketleme işlemi yapıldığından dolayı, sağlık standartlarına da uygundur. Süt ürünleri kahvaltılık olarak kullanılabileceği gibi, atıştırmalık olarak da kullanılabilmektedir. Süt ürünleri arasında bulunan peynirlerin çeşitliliği, kişilerin ilgisini çekmektedir. Bu kapsamda pek çok farklı lezzetteki peyniri bulabilme imkânı da mevcuttur. Kişilerin istekleri doğrultusunda bulabilecekleri ürün seçenekleri fazla olduğundan dolayı, her türlü ihtiyaca ve talebe yönelik ürünlere ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Organik ürünler talep eden pek çok kişinin de aradığı ürünü bulabilme imkânı bulunmaktadır. Organik ürün kullanımı son zamanlarda daha da atış gösterdiği için fabrikasyon üretimlerde de organik ürün üretimi tercih edilmektedir. Bu alanda kendilerini geliştiren ve ürünlerin organik özelliklerini muhafaza etmek için sürekli olarak iyileştirmelere giden üretim fabrikaları, kişilerin isteklerini karşılayabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebepten dolayı pek çok kişi istedikleri ürüne kolaylıkla ve zamandan tasarruf ederek ulaşabilmektedir.

Gıda Ürünleri Arasında Bulunan Farklı Lezzetleri Keşfedin

Gıda ürünleri arasında seçim yaparken sağlık standartlarına uygun olmasının yanında, lezzet bakımından da yeterli olması beklenmektedir. Bu kapsamda kişiler, kendi damak tadına uygun ürün arayışına girmektedir. Sağlıklı beslenmek adına pek çok kişi doğal ürünler seçerek, gıda ihtiyaçlarını gidermeyi tercih etmektedir. Doğal ürünler, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek katkı maddelerini içermediğinden dolayı öncelik olarak tercih edilen gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Doğal ürünler tercih edilirken, ürünlerin tüketileceği zaman dilimine dikkat etmek gerekmektedir. Muhafaza edilme şekli de oldukça önemlidir. Yiyeceklerin bozulma durumunu engellemek adına buzdolabında muhafaza etmek gerekmektedir. Kuru gıda ürünleri arasında bulunan bakliyat ya da diğer ürünlerin ise güneş görmeyen ve nem olmayan bir alanda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda tercih edilmesi gereken en uygun yer mutfak dolapları ya da kiler bölmeleri olarak bilinmektedir. Ağız kısmı kapalı olması gereken kuru gıdaların, herhangi bir kokusu bulunan başka ürünler ile aynı ortamda bulundurulmaması gerekmektedir. Bunun sebebi ise, gıdaların kokusunun birbirine karışmasını engellemektir. Özellikle keskin kokulu gıdalar ile diğer kuru gıdaların aynı yerde bulundurulmamasına dikkat etmek gerekmektedir. Kahvaltılık pratik gıdalar, günlük kullanımda pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle zamandan tasarruf etmek ve kişilere kolaylık sağlamak amacı ile üretilmiş olan bu gıdalar, kısa sürede hazır hale getirilebildiğinden dolayı tercih edilen gıdalar arasında yer almaktadır. Kolay kullanımı sayesinde kişilere günlük hayatlarında kahvaltı hazırlamak için ekstra bir efor harcamalarını gerektirmez. Bu sebeple de pek çok kişinin tercih ettikleri ürünler arasında bulunmaktadır. Organik gıda tüketimi de kişiler için önem arz eden seçimler arasında yer almaktadır. Organik gıdalar, özellikle çocukların tüketimi için ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler olarak bilinmektedir. Organik gıdalar arasında çocukların zihinsel ve bedensel gelişimi için besin değeri yüksek olan pek çok ürünü bulabilmek mümkündür.

Gıda Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kısa sürede yemek yapmanın mümkün olmadığı zamanlarda atıştırmalık yemekler tercih edilerek çeşidin bol olduğu sofralar kurulabilmektedir. Zamanın sınırlı olması sebebiyle hızlı bir şekilde yemek hazırlama olanağı bulunmadığında dondurulmuş gıda ürünleri ile pratik bir şekilde yemekler hazırlanabilmektedir. Dondurulmuş gıdaları kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kullanılacak kadar dondurulmuş ürünü buzdolabından çıkarmaktır. Donmuş ürünler çözünüp tekrar dondurulduğunda, sağlıklı olan yapılarında olumsuz değişimler gözlemlenebilmektedir. Dondurulmuş ürün dışında günlük ihtiyaçları karşılamak için market ürünleri arasında, çeşitli gıda ürünlerini de bulabilmek mümkündür. Özellikle sıvı yağ gibi mutfakta sıklıkla kullanılan ürünler kısa sürede tükendiğinden dolayı sürekli olarak alınması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Kuru gıda çeşitleri ile yapılan pek çok yemekte sıvı yağ kullanımı mevcuttur. Özellikle kış aylarında kuru gıda kullanımını pek çok kişi tercih etmektedir. Bu kapsamda kuru gıda fiyatları, seçilecek olan ürüne ve miktarına göre farklılık gösterebilmektedir. Yöresel gıda ürünleri arasında, hemen hemen her bölgeden ürünleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Yöresel ürünler arasından istenilen ürün, istenilen miktarda seçilebilmektedir. Sadece yöresel ürünler değil, Uzakdoğu gıda ürünleri arasından da farklı lezzetlere ulaşabilme imkânı bulunmaktadır. Bu kapsamda kişilerin damak tadına uygun seçimler yapabilmesi ve kolaylıkla bu ürünlere sahip olabilmesi mümkündür. Temel gıda ürünleri olarak bilinen ürünler, herkes tarafından en çok tercih edilen gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler, yemek yapım aşamasında sıklıkla kullanıldığından dolayı çabuk tükenmektedir. Bu sebeple de kişilerin gıda ürünü tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Genellikle seyahat planlarında kişilerin öncelikli tercihi ise, hazır gıda ürünleri olmaktadır. Pişirme ya da ısıtma gereksinimi duyulmadığından dolayı hem seyahatlerde hem de iş yerlerinde aperatif olarak kullanılabilmektedir. Organik gıda ürünleri genellikle evde kullanımlar için tercih edilmektedir. Yiyecekleri taşıyabilmek adına tercih edilen diğer gıdalar ise, market gıda ürünleri olarak bilinmektedir. Market ürünleri, geniş bir çeşitliliğe sahip olduğundan dolayı istenilen pek çok ürünü bulabilme imkânı mevcuttur. Bu kapsamda indirimli gıda ürünleri arasından da market ürünleri seçilebilmektedir. İndirimli ürünler arasında pek çok farklı gıda ürününü bulabilmek mümkündür. Özellikle ithal gıda ürünleri, bu alanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Gıda ürünü seçimi yapılırken, kişiler farklı tatlar da deneyimlemek isteyebilirler. Bu istekler doğrultusunda gurme gıda ürünleri arasından seçimler yapılarak yeni tatları deneyimleyebilmek de mümkündür. Tüm ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını filtreleme seçeneği ile Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabilme imkânı mevcuttur.