Materyal
Boyut/Ebat
Renk
Çarşaf Türü
Fiyat
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Keten Nevresim Takımı

" araması için 330 sonuç listeleniyor

Şık Görüntüsüyle Keten Nevresim Takımı Trendyol’da!

Yatak odalarının vazgeçilmezi nevresim takımları oldukça kullanışlı ürünlerin başında gelir. Hazırlanan çeşitler paket halinde satılır ve içerisinde; nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı barındırır. Üçüne aynı anda sahip olabileceğiniz modelleri, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı tasarımlarıyla herkesin zevkine uygun seçenekler mevcuttur. Trendyol aracılığıyla beğendiğiniz desenli keten nevresim takımı modellerine sahip olabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun ve yumuşak yapısıyla yazın oldukça kullanışlıdır. Büyük bazalarda keten nevresim takımı çift kişilik seçeneğini tercih edebilirsiniz. Çift kişilik modellerde; iki tane yastık kılıfı, bir tane çarşaf ve nevresim bulunur. Birbirinden renkli ve desenli alternatifleri Trendyol ile bulabilir, keten nevresim takımı yorum kısmından fikir alarak ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla Keten Nevresim Takımı Modelleri

Kullanışlı Yapısıyla Keten Nevresim Takımı Modelleri

Yatak odasında bütün bir görüntü sağlayan çeşitler şık görünümleri sayesinde dikkat çeker. Sadelikten yana olanlar için beyaz keten nevresim takımı seçeneği mevcuttur. Hem sade bir görüntü sağlar hem de mobilyalarınızla oldukça uyumludur. Doğal iplikten oluşan ve yumuşak yapısıyla cilt sağlığınızı göz önünde bulundurarak tasarlanır. Yıkanmış keten nevresim takımı ile yatak odanızda ferah bir koku sağlayabilir, her daim yeni alınmış görüntüsünü sağlayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen çeşitler, müşterinin beğenisine uygun tasarlanır. İster modern isterseniz de sade görüntüdeki nevresim takımlarını satın alarak yatak odanızda konforu sağlayabilirsiniz. Kaliteli dokuması sayesinde ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Özel kumaşları teri emer ve gece boyu rahat etmenizi sağlar. Kolay yıkanabilir özelliğiyle solmadan uzun yıllar kullanılabilir özellikte çok sayıda model mevcuttur. Dilediğiniz keten nevresim takımı çeşitlerine Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Çiçekli, sade veya çizgili desenlerdeki modelleri ihtiyacınıza uygun satın alabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla keten nevresim takımı indirim fırsatlarını takip edebilir, bütçenize uygun seçeneğe rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Farklı Modelleriyle Keten Nevresim Takımı Alternatifleri

Farklı Modelleriyle Keten Nevresim Takımı Alternatifleri

Tekstil alanında çok tercih edilen kumaşların başında keten olanlar gelir. Keten kumaş doğal elyaftan meydana gelir ve pamuktan dayanıklı olmasıyla bilinir. Kaliteli aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için çok çabuk kirlenmez. Uzun yıllar dayanıklı yapısını korumayı da başarır. Tüysüz ve pürüzsüz yapısıyla uyku esnasında rahatsız etmeyerek deliksiz uyku uyumanızı sağlar. Küçük bazalar için keten tek kişilik nevresim takımı seçeneği mevcuttur. Genellikle çocuk odalarında tercih edilen tek kişilik seçenekler ile aradığınız modelleri bulabilirsiniz. Farklı kişilerin yorumlarını Trendyol sayesinde görebilir, keten nevresim takımı tavsiye edenlerin yorumlarından faydalanarak ürün hakkında fikir alabilirsiniz. Seçilen kumaşın avantajlarından bir diğeri de tozu üzerine çekmemesidir. Bu sayede üzerinde tüy oluşturmaz. Beğendiğiniz desenlerdeki ürünlere Trendyol ile ulaşabilir, evinize ve odanıza uygun keten nevresim takımı satın alabilirsiniz.

Avantajlı Keten Nevresim Takımı Fiyatları

Avantajlı Keten Nevresim Takımı Fiyatları

Trendyol’da satışa sunulan ketenden üretilen nevresim takımı birçok modeli ve deseniyle karşınıza çıkar. Müşterinin beğenisini göz önünde bulundurarak odanıza uygun seçenekler hazırlanır. Mobilyalarınızla uyumlu modeldeki ürünleri satın alabilir, evinizde düzen oluşturabilirsiniz. Keten nevresim takımı fiyatları belirlenirken bazı unsurlar dikkate alınır. Ürünün markası, deseni, kalitesi veya kullanılan malzeme önemlidir. Çift kişilik ürün ile tek kişilik ürün arasında fiyat farkı mevcuttur. Farklı fiyat seçenekleriyle her bütçeye uygun çeşit ise vardır. Her yastık boyutuna uygun seçenekleriyle satışa sunulur. Keten nevresim takımı kullananlar üründen memnun kaldıklarını Trendyol aracılığıyla belirtirler. Her yaştan müşteriye hitap eden modelleri dilediğiniz gibi tercih ederek yatak odanızda düzeni sağlayabilir, kendinize minimalist bir tarz oluşturabilirsiniz. Farklı modellere göz atılarak Trendyol’dan keten nevresim takımı online olarak satın alınabilir.