İlgili Kategoriler
Fiyat
Etki
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Penaten Bebek Krem Yağlar

" araması için 60 sonuç listeleniyor
Penaten Baby Pişik Kremi 150 ml
Kargo Bedava

PenatenBaby Pişik Kremi 150 ml

722,99 TL
Sepete Git
Penaten Baby Pişik Kremi 50 ml
Kargo Bedava

PenatenBaby Pişik Kremi 50 ml

334,99 TL
Sepete Git
Penaten Pflegeöl Bebek Yağı
Kargo Bedava

PenatenPflegeöl Bebek Yağı

299 TL
Sepete Git
Penaten Baby Pişik Kremi 50ml
Kargo Bedava

PenatenBaby Pişik Kremi 50ml

310,56 TL
Sepete Git

Penaten Bebek Krem, Yağlar ile Bebeğinin Cildini Koru

Hassas bebek cildinde kuruluk oluşabilir ya da pişik riski bulunabilmektedir. Bu gibi cilt sorunlarını en aza indirmek için bebek yağı ve kremler kullanılmaktadır. Uzmanlar da hassas cilde sahip olan yeni doğan bebeklerin cilt sorunu yaşamaması için bu tip ürünleri önermektedir. Bebekler, gün boyu bez ile bağlı olduklarından dolayı pişik olma riski artmaktadır. Nefes alamayan ciltte meydana gelen pişik bebeklerin konforunu oldukça etkilemekte ve onları rahatsız etmektedir. Bunun çözümü ise bebek bezi her değiştirildiğinde pişik kremi sürmektir. Kullanacağınız yağ ve kremlerin kimyasal içerikli olmayan doğal ve bitkisel olmasına özen göstermek gerekmektedir. Kimyasal maddeler, bebeklerin hassas ciltlerine zarar verebilmekte ve alerjik reaksiyona neden olabilmektedir. Penaten bebek kremi ve yağları güven ile tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Dermatolojik olarak test edilen ürünler, bebeğinizin cildini özen ve güven ile beslemektedir. Bebeğinizin narin cildi için bakım ürünü almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç faktör bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi bebeğinizin sahip olduğu cilt tipidir. Cilt tipleri normal, kuru, çok kuru ve hassas olmak üzere dörde ayrılmaktadır. Cilt tipleri, bebekler için hangi bakım ürünlerini kullanmak gerektiğine karar vermeyi kolaylaştıran bir faktördür. Bebeklerin yaşadığı cilt problemleri bir süre sonra onların uyku ve beslenme düzenlerini kötü yönde etkilemektedir. Bu durumlarda bebekler huzursuz olduğu için ebeveynlerini de endişelendirmektedir. Büyük sağlık problemleri ile karşılaşmamak ve önlem alabilmek için doğru bakım ürünlerini tercih etmek gerekmektedir. Böylelikle bir sorun ile karşılaştığınızda kolaylık ve rahatlık ile müdahale edebilirsiniz. Daha bilinçli bir şekilde hareket etmek için mutlaka uzmanlara danışmalısınız. Uzmanlar bebeğiniz için en doğru kararı verecektir. Penaten bebek kremi, hassas cilde sahip bebekler için geliştirilmiş özel formüle sahip ürünlerden biridir. Bebeğinizin hassas cildini özenle yumuşatarak beslemektedir. İçeriğinde yer alan E vitamini ve mineraller cildin beslenmesine yardımcı olan diğer maddeler olmaktadır. Krem, yağ, losyon olarak tercih edebileceğiniz Penaten bakım ürünleri, bebeğin cildine gün boyu nem verebilmektedir. Çok kuru ciltli bebeklerin yanakları ve kulak arkalarında dökülmeler meydana gelebilmektedir. Bunları tedavi etmek için Penaten yüz kremleri, tercih ederek bebeğinizin cildinin daha yumuşak bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerin günlük bakımlarında çeşitli krem ve yağlar kullanmak meydana gelebilecek cilt problemlerini önlemek için önemli unsurlardır.

Penaten Bebek Krem Yağlar Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Penaten Bebek Krem Yağlar Özellikleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Cilt bakımı, yaş fark etmeksizin daima önemli bir değere sahiptir. Aksatmadan yapılan bakım cildin pürüzsüz ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Bakım ürünlerini düzenli olarak kullandığınızda daha dinç ve canlı olabilirsiniz. Yetişkinlerin yanı sıra bebeklerin cilt bakımına ihtiyaçları vardır. Özellikle yeni doğan bebeklerin ciltleri oldukça hassastır. Bu yüzden ciltlerinin daima korunması ve cilt sağlıklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebeğinizin cildi tahriş olabilir ya da kızarabilir. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya gelirseniz yapmanız gereken ilk şey bir uzmana danışmaktır. Uzman kişi ebeveynler için en doğru çözüm yolunu bulacaktır. Bebeğinizin cilt bakımı için çeşitli yağ ve kremler kullanabilirsiniz. Uzmanınıza danışıp ne kullanmanız gerektiğini öğrendikten sonra Penaten bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz. Penaten markası, sahip olduğu tecrübe ve birikim ile kullanan kişilerin güvenini kazanabilmiştir. Penaten bebek yağı ve kremleri cildi korumak amacı ile kullanılan bakım ürünleridir. Zengin içeriklere sahip yağ ve kremler günlük yaşamda bebeklerin ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bebek yağlarının ilk amacı bebeklerin hassas ciltlerini rahatlatmaktır. Bu ürün yalnızca bebekler değil yetişkinler de kullanabilmektedir. Cilt bakımı yetişkinler için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bebek yağı da cilde iyi gelen ve şifa sağlayan bir bakım ürünüdür. Makyaj temizliğini bebek yağları sayesinde sağlıklı bir şekilde halledebilirsiniz. Çok kuru ciltlerin nem ihtiyacını karşılayabilen bebek yağları, topuk çatlaklarının tedavisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Hamilelik döneminde ve sonrasında göbek kısmında meydana gelen çatlakların azalmasını sağlamaktadır. Bebek yağı, yumuşak ve kaygan bir yapıya sahip olduğu için parmakta sıkışan bir yüzük, uzun süre ciltte kalmış bir yara bandı ya da ağda sonrası kullanılabilmektedir. Çok amaçlı bir kullanıma sahip olan Penaten bebek yağını evinizde bulundurabilirsiniz. Penaten bebek yağı kullananlar sağlıklı cilde sahip olabilir. Bebeğinizin rahatlaması ve gevşemesi için bebek yağı kullanarak masaj yapabilirsiniz. Sürekli bez kullanıldığı için bebekler pişik olmaktadır. Pişik tedavisinde ve nazik temizliklerde Penaten bebek yağını tercih edebilirsiniz. Bebeğinizi duştan çıkardıktan sonra cildine bebek yağı sürebilirsiniz. Parfüm ve renk içermeyen Penaten bebek yağı, dermatolojik olarak test edilmektedir. Bebek yağının ciltteki etkisi 24 saat sürmektedir. Cildin sahip olduğu doğal korumayı güçlendiren bebek yağını yalnızca çocuğunuzun bebeklik döneminde değil, her döneminde kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Cilde Birçok Yarar Sağlayan Penaten Bebek Krem Yağlar

Cilde Birçok Yarar Sağlayan Penaten Bebek Krem Yağlar

Zengin vitamin ve mineral içeriğine sahip olan bebek krem ve yağları bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak formülize edilen bakım ürünleridir. Cilde sağladıkları fayda ile çeşitli cilt problemlerinin önüne geçerek bebeklerin rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktadırlar. Bu ürünler ciltte oluşan kuruluğu engellemek ve bebeklerin sık sık yaşadığı pişiğin olasılığını en aza indirgemek için bebek doğar doğmaz kullanılmalıdır. Bebekler, doğduklarından itibaren bebek bezi kullanmaktadır. Bebek bezi cildi havasız bıraktığı için pişiğe sebebiyet vermektedir. Pişik, bebeklerin uyku ve beslenme düzenlerini olumsuz şekilde etkileyerek onların huzursuzlanmasına neden olmaktadır. Penaten bebek pişik kremi her bez değişiminde masaj yaparak uygulandığında pişiği iyileştirmektedir. Böylelikle bebeğiniz ihtiyaç duyduğu konfora ve huzura kavuşabilir. Yavrunuz için kullanacağınız bebek kremi ve yağ gibi cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kimyasal madde ve alerjen bulunmaması gerekmektedir. Penaten bebek bakım ürünlerini bu açıdan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Cilde zarar vermeyen doğal ve bitkisel içerikli ürünler, test edilerek piyasaya sürülmektedir. Cilt ürünlerinin hassasiyet ile seçilmesi özellikle bebekler için oldukça önemlidir. Bu yüzden bir uzmana da danıştıktan sonra bebek kremi ve yağlarını Penaten’den tercih edebilirsiniz. Bebek yağı uzun zamandır birçok ebeveyn tarafından kullanılmakta olan bakım ürünüdür. Bu ürünün cilt için birbirinden farklı faydası bulunmaktadır. Bebeklerde kullanım için özel olarak formülize edilip dermatolojik testlerden geçirilen Penaten bebek yağını bebeğinizin cildinin yumuşacık olması için kullanabilirsiniz. Bebeğiniz gaz problemi yaşadığında bebek yağı ile karnına masaj yaparak onu rahatlatabilirsiniz. Bebek yağının sağladığı rahatlatıcı etki ve yaptığınız masaj bebeğinizin gazını çıkarmasına yardımcı olmaktadır. Çok kuru cilde sahip bebeklerin kulak arkalarında ve yanaklarında dökülmeler yaşanabilir. Bunun için de bebek yağı ya da kremi kullanarak bebeğinizin cildinin yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Güzel ve hoş kokan bebek yağını duştan sonra bebeğinizin cildine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Böylelikle bebeğinizin cildi 24 saat boyunca nemini koruyarak beslenmekte ve mis gibi kokmaktadır. Penaten bebek ürünleri, hoş kokuları ve doğal içerikleri ile bebeklerin cildini yumuşacık hale getirirken aynı zamanda içerdiği vitamin ve mineraller ile de beslemektedir.

Sahip olduğu güçlü içerik sayesinde bebeğinizin cildinin oluşturmuş olduğu doğal korumayı da güçlendirmektedir. Penaten ürünleri arasında yağlar, kremler, losyonlar ve sabunlar bulunmaktadır. Bu ürünleri tekli ya da set halinde satın alabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden penaten bebek bakım kremi, penaten pudra, penaten şampuan seçeneklerine de göz atabilirsiniz.Bebeklerin cilt sağlığı doğumlarından itibaren büyük bir önem teşkil etmektedir. Yeni doğanların ve bebeklerin ciltleri uzun bir süre etrafa karşı hassas yapıda olmaktadır. Bu yüzden bünyeleri tahriş, kızarıklık, pişik gibi cilt sorunlarına müsaittir. Bebeklerde meydana gelen cilt problemlerini önlemek adına özel olarak formülize edilen çeşitli bakım ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasında bebek yağları, kremleri, losyonları, sabunları ve bebek pudrası yer almaktadır. Penaten bu ürünlerin hepsini geliştirdiği özel içerikleri ile birlikte ebeveynlere sunmaktadır. İçeriklerinde hiçbir kimyasal madde yer almayan bakım ürünleri, dermatolojik olarak test edilmektedir. Cilt dostu markanın ürünleri, günlük kullanım için ideal çeşitlere sahiptir. Penaten pudra bebeklerin sürekli olarak bez kullanmalarından dolayı meydana gelen pişiğin tedavisinde kullanılmaktadır. Toz formu ile kullanması kolay olan pudrayı bebeğinizin bez takma işlemlerinde rahatça kullanabilirsiniz. Düzenli kullanıldığında bebeğinizin pişik olma riskini en aza indirgemektedir. Pişik problemi için yalnızca pudra değil krem, yağ, losyon gibi diğer ürün çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Tahriş olan cilde uygulanabilen bu ürünler, pişiğin yanı sıra deride ve ciltte meydana gelebilecek olası diğer problemlerin de önüne geçebilmektedir. Çok kuru ya da kuru cilde sahip bebeklerin kulak arkasında ve yanaklarında oluşabilen dökülmelerin tedavisinde bebek kremi kullanabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu nemi bebek yağı ve losyonlardan sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için duş esnasında kullanabileceğiniz özel olarak geliştirilmiş çeşitli şampuan ve duş kremleri bulunmaktadır. Lavanta, zeytinyağı gibi farklı aromalar ile bebeğinizin hoş kokmasını sağlayabilirsiniz. Penaten şampuan bebeklerde günlük kullanım için idealdir. İçeriğinde alerjen, kokular ve doğal olmayan yağ gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan ürün, tamamı ile cilt dostudur. Bebeğinizin hassas cilt ve saç yıkamaları için uygun bir üründür. Cildi kurutan bir yapıya sahip değildir. Banyo esnasında şampuanlı ya da sabunlu su sıçradığında bebekler rahatsız olmaktadır. Göz kırpma refleksleri henüz tam olarak gelişmediği için bebeğiniz banyo sırasında huzursuz hissedip banyo yapmak istemeyebilir. Penaten duş kremleri, bu sorunları engellemenize yardımcı olabilecek bir üründür. Göz doktorları tarafından test edilen duş kremlerini bebeğinize banyo yaptırırken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duş kremlerini lavanta ya da zeytinyağı esanslı iki farklı çeşitte tercih edebilirsiniz. Penaten markası, bebeklerinizin hassas ciltlerini ön planda tutarak detaylı araştırma ve geliştirmeler ile farklı içeriklere sahip bakım ürünleri üretmektedir.

Dermatolojik Olarak Test Edilmiş Penaten Bebek Bakım Ürünleri

Dermatolojik Olarak Test Edilmiş Penaten Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bakım ürünleri içeriğinde kimyasal madde bulundurmayan doğal ve bitkisel maddeler ile üretilmektedir. Vitamin ve mineral açısından zengin olan bakım ürünleri hem bebeklerin, hem de yetişkinlerin cildi için birçok faydaya sahiptir. Bebeklerin doğumundan itibaren kullanılabilen bebek bakım ürünleri henüz zayıf ve hassas olan bünyelerinden dolayı ciltlerine zarar gelmemesi için üretilmektedir. Takviye amaçlı kullanım olarak da düşünülebilir. Bebek yağı, kremi, losyonu, pudrası, sabunu ve duş kremi bebeklerin hassas ciltleri için bir araya gelerek güçlü bir koruma sağlamaktadır. Dilerseniz her ürünü kullanabilirsiniz ya da bebeğinizin ihtiyacı olanları tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri kullanmaya başlamadan önce bir uzmana mutlaka danışmanız gerekmektedir. Uzman kişi bebeğiniz için gerekli olan en doğru bakım ürünlerini söyleyecektir. Bebekler sürekli olarak bez taktığı için pişik olabilmekte ya da derileri tahrişe uğrayabilmektedir. Bunu önlemek için bebek bakım ürünü olarak pudra, yağ ya da krem kullanımı tercih edilmektedir. Penaten bebek losyonu da kullanılabilen çeşitlerden bir diğeri olmaktadır. Bez takma işlemini gerçekleştirirken pişiğe hafif ve nazik hareketler ile bakım ürününü uyguladığınızda zaman içerisinde iyileştiğini gözlemleyebilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz de huzurlu ve sakin olacaktır. Aksi takdirde pişik devam ettiği sürece bebeklerin uyku ve beslenme düzenlerinde sorunlar yaşanabilmektedir. Yalnızca pişik için değil herhangi bir kızarıklık ya da tahriş sonucu da bebekler huzursuz davranmaktadır. Onları rahatlatmak için Penaten bebek bakım ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Çok kuru cilde sahip bebekler için ihtiyaç duydukları nemi sağlayabilen bebek kremleri, yağları ve losyonları bulunmaktadır. Bu ürünlerin sağladığı nem, gün boyunca cilde etki etmekte ve beslemektedir. Aynı zamanda ciltte meydana gelen dökülmelere karşı yine bu ürünleri kullandığınızda etkili sonuçlar alabilmeniz mümkün olmaktadır. Penaten pişik ve bakım kremi tahriş olan ya da pişik olan cilde uygulanmaktadır. Bez ıslandığında bebeğinizin cildinin ıslaklığı emmesini önleyerek uzun süren kuruluk sağlayabilmektedir. İçeriğinde çinko oksitleri, doğal yün yağı ve panthenol bulunmaktadır.

Tüm vücut tipleri için uygun olan bu ürün, dermatolojik olarak test edilmiştir. Bebeğiniz için kullanacağınız ürünün güvenli içeriğe sahip olmasını istemeniz oldukça doğaldır. Penaten ebeveynlere bu güveni vermek için elinden geleni yaparak sağlıklı içeriklere sahip ürünler geliştirmektedir. Dilerseniz farklı ürünlerin bir arada bulunduğu Penaten bebek bakım seti çeşitlerinden tercih edebilirsiniz.Bebekler ilk doğdukları andan sonra belirli bir dönem boyunca bünye ve vücut olarak çok hassas olmaktadırlar. Hassas ve narin cilde sahip bebeklerin karşılaşabileceği cilt problemlerini en aza indirgemek için çeşitli bebek bakım ürünleri geliştirilmektedir. Bu ürünler arasında krem, yağ, sabun, duş kremi, şampuan, losyon ve pudra yer almaktadır. Bebekler için özel olarak formülize edilip üretilen bu ürünler pişik, tahriş, kızarıklık gibi sorunların önüne geçmek ve bebeklerin ciltlerini nemlendirip yumuşatmak için kullanılmaktadır. Penaten markası, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markalardan biridir. Tüm vücut tipleri için uygun olan çeşitli bakım ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Uzman kişiler tarafından test edilip onaylanan ürünleri ile ebeveynlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmaktadır. Penaten bebek kremi çeşitleri ile farklı kullanım alanlarına sahip ürünler içermektedir. Ultra hassas bebek kremi, yeni doğan bebekler için özel olarak geliştirilip üretilen bir üründür. Yeni doğan bebeğinizin hassas cildinde görünür bir koruyucu tabaka oluşturan bu krem, uygulama açısından da oldukça kolaydır. İçeriğinde yatıştırıcı ve doğal E vitamini, zeytin yaprağı özü ve çeşitli mineraller bulunmaktadır. Çok hassas ciltler de dâhil olmak üzere yeni doğan bebeklerin ultra hassas ciltlerine bu kremi uygulayarak ciltlerini yatıştırıp nemlendirebilirsiniz. Bebeklerin banyo süreci incelik isteyen bir eylemdir. Ebeveynlerin banyo esnasında hem dikkatli olması, hem de doğru ürünleri kullanması gerekmektedir. Doğru ürünleri Penaten’den kolaylıkla bulabilirsiniz. Bebeklerin hassas bünyeleri düşünülerek geliştirilip tasarlanan şampuan ve duş kremleri adeta birer kurtarıcı görevi görmektedir. Günlük kullanıma uygun olan bebek şampuanı ile bebeklerinizin nazik cildini ve saçlarını yıkayıp temizleyebilirsiniz. Cildi kurutmayan şampuan, ıslak saça masaj yaparak uygulanmalıdır. İçeriğinde hiçbir şekilde alerjen, kokular ve doğal olmayan yağ bulundurmamaktadır. Parfümsüz ya da papatyalı şampuan çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Şampuanın yanı sıra yine banyo esnasında kullanılan bir diğer ürün duş kremidir. Bebeğinizin gözlerini yakmayacak, cildi ile uyumluğu uzmanlar tarafından onaylanan duş kremlerinin lavanta, zeytinyağı gibi farklı bitkisel özler ile geliştirilen çeşitleri bulunmaktadır. Duş kremleri, bebeğinizin cildini nazik bir şekilde temizlemenizi sağlamaktadır. Krem, yağ, losyon ve sabun gibi bakım ürünleri, bebeklerin hassas ciltlerinin ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacını karşılamaktadır. Bu ürünlerin bir arada bulunduğu Penaten bebek seti çeşitlerini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.