İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kristal Vazo

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Kristal Vazo Çeşitleri ile Şık Dekorasyonlar

Kristal vazo, dekorasyon objesi ve aksesuarıdır. Kristal vazolar, kurşunlu ya da kurşunsuz kristalden cam ile tasarlanır. Kristaller, cam ürünüdür ama normal cama kıyasla hassastır. Kurşunlu kristalden vazolar, kristal vazonun menşeidir. Bu vazolar, cama parlaklık ve ağırlık kazandırma amacıyla kurşun ile üretilir. Kurşunlu kristalden vazoları, cam ve kurşunsuz kristalden vazo ürünlerinden ayırabilen husus, karakteristik kurşun tekniğidir. Kurşunlu kristalden vazolar, kurşun tekniği nedeniyle ağırdır. Dekorasyon ürünü bu kristalden cam, şeffaflığı ve ışık kırabilme fonksiyonu dikkat çeker. Kristallerin parlaklığını sunabilme amacıyla façeta ve farklı tekniklerde sunulabilen kesme vazolar, kristal kesim tekniğiyle üretilir. Kesme zanaatkarlığı ile kristal vazo, ışığı kırabilir. Bu ürünlerde ışık kırılır ve gökkuşağının stilini sağlar. Kristalden vazolar, kurşunlu ya da kurşunsuz kristalden farklı renklerde sunulabilir. Renkli kristal vazo, avangart ya da minimalist stillerde üretilebilir. Kurşunsuz kristalden vazolar ve cam vazolar farklı ürünlerdir, karıştırılmamalıdır. Kurşunsuz ya da kurşunlu kristalden cam ile üretilen vazolar, kristal vazo ürünüdür. Kurşunsuz kristallerden vazolar, kurşunsuz cam tekniği ile üretilir. Kurşunsuz vazolar, doğa dostu ürünlerdir. Bu vazolar, parlatılıp kurşunlu kristallerdeki ışıltıyı sunabilir. Bu doğrultuda kurşunsuz ya da kurşunlu kristal, standart cam değildir. Kristal vazo fiyatları, kristalleri kesme zanaatkarlığı ya da kurşun tekniği ile bağlantılıdır. Kurşunlu ve kesme kristalden vazolar, kurşunsuz ürünlerden kıymetli kabul edilirken kurşunlu ürünlerde sunum yapılmaması ve bu ürünlerin kurşun faktörü nedeniyle yalnızca dekoratif amaçlı edinilmesi tavsiye edilir. Kristal vazo, yumuşakça ve tüy bırakmayan bir bezle parlatılabilir ya da nemli ılık su ile suya batırmadan silinebilir.

Sofistike Kristal Tekniği ile Kristal Vazo Seçkisi

Sofistike Kristal Tekniği ile Kristal Vazo Seçkisi

Cam yapımından beri, camın kendisinin tamamen şeffaf olmaması bir problemdi. Diğer mineraller ve bileşenlerle birlikte erimiş silis kumundan yapılabilen cam, başlangıçta nispeten şeffaftı. Bu doğrultuda pek çok teknik denendi ve cama, kurşun ile şeffaflık ve parlaklık sağlandı. Kurşunlu kristalden cam, parıltısı ve tekniği ile vazo ürünlerinde favoriydi. Cam yapımının zirvesi niteliğinde kabul edilen kristalden vazolar, dikkat çekti ve beğenildi. Dekorasyon zevkleri arttıkça kristal cam, hem camı aşabilen bir berraklığı hem de devrilme olasılığını azaltabilen ağırlığı ile vazo üretiminde popülerleşti. Kurşun tekniği ile şeffaflaştırılıp parıltısı sağlanabilen kurşunlu kristal vazo, kristal cam kesim tekniği ile üretildi ve beğeniye sunuldu. Doğayı koruma amacıyla kurşunsuz kristallerden vazolar, tasarlandı. Preslenmiş cam tekniği, cam dekorasyon ürünlerinin fabrika üretimini sağladı. Bu doğrultuda karnaval cam ya da kristal cam gibi stillerde avangart, vintage ya da minimalist dekoratif alternatifleri sunuldu. Cam yapım mazisinde en kıdemli ürünlerden biri, kristal camdır. Kurşunsuz ya da kurşunlu üretilebilen kristal vazo, farklı tekniklerde dekoratif ürünlerdir. Kurşunsuz veya kurşunlu kristalden ürünler; manganez, soda, silis kumu gibi cam formülleriyle üretilir. Buna kurşun eklenmesi ile üretilen ürünler, kurşunlu kristaldir. Kurşun tekniği ile kristallerin şeffaflığı ya da ışıltılı parlaklığı sunulur. Kurşunlu kristallerden vazolar, bu fantastik tasarımın dekoratif stilidir. Kurşunlu ya kurşunsuz, sade ya da avangart stilde vazolar vardır. Bu doğrultuda pek çok farklı marka, kesme veya kesiksiz kristal vazo takımı seçeneği sunar. Kristal vazo, standart cam vazo ürünlerinden farklı tekniklerde tasarlanır. Kristalden vazoyu seçebilme yolu, vazonun parlaklığı ve tınısı ile bağlantılıdır. Bu doğrultuda kristal vazo, ışığa tutulduğunda ışığı kırmalı ve prizma benzeri gökkuşakları sağlamalıdır. Kristaller, cam ürünüdür ama standart cam değildir ve cama nispeten hassastır. Kristallerin tınısı, cam sesinden farklı tınıda ve müzikaldir. Vintage kristallerden kesme vazolarda diğer bir faktör de kristallerin façeta kesiğidir. Kristallerin façeta kesiklerinde zanaatkarlık, vazonun değerini nitelendirmeyi sağlar.

Kristal Rüzgarı

Kristal Rüzgarı

Ustalıkla kesilen kristal vazo, parlaklığı ve ışığı kırması ile beğenilen değerli dekoratif ürünüdür. Bu vazolar, kristalleri kesme tekniği dışında façeta kesiksiz sade ve minimalist stillerde de üretilir. Kurşunlu kristallerden kesme vazolar ve kurşunlu kristallerden kesiksiz vazolar, kurşun tekniğiyle üretildiğinden standart cam vazo ürünlerinden ağır ve pürüzsüzdür. Bu vazoda kurşunun fazlalığı vazonun kıymetini artırır. Fenomen kristal markaları, kurşunlu ya da kurşunsuz kristalden vazolar üretir. Kurşunsuz kristalden kesme vazolar, kurşunsuz tekniği ile doğayı dostu ürünlerdir. Bu vazolar, zanaatkarlığı ve parlatma tekniği ile beğenilir. Işığı yansıtma nitelikleri nedeniyle kristal vazo ürünleri, kesme ya da parlatma teknikleri ile tasarlanabilir. Pek çok markanın kurşunlu ya da kurşunsuz kristallerden vazo tasarımı vardır. Bu seçkide kurşunlu ya da kurşunsuz kristal vazo seçkisi; kesme vazolar, antika kesme vazolar, Swarovski vazoları niteliğinde ürünlerle sunulur. Kurşunlu ya da kurşunsuz kristalden vazolar, standart cam ürünlerinden parlaktır. Bunun nedeni, kurşunlu kristalden vazoların ışığın kırılma tekniğini artıran kurşun ile kurşunsuz vazoların alternatif doğa dostu oksitler ile sunulmasıdır. Pek çok marka fenomen beğeni ya da ihtiyaçlara hitap edebilen kesme ya da kesiksiz kristalden sade alternatifler sağlar. Zanaatkarlığı sunabilen kesme kristalden veya antika kesme kristal vazo takımı, değerli dekoratif alternatifidir. Kesiksiz kristaller, minimalist ve klas dekorasyon stilinde favoridir. Bu vazoların vintage, eklektik ya da minimalist tasarımları, farklı gustoların beğenisini sağlar. En kıymetli vazolar, antika kesme kristallerden ürünlerdir. Antika kristalden vazonun cam kesikleri ne kadar karmaşıksa vazo, o kadar değerlidir.

Trendyol Avantajlarıyla İkonik Kristal Vazo Stilleri

Trendyol Avantajlarıyla İkonik Kristal Vazo Stilleri

İkonik ve fenomen kristal vazo stilleri, Trendyol avantajları ile sunulur. Pek çok farklı kristal vazo seçkisinde zanaatkarlık ürünleri, sofistike façeta kristaller ışıltısı ile favoridir. Kurşunlu ya da kurşunsuz kristalden vazolar, tasarımı ya da façeta kesme tekniği ile ışığı kırıp gökkuşağının parlaklığını sunabilir. Doğa dostu kurşunsuz kristalden vazo seçkisinde ustalıkla kesilen ve parlatılmış şeffaf ya da renkli tasarımlar, fenomendir. Kristal vazo takımı ve ürünlerinin değeri; zanaatkarlık ya da façeta kesme tekniği, vazonun kurşunlu ya da kurşunsuz kristalden üretimi ve markası ile bağlantılıdır. Pek çok marka, kurşunlu ya da kurşunsuz kristallerden vazolarını sunar. Bu ürünlerin farklı ve alternatif dekorasyon stilleri ya da kesme teknikleri vardır. Cool chic, minimalist, İskandinav, boho, monokrom, eklektik, chic, vintage stilde kesimleri ya da renkleri ile bu vazolar fenomendir. Kurşunlu kristalden kesme vazolar ile vintage bir stil sağlanabilir. Kristal vazo, farklı façeta kesimleri ya da renkleri ile avangart veya sade stillerde sunulabilir. Minimalist kristal vazolar, sade tasarım ürünleridir. Bu ürünler, İskandinav stilinde dekorasyon alternatifidir. Sofistike kesme vazolar ya da farklı renklerde kristalden tasarlanabilen vazolar ile ikonik dekorasyon stilleri yapılabilir. Bu doğrultuda kesme kristalden vazolar, sofistike, minimalist ya da vintage tasarımlar ile üretilebilir. Kristalden vintage kesimler ile kristal vazo takımı sunabilen markalar, ikoniktir. Kristal markalarının sade ya da minimalist stillerde kristal vazo ürünleri vardır. Bu doğrultuda farklı beğeni ya da dekorasyon ihtiyaçları giderilir. Mimarlar; kristalden kesme vazoları, kurşunlu kristalden vazoları, kurşunsuz kristalden vazoları, swarovski kristalden vazoları edinip sofistike dekorasyonlar sunarlar. Bu ürünler, vintage ya da minimalist pek çok kristal vazo tasarımı, Trendyol’da avantajlarla edinilebilir.