Migros Çamaşır Suyu Parfümlü 1 L

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Migros Çamaşır Suyu Parfümlü 1 L

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Evin temiz olması hijyen açısından büyük bir önem taşıken Migros çamaşır suyu parfümlü yapısı ile hijyen sağlarken hoş bir koku yayma konusunda iddialı bir görünüm sergiliyor. Ürün banyo ve mutfak gibi hijyen konusunun büyük önem taşıdığı alanlarda kullanılabiliyor.Migros markalı çamaşır suyu daha fazla hijyen için satılıyor. Ürün mutfak ve banyo dışında fayanslar kaplı başka alanlara da uygulanabiliyor. Ayrıca sadece evde değil ofis ve dükkan gibi iş yerlerinde de kullanılabiliyor. Kirlerin daha kolay çözülmesi için savaşan Migros Çamaşır Suyu yüksek temizleme performansı ve içerdiği güçlü formül ile sizlere kısa sürede etkili temizleme kalitesi sunuyor. Bu Ürünün Ambalajı Geri Dönüşebilir Materyallerden Üretilmiştir.
Geri Bildirim Ver