İlgili Kategoriler
Renk
"

Özdilek Bebek Uyku Seti

" araması için 42 sonuç listeleniyor
Özdilek Stella Bebek Uyku Seti-
KARGO BEDAVA
ÖzdilekStella Bebek Uyku Seti-
(1)
628 TL
Sepete Git
Özdilek Baby Gırl Bebek Uyku Seti
KARGO BEDAVA
ÖzdilekBaby Gırl Bebek Uyku Seti
695 TL
Sepete Git

Özdilek Bebek Uyku Seti

Her İhtiyaca Uygun Özdilek Bebek Uyku Seti Modelleri

Bebek ürünleri arasında önemli bir yeri bulunan uyku setleri, ebeveynler için vazgeçilmez ürünler arasındadır. Özellikle günlük kullanım açısından ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak uyku setleri, kullanıcı tarafından daha çok tercih edilir. Gerek ürün özellikleri gerekse ihtiyaca uygun tasarımları ile avantajlı bir konuma sahip olan Özdilek, bebek uyku seti kategorisiyle kullanıcılar için geniş bir ürün skalası sunar. Ev ürünleri dendiği zaman akla gelen öncü isimlerden biri olan marka, avantajlı özellikler açısından bebeğinize uygun tasarımları sizler için hazırlar. Marka, kendine ait eşsiz tasarımlarıyla bebeğiniz için tarz odalar hazırlamanızı sağlar. Markanın yaratıcı tasarımlarından olan Özdilek bebek uyku seti ürünleriyle bebeğiniz için hayalinizdeki odayı tasarlamanız sağlanır. Serinin sunduğu özellikler arasında bulunan pamuk kumaş tipi, yorgan koruma, volanlı yastık kılıfı, baş koruma, beşik koruma markanın size sunduğu üstün özelliklerden bir kısmıdır. Bu modellerde bulunan pek çok özellikle birlikte yaratıcı ve şık tasarımlar da siz kullanıcılar için sunulur. Bu sayede bebeğiniz için son derece eğlenceli ve şık tasarımlar ile hayalinizdeki odayı tasarlayabilirsiniz. Marka, ürünlerini tasarlarken aynı zamanda bebeğinizin sağlığını da ön planda tutar. Özellikle Özdilek markasının bebekler için ürettiği uyku setinde kullanılan kumaş tipinin tamamen pamuk olması bebeğinizin sağlığı açısından büyük fayda sağlar. Ürünlerde bulunan volanlı yastık kılıfı serinin görselliğini ön plana çıkarır. Aynı zamanda serinin içinde bulunan baş koruma ve beşik koruma özellikleri sayesinde bebeğinizin güvenliği ön planda tutulur. İhtiyacınıza göre bebeğiniz için temin edebileceğiniz ürünün geniş model seçenekleri mevcuttur. Bebeğinizin cinsiyetine göre renk modelleri mevcutken aynı zamanda bu modelleri tamamlayan çeşitli tasarımlar da sizler için özel olarak üretilir. Çeşitli hayvan figürleri ile tasarıma renkli ve dikkat çekici bir doku kazandıran marka, bebeğinizin dikkatini çekerek eğlenmesine fırsat tanır. Bu sayede bebeğiniz için hayalinizdeki odayı tasarlarken aynı zamanda bütçenize uygun tasarımları temin edebilirsiniz. Birçok özelliğiyle kullanıcılara fırsatlar ve geniş ürün yelpazesi ile çeşitli alternatifler sunan Özdilek, bebek uyku takımı modellerini farklı hacimleriyle Trendyol’da bulabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Özdilek Bebek Uyku Seti Modelleri

Alanında öncü tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken marka, kullanıcılar için geniş bir model skalası sunar. Özellikle ihtiyacınıza uygun ürün tercihi ile bebeğiniz için hayalini kurduğunuz oda tasarımına ulaşmanızı sağlar. Genel olarak farklı boyut tercihleri tamamen sizin ihtiyacınıza uygun tasarlanır. Ürünlerin sahip olduğu hacim modelleri de bu doğrultuda çeşitlilik gösterir. Markanın sahip olduğu bu çeşitli hacim modellerinden ihtiyacınız olan uyku setini bebeğiniz için temin edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Boyut tercihinde bebeğinizin bulunduğu ayı/yaşı ve fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak bir ihtiyaç analizi yapılması en doğru ürün boyutunun tercih edilmesi için önerilir. Böylece bebeğinizin içinde bulunduğu döneme uygun bir ürün tercihi yaparak minik yavrunuz için ideal özelliklere sahip olan ürünü seçebilirsiniz. Boyut seçiminde küçük hacimli bir ürün arayışında olanlar için Özdilek bebek uyku seti 60x120 modeli önerilir. Bu boyut genel olarak yeni doğmuş veya ilk birkaç aylık bebekler için tercih edilir. Bu tarz takımların içerisinde bulunan yorgan, yorgan koruma, yastık kılıfı, volanlı yastık kılıfı, baş koruma ile beşik koruma gibi ürünlerin boyutları da model boyutuna göre değişiklik gösterir. Eğer daha büyük hacimli bir tasarıma ihtiyacınız varsa boyut olarak çok daha uygun olan Özdilek bebek uyku seti 70x130 modelini tercih edebilirsiniz. Bu model içerisinde bulunan yorgan, yorgan koruma, yastık kılıfı, volanlı yastık kılıfı, baş koruma ve beşik koruma ürünleri de yine modelin boyutu ile birlikte farklılık gösterir. Geniş boyut seçeneklerine sahip olan marka, ihtiyaca göre ürün seçeneklerini sizlerin beğenisine sunar. Sıklıkla tercih edilen bu tarz modellerin yanı sıra, bir diğer model seçeneği olarak Özdilek sweet bear bebek uyku seti de önerilir. Bu modeller sahip olduğu 120x180 cm boyutu ve sevimli tasarımı ile bebeğiniz için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Markanın bu takımlarında bulunan yorgan, yorgan koruması, yastık kılıfı, volanlı yastık kılıfı, çarşaf, beşik koruma ve baş koruma gibi ürünler de diğer modellerde olduğu gibi tamamen pamukla üretilerek sizlerin beğenisine sunulur. Bebeğiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Özdilek marka bebek uyku setleri son derece yumuşak bir dokuya sahiptir. Sahip olduğu bu yumuşak doku sayesinde bebeğiniz rahat ve konforlu bir uyku evresi geçirir. Marka, özellikle ön planda tuttuğu dayanıklılık ve uzun ömürlülük ilkesi ile kullanıcılar için kullanım ömrü geniş olan ürünleri tasarlar. Bu sayede kullandığı materyal olan pamuk ile bebeğiniz için hem daha dayanıklı hem de daha yumuşak ürünleri sizler için hazırlar. Genel özellikleri göz önünde bulundurarak markanın ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sahibi olduğunuz bu eşsiz malzemeleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı model, boyut ve tasarım özelliklerine sahip olan Özdilek marka bebek uyku setini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Özdilek Bebek Uyku Setleri

Birbirinden Farklı Özdilek Bebek Uyku Setleri

Marka, ürünlerini tasarlarken kullanıcı ihtiyacına göre çeşitlilik sağlar. İhtiyaç analizi yapılırken kullanıcıların beklentileri ön planda tutulur. Beklentiler doğrultusunda marka, ürün modellerinde çeşitliliği artırarak farklı ve özgün tasarımlara yer verir. Bu tasarımlar içerisinden ihtiyacınıza uygun olan ürünleri seçerek hedeflediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ebeveynler model tercihi yaparken renkleri bebeğin cinsiyetine göre tercih edebilir. Marka, bu konuda kullanıcılara çeşitli ürün alternatifleri sunar. Özdilek bebek uyku seti baby girl serisi kız bebekleri olan kullanıcılar için tasarlanır. Boyutu 120x180 olan serinin paket içeriği 8 parçadan oluşur. Seri içerisinde klasik olarak 95x145 cm boyutunda yorgan, 35x45 cm boyutunda volanlı yastık kılıfı ve aynı ebatta bir yastık kılıfı, 40x60 cm boyutunda baş koruma, 40x140 cm boyutunda 2 adet beşik koruması ve 100x170 cm boyutunda yorgan koruması mevcuttur. Günlük hayatta kolay kullanım sağlamayı hedefleyen Özdilek bebek uyku setleri aynı zamanda çarşaf ve kılıfları kolay bir şekilde takıp çıkarmada yardımcı olur. Ayrıca kumaşının pamuk olması bebeğin daha rahat bir uyku evresi geçirmesini amaçlar. Kız çocukları için özel olarak tasarlanan bu seriyi sağlam yapısı ve şık görünümü ile gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Markanın takım olarak hazırladığı seçenekler arasında yer alan Özdilek bebek uyku seti erkek serisi de çokça tercih edilir. Erkek bebekleri olan kullanıcılar tarafından beğeni toplayan bu ürün, sizler için özel olarak tasarlanır. 8 parçadan oluşan set, markanın diğer serilerinde olduğu gibi tamamen pamuktan üretilir. Boyutu klasik modellerde olduğu gibi 120x180 cm dir. Set içerisinde bulunan ürünler de model boyutuna bağlı olarak değişim gösterir. Markanın erkek bebekleri göz önünde bulundurarak tasarladığı bu seçenekleri hem rahat hem de uzun ömürlü olması açısından gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Beklentinizi karşılayacak şekilde üretilen seri ile bebeğiniz için hayalini kurduğunuz odayı oluşturabilirsiniz. Bebeklere özgü olan bu eşsiz modellere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Özdilek Bebek Uyku Seti Avantajları

Özdilek Bebek Uyku Seti Avantajları

Bebeğiniz için özenle hazırlanan bu tarz kaliteli ve güvenilir bebek uyku seti seçenekleri, kullanım açısından son derece rahattır. Bebeğinizin sağlığı ve rahatı ön planda tutularak hazırlanan takımların her biri birçok avantaja sahiptir. Marka, kolay çıkarıp takma özelliği olan bu tasarımlarla siz ebeveynler için maksimum kolaylık ve konfor sunar. Aynı zamanda takım içerisinde bulunan ürünlerin kolay yıkanma özelliği kullanıcılar için sağlanan avantajlar arasındadır. Kumaşın kaymaz özelliğe sahip olması da bebeğinizin rahatı için özel olarak tasarlanır. Çarşafın kaymaz yapısı sayesinde bebeğiniz gece boyu rahat bir uyku çeker. Aynı zamanda bebeğinizin sağlığını ön planda tutarak ürünlerini tasarlayan marka, bu açıdan kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Materyal tercihinde tamamen pamuğun kullanılması alerjik reaksiyonu bulunan bebeğiniz için son derece sağlıklıdır. Kaliteli ve güvenilir materyal kullanımı ile bebeğinizin sağlığını korumasının yanında uyku vaktini konforlu bir şekilde geçirmesini sağlar. Tüm modellerde bulunan ekstra volanlı yastık kılıfı sayesinde tasarımını planladığınız odada güzel bir görünümle beraber yedek yastık avantajı mevcuttur. Bu tarz takımlarım kullanım kolaylığı sağladığı bir diğer özelliği de koruma sistemleridir. Takımda bulunan beşik koruma ve baş koruma sistemleri sayesinde bebeğiniz gece boyu hareket halindeyken güvenli bir korunma sağlanır. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde Özdilek bebek uyku seti modellerini tercih edebilirsiniz. Bu avantajlara ek özellikler de mevcuttur. Bu özellikler bebeğinizin konforu ve sağlığı göz önünde bulundurularak hazırlanır. Bebeğiniz için özel olarak tasarlanan ürün, markanın kullandığı materyaller sayesinde onu daha rahat ve sıcak tutar. Böylece bu ürünlerle bebeğiniz gece boyunca üşümez ve keyifli bir uyku çeker. Bebeğinizin sağlığına dikkat eden marka, ayrıca antibakteriyel ve antialerjik özelliğe de sahiptir. Bu avantajlar ile içiniz rahat bir şekilde Trendyol’dan tercih yapabilirsiniz.

Özdilek Bebek Uyku Seti ile Bebeğiniz İçin Sağlıklı Uykular

Özdilek Bebek Uyku Seti ile Bebeğiniz İçin Sağlıklı Uykular

Bebekler için düzenli ve rahat uykunun önemi gelişimleri açısından saymakla bitmez. Bu denli önemli olduğu bilinen durum neticesinde uykunun bebeklerin gelişimi açısından önemi son derece büyüktür. Marka, bu doğrultuda bebekler için konforlu yapısıyla beğeni toplayan ve onların sağlıklarını olumlu yönde etkileyen ürünler tasarlar. Ürünlerin konforlu olmasını sağlayan malzeme kalitesine önem veren marka, tüm seçeneklerinde tamamen pamuk kullanır. Özdilek beşik uyku seti seçeneklerini de rahat ve yumuşak özellikte olan pamuk ile üretir. Kullandığı malzemelerle önceliğini insan sağlığından yana kullanan marka, bu açıdan büyük oranda kullanıcılar tarafından takdir toplar. Var olan bu avantajlara ek olarak tasarımlarda özellikle dikkat edilen alerjen karşıtı tasarım sayesinde bebeğiniz açısından oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçilmesi sağlanır. Ayrıca bakteri karşıtı özelliğiyle bebeğinizin sağlığına özen gösteren tasarımlar sizlere sunulur. Tasarımların sahip olduğu boyut seçenekleri sayesinde bebeğinizin rahat bir alanda sağlıklı bir uyku evresi geçirmesi sağlanır. Aynı zamanda modellerin büyük ve küçük boyut seçenekleriyle bebeğinizin gelişimine zarar verecek bir bebek uyku seti olmasının önüne geçilir. Ebeveynler için kullanım kolaylığı sağlayan bu tekstil ürünlerini hazırlarken marka, sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullandığı için bebeğiniz tüm gece üşümeden rahat bir uyku zamanı geçirir. Özdilek markasının bebek uyku setlerinin bebeklerin sağlığı açısından bir diğer olumlu tarafıysa koruma desteğidir. Setin içinde bulunan beşik koruma ve baş koruma ürünleri sayesinde bebeğiniz tüm gece güvenli bir uyku evresi geçirir. Bebeğiniz için sağlıklı olan ve onun gelişimini olumlu yönde etkileyen bu benzersiz uyku takımlarını içiniz rahat bir şekilde temin edebilirsiniz. Tüm bu avantajlar göz önünde bulunduğunda bebeğiniz için uygun boyutlara ve seçeneklere sahip tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Özdilek Bebek Uyku Seti Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Özdilek Bebek Uyku Seti Fiyatları

Kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan tasarımlar özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Bu fiyat değişimlerinin en önemli sebebi seçeneklerin farklı ürün boyutlarına ve desenlerine sahip olmasıdır. Bu ürünlerin kullanıcı ihtiyacına göre farklı hacimlerde modelleri mevcuttur. Yeni doğan bebekler için daha küçük tasarımlar uygun iken yaşı/ayı daha büyük olan bebekler için daha büyük hacimli seçenekler de bulunur. Tamamen kullanıcı ihtiyacına dikkat edilerek oluşturulan bu modeller farklı çeşitlere sahiptir. Boyut olarak değişken olan bu seçenekler içerik açısından benzerlik gösterir. İçerik olarak yorgan, yorgan koruma, yastık kılıfı, baş koruma destekleri gibi malzemeler genel olarak tüm seçeneklerde vardır. Diğer bütün modellerde olduğu gibi kumaş tamamen pamuktan üretilir. Kullanılan materyaller ile antialerjik ve antibakteriyel özelliklere sahip olan ürün, bebeğinizin sağlığı için önemli bir yer tutar. Kullanım kolaylığı sunan pamuk kumaş sayesinde rahat ve uzun ömürlü modeller sizlere sunulur. Modellerin geneline bakıldığında hepsinin ortak özelliği olarak kolay temizlenme özelliği görülür. Ürünlerin gönül rahatlığıyla çamaşır makinesinde yıkanabilir olması kullanıcılar arasında çokça tercih edilen özellik olarak görülür. Özdilek bebek uyku seti fiyatlarını etkileyen diğer hususlar tasarıma ve cinsiyete bağlı olarak oluşur. Bu modeller kullanıcı ihtiyaçlarına ve memnuniyetine göre tasarlanır. Ebeveynler bebekleri için tasarladıkları odalara uyumlu birer bebek uyku seti arayışında oldukları için marka, bunu göz önünde bulundurarak çeşitli seçenekleri kullanıcıya sunar. Farklı desenlere sahip modeller farklı fiyatlandırmaya dahil olur. Ayrıca kız çocukları için oluşturulan ayrı modeller ile erkek çocukları için oluşturulan modeller de birçok açıdan farklılık gösterir ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde tasarlanır. Boyutlarına ve özelliklerine göre ihtiyacınız olan modelleri Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Özdilek Bebek Uyku Seti Trendyol’da

Özdilek Bebek Uyku Seti Trendyol’da

Dayanıklı kumaşı ile uzun ömürlü kullanım sağlayan Özdilek markasının bebek uyku seti seçenekleri, kullanıcıların çokça tercih ettiği seçenekler arasında bulunur. Çeşitli modellerini Trendyol’da bulabileceğiniz ürünler sayesinde marka, yaratıcı ve eğlenceli tasarımlarını sizin için sunar. Bu tasarımlarla görselliği ön planda tutarak bebeğiniz için hayalini kurduğunuz oda tasarımına ulaşmanızı sağlar. Çeşitli model seçenekleri arasında bulunan Özdilek bebek uyku seti bear and rabbit mavi serisi ile markanın yaratıcı yönü ön plana çıkarılır. Bu serinin renk seçimi erkek bebekleri olan ebeveynler için özel olarak tasarlanır. Bu modelin pembe olan versiyonu ise kız bebekleri olan ebeveynler için büyük bir titizlikle hazırlanır. Ayrıca antialerjik özelliğiyle alerjik bir rahatsızlığı bulunan bebeğiniz için son derece dikkatle hazırlanan ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Antibakteriyel özelliği de bebeğinizin sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu açıdan markanın bebek uyku setlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu modeller içeriğinde kullanılan kaliteli materyal sayesinde maksimum dayanıklılık gösterir. Bu sayede uzun ömürlü olan seçeneği yıllarca sorunsuz bir biçimde kullanabilirsiniz. Bebeğinize özenle hazırladığınız oda için yaratıcı ve farklı tasarımlara sahip modeller ihtiyacınıza uygun olarak üretilir. Dilediğiniz çeşitlilikte ve yaratıcılıkta hazırlanan tasarımlar ile modeller fark yaratır. Tasarım çeşitliliği sayesinde ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda marka, kaymaz tabakaya sahip olan kumaşı sayesinde daha rahat bir kullanımı sizler için sunar. Marka ihtiyaca göre tercih edebileceğiniz çeşitli boyut ve renk seçenekleri ile sayısız alternatif sunar. Farklı kapasiteye sahip modeller Trendyol‘da sizi bekler.